ZETOR 12011
- 1977
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- motorová nafta (NM)
- 6842 cm³
VIN3261
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 9:27 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/7676785
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Technická kontrola (STK) je propadláPoslední platná pravidelná prohlídka v registru skončila 6. 11. 2023 (posuzujeme ke dni údajů z registru, novější prohlídka se mohla do registru dostat až později). Vozidlo bez platné STK nesmí jezdit po silnicích.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1977. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- ZETOR
- Model
- 12011
- Typ
- ZETOR 12011 /
- Rok výroby
- 1977
- Datum 1. registrace
- 19. 10. 1977
- Datum 1. registrace v ČR
- 19. 10. 1977
- Barva
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 6842 cm³
- Výkon
- 0 kW
- Kategorie
- . – Traktor kolový
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Zemědělské družstvo Smržice (IČO 46991701) od 24. 3. 1993
- Provozovatel: Zemědělské družstvo Smržice (IČO 46991701) od 24. 3. 1993
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 19. 10. 1977 | První registrace | Zemědělské družstvo Vrbátky (IČO 00138622) | Registr silničních vozidel |
| 24. 3. 1993 | Nový vlastník a provozovatel | Zemědělské družstvo Smržice (IČO 46991701) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 25. 8. 2025 | Pravidelná STK | Přerov (č. 3826) | – | způsobilé | bez závad | 25. 8. 2029 |
| 14. 3. 2025 | Pravidelná STK | Kuřim (č. 6732) | – | způsobilé | 3 lehké | 14. 3. 2029 |
| 5. 1. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | České Budějovice (č. 6305) | 5 128 km nižší než dříve | způsobilé | 3 lehké | 5. 1. 2028 |
| 4. 4. 2023 | Pravidelná STK | Lysá nad Labem (č. 3240) | – | způsobilé | 3 lehké | 4. 4. 2027 |
| 30. 3. 2023 | Evidenční kontrola | Hranice (č. 6814) | 10 075 km | způsobilé | bez závad | 1. 1. 1900 |
| 6. 2. 2023 | Evidenční kontrola | Lysá nad Labem (č. 3240) | – | způsobilé | bez závad | |
| 30. 11. 2022 | Evidenční kontrola | Nymburk (č. 3209) | – | způsobilé | bez závad | |
| 10. 10. 2022 | Pravidelná STK | Jilemnice (č. 3637) | – | způsobilé | bez závad | 10. 10. 2026 |
| 10. 10. 2022 | Pravidelná STK | Opava (č. 3810) | – | způsobilé | bez závad | 10. 10. 2026 |
| 18. 3. 2022 | Pravidelná STK | Veselí nad Moravou (č. 3740) | – | způsobilé | bez závad | 18. 3. 2026 |
| 24. 8. 2021 | Pravidelná STK | Přerov (č. 3826) | – | způsobilé | bez závad | 24. 8. 2025 |
| 16. 6. 2021 | Pravidelná STK | Praha (č. 3100) | – | způsobilé | bez závad | 16. 6. 2025 |
| 10. 7. 2020 | Opakovaná STK | Chrudim (č. 3647) | – | způsobilé | 3 lehké | 17. 6. 2024 |
| 17. 6. 2020 | Pravidelná STK | Chrudim (č. 3647) | – | dočasně způsobilé | 3 lehké, 1 vážná | 17. 7. 2020 |
| 7. 2. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | České Budějovice (č. 6305) | 5 129 km | způsobilé | 4 lehké | 7. 2. 2024 |
| 6. 11. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Lipník nad Bečvou (č. 6802) | – | způsobilé | 5 lehké | 6. 11. 2023 |
| 9. 1. 2019 | Evidenční kontrola | Žatčany (č. 6714) | – | způsobilé | 1 lehká | |
| 20. 9. 2018 | Pravidelná STK | Opava (č. 3810) | – | způsobilé | bez závad | 20. 9. 2022 |
| 26. 3. 2018 | Pravidelná STK | Veselí nad Moravou (č. 3740) | – | způsobilé | bez závad | 26. 3. 2022 |
| 24. 8. 2017 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3826) | – | způsobilé | 1 lehká | 24. 8. 2021 |
| 27. 6. 2017 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 6714) | – | způsobilé | 5 lehké | 27. 6. 2021 |
| 9. 5. 2017 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 6802) | – | způsobilé | 1 lehká | 9. 5. 2021 |
| 12. 9. 2016 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3100) | – | způsobilé | 1 lehká | 12. 9. 2020 |
| 8. 7. 2016 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3840) | 171 km nižší než dříve | způsobilé | 6 lehké | 8. 7. 2020 |
| 24. 6. 2016 | Opakovaná STK | Pardubický kraj (č. 3605) | – | způsobilé | bez závad | 17. 6. 2020 |
| 17. 6. 2016 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3605) | – | dočasně způsobilé | 2 vážné | 17. 7. 2016 |
| 25. 2. 2016 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3637) | – | způsobilé | bez závad | 25. 2. 2020 |
| 21. 12. 2015 | Evidenční kontrola | Moravskoslezský kraj (č. 3808) | – | způsobilé | bez závad | |
| 4. 12. 2015 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 6305) | – | způsobilé | 2 lehké | 4. 12. 2019 |
| 10. 11. 2015 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 6802) | – | způsobilé | bez závad | 10. 11. 2019 |
| 3. 11. 2015 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3108) | – | způsobilé | bez závad | 3. 11. 2019 |
| 2. 7. 2015 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3229) | – | způsobilé | 4 lehké | 2. 7. 2019 |
| 8. 8. 2014 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3827) | 10 000 km | způsobilé | bez závad | 8. 8. 2018 |
| 10. 3. 2014 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3740) | – | způsobilé | bez závad | 10. 3. 2018 |
| 21. 8. 2013 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3826) | – | způsobilé | bez závad | 21. 8. 2017 |
| 4. 6. 2013 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3219) | – | způsobilé | 2 lehké | 4. 6. 2017 |
| 24. 4. 2013 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 6802) | – | způsobilé | 2 lehké | 24. 4. 2017 |
| 31. 7. 2012 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3223) | – | způsobilé | bez závad | 31. 7. 2016 |
| 20. 7. 2012 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3840) | – | způsobilé | 6 lehké | 20. 7. 2016 |
| 14. 6. 2012 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3842) | – | způsobilé | 2 lehké | 14. 6. 2016 |
| 4. 6. 2012 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 6802) | – | způsobilé | 2 lehké | 4. 6. 2016 |
| 8. 12. 2011 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 6305) | 5 129 km nižší než dříve | způsobilé | 5 lehké | 8. 12. 2015 |
| 3. 3. 2011 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3240) | – | nezpůsobilé | 3 lehké, 2 nebezpečné | 3. 3. 2011 |
| 3. 3. 2011 | Opakovaná STK | Středočeský kraj (č. 3240) | – | způsobilé | 3 lehké | 3. 3. 2015 |
| 22. 9. 2010 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3621) | – | způsobilé | 1 lehká | 22. 9. 2014 |
| 11. 9. 2010 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3216) | 15 000 km | způsobilé | 3 lehké | 11. 9. 2014 |
| 21. 5. 2010 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3827) | 10 000 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 21. 5. 2014 |
| 24. 8. 2009 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3826) | 12 700 km | způsobilé | 1 lehká | 24. 8. 2013 |
| 5. 6. 2009 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3219) | – | způsobilé | 5 lehké | 5. 6. 2013 |
| 4. 6. 2009 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 6802) | – | způsobilé | 1 lehká | 4. 6. 2013 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový provozovatel Zemědělské družstvo Vrbátky (IČO 00138622)
-
Nový vlastník a provozovatel Zemědělské družstvo Smržice (IČO 46991701)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 6. 2016 · stanice: Na Zelince 1293, 751 31, Lipník nad Bečvou
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 11. 2019 · stanice: Na Zelince 1293, 751 31, Lipník nad Bečvou
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 11. 2023 · stanice: Na Zelince 1293, 751 31, Lipník nad Bečvou · protokol CZ-6802-19-61-8094
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 1 (ZETOR 12011 1977 v ČR obvykle 1,1, medián 1)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 57,9 %
Srovnáváme s 126 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu ZETOR 12011
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (59)
Identifikace
- Tovární značka
- ZETOR
- Obchodní označení
- 12011
- Typ
- ZETOR 12011 /
- VIN
- 3261
- PČV
- 7676785
- Druh vozidla
- Traktor kolový
- Druh vozidla 2. ř.
- .
- Kategorie vozidla
- .
- Výrobce vozidla
- .
- Rok výroby
- 1977
- Datum 1. registrace
- 19. 10. 1977
- Datum 1. registrace v ČR
- 19. 10. 1977
- Druh (typ)
- .
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- .
- Typ motoru
- Z 8601
- Číslo motoru
- 09918
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 0 / 0
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 6842
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ .
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 0
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0
Emise a spotřeba
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 0/ 0
- Za jízdy
- 0
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 0/ 0/ 0
- Rozvor [mm]
- 0
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 4960
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 6830/ 6830
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 0/ 0
/
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Objem cisterny
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- /
/
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- .
- Výrobní číslo karoserie
- 3261
- Barva
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- .
- Brzdy provozní
- ne
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 861
- Číslo TP
- AD426617
- Číslo ORV
- ZAA267735
- Druh RZ
- STD. ZVLÁŠTNÍ
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 3261
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.