KAROSA LC 736
- 1984
- BÍLÁ
- motorová nafta (NM)
- 11940 cm³
- 148 kW ≈ 201 k
VIN9312
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 8:44 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/7727229
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Vozidlo je vyřazeno z provozuVozidlo je v registru vedeno jako vyřazené z provozu a nesmí jezdit po silnicích. Důvod v registru: CHRUDIM.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 7× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1984. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- KAROSA
- Model
- LC 736
- Typ
- KAROSA LC 736.00 / LC 736
- Rok výroby
- 1984
- Datum 1. registrace
- 12. 9. 1984
- Datum 1. registrace v ČR
- 12. 9. 1984
- Barva
- BÍLÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 11940 cm³
- Výkon
- 148 kW
- Kategorie
- AUTOBUS
- Stav v registru
- vyřazené z provozu
Aktuálně v registru
- Vlastník: Pavel Linhart (IČO 64219291) od 16. 8. 2007
- Provozovatel: Pavel Linhart (IČO 64219291) od 16. 8. 2007
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 12. 9. 1984 | První registrace | Československá automobilová doprava Brno-město, státní podnik (IČO 00212971) | Registr silničních vozidel |
| 3. 12. 1991 | Nový provozovatel | LAS AUTODOPRAVA (IČO 44400853) | Registr silničních vozidel |
| 24. 10. 1995 | Nový provozovatel | Karel Linhart - LAS autodoprava (IČO 43457223) | Registr silničních vozidel |
| 16. 8. 2007 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 16. 8. 2007 | Nový vlastník a provozovatel | Pavel Linhart (IČO 64219291) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. 10. 2026 | Pravidelná STK + měření emisí | Tišnov (č. 3731) | 191 km | způsobilé | 1 lehká
| 1. 10. 2030 |
| 18. 9. 2026 | Pravidelná STK | Mělník (č. 6204) | 1 km nižší než dříve | způsobilé | 1 lehká
| 18. 9. 2030 |
| 16. 9. 2026 | Pravidelná STK + měření emisí | Dačice (č. 6309) | 8 771 km | způsobilé | 2 lehké
| 16. 9. 2030 |
| 12. 8. 2026 | Pravidelná STK + měření emisí | Žďár nad Sázavou (č. 6717) | 239 km nižší než dříve | způsobilé | 2 lehké
| 12. 8. 2030 |
| 17. 3. 2025 | Pravidelná STK | Bruntál (č. 3809) | – | způsobilé | bez závad | 17. 3. 2029 |
| 24. 8. 2024 | Pravidelná STK | Velké Albrechtice (č. 3837) | – | dočasně způsobilé | 2 vážné
| 23. 9. 2024 |
| 28. 7. 2023 | Pravidelná STK | Nové Veselí (č. 3733) | – | způsobilé | bez závad | 28. 7. 2027 |
| 3. 4. 2023 | Pravidelná STK | Dolní Cerekev (č. 6711) | – | způsobilé | 7 lehkých
| 3. 4. 2027 |
| 15. 3. 2023 | Měření emisí | Brno (č. 570230) | 932 km nižší než dříve | – | bez závad | 15. 3. 2027 |
| 7. 2. 2023 | Pravidelná STK | Dlouhá Brtnice (č. 3755) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 7. 2. 2027 |
| 8. 9. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Dačice (č. 6309) | 8 771 km | způsobilé | 3 lehké
| 8. 9. 2026 |
| 19. 8. 2022 | Pravidelná STK | Mělník (č. 6204) | – | způsobilé | 4 lehké
| 19. 8. 2026 |
| 17. 6. 2022 | Evidenční kontrola | Nymburk (č. 3209) | – | způsobilé | bez závad | |
| 23. 5. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Žďár nad Sázavou (č. 6717) | 86 km | způsobilé | 4 lehké
| 23. 5. 2026 |
| 11. 3. 2021 | Evidenční kontrola | Bruntál (č. 3852) | – | způsobilé | bez závad | |
| 5. 1. 2021 | Evidenční kontrola | Dolní Cerekev (č. 6711) | – | způsobilé | bez závad | |
| 15. 11. 2020 | Pravidelná STK | Dolní Cerekev (č. 6711) | – | způsobilé | 3 lehké
| 15. 11. 2024 |
| 13. 11. 2020 | Měření emisí | Jabloňov (č. 571413) | 38 km nižší než dříve | – | bez závad | 13. 11. 2024 |
| 23. 7. 2020 | Pravidelná STK | Lysá nad Labem (č. 3240) | – | způsobilé | 1 lehká
| 23. 7. 2024 |
| 3. 7. 2020 | Pravidelná STK | Bruntál (č. 3852) | – | způsobilé | 2 lehké
| 3. 7. 2024 |
| 2. 4. 2019 | Pravidelná STK | Žďár nad Sázavou (č. 3724) | – | způsobilé | bez závad | 2. 4. 2023 |
| 20. 8. 2018 | Pravidelná STK | Mělník (č. 6204) | – | způsobilé | 4 lehké
| 20. 8. 2022 |
| 2. 8. 2018 | Pravidelná STK + měření emisí | Dačice (č. 6309) | 8 771 km | způsobilé | 7 lehkých
| 2. 8. 2022 |
| 23. 4. 2018 | Pravidelná STK + měření emisí | Kraj Vysočina (č. 6717) | 4 915 km | způsobilé | 2 lehké
| 23. 4. 2022 |
| 12. 9. 2016 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 6717) | 38 km nižší než dříve | způsobilé | 5 lehkých
| 12. 9. 2020 |
| 8. 7. 2016 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3809) | – | způsobilé | 1 lehká
| 8. 7. 2020 |
| 10. 5. 2016 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3837) | – | způsobilé | bez závad | 10. 5. 2020 |
| 16. 9. 2015 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3709) | – | způsobilé | bez závad | 16. 9. 2019 |
| 12. 5. 2015 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3209) | – | způsobilé | 4 lehké
| 12. 5. 2019 |
| 6. 8. 2014 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3724) | – | způsobilé | bez závad | 6. 8. 2018 |
| 26. 7. 2014 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 6309) | – | způsobilé | 4 lehké
| 26. 7. 2018 |
| 21. 6. 2014 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3526) | – | způsobilé | 3 lehké
| 21. 6. 2018 |
| 15. 4. 2014 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 6717) | – | způsobilé | bez závad | 15. 4. 2018 |
| 20. 9. 2013 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3626) | – | způsobilé | 8 lehkých
| 19. 9. 2017 |
| 3. 4. 2013 | Evidenční kontrola | Kraj Vysočina (č. 6717) | – | způsobilé | bez závad | |
| 19. 3. 2013 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3819) | – | způsobilé | 2 lehké
| 19. 3. 2017 |
| 23. 8. 2012 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3610) | 838 037 km | způsobilé | 5 lehkých
| 23. 8. 2013 |
| 14. 7. 2012 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3809) | – | způsobilé | bez závad | 14. 7. 2016 |
| 28. 6. 2012 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 6801) | – | způsobilé | 3 lehké
| 28. 6. 2016 |
| 17. 5. 2012 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3837) | 3 100 km | způsobilé | bez závad | 17. 5. 2016 |
| 12. 4. 2012 | Evidenční kontrola | Pardubický kraj (č. 3628) | – | způsobilé | bez závad | 12. 4. 2012 |
| 26. 1. 2012 | Evidenční kontrola | Kraj Vysočina (č. 3733) | – | způsobilé | bez závad | 26. 1. 2012 |
| 9. 9. 2011 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3709) | 3 000 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 9. 9. 2015 |
| 24. 8. 2011 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3610) | 763 400 km | způsobilé | 6 lehkých
| 24. 8. 2012 |
| 24. 5. 2011 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3209) | – | způsobilé | bez závad | 24. 5. 2015 |
| 26. 8. 2010 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3610) | 638 000 km nižší než dříve | způsobilé | 4 lehké
| 26. 8. 2011 |
| 20. 7. 2010 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 6309) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 20. 7. 2014 |
| 15. 6. 2010 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3526) | – | způsobilé | 2 lehké
| 15. 6. 2014 |
| 14. 5. 2010 | Opakovaná STK | Královéhradecký kraj (č. 3601) | – | způsobilé | 4 lehké
| 20. 4. 2012 |
| 20. 4. 2010 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3601) | – | dočasně způsobilé | 4 lehké, 3 vážné
| 20. 5. 2010 |
| 16. 4. 2010 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 6717) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 16. 4. 2014 |
| 6. 4. 2010 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3733) | – | způsobilé | 1 lehká
| 6. 4. 2014 |
| 30. 9. 2009 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3626) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 29. 9. 2013 |
| 1. 9. 2009 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3610) | 648 700 km | způsobilé | 4 lehké
| 1. 9. 2010 |
| 13. 5. 2009 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 6725) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 13. 5. 2013 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový provozovatel Československá automobilová doprava Brno-město, státní podnik (IČO 00212971)
-
Nový provozovatel LAS AUTODOPRAVA (IČO 44400853)
-
Nový provozovatel Karel Linhart - LAS autodoprava (IČO 43457223)
-
Evidenční kontrola výsledek: výsledek nezjištěn · platnost do 30. 10. 2014 · stanice: HRADIŠŤSKÁ 551, 53353, PARDUBICE, POLABINY
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osobaNový vlastník a provozovatel Pavel Linhart (IČO 64219291)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 8. 2012 · stanice: HRADIŠŤSKÁ 551, 53353, PARDUBICE, POLABINY
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 8. 2013 · stanice: HRADIŠŤSKÁ 551, 53353, PARDUBICE, POLABINY
-
Vyřazení z provozu CHRUDIM
-
Konec vyřazení z provozu CHRUDIMVyřazení z provozu CHRUDIM
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (vyřazení)
Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.
Záznamy bez uvedeného data
- Nový provozovatel – BRNO
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 3. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (57)
Identifikace
- Tovární značka
- KAROSA
- Obchodní označení
- LC 736
- Typ
- KAROSA LC 736.00 / LC 736
- Typ kód
- LC 736
- VIN
- 9312
- PČV
- 7727229
- Druh vozidla
- AUTOBUS
- Výrobce vozidla
- KAROSA
- Rok výroby
- 1984
- Datum 1. registrace
- 12. 9. 1984
- Datum 1. registrace v ČR
- 12. 9. 1984
- Druh (typ)
- AUTOBUS DÁLKOVÝ
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- LIAZ
- Typ motoru
- ML 635
- Číslo motoru
- L33303.0226
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 148 / 2100
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 11940
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -1
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 100
Emise a spotřeba
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
- Spotřeba při rychlosti [l.100 km⁻¹]
- 21 / 73
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 85/
- Za jízdy
- 85
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 11055/ 2500/ 3165
- Rozvor [mm]
- 5600
- Provozní hmotnost
- 10200
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 14555/ 14555
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 5080/ 5080
9475/ 9475
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 112-22,5/ 8,25-22,5
112-22,5/ 8,25-22,5
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobní číslo karoserie
- 9312
- Barva
- BÍLÁ
- Barva doplňková
- ORANŽOVÁ-ZÁKLADNÍ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 46 / 46 / 0
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ne
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- VYŘAZENO Z PROVOZU
- ZTP
- 1597
- Číslo TP
- AG803775
- Číslo ORV
- UAC938077
- Druh RZ
- AUTOBUS
- Doplňkový text na TP
- DĚDICTVÍ 27D 85/2006 emvo-dv-2009/1324 emvo-dv-2012/1057 platí do 30.10.2013 DNE 09.02.2026 - ZRUŠENÍ SPOLUVLASTNÍKA - ZŮSTÁVÁ PAVEL LINHART
- Další záznamy
- POVOLENÉ VÝJIMKY Z USTANOVENÍ VYHL. Č. 41/84 sB.:
§35 ODST. 1 - PALIVOVÁ NÁDRŽ NEVZDORUJE VNITŘNÍ KOROZI
ÚDAJ O SPOTŘEBĚ PALIVA PRO ÚČEL NORMOVÁNÍ ”S” = 25 1M3X 100 KM
VOZIDLO JE VYBAVENO ŠATNOU, UMÍSTĚNOU PŘÍČNĚ V ZADNÍ ČÁSTI PROSTORU PRO CESTUJÍCÍ.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 9312
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.