URSUS C-385

  • 1973
  • ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
  • motorová nafta (NM)
  • 4562 cm³
  • 55 kW ≈ 75 k

VIN7551

Stav registru k 1. 10. 2026

Přehled pro inzerát Jak to vložit do inzerátu

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 22:43 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/7185096

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 5× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1973. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
URSUS
Model
C-385
Typ
URSUS C 385 /
Rok výroby
1973
Datum 1. registrace
26. 11. 1973
Datum 1. registrace v ČR
26. 11. 1973
Barva
ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
4562 cm³
Výkon
55 kW
Kategorie
T3 – Traktor kolový
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 8. 4. 2028
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
137 km
při prohlídce 11. 3. 2025
stav v některé prohlídce nižší než dříve
1
Vlastník v registru
SENECO, spol. s r.o.
od 19. 12. 2006

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
26. 11. 1973 První registrace OSEVA, semenářský statek Jihlava, státní podnik (IČO 00136247) Registr silničních vozidel
11. 1. 1994 Nový provozovatel POLANA, spol. s r.o. (IČO 46977287) Registr silničních vozidel
19. 12. 2006 Nový vlastník a provozovatel SENECO, spol. s r.o. (IČO 46960520) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

05 00010 000 2013201520172019202120232025 16. 7. 2012: 8 000 km20. 5. 2016: 3 942 km9. 4. 2020: 8 684 km10. 4. 2020: 8 684 km11. 5. 2020: 137 km4. 6. 2022: 137 km7. 11. 2022: 137 km8. 4. 2024: 3 942 km16. 4. 2024: 3 758 km13. 2. 2025: 173 km13. 2. 2025: 137 km11. 3. 2025: 137 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
12. 6. 2026 Pravidelná STK Moravské Budějovice (č. 3730) – způsobilé
3 lehké
  • 4.8.1.1.1 Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). lehká
  • 6.2.10.1.1 Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
12. 6. 2030
11. 3. 2025 Opakovaná STK + měření emisí Znojmo (č. 6723) 137 km způsobilé
3 lehké
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
  • 4.11.3.1 Izolace elektrického kabelu v mírně zhoršeném stavu. lehká
11. 3. 2029
13. 2. 2025 Pravidelná STK Znojmo (č. 6723) 137 km nižší než dříve dočasně způsobilé
4 lehké, 4 vážné
  • 2.1.2.1.1 Některý spoj upevnění převodky řízení je uvolněný. vážná
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 2.1.3.7.2 Prachovky u pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení chybí nebo jsou ve výrazně zhoršeném stavu, takže neplní svoji funkci. vážná
  • 5.2.3.6.1 Hloubka vzorku pneumatiky v hlavních dezénových drážkách nebo zářezech není v některé části šířky běhounu v souladu s požadavky. vážná
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
  • 4.11.3.1 Izolace elektrického kabelu v mírně zhoršeném stavu. lehká
  • 8.2.2.2.2.10 Nestandardní chování motoru vozidla znemožňující další měření. vážná
15. 3. 2025
13. 2. 2025 Měření emisí Bantice (č. 471322) 173 km nižší než dříve nezpůsobilé
1 vážná
  • 8.2.2.2.2.10 Nestandardní chování motoru vozidla znemožňující další měření. vážná
16. 4. 2024 Pravidelná STK + měření emisí Jindřichův Hradec (č. 3312) 3 758 km nižší než dříve způsobilé bez závad 16. 4. 2028
8. 4. 2024 Pravidelná STK + měření emisí Velké Meziříčí (č. 6725) 3 942 km způsobilé
4 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 4.9.2.1.1 Umístění nebo označení, nebo barva kontrolky není v souladu s požadavky. lehká
  • 6.2.8.1.1 Stupátko nebo schůdky u vozidla poškozeny, avšak tato závada nemá vliv na spolehlivost nebo bezpečnost. lehká
8. 4. 2028
21. 9. 2023 Pravidelná STK Vysoké Mýto (č. 3625) – způsobilé
1 lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
21. 9. 2027
7. 11. 2022 Evidenční kontrola Rakovník (č. 3212) 137 km způsobilé bez závad
4. 6. 2022 Evidenční kontrola Mělník (č. 6204) 137 km způsobilé bez závad 1. 1. 1900
20. 8. 2021 Pravidelná STK Moravské Budějovice (č. 3730) – způsobilé
2 lehké
  • 0.1.3.1 Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
20. 8. 2025
11. 5. 2020 Pravidelná STK Rakovník (č. 3212) – způsobilé
5 lehkých
  • 4.4.2.1.3 Spínač směrových světel nadměrně opotřebený nebo poškozený, ale plní svoji funkci. lehká
  • 4.11.3.1 Izolace elektrického kabelu ve zhoršeném stavu. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.6.1.1 Sedadlo má poškozený nebo opotřebený povrch sedadla. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
11. 5. 2024
11. 5. 2020 Měření emisí Rakovník (č. 421202) 137 km nižší než dříve způsobilé bez závad 11. 5. 2024
10. 4. 2020 Pravidelná STK Velké Meziříčí (č. 6725) 8 684 km způsobilé
8 lehkých
  • 0.2.2.1.1 Vozidlo uvedené do provozu před 1. 1. 2002 není vybaveno povinným štítkem výrobce nebo je štítek nečitelný nebo některé předepsané údaje chybí. lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 3.2.1.7 Poškození skla zasklení (např. poškrábání) mimo pole výhledu řidiče, které zjevně nemá vliv na celkovou pevnost zasklení. lehká
  • 4.4.2.1.3 Spínač směrových světel nadměrně opotřebený nebo poškozený, ale plní svoji funkci. lehká
  • 4.10.1.1 Zásuvka nebo zástrčka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje spolehlivost elektrického propojení vozidel. lehká
  • 6.2.5.1.1 Sedadlo řidiče má poškozený nebo opotřebený povrch sedadla. lehká
  • 4.3.2.1.1 Zpomalená funkce spínače brzdových světel. lehká
9. 4. 2024
9. 4. 2020 Měření emisí Horní Radslavice (č. 571409) 8 684 km –
1 lehká
  • 0.2.2.1.1 Vozidlo uvedené do provozu před 1. 1. 2002 není vybaveno povinným štítkem výrobce nebo je štítek nečitelný nebo některé předepsané údaje chybí. lehká
9. 4. 7412
19. 10. 2017 Evidenční kontrola Moravskoslezský kraj (č. 3834) – způsobilé bez závad
12. 6. 2017 Evidenční kontrola Moravskoslezský kraj (č. 3853) – způsobilé bez závad
20. 5. 2016 Pravidelná STK Kraj Vysočina (č. 6725) 3 942 km nižší než dříve způsobilé
6 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.10.5.1 Vadná kvalita brzdové kapaliny (kapalina je tmavá až černá). lehká
  • 3.2.1.1 U traktoru prasklé sklo zasklení o velikosti větší než 20 mm, které však není v poli výhledu řidiče směrem dopředu v úhlu 180°. lehká
  • 4.4.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém směrové svítilny poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její funkci ani fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla), ani nedochází ke změně barvy vyzařovaného světla. lehká
  • 4.8.1.1.1 Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
20. 5. 2020
24. 11. 2015 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3241) – způsobilé bez závad 24. 11. 2019
22. 6. 2015 Pravidelná STK Pardubický kraj (č. 3642) – způsobilé
1 lehká
  • 4.11.3.1 Izolace elektrického kabelu ve zhoršeném stavu. lehká
22. 6. 2019
4. 6. 2015 Pravidelná STK Plzeňský kraj (č. 3403) – způsobilé
3 lehké
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.8.1.1 Stupátko nebo schůdky poškozeny nebo zkorodovány, avšak tato závada nemá vliv na spolehlivost nebo bezpečnost. lehká
4. 6. 2019
26. 8. 2014 Pravidelná STK Moravskoslezský kraj (č. 3814) – způsobilé
4 lehké
  • 4.11.1.1 Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. lehká
  • 4.11.3.1 Izolace elektrického kabelu ve zhoršeném stavu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.11.1.1 Poškození bočnice, čela valníkové karoserie. lehká
26. 8. 2018
16. 7. 2012 Pravidelná STK Kraj Vysočina (č. 3730) 8 000 km způsobilé
2 lehké
  • 4.8.1.1.1 Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
16. 7. 2016
14. 5. 2012 Opakovaná STK Kraj Vysočina (č. 6725) – způsobilé
2 lehké
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
  • 6.1.3.5.1 Palivové potrubí / hadice nebo jejich spojovací prvky (spony) jsou poškozené nebo zasažené povrchovou korozí, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost a těsnost systému. lehká
8. 5. 2016
8. 5. 2012 Pravidelná STK Kraj Vysočina (č. 6725) – dočasně způsobilé
2 lehké, 2 vážné
  • 4.13.1 Vozidlo nelze spolehlivě nastartovat. vážná
  • 5.2.3.3.1 Pneumatiky na téže nápravě se vzájemně liší označením výrobce pneumatiky. vážná
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
  • 6.1.3.5.1 Palivové potrubí / hadice nebo jejich spojovací prvky (spony) jsou poškozené nebo zasažené povrchovou korozí, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost a těsnost systému. lehká
7. 6. 2012
25. 4. 2012 Pravidelná STK Jihočeský kraj (č. 3308) – způsobilé
2 lehké
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7171 Z hydraulického zařízení uniká olej zjevně odkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
25. 4. 2016
28. 11. 2011 Pravidelná STK Liberecký kraj (č. 3528) – způsobilé
4 lehké
  • 4074 Pneumatika dře o jiné části vozidla (poškození pneumatiky). (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5031 Některé nosné díly rámu (nosné konstrukce) jsou mírně narušeny korozí (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 6213 Některá svítilna brzdového světla je poškozena, avšak brzdové světlo svítí předepsanou barvou (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7161 Hydraulické sklápěcí zařízení, popř. olejová nádrž nebo spojovací potrubí, není dostatečně těsné, takže je patrné unikání oleje, olej však zatím neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
28. 11. 2015
24. 6. 2011 Pravidelná STK Pardubický kraj (č. 3642) – způsobilé bez závad 24. 6. 2015
26. 5. 2011 Pravidelná STK Plzeňský kraj (č. 3403) – způsobilé
4 lehké
  • 5104 Na skříni karosérie (kabině řidiče) jsou poškození, narušující její estetický vzhled, nikoli však její pevnost nebo funkci (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5111 Schůdky nebo jiné zařízení pro nastupování a vystupování jsou mírně poškozené (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 6034 Světlomet má prasklé sklo, tento stav nemá vliv na seřízení ani funkci (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
26. 5. 2015
4. 11. 2010 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3208) – způsobilé bez závad 4. 11. 2014
27. 1. 2010 Pravidelná STK Olomoucký kraj (č. 3835) – způsobilé bez závad 27. 1. 2014

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový provozovatel OSEVA, semenářský statek Jihlava, státní podnik (IČO 00136247)
  2. Nový provozovatel POLANA, spol. s r.o. (IČO 46977287)
  3. Nový vlastník a provozovatel SENECO, spol. s r.o. (IČO 46960520)
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 5. 2016 · stanice: Horní Radslavice 51, 59401, Velké Meziříčí
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 5. 2020 · stanice: Horní Radslavice 51, 59401, Velké Meziříčí
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 4. 2024 · stanice: Horní Radslavice 51, 59401, Velké Meziříčí · protokol CZ-6725-20-54-9065
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 4. 2028 · stanice: Horní Radslavice 51, 59401, Velké Meziříčí · protokol CZ-6725-24-54-9080
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 1 (URSUS C-385 1973 v ČR obvykle 2,5, medián 2)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 61,7 %

Srovnáváme s 94 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu URSUS C-385

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (57)

Identifikace

Tovární značka
URSUS
Obchodní označení
C-385
Typ
URSUS C 385 /
VIN
7551
PČV
7185096
Druh vozidla
Traktor kolový
Kategorie vozidla
T3
Výrobce vozidla
ZM URSUS
Rok výroby
1973
Datum 1. registrace
26. 11. 1973
Datum 1. registrace v ČR
26. 11. 1973
Druh (typ)
TRAKTOR KOLOVÝ ZEMĚDĚLSKÝ
Zařazení vozidla
RSV

Motor a pohon

Výrobce motoru
ZJŠ, n. p., Brno
Typ motoru
8001
Číslo motoru
113887
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
55 / 2200
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
4562
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ -1 ZADNÍ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
25

Emise a spotřeba

Stupeň plnění emisní úrovně
Neuvedeno
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
0 / 0 / 0
Spotřeba při rychlosti [l.100 km⁻¹]
33 / 21
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
0/ 0
Za jízdy
0

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
4160/ 1960/ 2450
Rozvor [mm]
2353
Provozní hmotnost
5905
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
5990/ 5990
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1510/ 1510
4480/ 4480
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
10000/ 10000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
0/ 0
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
7,50-20/ 5,50FX20
16,9/14-34/ W15LX34
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
SFMR KUNÓW, PLR
Výrobní číslo karoserie
7551
Barva
ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 / 0
Spojovací zařízení - druh
SKLOPNÝ OTOČNÝ A VÝŠKOVĚ STAVITELNÝ
Brzdy provozní
ne
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ne
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
803
Číslo TP
AD119769
Číslo ORV
ZAA240450
Druh RZ
STD. ZVLÁŠTNÍ
Další záznamy
POVOLENA VÝJIMKA Z USTANOVENÍ VYHLÁŠKY FMD Č. 32/72 SB. - KRYTY KOL NESPLŇUJÍ POŽADAVKY §28

Další ověření (externí odkazy)