MULTICAR M 25.1 A
- 1989
- BÍLÁ
- motorová nafta (NM)
- 2240 cm³
- 34 kW ≈ 46 k
VIN14233
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 20:13 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/710536
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Technická kontrola (STK) je propadláPoslední platná pravidelná prohlídka v registru skončila 16. 10. 2018 (posuzujeme ke dni údajů z registru, novější prohlídka se mohla do registru dostat až později). Vozidlo bez platné STK nesmí jezdit po silnicích.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 2× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 4 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 2,6 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1989. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- MULTICAR
- Model
- M 25.1 A
- Typ
- MULTICAR 2514
- Rok výroby
- 1989
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 1989
- Datum 1. registrace v ČR
- 1. 1. 1989
- Barva
- BÍLÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 2240 cm³
- Výkon
- 34 kW
- Kategorie
- N1 – Speciální automobil jednoúčel. (ost.SA)
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: ALFA plus, s.r.o. (IČO 46349154) od 27. 5. 2015
- Provozovatel: ALFA plus, s.r.o. (IČO 46349154) od 27. 5. 2015
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 1. 1. 1989 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 11. 7. 1989 | Nový provozovatel | Obec Skryje (IČO 00244392) | Registr silničních vozidel |
| 3. 12. 1997 | Nový provozovatel | Údržba městských komunikací Rakovník ,spol. s r.o. (IČO 25073249) | Registr silničních vozidel |
| 24. 8. 2011 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 24. 7. 2012 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 24. 7. 2012 | Nový vlastník a provozovatel | ALFA plus, s.r.o. (IČO 46349154) | Registr silničních vozidel |
| 27. 5. 2015 | Nový vlastník a provozovatel | ALFA plus, s.r.o. (IČO 46349154) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 23. 6. 2026 | Pravidelná STK | Chrudim (č. 3647) | – | dočasně způsobilé | 1 vážná
| 23. 7. 2026 |
| 23. 6. 2026 | Opakovaná STK | Chrudim (č. 3647) | – | způsobilé | bez závad | 23. 6. 2030 |
| 17. 4. 2026 | Pravidelná STK | Dolní Cerekev (č. 6711) | – | způsobilé | bez závad | 17. 4. 2030 |
| 16. 5. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Pelhřimov (č. 3311) | 5 000 km | způsobilé | 7 lehkých
| 16. 5. 2029 |
| 22. 8. 2024 | Opakovaná STK | Kralice nad Oslavou (č. 3741) | – | způsobilé | bez závad | 5. 8. 2028 |
| 5. 8. 2024 | Pravidelná STK | Kralice nad Oslavou (č. 3741) | – | dočasně způsobilé | 2 vážné
| 4. 9. 2024 |
| 31. 7. 2024 | Pravidelná STK | Nové Strašecí (č. 3239) | – | způsobilé | bez závad | 31. 7. 2028 |
| 19. 10. 2022 | Pravidelná STK | Tišnov (č. 3731) | – | způsobilé | 1 lehká
| 19. 10. 2026 |
| 10. 6. 2022 | Pravidelná STK | Chrudim (č. 3647) | – | způsobilé | 4 lehké
| 10. 6. 2026 |
| 2. 7. 2021 | Pravidelná STK | Pelhřimov (č. 3311) | 5 000 km | způsobilé | 6 lehkých
| 30. 6. 2025 |
| 30. 6. 2021 | Měření emisí | Pelhřimov (č. 430427) | 5 000 km | – | bez závad | 30. 6. 2025 |
| 8. 6. 2020 | Pravidelná STK | Nové Strašecí (č. 3239) | – | způsobilé | 3 lehké
| 8. 6. 2024 |
| 7. 5. 2019 | Pravidelná STK | Kralice nad Oslavou (č. 3741) | – | způsobilé | 4 lehké
| 7. 5. 2023 |
| 11. 3. 2019 | Evidenční kontrola | Pelhřimov (č. 3311) | 4 999 km nižší než dříve | způsobilé | 1 lehká
| |
| 19. 10. 2018 | Pravidelná STK | Brno (č. 3754) | – | způsobilé | bez závad | 19. 10. 2022 |
| 16. 5. 2018 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3647) | – | způsobilé | 4 lehké
| 16. 5. 2022 |
| 8. 6. 2017 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3242) | 78 724 km | způsobilé | 10 lehkých
| 8. 6. 2018 |
| 16. 6. 2016 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3239) | – | způsobilé | 2 lehké
| 16. 6. 2020 |
| 30. 11. 2015 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 6806) | – | způsobilé | 4 lehké
| 30. 11. 2019 |
| 21. 9. 2015 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3321) | – | způsobilé | 1 lehká
| 21. 9. 2019 |
| 27. 5. 2015 | Evidenční kontrola | Středočeský kraj (č. 3239) | 78 724 km | způsobilé | bez závad | |
| 16. 10. 2014 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3754) | – | způsobilé | 1 lehká
| 16. 10. 2018 |
| 4. 12. 2013 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3741) | – | způsobilé | 4 lehké
| 4. 12. 2017 |
| 19. 7. 2012 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3706) | – | způsobilé | 4 lehké
| 19. 7. 2016 |
| 12. 7. 2012 | Evidenční kontrola | Středočeský kraj (č. 3239) | 77 659 km | způsobilé | bez závad | 12. 7. 2012 |
| 12. 7. 2012 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3239) | 77 659 km | způsobilé | 13 lehkých
| 12. 7. 2014 |
| 8. 6. 2012 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3239) | – | způsobilé | bez závad | 8. 6. 2016 |
| 22. 5. 2012 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 6806) | – | způsobilé | 3 lehké
| 22. 5. 2016 |
| 22. 10. 2010 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3715) | 15 000 km nižší než dříve | způsobilé | 2 lehké
| 22. 10. 2014 |
| 14. 8. 2010 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3319) | – | způsobilé | 1 lehká
| 14. 8. 2014 |
| 21. 7. 2010 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3212) | 31 000 km | způsobilé | 7 lehkých
| 21. 7. 2012 |
| 11. 11. 2009 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3741) | – | způsobilé | bez závad | 11. 11. 2013 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)
-
Nový provozovatel Obec Skryje (IČO 00244392)
-
Nový provozovatel Údržba městských komunikací Rakovník ,spol. s r.o. (IČO 25073249)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 11. 2013 · stanice: NAD KRALICKÝM KOPCEM 307, 675 73, KRALICE NAD OSLAVOU
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 7. 2012 · stanice: LUŽENSKÁ 1992, 269 01, RAKOVNÍK - RAKOVNÍK II
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 8. 2014 · stanice: HREJKOVICE 110, 398 59, HREJKOVICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 10. 2014 · stanice: SLADKOVSKÉHO 2834/7, 612 00, BRNO - KRÁLOVO POLE
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 5. 2016 · stanice: Olšovec 59, 753 01, Olšovec
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 6. 2016 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1208, 271 01, NOVÉ STRAŠECÍ
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1208, 271 01, NOVÉ STRAŠECÍEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 7. 2012 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1208, 271 01, NOVÉ STRAŠECÍPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 7. 2014 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1208, 271 01, NOVÉ STRAŠECÍ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 7. 2016 · stanice: JESTŘABEC 2044, 594 01, VELKÉ MEZIŘÍČÍ
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osobaNový vlastník a provozovatel ALFA plus, s.r.o. (IČO 46349154)Vybavení zapsané v registru: MAJÁK ORANŽOVÝVybavení odstraněno z registru: MAJÁK ORANŽOVÝ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 12. 2017 · stanice: NAD KRALICKÝM KOPCEM 307, 675 73, KRALICE NAD OSLAVOU
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 10. 2018 · stanice: VÍDEŇSKÁ 267/106D, 619 00, BRNO
-
Nový vlastník a provozovatel ALFA plus, s.r.o. (IČO 46349154)Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1208, 271 01, NOVÉ STRAŠECÍEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1208, 271 01, NOVÉ STRAŠECÍEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1208, 271 01, NOVÉ STRAŠECÍ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 6. 2018 · stanice: KROČEHLAVSKÁ 1025, 272 03, KLADNO - DUBÍ · protokol CZ-3242-17-06-0462
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 4 (MULTICAR M 25.1 A 1989 v ČR v průměru 2,6, medián 2)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 92,5 %
Srovnáváme s 53 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu MULTICAR M 25.1 A
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- MAJÁK ORANŽOVÝ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (63)
Identifikace
- Tovární značka
- MULTICAR
- Obchodní označení
- M 25.1 A
- Typ
- MULTICAR 2514
- VIN
- 14233
- PČV
- 710536
- Druh vozidla
- Speciální automobil jednoúčel. (ost.SA)
- Druh vozidla 2. ř.
- NAKLADAČ KONTEJNERŮ BOČNÍ
- Kategorie vozidla
- N1
- Rok výroby
- 1989
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 1989
- Datum 1. registrace v ČR
- 1. 1. 1989
- Druh (typ)
- NAKLADAČ KONTEJNERŮ BOČNÍ
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- VEB MOTORENWERK, CUNEWALDE, NDR
- Typ motoru
- 4 VD 8.8/9.0-1 SRF
- Číslo motoru
- 04002
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 34 / 2800
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 2240
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -2
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 50
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0
Emise a spotřeba
- Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
- 0
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Spotřeba při rychlosti [l.100 km⁻¹]
- 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 91/ 0
- Za jízdy
- 82
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 3720/ 1810/ 2160
- Rozvor [mm]
- 2100
- Provozní hmotnost
- 1780
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 3500/ 3500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1610/ 1610
2600/ 2600
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 2030
- Ložná šířka
- 1000
- Objem cisterny
- 1.1
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 6.70 - 13 C PR 6 JEDNODUCHÁ/ 5 K X 13
6.70 - 13 C PR 6 DVOJITÁ/ 5 K X 13
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- VEB FAHRZEUGWERK, WALTERSHAUSEN, NDR
- Výrobní číslo karoserie
- 14233
- Barva
- BÍLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 1206-007-79
- Číslo TP
- UF625012
- Číslo ORV
- UAN715827
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Doplňkový text na TP
- oranžový maják- ZRUŠEN, Z Příhoda - držitel ZTP
- Další záznamy
- DRUHOPIS TP ZA POPSANÝ AI 790355
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 14233
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.