SSAZ

  • 1976
  • ČERVENÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 4562 cm³
  • 55 kW ≈ 75 k

VIN22899

Stav registru k 1. 10. 2026

Přehled pro inzerát Jak to vložit do inzerátu

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 9:49 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/7563753

STK propadla 31. 5. 2020. Novější prohlídka se mohla do registru dostat až po měsíční aktualizaci.
Hlídat toto vozidlo

Semafor rizik

červená

Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.

  • Červenáz registru Technická kontrola (STK) je propadláPoslední platná pravidelná prohlídka v registru skončila 31. 5. 2020 (posuzujeme ke dni údajů z registru, novější prohlídka se mohla do registru dostat až později). Vozidlo bez platné STK nesmí jezdit po silnicích.
  • Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 4× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1976. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
SSAZ
Typ
ZETOR 8011 / STP - C 130
Rok výroby
1976
Datum 1. registrace
1. 3. 1977
Datum 1. registrace v ČR
1. 3. 1977
Barva
ČERVENÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
4562 cm³
Výkon
55 kW
Kategorie
SS – PRACOVNÍ STROJ SAMOJÍZDNÝ
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

  • Vlastník: JARO s.r.o. (IČO 25066137) od 11. 4. 2022
  • Provozovatel: JARO s.r.o. (IČO 25066137) od 11. 4. 2022
Technická prohlídka
STK propadlá
platnost do 31. 5. 2020
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
3 819 km
při prohlídce 19. 5. 2025
stav v některé prohlídce nižší než dříve
3
Vlastníci v registru
JARO s.r.o.
od 11. 4. 2022

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
1. 3. 1977 První registrace Správa a údržba silnic (IČO 00084328) Registr silničních vozidel
19. 3. 1998 Nový provozovatel AGRO BYSTŘICE a.s. (IČO 25282409) Registr silničních vozidel
16. 5. 2007 Nový provozovatel JAN KUCHAR,TRÍDA KRÁLE JIRÍHO 242,VELIM KOLÍN Registr silničních vozidel
4. 8. 2008 Nový vlastník a provozovatel Jan Kuchař (IČO 46395865) Registr silničních vozidel
3. 7. 2019 Nový vlastník a provozovatel Bohuslav Oberreiter (IČO 71606467) Registr silničních vozidel
11. 4. 2022 Nový vlastník a provozovatel JARO s.r.o. (IČO 25066137) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

02 0004 000 2013201520172019202120232025 24. 5. 2012: 300 km31. 5. 2016: 3 km11. 4. 2017: 945 km27. 6. 2019: 3 km3. 8. 2020: 3 819 km5. 8. 2020: 3 819 km30. 4. 2021: 945 km5. 4. 2022: 3 km14. 4. 2025: 945 km19. 5. 2025: 3 819 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
19. 5. 2025 Pravidelná STK + měření emisí Hlučín (č. 6815) 3 819 km způsobilé
4 lehké
  • 1.1.8.1.1 Spojková hlavice je částečně opotřebená (obroušená), ale tato závada nemá vliv na její spolehlivost nebo těsnost. lehká
  • 5.3.5.2.1 Některá část systému pneumatického / hydropneumatického odpružení je opotřebovaná (např. měchy, vlnovce) nebo zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla nebo spolehlivost systému. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
  • 4.11.3.1 Izolace elektrického kabelu v mírně zhoršeném stavu. lehká
19. 5. 2029
14. 4. 2025 Pravidelná STK + měření emisí Soběslav (č. 3323) 945 km způsobilé
4 lehké
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 2.1.1.5.1 Netěsnost převodky řízení. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
14. 4. 2029
5. 4. 2022 Na žádost zákazníka Skuteč (č. 3634) 3 km nižší než dříve způsobilé
1 lehká
  • 0.1.3.1 Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost. lehká
30. 4. 2021 Pravidelná STK + měření emisí Soběslav (č. 3323) 945 km nižší než dříve způsobilé
3 lehké
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
30. 4. 2025
6. 11. 2020 Na žádost zákazníka Dolní Cerekev (č. 6711) – způsobilé bez závad
31. 10. 2020 Měření emisí Prosíčka (č. 460116) – – bez závad 31. 10. 2024
5. 8. 2020 Pravidelná STK Hlučín (č. 6815) 3 819 km způsobilé
5 lehkých
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 4.11.1.1 Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
3. 8. 2024
3. 8. 2020 Měření emisí Hlučín (č. 480616) 3 819 km způsobilé bez závad 3. 8. 2024
27. 6. 2019 Evidenční kontrola Velim (č. 3238) 3 km nižší než dříve způsobilé bez závad
11. 4. 2017 Pravidelná STK Jihočeský kraj (č. 3323) 945 km způsobilé
2 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 7.5.1.1 Doba použitelnosti některých zdravotnických potřeb autolékárničky je překročena. lehká
11. 4. 2021
31. 5. 2016 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3238) 3 km nižší než dříve způsobilé
2 lehké
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.2.2.1 Některá část výfukového systému nebo jeho upevnění je poškozené, ale tato závada nemá vliv na funkci systému. lehká
31. 5. 2020
29. 9. 2015 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3513) – způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.6.2.1 Opotřebení v převodu ovladače parkovací brzdy nebo západkového mechanismu, které však nemá vliv na spolehlivost nebo funkci ovládání parkovací brzdy. lehká
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze/oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 4.10.3.1 Izolace propojovacího kabelu poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje spolehlivost elektrického propojení vozidel. lehká
  • 5.2.3.11.1 Označení obnovené pneumatiky (předpis EHK OSN č. 108 a č. 109) je poškozené nebo chybí. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
25. 9. 2019
22. 3. 2013 Pravidelná STK Jihočeský kraj (č. 3323) – způsobilé
2 lehké
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
22. 3. 2017
24. 5. 2012 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3238) 300 km způsobilé
3 lehké
  • 4.11.2.1 Svorkovnice částečně poškozená, neúplná (např. chybí kryt). lehká
  • 4.11.3.1 Izolace elektrického kabelu ve zhoršeném stavu. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
24. 5. 2016

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový provozovatel Správa a údržba silnic (IČO 00084328)
  2. Nový provozovatel AGRO BYSTŘICE a.s. (IČO 25282409)
  3. Nový provozovatel JAN KUCHAR,TRÍDA KRÁLE JIRÍHO 242,VELIM KOLÍN
  4. Nový vlastník a provozovatel Jan Kuchař (IČO 46395865)
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 5. 2016 · stanice: PALACKÉHO 94, 28101, VELIM
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 5. 2016 · stanice: PALACKÉHO 94, 28101, VELIM · protokol CZ-3238-12-05-1169
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 5. 2020 · stanice: PALACKÉHO 94, 28101, VELIM
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 5. 2020 · stanice: PALACKÉHO 94, 28101, VELIM · protokol CZ-3238-16-05-1984
  7. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PALACKÉHO 94, 28101, VELIM · protokol CZ-3238-19-06-1728
  8. Nový vlastník a provozovatel Bohuslav Oberreiter (IČO 71606467)
    Vybavení zapsané v registru: MAJÁK ORANŽOVÝ
  9. Prohlídka na žádost provozovatele výsledek: způsobilé k provozu · stanice: VÍTĚZSLAVA NOVÁKA 621, 53973, SKUTEČ · protokol CZ-3634-22-04-0095
  10. Nový vlastník a provozovatel JARO s.r.o. (IČO 25066137)
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 3. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • MAJÁK ORANŽOVÝ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (50)

Identifikace

Tovární značka
SSAZ
Typ
ZETOR 8011 / STP - C 130
Typ kód
STP - C 130
VIN
22899
PČV
7563753
Druh vozidla
PRACOVNÍ STROJ SAMOJÍZDNÝ
Kategorie vozidla
SS
Výrobce vozidla
ZKL, n.p. Brno
Rok výroby
1976
Datum 1. registrace
1. 3. 1977
Datum 1. registrace v ČR
1. 3. 1977
Druh (typ)
BEZPEČNOSTNÍ KABINA
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
ZBROJOVKA N.P. BRNO
Typ motoru
Z 8001
Číslo motoru
60172
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
55 / 2200
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
4562
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ -1 ZADNÍ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
20

Emise a spotřeba

Spotřeba předpis
ČSN
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
0/ 0
Za jízdy
86

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
4370/ 2250/ 3000
Rozvor [mm]
2353
Provozní hmotnost
5770
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
5850/ 5850
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1955/ 1955
3895/ 3895
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
11270/ 11270
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
7.50-16/ 5.50F X 16
16.9/14-34 / W 15 L X 34
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
SVA ROUSÍNOV
Výrobní číslo karoserie
22899
Barva
ČERVENÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 / 0
Spojovací zařízení - druh
SKLOPNÝ OTOČNÝ A VÝŠKOVĚ STAVITELNÝ
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
Číslo TP
AD978009
Číslo ORV
ZAB059891
Druh RZ
STD. ZVLÁŠTNÍ
Varianta RZ
158
Další záznamy
Alternativně lze montovat pneumatiky (ráfky): vpředu - 10.00-16
(W 8 x 16); vzadu - 16.9-38, 13.6-38, 12.4-38 (W 15L x 38, W 11 x 38)
Výrobce připouští přípojení pouze jednoho přívěsu nebo návěsu.
Čelní střešní světlomety mohou být používány při provozu na pozemních
komunikacích jen v těch případech, kdy je na traktoru navěšen čelně
nesený stroj nebo zařízení překrývající hlavní světlomety.
Traktor plní ustanovení vyhlášky MD č. 102/95 Sb. ve znění pozdějších
změn a doplňků s výjimkami (§/odst.):
32/7b- traktor není vybaven signalizaci poruchy strojního řízení,
45/1 - dveřní závěsy jsou vzadu.

Další ověření (externí odkazy)