ISEKI 4260

  • 2009
  • MODRÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 1429 cm³
  • 19,5 kW ≈ 27 k

VINTI011043

Stav registru k 1. 10. 2026

Přehled pro inzerát Jak to vložit do inzerátu

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 0:01 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/7100238

Semafor rizik

červená

Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.

  • Červenáz registru Vozidlo je vyřazeno z provozuVozidlo je v registru vedeno jako vyřazené z provozu a nesmí jezdit po silnicích. Důvod v registru: Na žádost vlastníka.
  • Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru jednou nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2009. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
ISEKI
Model
4260
Typ
ISEKI TG5390FHC TG5 / TH4
Rok výroby
2009
Datum 1. registrace
3. 11. 2009
Datum 1. registrace v ČR
3. 11. 2009
Barva
MODRÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
1429 cm³
Výkon
19,5 kW
Kategorie
T2 – TRAKTOR
Stav v registru
vyřazené z provozu

Aktuálně v registru

Stav tachometru
2 702 km
při prohlídce 26. 1. 2018
stav v některé prohlídce nižší než dříve
2
Vlastníci v registru
TV Facility Group, a.s.
od 25. 11. 2010

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
3. 11. 2009 První registrace IMPULS-Leasing-AUSTRIA s.r.o. (IČO 65006658) Registr silničních vozidel
3. 11. 2009 Nový provozovatel Business and facility s.r.o. (IČO 27585786) Registr silničních vozidel
25. 11. 2010 Nový vlastník a provozovatel TV Facility Group, a.s. (IČO 24724815) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

2 0004 0006 0008 000 2011201320152017 22. 11. 2010: 6 121 km15. 12. 2017: 2 673 km26. 1. 2018: 2 702 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
26. 1. 2018 Pravidelná STK Praha (č. 3124) – způsobilé bez závad 26. 1. 2022
26. 1. 2018 Měření emisí Praha (č. 410822) 2 702 km – bez závad 26. 1. 2020
15. 12. 2017 Pravidelná STK Praha (č. 3125) 2 673 km nižší než dříve dočasně způsobilé
2 lehké, 2 vážné
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 7.13.1 Vozidlo není označeno předepsanými údaji. vážná
  • 0.2.2.1.3 Výrobní číslo na výrobním štítku neodpovídá vyznačenému výrobnímu číslu na vozidle, je nečitelné nebo chybí. vážná
14. 1. 2018
31. 10. 2013 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 6250) – způsobilé bez závad 31. 10. 2017
22. 11. 2010 Evidenční kontrola Hlavní město Praha (č. 3106) 6 121 km způsobilé bez závad 22. 11. 2010

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník IMPULS-Leasing-AUSTRIA s.r.o. (IČO 65006658)
    Nový provozovatel Business and facility s.r.o. (IČO 27585786)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 11. 2013
  2. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 15500, PRAHA 5, ŘEPORYJE
  3. Nový vlastník a provozovatel TV Facility Group, a.s. (IČO 24724815)
  4. Konec: vlastník IMPULS-Leasing-AUSTRIA s.r.o. (IČO 65006658)
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 10. 2017 · stanice: Pražská 244, 27401, Slaný
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 14. 1. 2018 · stanice: PODLESKÁ 1545/1, 10400, PRAHA 10, UHŘÍNĚVES · protokol CZ-3125-17-12-0298
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 1. 2022 · stanice: DOPRAVÁKŮ 723/1, 18400, PRAHA 8 · protokol CZ-3124-18-01-0992
  8. Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (vyřazení)

Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (62)

Identifikace

Tovární značka
ISEKI
Obchodní označení
4260
Typ
ISEKI TG5390FHC TG5 / TH4
Varianta
AHL
Typ kód
TH4
VIN
TI011043
PČV
7100238
Druh vozidla
TRAKTOR
Kategorie vozidla
T2
Výrobce vozidla
ISEKI & CO., LTD., MATSUYAMA, JAPONSKO
Rok výroby
2009
Datum 1. registrace
3. 11. 2009
Datum 1. registrace v ČR
3. 11. 2009
Druh (typ)
BEZPEČNOSTNÍ KABINA - SC 146
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
ISEKI-MATSUYAMA MFG. CO., LTD., JAPONSKO
Typ motoru
E3CE-B 10
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
19.5 / 2500
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
1429
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 2
Hydropohon
ano
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
30

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 97/68DA
Stupeň plnění emisní úrovně
Neuvedeno
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
2
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
0 / 0 / 0
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
77/ 2803
Za jízdy
80

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
2925/ 1480/ 2305
Rozvor [mm]
1520
Provozní hmotnost
1267
Hmotnosti provozní Do
1450
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
2180/ 2180
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
875/ 875
1500/ 1500
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
1000/ 1000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
2450/ 2450
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
25 X 8,50 - 14 6 PR/ 7JA X 14
13,6 - 16 4 PR/ W11 X 16
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
ISEKI & CO., LTD., MATSUYAMA, JAPONSKO
Barva
MODRÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
1 / 1 / 0
Spojovací zařízení - druh
ZADNÍ TBZ KAT.1
ABS
ne
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
VYŘAZENO Z PROVOZU
Číslo ORV
UBM907748
Druh RZ
STD. ZVLÁŠTNÍ
Doplňkový text na TP
09.02.2026 ZNEHODNOCENÝ TP VRÁCEN VLASTNÍKOVI 09.02.2026 VYŘAZENO - MHMP-DB-138715/2026 BOHDALEC
Další záznamy
Doporučený rozměr tabulky registrační značky 200x160 mm.
*18: Dle EHK OSN č. 24-03
*39: Pouze s nájezdovou brzdovou soustavou
*40: Největší povolená hmostnost nebrzděného přípojného pacavního stroje při rychlosti do 20 km/h smí být nejvýše 1 000 kg.
Variabilní provedení vozidla:
*29: 2 630 - 2 925
*29,35: Rozmezí zahrnuje přípustné kombinace přídavných závaží, kol, pneu, typů spojovacích zařízení atd., traktor může být vybaven přídavným
závažím o hmotnosti až 90 kg (6x15) nebo předním TBZ kat.1.,
*42,38: Spojovací zařízení/největší svislé statické zatížení v kg: hubice/250, přední TBZ ka.1/neuvedeno
*44,37: Kola, pneu, největší povolená hmotnost na nápravě v kg: 12-JA; 24 x 8,50 - 12 4 PR
*45,37: Kola, pneu, největší povolená hmotnost na nápravě v kg: 16-10LB, 315/80 D16 4 PR
Traktor musí být vybaven deskou zadního značení pro pomalá vozidla.
Traktor plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb. s výjimkami:
- pláště pneumatik nemusí být homologovány resp. schváleny,
- kotevní místa bezpečnostních pásů nejsou homologována resp.schválena,
- kryty zadních kol neplní některé předepsané rozměry,
- kryt vývodového hřídele neplní některé předepsané rozměry.

Další ověření (externí odkazy)