BSS PzS
- 1967
- HNĚDÁ-ZÁKLADNÍ
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- 0 cm³
VIN1555
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 2:52 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/760573
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Vozidlo zaniklo (vyřazeno z registru)Stav „zánik“ znamená, že bylo trvale vyřazeno z evidence, například po ekologické likvidaci, zničení nebo odcizení.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1967. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- BSS
- Model
- PzS
- Typ
- BSS PZS 40 /
- Rok výroby
- 1967
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 1967
- Datum 1. registrace v ČR
- 6. 12. 1968
- Barva
- HNĚDÁ-ZÁKLADNÍ
- Palivo
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- Zdvihový objem
- 0 cm³
- Výkon
- 0 kW
- Kategorie
- O3 – Přívěs traktorový sklápěcí
- Stav v registru
- zaniklé (vyřazeno z registru)
Aktuálně v registru
- Vlastník: RAKOCHMEL s.r.o. (IČO 47538082) od 24. 5. 1993
- Provozovatel: RAKOCHMEL s.r.o. (IČO 47538082) od 24. 5. 1993
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 1. 1. 1967 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 6. 12. 1968 | První registrace v ČR | Registr silničních vozidel | |
| 6. 12. 1968 | Nový provozovatel | Zemědělské družstvo Kolešovice (IČO 00108782) | Registr silničních vozidel |
| 24. 5. 1993 | Nový vlastník a provozovatel | RAKOCHMEL s.r.o. (IČO 47538082) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 21. 9. 2026 | Pravidelná STK | Olomouc (č. 3804) | – | způsobilé | bez závad | 21. 9. 2030 |
| 14. 10. 2025 | Opakovaná STK | Brandýs nad Labem-Stará Boleslav (č. 3213) | – | způsobilé | bez závad | 25. 9. 2029 |
| 25. 9. 2025 | Pravidelná STK | Brandýs nad Labem-Stará Boleslav (č. 3213) | – | dočasně způsobilé | 1 vážná | 25. 10. 2025 |
| 16. 9. 2025 | Pravidelná STK | Velim (č. 3238) | – | způsobilé | bez závad | 16. 9. 2027 |
| 15. 7. 2025 | Pravidelná STK | Dolní Cerekev (č. 6711) | – | způsobilé | 4 lehké | 15. 7. 2029 |
| 9. 5. 2025 | Pravidelná STK | Lipník (č. 3746) | – | způsobilé | bez závad | 9. 5. 2029 |
| 24. 3. 2025 | Pravidelná STK | Humpolec (č. 3316) | – | způsobilé | bez závad | 24. 3. 2029 |
| 22. 1. 2025 | Pravidelná STK | Kopřivnice (č. 3848) | – | způsobilé | bez závad | 22. 1. 2029 |
| 18. 6. 2024 | Pravidelná STK | Brno (č. 6714) | 3 981 km nižší než dříve | způsobilé | 2 lehké | 18. 6. 2028 |
| 15. 3. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Babice (č. 6742) | 8 693 km | způsobilé | 4 lehké | 15. 3. 2028 |
| 5. 3. 2024 | Pravidelná STK | Praha (č. 3130) | – | způsobilé | bez závad | 5. 3. 2028 |
| 13. 10. 2023 | Evidenční kontrola | Vlašim (č. 3237) | – | způsobilé | bez závad | |
| 15. 9. 2023 | Pravidelná STK | Velim (č. 3238) | – | způsobilé | bez závad | 15. 9. 2025 |
| 14. 7. 2023 | Pravidelná STK | Hlučín (č. 3825) | – | způsobilé | 3 lehké | 14. 7. 2027 |
| 12. 6. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Lipník nad Bečvou (č. 6802) | – | způsobilé | 2 lehké | 12. 6. 2027 |
| 1. 6. 2023 | Pravidelná STK | Soběslav (č. 3323) | – | způsobilé | 2 lehké | 1. 6. 2027 |
| 29. 5. 2023 | Pravidelná STK | České Budějovice (č. 3306) | – | způsobilé | bez závad | 29. 5. 2027 |
| 6. 2. 2023 | Evidenční kontrola | Jihlava (č. 3765) | – | způsobilé | bez závad | |
| 23. 11. 2022 | Pravidelná STK | Jihlava (č. 3765) | – | způsobilé | bez závad | 23. 11. 2026 |
| 26. 10. 2022 | Pravidelná STK | Jičín (č. 3615) | – | způsobilé | 3 lehké | 26. 10. 2026 |
| 30. 9. 2022 | Pravidelná STK | Olomouc (č. 3804) | – | způsobilé | 1 lehká | 30. 9. 2026 |
| 14. 12. 2021 | Pravidelná STK | Velim (č. 3238) | – | způsobilé | bez závad | 14. 12. 2025 |
| 15. 9. 2021 | Pravidelná STK | Kutná Hora (č. 3216) | – | způsobilé | bez závad | 15. 9. 2023 |
| 30. 8. 2021 | Pravidelná STK | Brandýs nad Labem-Stará Boleslav (č. 3213) | – | způsobilé | bez závad | 30. 8. 2025 |
| 11. 8. 2021 | Pravidelná STK | Benešov (č. 3223) | – | dočasně způsobilé | 1 lehká, 1 vážná | 10. 9. 2021 |
| 31. 3. 2021 | Pravidelná STK | Praha (č. 3105) | – | způsobilé | bez závad | 31. 3. 2025 |
| 15. 10. 2020 | Pravidelná STK | Humpolec (č. 3316) | – | způsobilé | 1 lehká | 15. 10. 2024 |
| 5. 10. 2020 | Pravidelná STK | Kopřivnice (č. 3848) | – | způsobilé | bez závad | 5. 10. 2024 |
| 16. 9. 2020 | Pravidelná STK | Kutná Hora (č. 3216) | – | způsobilé | 3 lehké | 16. 9. 2022 |
| 28. 5. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Žatčany (č. 6714) | 3 479 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 28. 5. 2024 |
| 12. 3. 2020 | Pravidelná STK | Fryšták (č. 6739) | 7 858 km | způsobilé | 4 lehké | 11. 3. 2024 |
| 11. 3. 2020 | Měření emisí | Zlín (č. 570523) | 7 858 km | – | bez závad | 11. 3. 2024 |
| 30. 9. 2019 | Pravidelná STK | Prostějov (č. 3702) | – | způsobilé | 6 lehké | 30. 9. 2023 |
| 6. 9. 2019 | Pravidelná STK | Opava (č. 3827) | – | způsobilé | 2 lehké | 6. 9. 2023 |
| 21. 8. 2019 | Evidenční kontrola | České Budějovice (č. 3307) | – | způsobilé | 1 lehká | |
| 30. 5. 2019 | Pravidelná STK | Soběslav (č. 3323) | – | způsobilé | 3 lehké | 30. 5. 2023 |
| 27. 5. 2019 | Pravidelná STK | České Budějovice (č. 3307) | – | způsobilé | 2 lehké | 27. 5. 2023 |
| 18. 3. 2019 | Pravidelná STK | Náchod (č. 3623) | – | způsobilé | 3 lehké | 18. 3. 2023 |
| 22. 11. 2018 | Pravidelná STK + měření emisí | Opava (č. 3810) | 1 400 km nižší než dříve | způsobilé | 2 lehké | 22. 11. 2022 |
| 27. 10. 2018 | Pravidelná STK | Jičín (č. 3606) | – | způsobilé | 3 lehké | 27. 10. 2022 |
| 24. 9. 2018 | Pravidelná STK | Přerov (č. 3812) | – | způsobilé | 2 lehké | 24. 9. 2022 |
| 18. 9. 2018 | Pravidelná STK | Kutná Hora (č. 3216) | – | způsobilé | 2 lehké | 18. 9. 2020 |
| 2. 2. 2018 | Pravidelná STK | Dolní Cerekev (č. 6711) | – | způsobilé | 1 lehká | 2. 2. 2022 |
| 21. 8. 2017 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3213) | – | způsobilé | bez závad | 21. 8. 2021 |
| 17. 8. 2017 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3223) | – | způsobilé | 2 lehké | 17. 8. 2021 |
| 16. 8. 2017 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3706) | – | způsobilé | bez závad | 16. 8. 2021 |
| 8. 6. 2017 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3842) | – | způsobilé | bez závad | 8. 6. 2021 |
| 21. 9. 2016 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3216) | – | způsobilé | bez závad | 21. 9. 2018 |
| 14. 9. 2016 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3848) | – | způsobilé | bez závad | 14. 9. 2020 |
| 2. 9. 2016 | Evidenční kontrola | Kraj Vysočina (č. 6711) | – | způsobilé | 1 lehká | |
| 24. 5. 2016 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 6714) | 3 168 km nižší než dříve | způsobilé | 4 lehké | 23. 5. 2020 |
| 4. 4. 2016 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3316) | – | způsobilé | 2 lehké | 4. 4. 2020 |
| 14. 3. 2016 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 6701) | 7 024 km | způsobilé | 2 lehké | 14. 3. 2020 |
| 26. 1. 2016 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3204) | – | dočasně způsobilé | 2 lehké, 1 vážná | 25. 2. 2016 |
| 1. 12. 2015 | Evidenční kontrola | Jihomoravský kraj (č. 3725) | 80 km | dočasně způsobilé | 1 lehká, 1 vážná | |
| 27. 10. 2015 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3702) | – | způsobilé | bez závad | 27. 10. 2019 |
| 22. 9. 2015 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3216) | – | způsobilé | 3 lehké | 22. 9. 2016 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví.
Časová osa vozidla
-
První registrace ve světě
-
První registrace v ČRNový provozovatel Zemědělské družstvo Kolešovice (IČO 00108782)
-
Nový vlastník a provozovatel RAKOCHMEL s.r.o. (IČO 47538082)
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 1 (BSS PzS 1967 v ČR obvykle 1,0, medián 1)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 58,2 %
Srovnáváme s 1 959 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu BSS PzS
Hlídat toto vozidlo
Toto vozidlo je v registru zaniklé. Zaniklé vozidlo se do provozu nevrací, hlídání u něj nemá smysl.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (57)
Identifikace
- Tovární značka
- BSS
- Obchodní označení
- PzS
- Typ
- BSS PZS 40 /
- VIN
- 1555
- PČV
- 760573
- Druh vozidla
- Přívěs traktorový sklápěcí
- Druh vozidla 2. ř.
- .
- Kategorie vozidla
- O3
- Výrobce vozidla
- .
- Rok výroby
- 1967
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 1967
- Datum 1. registrace v ČR
- 6. 12. 1968
- Druh (typ)
- .
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- .
- Typ motoru
- - POLOŽKA NEBYLA NAPLNĚNA
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 0 / 0
- Palivo
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- Zdvihový objem [cm³]
- 0
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ .
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 0
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0
Emise a spotřeba
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 0/ 0
- Za jízdy
- 0
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 0/ 0/ 0
- Rozvor [mm]
- 0
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 1820
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 5820/ 5820
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 0/ 0
/
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Objem cisterny
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- /
/
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- .
- Výrobní číslo karoserie
- 1555
- Barva
- HNĚDÁ-ZÁKLADNÍ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 0 / 0 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- .
- Brzdy provozní
- ne
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- ZÁNIK
- Číslo TP
- AB983368
- Druh RZ
- PŘÍVĚS TRAKTORU
- RM zániku
- MD (vozidlo bez RM)
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 1555
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.