TECHNOSPORT DPL 1600
- 1990
- MODRÁ-ZÁKLADNÍ
VIN00012
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 7:43 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/7683409
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Technická kontrola (STK) je propadláPoslední platná pravidelná prohlídka v registru skončila 20. 6. 2026 (posuzujeme ke dni údajů z registru, novější prohlídka se mohla do registru dostat až později). Vozidlo bez platné STK nesmí jezdit po silnicích.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1990. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- TECHNOSPORT
- Model
- DPL 1600
- Typ
- DPL 1600 / 1600
- Rok výroby
- 1990
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 1990
- Datum 1. registrace v ČR
- 28. 1. 1991
- Barva
- MODRÁ-ZÁKLADNÍ
- Kategorie
- O1 – Přívěs za os.automobil-nákladní
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Univerzita Karlova (IČO 00216208) od 17. 4. 2024
- Provozovatel: Univerzita Karlova (IČO 00216208) od 17. 4. 2024
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 1. 1. 1990 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 28. 1. 1991 | První registrace v ČR | Registr silničních vozidel | |
| 28. 1. 1991 | Nový vlastník a provozovatel | Veslařský klub BLESK, z.s. (IČO 00540145) | Registr silničních vozidel |
| 17. 4. 2024 | Nový vlastník a provozovatel | Univerzita Karlova (IČO 00216208) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 18. 2. 2026 | Pravidelná STK | Pardubice (č. 3619) | – | způsobilé | 1 lehká
| 18. 2. 2030 |
| 20. 6. 2024 | Pravidelná STK | Roudnice nad Labem (č. 3513) | – | způsobilé | 2 lehké
| 20. 6. 2026 |
| 3. 6. 2024 | Pravidelná STK | Kladno (č. 3207) | – | způsobilé | bez závad | 3. 6. 2028 |
| 15. 12. 2023 | Evidenční kontrola | Pardubice (č. 3619) | – | způsobilé | bez závad | |
| 25. 9. 2023 | Pravidelná STK | Třebechovice pod Orebem (č. 3639) | – | způsobilé | 2 lehké
| 25. 9. 2027 |
| 17. 8. 2023 | Pravidelná STK | Dolní Třebonín (č. 3302) | – | dočasně způsobilé | 2 lehké, 3 vážné
| 16. 9. 2023 |
| 17. 8. 2023 | Pravidelná STK | Velim (č. 3238) | – | způsobilé | 1 lehká
| 17. 8. 2027 |
| 27. 6. 2023 | Na žádost zákazníka | Chlumany (č. 3317) | – | způsobilé | bez závad | |
| 27. 6. 2023 | Pravidelná STK | Kralupy nad Vltavou (č. 3215) | – | způsobilé | 1 lehká
| 27. 6. 2027 |
| 8. 6. 2023 | Opakovaná STK | Praha (č. 3131) | – | způsobilé | bez závad | 8. 6. 2027 |
| 8. 6. 2023 | Pravidelná STK | Praha (č. 3131) | – | dočasně způsobilé | 1 vážná
| 8. 7. 2023 |
| 12. 7. 2022 | Evidenční kontrola | Praha (č. 3115) | – | způsobilé | bez závad | |
| 24. 5. 2022 | Pravidelná STK | Praha (č. 3128) | – | způsobilé | 1 lehká
| 24. 5. 2024 |
| 15. 6. 2021 | Pravidelná STK | Kožlany (č. 3425) | – | způsobilé | 1 lehká
| 15. 6. 2025 |
| 12. 4. 2021 | Pravidelná STK | Praha (č. 3117) | – | způsobilé | 2 lehké
| 12. 4. 2025 |
| 3. 2. 2021 | Pravidelná STK | Letohrad (č. 6616) | – | způsobilé | 4 lehké
| 1. 2. 2025 |
| 22. 9. 2020 | Evidenční kontrola | Hradec Králové (č. 3618) | – | způsobilé | bez závad | |
| 5. 6. 2020 | Pravidelná STK | Kladno (č. 3242) | – | způsobilé | bez závad | 5. 6. 2024 |
| 3. 3. 2020 | Pravidelná STK | Praha (č. 3100) | – | způsobilé | 3 lehké
| 3. 3. 2022 |
| 24. 9. 2019 | Pravidelná STK | Hradec Králové (č. 3609) | – | způsobilé | bez závad | 24. 9. 2023 |
| 26. 3. 2019 | Pravidelná STK | Frýdek-Místek (č. 3849) | – | způsobilé | 3 lehké
| 26. 3. 2023 |
| 16. 8. 2018 | Pravidelná STK | Rybnice (č. 3415) | – | způsobilé | bez závad | 16. 8. 2022 |
| 23. 5. 2018 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3238) | – | způsobilé | bez závad | 23. 5. 2022 |
| 22. 5. 2018 | Pravidelná STK | Mýto (č. 3404) | 16 484 km | způsobilé | 3 lehké
| 22. 5. 2020 |
| 22. 5. 2018 | Měření emisí | Rokycany (č. 440801) | 16 465 km | – | bez závad | 22. 5. 2020 |
| 27. 4. 2018 | Pravidelná STK | Praha (č. 3124) | – | způsobilé | bez závad | 27. 4. 2022 |
| 7. 8. 2017 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3406) | – | způsobilé | 2 lehké
| 7. 8. 2021 |
| 19. 5. 2017 | Opakovaná STK | Plzeňský kraj (č. 3404) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 5. 5. 2021 |
| 5. 5. 2017 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3404) | – | dočasně způsobilé | 5 lehkých, 2 vážné
| 4. 6. 2017 |
| 28. 4. 2017 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3232) | – | způsobilé | 1 lehká
| 28. 4. 2019 |
| 29. 3. 2017 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3425) | – | způsobilé | 2 lehké
| 29. 3. 2021 |
| 6. 9. 2016 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3611) | – | způsobilé | 12 lehkých
| 6. 9. 2020 |
| 23. 8. 2016 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3327) | – | způsobilé | 2 lehké
| 23. 8. 2020 |
| 27. 4. 2016 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3238) | – | způsobilé | 1 lehká
| 27. 4. 2020 |
| 6. 11. 2015 | Evidenční kontrola | Plzeňský kraj (č. 3404) | – | způsobilé | bez závad | |
| 27. 4. 2015 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3849) | – | způsobilé | bez závad | 27. 4. 2019 |
| 4. 2. 2015 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3106) | – | způsobilé | 3 lehké
| 4. 2. 2019 |
| 16. 10. 2014 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3107) | – | způsobilé | 2 lehké
| 16. 10. 2016 |
| 24. 6. 2014 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3414) | 15 072 km | způsobilé | 3 lehké
| 24. 6. 2016 |
| 4. 6. 2014 | Opakovaná STK | Středočeský kraj (č. 3207) | – | způsobilé | bez závad | 4. 6. 2018 |
| 4. 6. 2014 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3207) | – | nezpůsobilé | 2 nebezpečné
| |
| 17. 4. 2014 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3213) | – | způsobilé | bez závad | 17. 4. 2018 |
| 17. 2. 2014 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3415) | – | způsobilé | 1 lehká
| 17. 2. 2018 |
| 14. 11. 2013 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3609) | – | způsobilé | bez závad | 14. 11. 2017 |
| 7. 8. 2013 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3430) | – | způsobilé | bez závad | 7. 8. 2017 |
| 7. 5. 2013 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3404) | – | způsobilé | 3 lehké
| 7. 5. 2017 |
| 24. 4. 2013 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3212) | – | způsobilé | 2 lehké
| 24. 4. 2017 |
| 22. 4. 2013 | Evidenční kontrola | Karlovarský kraj (č. 3417) | – | způsobilé | bez závad | |
| 26. 9. 2012 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3106) | – | způsobilé | bez závad | 26. 9. 2014 |
| 25. 9. 2012 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3611) | – | způsobilé | 3 lehké
| 25. 9. 2016 |
| 27. 6. 2012 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3414) | 13 700 km | způsobilé | 4 lehké
| 27. 6. 2014 |
| 2. 6. 2012 | Evidenční kontrola | Středočeský kraj (č. 3212) | – | způsobilé | bez závad | 2. 6. 2012 |
| 17. 4. 2012 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3407) | – | způsobilé | 1 lehká
| 17. 4. 2016 |
| 18. 3. 2011 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3849) | – | způsobilé | 2 lehké
| 18. 3. 2015 |
| 1. 10. 2010 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3741) | – | způsobilé | 3 lehké
| 1. 10. 2014 |
| 24. 6. 2010 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3423) | 12 121 km | způsobilé | 3 lehké
| 24. 6. 2012 |
| 22. 6. 2010 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3209) | – | způsobilé | bez závad | 22. 6. 2014 |
| 25. 9. 2009 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3609) | – | způsobilé | bez závad | 25. 9. 2013 |
| 18. 5. 2009 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3404) | – | způsobilé | 4 lehké
| 18. 5. 2013 |
| 27. 4. 2009 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3406) | – | způsobilé | bez závad | 27. 4. 2013 |
| 6. 1. 2009 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3115) | – | způsobilé | 7 lehkých
| 6. 1. 2013 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace ve světě
-
První registrace v ČRNový vlastník a provozovatel Veslařský klub BLESK, z.s. (IČO 00540145)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 1. 2013 · stanice: NA VÝBĚŽKU 1023/7A, 190 00, PRAHA 9Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 1. 2013 · stanice: NA VÝBĚŽKU 1023/7A, 190 00, PRAHA 9 · protokol CZ-3115-09-01-0118
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 9. 2014 · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 155 00, PRAHA 5, ŘEPORYJEPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 9. 2014 · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 155 00, PRAHA 5, ŘEPORYJE · protokol CZ-3106-12-09-2136
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 10. 2016 · stanice: DOBRONICKÁ 635, 148 00, PRAHA 4Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 10. 2016 · stanice: DOBRONICKÁ 635, 148 00, PRAHA 4 · protokol CZ-3107-14-10-0245
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 4. 2019 · stanice: HLAVNÍ 182, 250 82, TUKLATY · protokol CZ-3232-17-04-2285
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 3. 2022 · stanice: TÜRKOVA 1001/9, 149 00, PRAHA 4, CHODOV · protokol CZ-3100-20-03-0153
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 5. 2024 · stanice: Mezi vodami 1097/25, 143 00, Praha 4 · protokol CZ-3128-22-05-1509
-
Prohlídka na žádost provozovatele výsledek: způsobilé k provozu · stanice: CHLUMANY 100, 384 22, CHLUMANY · protokol CZ-3317-23-06-0119
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PRŮMYSLOVÁ 381, 533 01, PARDUBICE · protokol CZ-3619-23-12-0712
-
Nový vlastník a provozovatel Univerzita Karlova (IČO 00216208)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 6. 2026 · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 413 01, ROUDNICE NAD LABEM · protokol CZ-3513-24-06-1080
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (44)
Identifikace
- Tovární značka
- TECHNOSPORT
- Obchodní označení
- DPL 1600
- Typ
- DPL 1600 / 1600
- Typ kód
- 1600
- VIN
- 00012
- PČV
- 7683409
- Druh vozidla
- Přívěs za os.automobil-nákladní
- Kategorie vozidla
- O1
- Výrobce vozidla
- TECHNOSPORT
- Rok výroby
- 1990
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 1990
- Datum 1. registrace v ČR
- 28. 1. 1991
- Druh (typ)
- PŘÍVĚS PRO PŘEPRAVU LODÍ
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 80
Emise a spotřeba
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 11360/ 2180/ 3080
- Rozvor [mm]
- 700
- Provozní hmotnost
- 110
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 1000/ 1000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 600/ 600
600/ 600
/
/ - Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 165/70 X 13/ 5J X 13
165/70 X 13/ 5J X 13
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- TECHNOSPORT
- Barva
- MODRÁ-ZÁKLADNÍ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 0 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- PRO ISO 50
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 1816-0193
- Číslo ORV
- UBJ133421
- Druh RZ
- PŘÍVĚS DO 750kg
- Doplňkový text na TP
- 17. 4. 2024 TP ZNEHODNOCEN A VRÁCEN VLASTNÍKOVI
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 00012
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.