PRAGA V3S
- 1973
- ŠEDÁ
- motorová nafta (NM)
- 7412 cm³
- 70 kW ≈ 95 k
VIN2092020
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 9:52 · https://www.provervozidlo.cz/vin/2092020
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Vozidlo je vyřazeno z provozuVozidlo je v registru vedeno jako vyřazené z provozu a nesmí jezdit po silnicích. Důvod v registru: Na žádost vlastníka.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 3 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 1,1 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1973. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- PRAGA
- Model
- V3S
- Typ
- PRAGA V3S JS /
- Rok výroby
- 1973
- Datum 1. registrace
- 18. 1. 1973
- Datum 1. registrace v ČR
- 18. 1. 1973
- Barva
- ŠEDÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 7412 cm³
- Výkon
- 70 kW
- Kategorie
- N2 – Speciální automobil terénní
- Stav v registru
- vyřazené z provozu
Aktuálně v registru
- Vlastník: SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Velvary (IČO 00874043) od 6. 2. 2025
- Provozovatel: SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Velvary (IČO 00874043) od 6. 2. 2025
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 18. 1. 1973 | První registrace | Správa radiokomunikací Praha, státní podnik v likvidaci (IČO 00211371) | Registr silničních vozidel |
| 16. 1. 1996 | Nový provozovatel | ČESKÉ RADIOKOMUNIKACE a.s. (IČO 60193671) | Registr silničních vozidel |
| 12. 7. 1996 | Nový vlastník | Správa státních hmotných rezerv (IČO 48133990) | Registr silničních vozidel |
| 26. 8. 2003 | Nový provozovatel | HASICSKÝ ZÁCHRANNÝ SBOR STREDOCESKÉHO KRAJE JANA PALACHA 1970, KLADNO | Registr silničních vozidel |
| 9. 10. 2003 | Nový provozovatel | Hasičský záchranný sbor Středočeského kraje (IČO 70885371) | Registr silničních vozidel |
| 14. 7. 2008 | Nový vlastník a provozovatel | Město Velvary (IČO 00235105) | Registr silničních vozidel |
| 6. 2. 2025 | Nový vlastník a provozovatel | SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Velvary (IČO 00874043) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 16. 1. 2025 | Pravidelná STK | Roudnice nad Labem (č. 3513) | 10 753 km | způsobilé | 2 lehké
| 16. 1. 2026 |
| 16. 1. 2025 | Měření emisí | Slaný (č. 420331) | 10 723 km | způsobilé | bez závad | 16. 1. 2026 |
| 11. 5. 2022 | Měření emisí | Slaný (č. 420331) | 10 694 km | způsobilé | bez závad | 11. 5. 2023 |
| 6. 5. 2021 | Pravidelná STK | Roudnice nad Labem (č. 3513) | 10 599 km | způsobilé | 4 lehké
| 6. 5. 2022 |
| 30. 4. 2021 | Měření emisí | Slaný (č. 420331) | 10 568 km | způsobilé | bez závad | 30. 4. 2022 |
| 6. 5. 2020 | Pravidelná STK | Roudnice nad Labem (č. 3513) | 10 438 km | způsobilé | 5 lehkých
| 6. 5. 2021 |
| 5. 5. 2020 | Měření emisí | Slaný (č. 420331) | 10 407 km | způsobilé | bez závad | 5. 5. 2021 |
| 13. 5. 2019 | Pravidelná STK | Roudnice nad Labem (č. 3513) | 10 301 km | způsobilé | 4 lehké
| 13. 5. 2020 |
| 9. 5. 2019 | Měření emisí | Slaný (č. 420331) | 10 269 km | způsobilé | bez závad | 9. 5. 2020 |
| 18. 5. 2018 | Pravidelná STK | Roudnice nad Labem (č. 3513) | 10 209 km | způsobilé | 5 lehkých
| 18. 5. 2019 |
| 17. 5. 2018 | Měření emisí | Slaný (č. 420331) | 10 175 km | – | bez závad | 17. 5. 2019 |
| 1. 6. 2017 | Opakovaná STK | Středočeský kraj (č. 3215) | 10 107 km | způsobilé | 3 lehké
| 17. 5. 2018 |
| 17. 5. 2017 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3215) | 10 072 km | dočasně způsobilé | 3 lehké, 1 vážná
| 16. 6. 2017 |
| 18. 5. 2016 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3215) | 10 025 km | způsobilé | 3 lehké
| 18. 5. 2017 |
| 14. 5. 2015 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3215) | 9 915 km | způsobilé | 2 lehké
| 14. 5. 2016 |
| 14. 5. 2014 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3215) | 9 836 km | způsobilé | 3 lehké
| 14. 5. 2015 |
| 24. 5. 2012 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3215) | 9 720 km | způsobilé | bez závad | 24. 5. 2013 |
| 6. 5. 2011 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3215) | 9 510 km | způsobilé | 3 lehké
| 6. 5. 2012 |
| 23. 4. 2010 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3215) | 9 220 km | způsobilé | 2 lehké
| 23. 4. 2011 |
| 21. 4. 2009 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3215) | 9 138 km | způsobilé | 3 lehké
| 21. 4. 2010 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový provozovatel Správa radiokomunikací Praha, státní podnik v likvidaci (IČO 00211371)
-
Nový provozovatel ČESKÉ RADIOKOMUNIKACE a.s. (IČO 60193671)
-
Nový vlastník Správa státních hmotných rezerv (IČO 48133990)
-
Konec: vlastník Správa státních hmotných rezerv (IČO 48133990)
-
Nový provozovatel HASICSKÝ ZÁCHRANNÝ SBOR STREDOCESKÉHO KRAJE JANA PALACHA 1970, KLADNO
-
Nový provozovatel Hasičský záchranný sbor Středočeského kraje (IČO 70885371)
-
Nový vlastník a provozovatel Město Velvary (IČO 00235105)
-
Evidenční kontrola výsledek: výsledek nezjištěn · stanice: PŘEMYSLOVA 431, 27801, KRALUPY NAD VLTAVOU, MIKOVICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 5. 2013 · stanice: PŘEMYSLOVA 431, 27801, KRALUPY NAD VLTAVOU, MIKOVICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 5. 2015 · stanice: PŘEMYSLOVA 431, 27801, KRALUPY NAD VLTAVOU, MIKOVICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 5. 2016 · stanice: PŘEMYSLOVA 431, 27801, KRALUPY NAD VLTAVOU, MIKOVICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 5. 2017 · stanice: PŘEMYSLOVA 431, 27801, KRALUPY NAD VLTAVOU, MIKOVICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 16. 6. 2017 · stanice: PŘEMYSLOVA 431, 27801, KRALUPY NAD VLTAVOU, MIKOVICE · protokol CZ-3215-17-05-0891
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 5. 2018 · stanice: PŘEMYSLOVA 431, 27801, KRALUPY NAD VLTAVOU, MIKOVICE · protokol CZ-3215-17-06-0080
-
Vybavení zapsané v registru: MAJÁK MODRÝ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 5. 2019 · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 41301, ROUDNICE NAD LABEM · protokol CZ-3513-18-05-1235
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 5. 2020 · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 41301, ROUDNICE NAD LABEM · protokol CZ-3513-19-05-0820
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 5. 2021 · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 41301, ROUDNICE NAD LABEM · protokol CZ-3513-20-05-0264
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 5. 2022 · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 41301, ROUDNICE NAD LABEM · protokol CZ-3513-21-05-0288
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 1. 2026 · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 41301, ROUDNICE NAD LABEM · protokol CZ-3513-25-01-0706
-
Nový vlastník a provozovatel SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Velvary (IČO 00874043)Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Vybavení odstraněno z registru: MAJÁK MODRÝ
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (vyřazení)
Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 3 (PRAGA V3S 1973 v ČR obvykle 1,1, medián 1)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 61,1 %
Srovnáváme s 532 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu PRAGA V3S
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- MAJÁK MODRÝ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (52)
Identifikace
- Tovární značka
- PRAGA
- Obchodní označení
- V3S
- Typ
- PRAGA V3S JS /
- VIN
- 2092020
- PČV
- 7382140
- Druh vozidla
- Speciální automobil terénní
- Druh vozidla 2. ř.
- SG POŽÁRNÍ
- Kategorie vozidla
- N2
- Výrobce vozidla
- AVIA,N.P., PRAHA
- Rok výroby
- 1973
- Datum 1. registrace
- 18. 1. 1973
- Datum 1. registrace v ČR
- 18. 1. 1973
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- PRAGA , N.P., PRAHA, ČR
- Typ motoru
- T 912
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 70 / 2100
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 7412
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 3/ - 3
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 59
Emise a spotřeba
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 7150/ 2320/ 3020
- Rozvor [mm]
- 3580+1120
- Provozní hmotnost
- 6300
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 10400/ 10400
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 2300/ 2300
4350/ 4350
4350/ 4350
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 8000/ 8000
- Ložná délka
- 4350
- Ložná šířka
- 2185
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 8,25-20,00/ 5,00S-20,00
8,25-20,00 (2)/ 5,00S-20,00
8,25-20,00 (2)/ 5,00S-20,00
/
Karoserie a výbava
- Barva
- ŠEDÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2+1 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- 08-ČSN 303 660.1 NESAMOČINNÝ
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- VYŘAZENO Z PROVOZU
- Číslo ORV
- UBK796086
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Doplňkový text na TP
- zařazeno do IZS
- Další záznamy
- VOZIDLO JE ZAŘAZENO DO INTEGROVANÉHO ZACHRANNÉHO SYSTÉMU
VOZIDLO JE VYBAVENO VÝSTRAŽNÝM ZAŘÍZENÍM MODRÉ BARVY
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 2092020
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.