T 5
- 1978
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- 0 cm³
VIN3922
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 19:13 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/7565220
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Vozidlo zaniklo (vyřazeno z registru)Stav „zánik“ znamená, že bylo trvale vyřazeno z evidence, například po ekologické likvidaci, zničení nebo odcizení.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 15× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1978. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- T
- Model
- 5
- Typ
- T 5 PS H 1 /
- Rok výroby
- 1978
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 1978
- Datum 1. registrace v ČR
- 17. 4. 1989
- Barva
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- Palivo
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- Zdvihový objem
- 0 cm³
- Výkon
- 0 kW
- Kategorie
- O3 – Přívěs traktorový sklápěcí
- Stav v registru
- zaniklé (vyřazeno z registru)
Aktuálně v registru
- Vlastník: Státní statek hl.m. Prahy "v likvidaci" (IČO 00064092) od 17. 4. 1989
- Provozovatel: Státní statek hl.m. Prahy "v likvidaci" (IČO 00064092) od 17. 4. 1989
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 1. 1. 1978 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 17. 4. 1989 | První registrace v ČR | Registr silničních vozidel | |
| 17. 4. 1989 | Nový vlastník a provozovatel | Státní statek hl.m. Prahy "v likvidaci" (IČO 00064092) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 9. 6. 2026 | Pravidelná STK + měření emisí | Česká Skalice (č. 3614) | 81 993 km | způsobilé | bez závad | 9. 6. 2028 |
| 30. 4. 2026 | Pravidelná STK | Hradec Králové (č. 3618) | – | způsobilé | 1 lehká
| 30. 4. 2030 |
| 13. 3. 2026 | Pravidelná STK | Třeboň (č. 6304) | – | způsobilé | bez závad | 13. 3. 2030 |
| 5. 7. 2025 | Pravidelná STK | Moravské Budějovice (č. 3730) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 5. 7. 2029 |
| 27. 11. 2024 | Opakovaná STK | Hranice (č. 6814) | – | způsobilé | 2 lehké
| 21. 11. 2028 |
| 21. 11. 2024 | Pravidelná STK | Hranice (č. 6814) | – | dočasně způsobilé | 2 lehké, 2 vážné
| 21. 12. 2024 |
| 1. 10. 2024 | Evidenční kontrola | Moravské Budějovice (č. 3730) | – | způsobilé | bez závad | |
| 7. 6. 2024 | Pravidelná STK | Česká Skalice (č. 3614) | 81 028 km | způsobilé | 2 lehké
| 7. 6. 2026 |
| 17. 5. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Jetřichov (č. 3641) | 80 780 km | nezpůsobilé | 5 lehkých, 4 vážné, 1 nebezpečná
| 17. 5. 2026 |
| 7. 5. 2024 | Pravidelná STK | Hlinsko (č. 3632) | – | způsobilé | 1 lehká
| 7. 5. 2028 |
| 27. 2. 2024 | Pravidelná STK | Horšovský Týn (č. 3408) | – | způsobilé | 7 lehkých
| 27. 2. 2028 |
| 16. 2. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Sezimovo Ústí (č. 3304) | 4 607 km nižší než dříve | způsobilé | 3 lehké
| 16. 2. 2028 |
| 13. 11. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Uhlířské Janovice (č. 3204) | 8 448 km | způsobilé | 4 lehké
| 13. 11. 2027 |
| 25. 7. 2023 | Pravidelná STK | Horažďovice (č. 3424) | – | způsobilé | bez závad | 25. 7. 2027 |
| 2. 5. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Lipník nad Bečvou (č. 6802) | – | způsobilé | bez závad | 2. 5. 2027 |
| 26. 1. 2023 | Evidenční kontrola | Kosmonosy (č. 3218) | – | způsobilé | bez závad | |
| 15. 7. 2022 | Pravidelná STK | Opava (č. 3810) | 1 636 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 15. 7. 2026 |
| 15. 7. 2022 | Pravidelná STK | Opava (č. 3810) | 1 636 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 15. 7. 2026 |
| 15. 7. 2022 | Měření emisí | Opava (č. 480633) | 1 666 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 15. 7. 2026 |
| 9. 5. 2022 | Pravidelná STK | Hradec Králové (č. 3618) | – | způsobilé | 2 lehké
| 9. 5. 2026 |
| 11. 2. 2022 | Pravidelná STK | Třeboň (č. 6304) | – | způsobilé | bez závad | 11. 2. 2026 |
| 29. 6. 2021 | Pravidelná STK | Moravské Budějovice (č. 3730) | – | způsobilé | 3 lehké
| 26. 6. 2025 |
| 13. 5. 2020 | Pravidelná STK | Hlinsko (č. 3632) | – | způsobilé | bez závad | 13. 5. 2024 |
| 12. 5. 2020 | Pravidelná STK | Horšovský Týn (č. 3408) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 12. 5. 2024 |
| 6. 3. 2020 | Pravidelná STK | Sezimovo Ústí (č. 3304) | 4 379 km | způsobilé | bez závad | 5. 3. 2024 |
| 5. 3. 2020 | Měření emisí | Sezimovo Ústí (č. 430826) | 4 379 km nižší než dříve | – | bez závad | 5. 3. 2024 |
| 5. 12. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Uhlířské Janovice (č. 3204) | 7 173 km | způsobilé | 2 lehké
| 5. 12. 2023 |
| 7. 11. 2019 | Před registrací + měření emisí | Žatec (č. 3514) | 3 465 km nižší než dříve | způsobilé | 5 lehkých
| 7. 11. 2023 |
| 2. 5. 2019 | Pravidelná STK | Lipník nad Bečvou (č. 6802) | – | způsobilé | 3 lehké
| 2. 5. 2023 |
| 24. 8. 2018 | Pravidelná STK | Horažďovice (č. 3424) | – | způsobilé | 1 lehká
| 24. 8. 2022 |
| 10. 5. 2018 | Opakovaná STK | Hradec Králové (č. 3618) | – | způsobilé | 1 lehká
| 9. 5. 2022 |
| 9. 5. 2018 | Pravidelná STK | Hradec Králové (č. 3618) | – | dočasně způsobilé | 1 lehká, 1 vážná
| 8. 6. 2018 |
| 16. 3. 2018 | Měření emisí | Ostrava (č. 480714) | 8 806 km | – | bez závad | 16. 3. 2022 |
| 13. 3. 2018 | Před registrací | Moravskoslezský kraj (č. 3827) | – | způsobilé | 2 lehké
| 13. 3. 2018 |
| 12. 3. 2018 | Měření emisí | Opava (č. 580601) | 1 746 km | – | bez závad | 12. 3. 2022 |
| 8. 3. 2018 | Evidenční kontrola | Plzeňský kraj (č. 3433) | – | dočasně způsobilé | 1 lehká, 1 vážná
| |
| 6. 9. 2017 | Evidenční kontrola | Moravskoslezský kraj (č. 3837) | – | způsobilé | bez závad | |
| 6. 6. 2017 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3730) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 3. 6. 2021 |
| 14. 7. 2016 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3810) | 1 572 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 14. 7. 2020 |
| 16. 5. 2016 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3632) | – | způsobilé | bez závad | 16. 5. 2020 |
| 30. 4. 2016 | Evidenční kontrola | Moravskoslezský kraj (č. 3823) | – | způsobilé | bez závad | |
| 1. 4. 2016 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 6311) | – | způsobilé | 3 lehké
| 31. 3. 2020 |
| 23. 2. 2016 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3304) | 3 599 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 18. 2. 2020 |
| 7. 12. 2015 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3204) | – | způsobilé | 2 lehké
| 7. 12. 2019 |
| 29. 6. 2015 | Evidenční kontrola | Hlavní město Praha (č. 3107) | – | způsobilé | bez závad | |
| 19. 5. 2015 | Evidenční kontrola | Královéhradecký kraj (č. 6602) | 10 000 km | způsobilé | bez závad | 1. 1. 1900 |
| 12. 5. 2015 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 6602) | 10 000 km nižší než dříve | způsobilé | 4 lehké
| 12. 5. 2019 |
| 12. 2. 2015 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3823) | – | způsobilé | 9 lehkých
| 12. 2. 2019 |
| 21. 1. 2015 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3433) | – | způsobilé | 2 lehké
| 21. 1. 2019 |
| 27. 10. 2014 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3311) | – | způsobilé | 1 lehká
| 27. 10. 2018 |
| 12. 8. 2014 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3837) | 20 500 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 12. 8. 2018 |
| 8. 8. 2014 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3424) | – | způsobilé | bez závad | 8. 8. 2018 |
| 22. 4. 2014 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3614) | 75 059 km | způsobilé | bez závad | 22. 4. 2016 |
| 31. 1. 2014 | Evidenční kontrola | Plzeňský kraj (č. 3433) | – | způsobilé | bez závad | |
| 27. 7. 2013 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3623) | 71 215 km | dočasně způsobilé | 4 lehké, 4 vážné
| 26. 8. 2013 |
| 27. 6. 2013 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3730) | 18 000 km | způsobilé | 5 lehkých
| 27. 6. 2017 |
| 28. 5. 2013 | Evidenční kontrola | Moravskoslezský kraj (č. 3823) | – | způsobilé | bez závad | |
| 15. 4. 2013 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3609) | – | způsobilé | bez závad | 15. 4. 2017 |
| 12. 7. 2012 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3810) | 1 869 km | způsobilé | 2 lehké
| 12. 7. 2016 |
| 27. 6. 2012 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 6304) | 789 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 26. 6. 2016 |
| 19. 6. 2012 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3634) | – | způsobilé | bez závad | 19. 6. 2016 |
| 28. 3. 2012 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 6311) | – | způsobilé | 1 lehká
| 28. 3. 2016 |
| 2. 2. 2012 | Evidenční kontrola | Hlavní město Praha (č. 3107) | – | způsobilé | bez závad | 2. 2. 2012 |
| 6. 12. 2011 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3204) | – | způsobilé | 1 lehká
| 6. 12. 2015 |
| 23. 6. 2011 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3612) | 10 000 km nižší než dříve | způsobilé | 1 lehká
| 23. 6. 2015 |
| 10. 5. 2011 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3408) | – | způsobilé | 2 lehké
| 10. 5. 2015 |
| 23. 2. 2011 | Evidenční kontrola | Jihočeský kraj (č. 6311) | – | způsobilé | bez závad | 23. 2. 2011 |
| 23. 2. 2011 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3618) | 28 793 km nižší než dříve | způsobilé | 4 lehké
| 23. 2. 2015 |
| 7. 2. 2011 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3816) | 50 000 km | způsobilé | 3 lehké
| 7. 2. 2015 |
| 22. 10. 2010 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3311) | – | způsobilé | bez závad | 22. 10. 2014 |
| 5. 8. 2010 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3424) | – | způsobilé | bez závad | 5. 8. 2014 |
| 27. 7. 2010 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3837) | 20 000 km nižší než dříve | způsobilé | 2 lehké
| 27. 7. 2014 |
| 17. 5. 2010 | Opakovaná STK | Královéhradecký kraj (č. 3614) | 70 615 km | způsobilé | 4 lehké
| 12. 5. 2012 |
| 12. 5. 2010 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3614) | 70 549 km | dočasně způsobilé | 4 lehké, 1 vážná
| 11. 6. 2010 |
| 11. 3. 2010 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3123) | – | způsobilé | 1 lehká
| 11. 3. 2014 |
| 7. 12. 2009 | Evidenční kontrola | Moravskoslezský kraj (č. 3810) | 1 666 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 7. 12. 2009 |
| 22. 6. 2009 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3730) | 14 000 km | způsobilé | 4 lehké
| 22. 6. 2013 |
| 9. 4. 2009 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3309) | 7 000 km | způsobilé | 5 lehkých
| 9. 4. 2013 |
| 31. 3. 2009 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3609) | – | způsobilé | bez závad | 31. 3. 2013 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace ve světě
-
První registrace v ČRNový vlastník a provozovatel Státní statek hl.m. Prahy "v likvidaci" (IČO 00064092)
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 1 (T 5 1978 v ČR obvykle 1,0, medián 1)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 54 %
Srovnáváme s 113 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu T 5
Hlídat toto vozidlo
Toto vozidlo je v registru zaniklé. Zaniklé vozidlo se do provozu nevrací, hlídání u něj nemá smysl.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (49)
Identifikace
- Tovární značka
- T
- Obchodní označení
- 5
- Typ
- T 5 PS H 1 /
- VIN
- 3922
- PČV
- 7565220
- Druh vozidla
- Přívěs traktorový sklápěcí
- Kategorie vozidla
- O3
- Rok výroby
- 1978
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 1978
- Datum 1. registrace v ČR
- 17. 4. 1989
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Typ motoru
- - POLOŽKA NEBYLA NAPLNĚNA
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 0 / 0
- Palivo
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- Zdvihový objem [cm³]
- 0
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ .
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 0
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0
Emise a spotřeba
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 0/ 0
- Za jízdy
- 0
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 0/ 0/ 0
- Rozvor [mm]
- 0
- Provozní hmotnost
- 1650
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 6650/ 6650
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 0/ 0
/
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Objem cisterny
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- /
/
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobní číslo karoserie
- 3922
- Barva
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 0 / 0 / 0
- Brzdy provozní
- ne
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- ZÁNIK
- Číslo TP
- AF154209
- Druh RZ
- PŘÍVĚS TRAKTORU
- RM zániku
- MD (vozidlo bez RM)
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 3922
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.