TATRA CAS 32-T 815

  • 1985
  • ČERVENÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 19000 cm³
  • 235 kW ≈ 320 k

VIN28112-127

Stav registru k 1. 10. 2026

Přehled pro inzerát Jak to vložit do inzerátu

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 18:06 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/7615335

STK propadla 29. 10. 2026. Novější prohlídka se mohla do registru dostat až po měsíční aktualizaci.
Hlídat toto vozidlo

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 2× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
  • Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 7 dnů (13. 11. 2014 až 20. 11. 2014). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1985. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
TATRA CAS
Model
32-T 815
Typ
TATRA 815 PR26 22235 6X6 CAS 32 TNU85
Rok výroby
1985
Datum 1. registrace
1. 1. 1985
Datum 1. registrace v ČR
1. 1. 1985
Barva
ČERVENÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
19000 cm³
Výkon
235 kW
Kategorie
N3 – Speciální automobil cisternový
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK propadlá
platnost do 29. 10. 2026
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
930 km
při prohlídce 29. 10. 2025
stav v některé prohlídce nižší než dříve
3
Vlastníci v registru
Obec Blížejov
od 20. 11. 2014

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
1. 1. 1985 První registrace Registr silničních vozidel
7. 10. 1985 Nový provozovatel AMÁDEUS REAL, a.s. (IČO 16193733) Registr silničních vozidel
26. 2. 1996 Nový provozovatel CHEMOPHARMA, a.s. (IČO 60278072) Registr silničních vozidel
1. 2. 2012 Nový provozovatel I - BALA s.r.o. v likvidaci (IČO 29220441) Registr silničních vozidel
23. 4. 2012 Nový provozovatel fyzická osoba Registr silničních vozidel
9. 5. 2012 Nový provozovatel fyzická osoba Registr silničních vozidel
16. 5. 2012 Nový vlastník fyzická osoba Registr silničních vozidel
13. 11. 2014 Nový vlastník a provozovatel Obec Blížejov (IČO 00253243) Registr silničních vozidel
20. 11. 2014 Nový vlastník a provozovatel Obec Blížejov (IČO 00253243) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

020 00040 00060 000 200920122015201820212024 20. 11. 2008: 27 660 km21. 12. 2009: 28 163 km4. 12. 2010: 28 801 km23. 4. 2012: 29 000 km15. 5. 2012: 29 772 km6. 11. 2015: 31 016 km16. 11. 2016: 33 402 km16. 11. 2017: 34 085 km14. 11. 2018: 34 588 km7. 11. 2019: 35 517 km25. 11. 2020: 36 871 km12. 11. 2021: 38 102 km12. 11. 2021: 38 103 km10. 11. 2022: 39 200 km10. 11. 2022: 39 201 km1. 11. 2023: 40 040 km1. 12. 2023: 40 041 km1. 11. 2024: 41 934 km29. 10. 2025: 929 km29. 10. 2025: 930 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
29. 10. 2025 Pravidelná STK Rybnice (č. 3415) 930 km nižší než dříve způsobilé
4 lehké
  • 1.1.7.2.1 Brzdový ventil (vyfukovací část) je nadměrně znečištěný olejem z kompresoru. lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 2.1.1.5.1 Netěsnost převodky řízení. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
29. 10. 2026
29. 10. 2025 Měření emisí Rybnice (č. 440709) 929 km nižší než dříve způsobilé bez závad 29. 10. 2026
1. 11. 2024 Pravidelná STK + měření emisí Rybnice (č. 3415) 41 934 km způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.7.2.1 Brzdový ventil (vyfukovací část) je nadměrně znečištěný olejem z kompresoru. lehká
  • 1.1.11.4.1 Některá část uchycení brzdového potrubí uvolněná, ale tato závada nemůže způsobit jeho poškození. lehká
  • 2.1.1.5.2 Prachovka převodky řízení je prasklá, avšak nedochází k úniku maziva. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
1. 11. 2025
1. 12. 2023 Opakovaná STK Rybnice (č. 3415) 40 041 km způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 2.1.1.5.1 Netěsnost převodky řízení. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 5.3.5.2.1 Některá část systému pneumatického / hydropneumatického odpružení je opotřebovaná (např. měchy, vlnovce) nebo zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla nebo spolehlivost systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
1. 11. 2024
1. 11. 2023 Pravidelná STK + měření emisí Rybnice (č. 3415) 40 040 km dočasně způsobilé
5 lehkých, 7 vážných
  • 1.1.4.1.2 Optická kontrolka signalizace nízkého tlaku vzduchu se při ověření funkčnosti neuvede v činnost (např. vadná žárovka), ale akustická signalizace, je-li instalována, je plně funkční nebo naopak. vážná
  • 1.1.7.1.3 Slyšitelný únik vzduchu z brzdového ventilu. vážná
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.2.1.5 Kolísání brzdné síly v průběhu každého úplného otočení kola na válcové zkušebně brzd přesahuje o více jak ± 10 % střední hodnoty brzdné síly odečtené z brzdové charakteristiky brzdy. vážná
  • 2.1.1.5.1 Netěsnost převodky řízení. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 5.1.3.1.1 V uložení kola větší vůle než provozní. vážná
  • 5.3.2.2.2 Tlumič pérování chybí nebo z něj vytéká kapalina nebo je poškozený tak, že zjevně nefunguje. vážná
  • 5.3.5.2.1 Některá část systému pneumatického / hydropneumatického odpružení je opotřebovaná (např. měchy, vlnovce) nebo zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla nebo spolehlivost systému. lehká
  • 5.3.5.3 Ze systému pneumatického / hydropneumatického odpružení uniká médium (vzduch / olej). vážná
  • 6.1.1.3.2 Koroze části rámu nebo pomocného rámu vozidla, která narušuje celkovou pevnost a spolehlivost konstrukce vozidla. vážná
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
1. 12. 2023
10. 11. 2022 Pravidelná STK Domažlice (č. 3419) 39 201 km způsobilé
4 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 2.1.1.5.1 Netěsnost převodky řízení. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
10. 11. 2023
10. 11. 2022 Měření emisí Chrastavice (č. 440114) 39 200 km způsobilé bez závad 10. 11. 2024
12. 11. 2021 Pravidelná STK Domažlice (č. 3419) 38 103 km způsobilé
4 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 2.1.5.1.1 Netěsnost posilovače řízení. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
12. 11. 2022
12. 11. 2021 Měření emisí Chrastavice (č. 440114) 38 102 km způsobilé bez závad 12. 11. 2022
25. 11. 2020 Pravidelná STK + měření emisí Domažlice (č. 3419) 36 871 km způsobilé
4 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 2.1.5.1.1 Netěsnost posilovače řízení. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
25. 11. 2021
7. 11. 2019 Pravidelná STK + měření emisí Domažlice (č. 3419) 35 517 km způsobilé
5 lehkých
  • 0.2.2.1.1 Vozidlo uvedené do provozu před 1. 1. 2002 není vybaveno povinným štítkem výrobce nebo je štítek nečitelný nebo některé předepsané údaje chybí. lehká
  • 2.1.5.1.1 Netěsnost posilovače řízení. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 0.2.2.1.1 Vozidlo uvedené do provozu před 1. 1. 2002 není vybaveno povinným štítkem výrobce nebo je štítek nečitelný nebo některé předepsané údaje chybí. lehká
7. 11. 2020
14. 11. 2018 Pravidelná STK + měření emisí Domažlice (č. 3419) 34 588 km způsobilé
4 lehké
  • 0.2.2.1.1 Vozidlo uvedené do provozu před 1. 1. 2002 není vybaveno povinným štítkem výrobce nebo je štítek nečitelný nebo některé předepsané údaje chybí. lehká
  • 4.11.1.1 Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
14. 11. 2019
16. 11. 2017 Pravidelná STK Plzeňský kraj (č. 3419) 34 085 km způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 4.11.1.1 Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 0.2.2.1.1 Vozidlo uvedené do provozu v ČR před 1.1.2002 není vybaveno výrobním štítkem, nebo je štítek nečitelný, nebo některé předepsané údaje chybí. lehká
  • 8.2.2.1.2.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému lehká
16. 11. 2018
16. 11. 2016 Pravidelná STK Plzeňský kraj (č. 3419) 33 402 km způsobilé
4 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 0.2.2.1.1 Vozidlo uvedené do provozu v ČR před 1.1.2002 není vybaveno výrobním štítkem, nebo je štítek nečitelný, nebo některé předepsané údaje chybí. lehká
  • 8.2.2.1.2.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému lehká
16. 11. 2017
6. 11. 2015 Pravidelná STK Plzeňský kraj (č. 3415) 31 016 km způsobilé
1 lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
6. 11. 2016
15. 5. 2012 Evidenční kontrola Zlínský kraj (č. 3738) 29 772 km způsobilé bez závad 15. 5. 2012
23. 4. 2012 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3219) 29 000 km způsobilé
6 lehkých
  • 5031 Některé nosné díly rámu (nosné konstrukce) jsou mírně narušeny korozí (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5104 Na skříni karosérie (kabině řidiče) jsou poškození, narušující její estetický vzhled, nikoli však její pevnost nebo funkci (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5224 Některé držadlo je uvolněné, popřípadě je poškozený potah sedadel nebo jeho pružící prvky (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5021 Snýtované, sešroubované nebo pružné spojení některých dílů je uvolněno, popřípadě svařované spojení narušeno natolik, že pevnost (tuhost) rámu (nosné konstrukce): zatím není podstatně zmenšena (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 4031 Ve valivém uložení některého kola není dostatečná vůle, nebo je vůle mírně zvětšená, popřípadě kolo se neotáčí plynule a rovnoměrně (např. následkem mechanické závady valivého ložiska) (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
23. 4. 2013
4. 12. 2010 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3516) 28 801 km způsobilé
5 lehkých
  • 3071 V kloubech, pákách a tyčích jsou mírně větší vůle (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 4074 Pneumatika dře o jiné části vozidla (poškození pneumatiky). (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5031 Některé nosné díly rámu (nosné konstrukce) jsou mírně narušeny korozí (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5104 Na skříni karosérie (kabině řidiče) jsou poškození, narušující její estetický vzhled, nikoli však její pevnost nebo funkci (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
4. 12. 2011
21. 12. 2009 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3516) 28 163 km způsobilé
4 lehké
  • 2171 Zdvihy pák klíčů brzd na vozidle nejsou stejně dlouhé, avšak žádný nepřesahuje přípustnou mez (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 3112 Z posilovače uniká kapalina NÁPRAVY, KOLA, PÉROVÁNÍ, HŘÍDELE A KLOUBY 400 401 Přední náprava (vidlice) 402 Kola - vůle v zavěšení 403 Kola - vůle v uložení 404 Kola - upevnění 405 Disky (ráfky) 406 Pneumatiky - konstrukce, druh dezénu, rozměr 407 Pneumatiky - poškození 408 Pneumatiky - hloubka… (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 4074 Pneumatika dře o jiné části vozidla (poškození pneumatiky). (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
21. 12. 2010
20. 11. 2008 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3516) 27 660 km způsobilé
6 lehkých
  • 4102 Z rozvodovky poháněné zadní nápravy uniká mazivo neodkapává však na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 4144 Tlumič pérování,popřípadě jeho držák je mírně poškozený (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5104 Na skříni karosérie (kabině řidiče) jsou poškození, narušující její estetický vzhled, nikoli však její pevnost nebo funkci (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 8025 Výfukové potrubí je netěsné (dílčí netěsnosti spojů); tyto netěsnosti však nemají vliv na bezpečnost, případně hlučnost vozidla a měření emisí (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5021 Snýtované, sešroubované nebo pružné spojení některých dílů je uvolněno, popřípadě svařované spojení narušeno natolik, že pevnost (tuhost) rámu (nosné konstrukce): zatím není podstatně zmenšena (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
20. 11. 2009

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
  2. Vybavení zapsané v registru: MAJÁK MODRÝ
  3. Nový provozovatel AMÁDEUS REAL, a.s. (IČO 16193733)
  4. Nový provozovatel CHEMOPHARMA, a.s. (IČO 60278072)
  5. Nový provozovatel I - BALA s.r.o. v likvidaci (IČO 29220441)
  6. Nový provozovatel fyzická osoba
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 4. 2013 · stanice: NÁM. SMIŘICKÝCH 16, 281 63, KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY
  7. Nový provozovatel fyzická osoba
  8. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: BRUMOVSKÁ 456, 766 01, VALAŠSKÉ KLOBOUKY
  9. Nový vlastník fyzická osoba
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 11. 2015 · stanice: BRUMOVSKÁ 456, 766 01, VALAŠSKÉ KLOBOUKY
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: BRUMOVSKÁ 456, 766 01, VALAŠSKÉ KLOBOUKY
  11. Nový vlastník a provozovatel Obec Blížejov (IČO 00253243)
  12. Nový vlastník a provozovatel Obec Blížejov (IČO 00253243)
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 11. 2016 · stanice: RYBNICE 155, 331 51, RYBNICE
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 11. 2017 · stanice: CHRASTAVICE 111, 344 01, DOMAŽLICE · protokol CZ-3419-16-11-0705
  15. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 11. 2018 · stanice: CHRASTAVICE 111, 344 01, DOMAŽLICE · protokol CZ-3419-17-11-0675
  16. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 11. 2019 · stanice: CHRASTAVICE 111, 344 01, DOMAŽLICE · protokol CZ-3419-18-11-0580
  17. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 11. 2020 · stanice: CHRASTAVICE 111, 344 01, DOMAŽLICE · protokol CZ-3419-19-11-0307
  18. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 11. 2021 · stanice: CHRASTAVICE 111, 344 01, DOMAŽLICE · protokol CZ-3419-20-11-1099
  19. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 11. 2022 · stanice: CHRASTAVICE 111, 344 01, DOMAŽLICE · protokol CZ-3419-21-11-0668
  20. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 11. 2023 · stanice: CHRASTAVICE 111, 344 01, DOMAŽLICE · protokol CZ-3419-22-11-0525
  21. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 1. 12. 2023 · stanice: RYBNICE 155, 331 51, RYBNICE · protokol CZ-3415-23-11-0007
  22. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 11. 2024 · stanice: RYBNICE 155, 331 51, RYBNICE · protokol CZ-3415-23-12-0024
  23. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 11. 2025 · stanice: RYBNICE 155, 331 51, RYBNICE · protokol CZ-3415-24-11-0008
  24. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 10. 2026 · stanice: RYBNICE 155, 331 51, RYBNICE · protokol CZ-3415-25-10-2384
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 3. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • MAJÁK MODRÝ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (61)

Identifikace

Tovární značka
TATRA CAS
Obchodní označení
32-T 815
Typ
TATRA 815 PR26 22235 6X6 CAS 32 TNU85
VIN
28112-127
PČV
7615335
Druh vozidla
Speciální automobil cisternový
Druh vozidla 2. ř.
SG POŽÁRNICKÝ
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
TATRA N.P. KOPŘIVNICE
Rok výroby
1985
Datum 1. registrace
1. 1. 1985
Datum 1. registrace v ČR
1. 1. 1985
Druh (typ)
31 POŽÁRNÍ
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Vozidlo s předností práva v jízdě

Motor a pohon

Výrobce motoru
TATRA N.P. KOPŘIVNICE
Typ motoru
T3-930.30
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
235 / 2200
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
19000
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
3/ - 3
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
92

Emise a spotřeba

Stupeň plnění emisní úrovně
Neuvedeno
Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
0
Spotřeba při rychlosti [l.100 km⁻¹]
37 / 60
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
92/ 0
Za jízdy
89

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
8510/ 2500/ 3350
Rozvor [mm]
3700+1320
Provozní hmotnost
12950
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
22390/ 22390
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
6940/ 6940
7725/ 7725
7725/ 7725
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
0/ 0
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Objem cisterny
8.2
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
18,0-22,5 NT 10 18 PR/ 14,0-22,5-165/335/10
18,0-22,5 NT 10 18 PR/ 14,0-22,5-165/335/10
18,0-22,5 NT 10 18 PR/ 14,0-22,5-165/335/10
/

Karoserie a výbava

Výrobní číslo karoserie
28112-127
Barva
ČERVENÁ
Barva doplňková
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
4 / 4 / 0
ABS
ne
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ano
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
1625-086-86
Číslo ORV
UBK730339
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Doplňkový text na TP
MAJÁKY MODRÉ BARVY-SCHVÁLENÍ Č.J.SD 12-4879/84 VOZIDLO ZAŘAZENO DO IZS - VÝJIMKA Z POJIŠTĚNÍ ODPOVĚDNOSTI.
Další záznamy
Povolené výjimky z ust.vyhlášky FMD č.41/84 Sb., § 33 odst.3, §39 odst.2, §54 odst.1,2.
Účelová nástavba na podvozku Tatra 815, t.j.CAS 32-T 815 byla schválena MV ČSR-
správou pro dopravu č.j.SD 12-4879/84 dne 4.12.1984 jako příloha k osvědčení
o technické způsobilosti typu vozidla č.1625.
Dne 20.11.2014 zapsána výjimka z pojištění odpovědnosti.
Dne 09.04.2018 provedena úřední oprava-doplnění zápisu zvláštních výstražných zařízení
modré barvy schválené pod č.j.SD 12-4879/84 (osvědčení typu č.1625).
Vozidlo je opatřeno dle původního zápisu v TP č.AH714178 od data 30.09.1985
zvl. výstr. zařízeními modré barvy.

Další ověření (externí odkazy)