ŠKODA-LIAZ

  • 1983
  • ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
  • motorová nafta (NM)
  • 11940 cm³
  • 169 kW ≈ 230 k

VIN580742306

Stav registru k 1. 10. 2026

Přehled pro inzerát Jak to vložit do inzerátu

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 7:01 · https://www.provervozidlo.cz/vin/580742306

STK propadla 13. 5. 2026. Novější prohlídka se mohla do registru dostat až po měsíční aktualizaci.
Hlídat toto vozidlo

Semafor rizik

červená

Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.

  • Červenáz registru Technická kontrola (STK) je propadláPoslední platná pravidelná prohlídka v registru skončila 13. 5. 2026 (posuzujeme ke dni údajů z registru, novější prohlídka se mohla do registru dostat až později). Vozidlo bez platné STK nesmí jezdit po silnicích.
  • Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru jednou nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1983. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
ŠKODA-LIAZ
Typ
/ 100.47
Rok výroby
1983
Datum 1. registrace
14. 7. 1983
Datum 1. registrace v ČR
14. 7. 1983
Barva
ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
11940 cm³
Výkon
169 kW
Kategorie
N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK propadlá
platnost do 13. 5. 2026
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
11 404 km
při prohlídce 13. 5. 2025
stav v některé prohlídce nižší než dříve
1
Vlastník v registru
ZEMOS Zubčice, spol. s r.o.
od 15. 6. 2011

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
14. 7. 1983 První registrace OKRESNÍ STAVEBNÍ PODNIK Registr silničních vozidel
24. 7. 1991 Nový provozovatel BESTAR, spol. s r.o. (IČO 45147752) Registr silničních vozidel
20. 10. 1994 Nový provozovatel Jaroslav Švandrlík (IČO 11307382) Registr silničních vozidel
30. 1. 1996 Nový provozovatel AGRA Zvíkov spol. s r.o. (IČO 49060554) Registr silničních vozidel
20. 5. 2009 Nový provozovatel fyzická osoba Registr silničních vozidel
15. 6. 2011 Nový vlastník a provozovatel ZEMOS Zubčice, spol. s r.o. (IČO 60825677) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

050 000100 000 2022202320242025 18. 3. 2021: 92 651 km18. 3. 2021: 92 652 km6. 4. 2022: 99 296 km26. 4. 2023: 4 123 km16. 4. 2024: 9 611 km7. 5. 2025: 11 404 km13. 5. 2025: 11 404 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
13. 5. 2025 Pravidelná STK Dolní Třebonín (č. 3302) 11 404 km způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
  • 4.11.3.1 Izolace elektrického kabelu v mírně zhoršeném stavu. lehká
13. 5. 2026
7. 5. 2025 Měření emisí Dolní Třebonín (č. 430216) 11 404 km způsobilé bez závad 7. 5. 2027
16. 4. 2024 Pravidelná STK + měření emisí Dolní Třebonín (č. 3302) 9 611 km způsobilé
4 lehké
  • 4.11.1.1 Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
  • 4.11.3.1 Izolace elektrického kabelu v mírně zhoršeném stavu. lehká
16. 4. 2026
26. 4. 2023 Pravidelná STK + měření emisí Dolní Třebonín (č. 3302) 4 123 km nižší než dříve způsobilé
8 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 4.1.1.1.4 U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
26. 4. 2025
6. 4. 2022 Pravidelná STK + měření emisí Dolní Třebonín (č. 3302) 99 296 km způsobilé
7 lehkých
  • 4.1.1.1.4 U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
  • 4.5.1.3.2 Uvolněné uchycení zadní mlhové svítilny, které však neovlivňuje její funkci nebo fotometrické vlastnosti (např. viditelnost) nebo spolehlivost její montáže. lehká
  • 4.8.1.1.1 Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.4.3.1 Některé spojovací prvky zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku jsou uvolněné nebo upevnění zařízení na vozidle je uvolněné, avšak tato závada nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
6. 4. 2024
18. 3. 2021 Pravidelná STK Dolní Třebonín (č. 3302) 92 652 km způsobilé
4 lehké
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
18. 3. 2022
18. 3. 2021 Měření emisí Dolní Třebonín (č. 430215) 92 651 km způsobilé bez závad 18. 3. 2022

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový provozovatel OKRESNÍ STAVEBNÍ PODNIK
  2. Nový provozovatel BESTAR, spol. s r.o. (IČO 45147752)
  3. Nový provozovatel Jaroslav Švandrlík (IČO 11307382)
  4. Nový provozovatel AGRA Zvíkov spol. s r.o. (IČO 49060554)
  5. Nový provozovatel fyzická osoba
  6. Evidenční kontrola výsledek: výsledek nezjištěn · stanice: DOLNÍ TŘEBONÍN 195, 38201, DOLNÍ TŘEBONÍN
  7. Nový vlastník a provozovatel ZEMOS Zubčice, spol. s r.o. (IČO 60825677)
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 4. 2013 · stanice: DOLNÍ TŘEBONÍN 195, 38201, DOLNÍ TŘEBONÍN
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 5. 2014 · stanice: DOLNÍ TŘEBONÍN 195, 38201, DOLNÍ TŘEBONÍN
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 4. 2015 · stanice: DOLNÍ TŘEBONÍN 195, 38201, DOLNÍ TŘEBONÍN
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 3. 2016 · stanice: DOLNÍ TŘEBONÍN 195, 38201, DOLNÍ TŘEBONÍN
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 3. 2017 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 8. 6. 2017 · stanice: DOLNÍ TŘEBONÍN 195, 38201, DOLNÍ TŘEBONÍN · protokol CZ-3302-17-05-0320
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 5. 2018 · stanice: DOLNÍ TŘEBONÍN 195, 38201, DOLNÍ TŘEBONÍN · protokol CZ-3302-17-05-0413
  15. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 1. 2019 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4 · protokol CZ-3307-18-01-3980
  16. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 4. 2020 · stanice: DOLNÍ TŘEBONÍN 195, 38201, DOLNÍ TŘEBONÍN · protokol CZ-3302-19-04-0758
  17. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 3. 2021 · stanice: DOLNÍ TŘEBONÍN 195, 38201, DOLNÍ TŘEBONÍN · protokol CZ-3302-20-03-0242
  18. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 3. 2022 · stanice: DOLNÍ TŘEBONÍN 195, 38201, DOLNÍ TŘEBONÍN · protokol CZ-3302-21-03-0542
  19. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 4. 2023 · stanice: DOLNÍ TŘEBONÍN 195, 38201, DOLNÍ TŘEBONÍN · protokol CZ-3302-22-04-0206
  20. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 4. 2024 · stanice: DOLNÍ TŘEBONÍN 195, 38201, DOLNÍ TŘEBONÍN · protokol CZ-3302-23-04-0867
  21. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 4. 2025 · stanice: DOLNÍ TŘEBONÍN 195, 38201, DOLNÍ TŘEBONÍN · protokol CZ-3302-24-04-0520
  22. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 5. 2026 · stanice: DOLNÍ TŘEBONÍN 195, 38201, DOLNÍ TŘEBONÍN · protokol CZ-3302-25-05-0362
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (58)

Identifikace

Tovární značka
ŠKODA-LIAZ
Typ
/ 100.47
Typ kód
100.47
VIN
580742306
PČV
751213
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
LIAZ. N.P. JABLONEC NAD NISOU
Rok výroby
1983
Datum 1. registrace
14. 7. 1983
Datum 1. registrace v ČR
14. 7. 1983
Druh (typ)
NOSIČ VÝMĚNNÝCH NÁSTAVEB
Zařazení vozidla
RSV

Motor a pohon

Výrobce motoru
LIAZ. N.P. JABLONEC NAD NISOU
Typ motoru
M1.2A-M637
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
169 / 1800
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
11940
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ -2
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
92
Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
0

Emise a spotřeba

Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
0 / 0 / 0
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
101/ 0
Za jízdy
89

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
6035/ 2500/ 2985
Rozvor [mm]
3750
Provozní hmotnost
8375
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
18000/ 18000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
6700/ 6700
11500/ 11500
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
16000/ 16000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
33800/ 33800
Ložná délka
4000
Ložná šířka
2200
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
8,0 - 20/ 11,00 R 20 16 PR
8,0 - 20/ 11,00 R 20 16 PR
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
DUCOM, S.R.O., ČR
Výrobní číslo karoserie
1095-NVN-044/2013
Barva
ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
3 / 3 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA S - ČEP 40 MM 16 ČSN 30 3660.2
ABS
ne
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
Číslo TP
UJ277740
Číslo ORV
UAL707634
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Další záznamy
TP vystaven za původní - UC 880 358 - popsaný.
Původně - nákladní automobil sklápěčkový - přestavba Ducom s.r.o. 23. 08. 2013.
Výj. v vyhl. FMD č. 90/75 Sb.: §/odst.
13/1; 23/3; 23/4; 25/2; 25/3; 31/22; 31/25; 32/3; 32/7e; 32/7i; 32/7j; 34/3; 36/1a;
43/1; 56/2; 56/6; 60/2; 61/2-5.
Po přestavbě je vozidlo technicky způsobilé k činnosti v rostlinné výrobě s dalšími
výměnnými nemědělskými nástavbami schváleného typu, např. sklápqěčková velkoobjemová,
cisteernová, valníková, skříňová a pod.
* 19: průměr 50mm
* 20; 21:
295/70 R 22,5

Další ověření (externí odkazy)