BSS PAJ 1 V.p
- 1987
- ZEL-ŽLUTÁ-TMAVÁ
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- 0 cm³
VIN11188
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 17:47 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/7497871
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Vozidlo zaniklo (vyřazeno z registru)Stav „zánik“ znamená, že bylo trvale vyřazeno z evidence, například po ekologické likvidaci, zničení nebo odcizení.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 3× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1987. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- BSS
- Model
- PAJ 1 V.p
- Typ
- BSS PAJ 1 V.P /
- Rok výroby
- 1987
- Datum 1. registrace
- 7. 4. 1987
- Datum 1. registrace v ČR
- 7. 4. 1987
- Barva
- ZEL-ŽLUTÁ-TMAVÁ
- Palivo
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- Zdvihový objem
- 0 cm³
- Výkon
- 0 kW
- Kategorie
- O2 – PŘÍVĚS NÁKLADNÍ
- Stav v registru
- zaniklé (vyřazeno z registru)
Aktuálně v registru
- Vlastník: Teinvest a.s. (IČO 45275700) od 7. 4. 1987
- Provozovatel: Teinvest a.s. (IČO 45275700) od 7. 4. 1987
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 7. 4. 1987 | První registrace | Teinvest a.s. (IČO 45275700) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 6. 7. 2025 | Pravidelná STK | Mělník (č. 6204) | 1 km nižší než dříve | způsobilé | 1 lehká
| 6. 7. 2029 |
| 2. 6. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Babice (č. 6742) | 357 km nižší než dříve | způsobilé | 1 lehká
| 2. 6. 2029 |
| 18. 10. 2024 | Pravidelná STK | Brno (č. 3770) | 99 999 km | způsobilé | 2 lehké
| 18. 10. 2026 |
| 16. 10. 2024 | Měření emisí | Brno (č. 472206) | 99 999 km | způsobilé | bez závad | 16. 10. 2026 |
| 28. 8. 2023 | Pravidelná STK | Poličná (č. 3845) | – | způsobilé | 1 lehká
| 28. 8. 2027 |
| 10. 5. 2023 | Pravidelná STK | Mělník (č. 3202) | – | způsobilé | bez závad | 10. 5. 2027 |
| 8. 12. 2022 | Pravidelná STK | Krnov (č. 3830) | – | způsobilé | bez závad | 7. 12. 2026 |
| 7. 12. 2022 | Pravidelná STK | Krnov (č. 3830) | – | způsobilé | bez závad | 7. 12. 2026 |
| 27. 10. 2022 | Evidenční kontrola | Mělník (č. 3202) | – | způsobilé | bez závad | |
| 14. 7. 2021 | Před registrací | Kuřim (č. 6732) | 120 km | způsobilé | 3 lehké
| 13. 7. 2025 |
| 10. 7. 2021 | Měření emisí | Kuřim (č. 570324) | 120 km nižší než dříve | – | bez závad | 10. 7. 2025 |
| 7. 6. 2021 | Pravidelná STK | Rakovník (č. 3212) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 7. 6. 2025 |
| 16. 9. 2019 | Opakovaná STK | Poličná (č. 3845) | – | způsobilé | bez závad | 22. 8. 2023 |
| 22. 8. 2019 | Pravidelná STK | Poličná (č. 3845) | – | dočasně způsobilé | 2 vážné
| 21. 9. 2019 |
| 27. 11. 2018 | Pravidelná STK | Krnov (č. 3830) | – | způsobilé | bez závad | 27. 11. 2022 |
| 31. 5. 2017 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 6204) | – | způsobilé | 2 lehké
| 31. 5. 2021 |
| 30. 6. 2016 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3413) | – | způsobilé | bez závad | 30. 6. 2020 |
| 30. 11. 2015 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3810) | – | způsobilé | bez závad | 30. 11. 2019 |
| 26. 8. 2015 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3845) | – | způsobilé | bez závad | 26. 8. 2019 |
| 16. 4. 2015 | Opakovaná STK | Plzeňský kraj (č. 3432) | – | způsobilé | 7 lehkých
| 10. 4. 2019 |
| 10. 4. 2015 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3432) | – | dočasně způsobilé | 7 lehkých, 3 vážné
| 10. 5. 2015 |
| 25. 4. 2014 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3513) | – | způsobilé | 1 lehká
| 25. 4. 2018 |
| 31. 5. 2013 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3217) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 31. 5. 2017 |
| 29. 11. 2012 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3523) | – | způsobilé | 2 lehké
| 29. 11. 2016 |
| 12. 12. 2011 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3810) | – | způsobilé | bez závad | 12. 12. 2015 |
| 24. 11. 2011 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3211) | – | způsobilé | bez závad | 24. 11. 2015 |
| 11. 8. 2011 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3819) | 5 000 km | způsobilé | bez závad | 11. 8. 2015 |
| 11. 3. 2011 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3403) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 11. 3. 2015 |
| 18. 11. 2009 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3211) | – | způsobilé | 1 lehká
| 18. 11. 2013 |
| 7. 7. 2009 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3217) | – | způsobilé | 2 lehké
| 7. 7. 2010 |
| 18. 11. 2008 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3523) | – | způsobilé | 4 lehké
| 18. 11. 2012 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel Teinvest a.s. (IČO 45275700)
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Zprávy z registru
- BK
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 1 (BSS PAJ 1 V.p 1987 v ČR obvykle 1,0, medián 1)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 86,4 %
Srovnáváme s 22 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu BSS PAJ 1 V.p
Hlídat toto vozidlo
Toto vozidlo je v registru zaniklé. Zaniklé vozidlo se do provozu nevrací, hlídání u něj nemá smysl.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (50)
Identifikace
- Tovární značka
- BSS
- Obchodní označení
- PAJ 1 V.p
- Typ
- BSS PAJ 1 V.P /
- VIN
- 11188
- PČV
- 7497871
- Druh vozidla
- PŘÍVĚS NÁKLADNÍ
- Kategorie vozidla
- O2
- Rok výroby
- 1987
- Datum 1. registrace
- 7. 4. 1987
- Datum 1. registrace v ČR
- 7. 4. 1987
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Typ motoru
- - POLOŽKA NEBYLA NAPLNĚNA
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 0 / 0
- Palivo
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- Zdvihový objem [cm³]
- 0
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 1/ .
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 0
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0
Emise a spotřeba
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 0/ 0
- Za jízdy
- 0
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 0/ 0/ 0
- Rozvor [mm]
- 0
- Provozní hmotnost
- 790
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 1850/ 1850
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 0/ 0
/
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Objem cisterny
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- /
/
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobní číslo karoserie
- 11188
- Barva
- ZEL-ŽLUTÁ-TMAVÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 0 / 0 / 0
- Brzdy provozní
- ne
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- ZÁNIK
- ZTP
- 518
- Číslo TP
- AH308254
- Druh RZ
- PŘÍVĚS NÁKLADNÍ
- RM zániku
- MD (vozidlo bez RM)
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 11188
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.