MULTICAR .
- 1987
- ZELENÁ-ZÁKLADNÍ
- motorová nafta (NM)
- 2240 cm³
VIN11726
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 3:09 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/765202
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Vozidlo zaniklo (vyřazeno z registru)Stav „zánik“ znamená, že bylo trvale vyřazeno z evidence, například po ekologické likvidaci, zničení nebo odcizení.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1987. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- MULTICAR
- Model
- .
- Typ
- MULTICAR 25.1 A 48 /
- Rok výroby
- 1987
- Datum 1. registrace
- 11. 5. 1987
- Datum 1. registrace v ČR
- 11. 5. 1987
- Barva
- ZELENÁ-ZÁKLADNÍ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 2240 cm³
- Výkon
- 0 kW
- Kategorie
- N1 – Speciální automobil cisternový
- Stav v registru
- zaniklé (vyřazeno z registru)
Aktuálně v registru
- Vlastník: AB Silvretta s.r.o. v likvidaci (IČO 45192286) od 2. 8. 1993
- Provozovatel: AB Silvretta s.r.o. v likvidaci (IČO 45192286) od 2. 8. 1993
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 11. 5. 1987 | První registrace | INZEN.A PRUMYSL.STAVBY#3807#OSTRAVA-BARTOVICE#SENOVSKA# # 393# | Registr silničních vozidel |
| 2. 8. 1993 | Nový vlastník a provozovatel | AB Silvretta s.r.o. v likvidaci (IČO 45192286) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 15. 9. 2026 | Pravidelná STK | Krnov (č. 3830) | – | způsobilé | bez závad | 15. 9. 2030 |
| 27. 8. 2025 | Evidenční kontrola | Lysá nad Labem (č. 3240) | 2 834 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | |
| 18. 11. 2024 | Pravidelná STK | Kralupy nad Vltavou (č. 3215) | 78 313 km | způsobilé | 3 lehké | 18. 11. 2026 |
| 11. 10. 2024 | Evidenční kontrola | Kralupy nad Vltavou (č. 3215) | 78 294 km | způsobilé | bez závad | |
| 10. 10. 2023 | Před schvál. tech. způsob. vozidla | Český Dub (č. 3530) | 29 902 km | způsobilé | 1 lehká | 10. 10. 2027 |
| 8. 9. 2023 | Pravidelná STK | Kolín (č. 3210) | – | způsobilé | bez závad | 8. 9. 2027 |
| 29. 6. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Třeboň (č. 6304) | – | způsobilé | 2 lehké | 29. 6. 2027 |
| 15. 5. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Vyškov (č. 3748) | 151 km nižší než dříve | způsobilé | 2 lehké | 15. 5. 2027 |
| 16. 9. 2022 | Pravidelná STK | Krnov (č. 3830) | – | způsobilé | bez závad | 16. 9. 2026 |
| 23. 6. 2022 | Měření emisí | Jindřichův Hradec (č. 430309) | 6 739 km | způsobilé | bez závad | 22. 6. 2026 |
| 22. 6. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Jindřichův Hradec (č. 3312) | 6 739 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 22. 6. 2026 |
| 18. 5. 2022 | Opakovaná STK | Rychnov nad Kněžnou (č. 3631) | 70 672 km | způsobilé | 9 lehké | 16. 5. 2024 |
| 16. 5. 2022 | Pravidelná STK | Rychnov nad Kněžnou (č. 3631) | 70 664 km | nezpůsobilé | 9 lehké, 1 nebezpečná | |
| 16. 5. 2022 | Měření emisí | Skuhrov nad Bělou (č. 460708) | 70 660 km | způsobilé | bez závad | 16. 5. 2024 |
| 27. 4. 2022 | Evidenční kontrola | Kolín (č. 3210) | – | způsobilé | bez závad | |
| 16. 7. 2021 | Opakovaná STK | Rybnice (č. 3415) | – | způsobilé | bez závad | 3. 7. 2025 |
| 3. 7. 2021 | Pravidelná STK | Rybnice (č. 3415) | – | dočasně způsobilé | 2 vážné | 2. 8. 2021 |
| 10. 6. 2020 | Pravidelná STK | Rychnov nad Kněžnou (č. 3631) | 63 511 km | způsobilé | 10 lehké | 10. 6. 2022 |
| 9. 6. 2020 | Měření emisí | Skuhrov nad Bělou (č. 460708) | 63 501 km | způsobilé | bez závad | 9. 6. 2022 |
| 9. 6. 2020 | Měření emisí | Skuhrov nad Bělou (č. 460708) | 63 501 km | způsobilé | bez závad | 9. 6. 2022 |
| 19. 12. 2019 | Měření emisí | Lysá nad Labem (č. 420821) | 2 834 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 19. 12. 2023 |
| 30. 9. 2019 | Pravidelná STK | Kolín (č. 3210) | – | způsobilé | bez závad | 30. 9. 2023 |
| 19. 7. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Kaplice (č. 6304) | 3 584 km | způsobilé | 4 lehké | 19. 7. 2023 |
| 16. 5. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Vyškov (č. 3748) | 148 km nižší než dříve | způsobilé | 2 lehké | 16. 5. 2023 |
| 10. 12. 2018 | Pravidelná STK | Horoměřice (č. 3225) | – | způsobilé | bez závad | 10. 12. 2022 |
| 13. 8. 2018 | Pravidelná STK | Krnov (č. 3830) | – | způsobilé | bez závad | 13. 8. 2022 |
| 30. 5. 2018 | Pravidelná STK + měření emisí | Rychnov nad Kněžnou (č. 3631) | 55 897 km | způsobilé | 14 lehké | 30. 5. 2020 |
| 15. 5. 2018 | Pravidelná STK + měření emisí | Jihočeský kraj (č. 3308) | – | způsobilé | 5 lehké | 15. 5. 2022 |
| 28. 6. 2017 | Na žádost zákazníka | Moravskoslezský kraj (č. 3830) | – | dočasně způsobilé | 1 lehká, 1 vážná | |
| 8. 6. 2017 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3819) | – | dočasně způsobilé | 1 lehká, 2 vážné | 8. 7. 2017 |
| 18. 5. 2016 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 6304) | 3 584 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 18. 5. 2020 |
| 4. 5. 2016 | Opakovaná STK | Královéhradecký kraj (č. 3631) | 46 217 km | způsobilé | 8 lehké | 19. 4. 2018 |
| 19. 4. 2016 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3631) | 46 001 km | dočasně způsobilé | 8 lehké, 5 vážné | 19. 5. 2016 |
| 9. 12. 2015 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3415) | – | způsobilé | 5 lehké | 9. 12. 2019 |
| 7. 12. 2015 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3219) | – | způsobilé | 11 lehké | 7. 12. 2019 |
| 20. 5. 2014 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3308) | – | způsobilé | 1 lehká | 20. 5. 2018 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový provozovatel INZEN.A PRUMYSL.STAVBY#3807#OSTRAVA-BARTOVICE#SENOVSKA# # 393#
-
Nový vlastník a provozovatel AB Silvretta s.r.o. v likvidaci (IČO 45192286)
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 1 (MULTICAR . 1987 v ČR obvykle 1,4, medián 1)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 75 %
Srovnáváme s 188 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených).
Hlídat toto vozidlo
Toto vozidlo je v registru zaniklé. Zaniklé vozidlo se do provozu nevrací, hlídání u něj nemá smysl.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (60)
Identifikace
- Tovární značka
- MULTICAR
- Obchodní označení
- .
- Typ
- MULTICAR 25.1 A 48 /
- VIN
- 11726
- PČV
- 765202
- Druh vozidla
- Speciální automobil cisternový
- Druh vozidla 2. ř.
- .
- Kategorie vozidla
- N1
- Výrobce vozidla
- .
- Rok výroby
- 1987
- Datum 1. registrace
- 11. 5. 1987
- Datum 1. registrace v ČR
- 11. 5. 1987
- Druh (typ)
- .
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- .
- Typ motoru
- 4 VD 8.8/9.0 1 SRF
- Číslo motoru
- 1984/11718
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 0 / 0
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 2240
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ .
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 0
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0
Emise a spotřeba
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 0/ 0
- Za jízdy
- 0
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 0/ 0/ 0
- Rozvor [mm]
- 0
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 2180
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 3500/ 3500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 0/ 0
/
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Objem cisterny
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- /
/
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- .
- Výrobní číslo karoserie
- 11726
- Barva
- ZELENÁ-ZÁKLADNÍ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- .
- Brzdy provozní
- ne
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- ZÁNIK
- ZTP
- 1206-019-79
- Číslo TP
- AI315477
- Číslo ORV
- AAF333438
- Druh RZ
- SPECIÁLNÍ
- RM zániku
- MD (vozidlo bez RM)
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 11726
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.