TATRA PP 27-1
- 1981
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- motorová nafta (NM)
- 12667 cm³
- 157 kW ≈ 213 k
VIN9182537
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 1:44 · https://www.provervozidlo.cz/vin/9182537
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1981. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- TATRA
- Model
- PP 27-1
- Typ
- TATRA 148 PP MPT 27-1 SUB /
- Rok výroby
- 1981
- Datum 1. registrace
- 17. 11. 1981
- Datum 1. registrace v ČR
- 17. 11. 1981
- Barva
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 12667 cm³
- Výkon
- 157 kW
- Kategorie
- N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: KAVALIERGLASS, a.s. (IČO 47468815) od 27. 1. 2021
- Provozovatel: KAVALIERGLASS, a.s. (IČO 47468815) od 27. 1. 2021
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 17. 11. 1981 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 1. 6. 1993 | Nový provozovatel | SKLÁRNY KAVALIER, a.s. (IČO 00012653) | Registr silničních vozidel |
| 24. 7. 1995 | Nový vlastník a provozovatel | Jiří Janoušek (IČO 13911457) | Registr silničních vozidel |
| 14. 12. 2009 | Nový provozovatel | OJGAR S.R.O KRÍŽOVÁ 1018/6 PRAHA 5 | Registr silničních vozidel |
| 15. 12. 2009 | Nový vlastník a provozovatel | OJGAR, s.r.o. (IČO 27404498) | Registr silničních vozidel |
| 27. 1. 2021 | Nový vlastník a provozovatel | KAVALIERGLASS, a.s. (IČO 47468815) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 12. 3. 2026 | Pravidelná STK + měření emisí | Kostelec nad Černými lesy (č. 3219) | 13 574 km | způsobilé | 4 lehké | 12. 3. 2028 |
| 8. 1. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Kostelec nad Černými lesy (č. 3219) | 13 218 km | způsobilé | 4 lehké | 8. 1. 2027 |
| 8. 1. 2024 | Pravidelná STK | Kostelec nad Černými lesy (č. 3219) | 13 079 km | způsobilé | bez závad | 8. 1. 2025 |
| 8. 1. 2024 | Měření emisí | Kostelec nad Černými lesy (č. 520403) | 13 078 km | způsobilé | bez závad | 8. 1. 2026 |
| 10. 1. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Kostelec nad Černými lesy (č. 3219) | 12 916 km | způsobilé | 10 lehké | 10. 1. 2025 |
| 26. 1. 2022 | Pravidelná STK | Kostelec nad Černými lesy (č. 3219) | 12 839 km | způsobilé | 6 lehké | 26. 1. 2023 |
| 26. 1. 2022 | Měření emisí | Kostelec nad Černými lesy (č. 520403) | 12 838 km | způsobilé | bez závad | 26. 1. 2023 |
| 29. 12. 2020 | Pravidelná STK | Kostelec nad Černými lesy (č. 3219) | 12 537 km | způsobilé | 9 lehké | 29. 12. 2021 |
| 29. 12. 2020 | Měření emisí | Kostelec nad Černými lesy (č. 520403) | 12 536 km | způsobilé | bez závad | 29. 12. 2021 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)
-
Nový provozovatel SKLÁRNY KAVALIER, a.s. (IČO 00012653)
-
Nový vlastník a provozovatel Jiří Janoušek (IČO 13911457)
-
Konec: provozovatel Jiří Janoušek (IČO 13911457)
-
Evidenční kontrola výsledek: výsledek nezjištěn · platnost do 1. 12. 2009 · stanice: NÁM. SMIŘICKÝCH 16, 28163, KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY
-
Nový provozovatel OJGAR S.R.O KRÍŽOVÁ 1018/6 PRAHA 5
-
Nový vlastník a provozovatel OJGAR, s.r.o. (IČO 27404498)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 9. 2012 · stanice: Spořice 480, 43101, Spořice
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · platnost do 24. 5. 2012 · stanice: NÁM. SMIŘICKÝCH 16, 28163, KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 12. 2013 · stanice: NÁM. SMIŘICKÝCH 16, 28163, KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 12. 2015 · stanice: NÁM. SMIŘICKÝCH 16, 28163, KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 12. 2016 · stanice: NÁM. SMIŘICKÝCH 16, 28163, KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 11. 2017 · stanice: NÁM. SMIŘICKÝCH 16, 28163, KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY · protokol CZ-3219-16-11-1174
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 11. 2018 · stanice: NÁM. SMIŘICKÝCH 16, 28163, KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY · protokol CZ-3219-17-11-0404
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 12. 2019 · stanice: NÁM. SMIŘICKÝCH 16, 28163, KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY · protokol CZ-3219-18-12-0039
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 12. 2020 · stanice: NÁM. SMIŘICKÝCH 16, 28163, KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY · protokol CZ-3219-19-12-0559
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 12. 2021 · stanice: NÁM. SMIŘICKÝCH 16, 28163, KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY · protokol CZ-3219-20-12-0900
-
Nový vlastník a provozovatel KAVALIERGLASS, a.s. (IČO 47468815)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 1. 2023 · stanice: NÁM. SMIŘICKÝCH 16, 28163, KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY · protokol CZ-3219-22-01-0854
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 1. 2024 · stanice: NÁM. SMIŘICKÝCH 16, 28163, KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY · protokol CZ-3219-23-01-0335
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 1. 2025 · stanice: NÁM. SMIŘICKÝCH 16, 28163, KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY · protokol CZ-3219-24-01-0213
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 1. 2026 · stanice: NÁM. SMIŘICKÝCH 16, 28163, KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY · protokol CZ-3219-25-01-0173
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 3. 2027 · stanice: NÁM. SMIŘICKÝCH 16, 28163, KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY · protokol CZ-3219-26-03-0414
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Záznamy bez uvedeného data
- Nový provozovatel – MELNÍK, HORNÍ POCÁPLY
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 3. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- MAJÁK MODRÝ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (60)
Identifikace
- Tovární značka
- TATRA
- Obchodní označení
- PP 27-1
- Typ
- TATRA 148 PP MPT 27-1 SUB /
- VIN
- 9182537
- PČV
- 7654830
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- SG POŽÁRNÍ
- Kategorie vozidla
- N3
- Výrobce vozidla
- TATRA N.P., KOPŘIVNICE, ČESKOSLOVENSKO
- Rok výroby
- 1981
- Datum 1. registrace
- 17. 11. 1981
- Datum 1. registrace v ČR
- 17. 11. 1981
- Druh (typ)
- SPECIÁLNÍ-PLOŠINA VYSOKOZDVIŽNÁ HYDRAULICKÁ
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- TATRA TRUCKS A.S., KOPŘIVNICE, ČR SLOVSTROJ UH. BROD
- Typ motoru
- T 2-928-15E
- Číslo motoru
- 103823
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 157 / 2000
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 12667
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 3/ -3
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 75
Emise a spotřeba
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba předpis
- 28.5
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 0/ 0
- Za jízdy
- 89
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 12400/ 2500/ 3450
- Rozvor [mm]
- 4260+1320
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 19135
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 19300/ 19300
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 5600/ 5600
6850/ 6850
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 11.00-20 EHD SUPER/ 8.00-20
11.00-20 EHD SUPER/ 8.00-20
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- TATRA N.P., KOPŘIVNICE, ČESKOSLOVENSKO
- Výrobní číslo karoserie
- 9182537
- Barva
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 3 / 3 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- .
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ano
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- Číslo ORV
- UBL024216
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Doplňkový text na TP
- TP č. UJ 621971 NA ŽÁDOST PONECHÁN.
- Další záznamy
- Povolené výjimky z ustanovení vyhlášky č. 90/75 Sb.
§ 15, §16, § 18, § 23, § 25, § 26, § 32, § 35, § 40, § 56, § 61
1. registrace vozidla DI Kutná Hora 17.11.1981
Dne 17.12.2025 - zápis ZVS modré barvy + zápis do IZS.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 9182537
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.