BSS PS2 18.13-T
- 1989
- ŠEDÁ
VIN334
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 18:25 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/7747694
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 8× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1989. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
- Informacez registru V minulosti bylo vyřazeno z provozuV historii je záznam o dočasném vyřazení vozidla z provozu. Podrobnosti najdete na časové ose.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- BSS
- Model
- PS2 18.13-T
- Typ
- BSS PS2 18.13 T /
- Rok výroby
- 1989
- Datum 1. registrace
- 29. 3. 1989
- Datum 1. registrace v ČR
- 29. 3. 1989
- Barva
- ŠEDÁ
- Kategorie
- Ra3 – PŘÍVĚS TRAKTOROVÝ
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Zemědělské družstvo Krč (IČO 48244767) od 17. 6. 2020
- Provozovatel: Zemědělské družstvo Krč (IČO 48244767) od 17. 6. 2020
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 29. 3. 1989 | První registrace | WESTTRANSPORT PLZEŇ A.S. OBCHODNÍ STŘEDISKO SOKOLOV (IČO 45334153) | Registr silničních vozidel |
| 5. 10. 1999 | Nový vlastník a provozovatel | Jan Pátek (IČO 12500577) | Registr silničních vozidel |
| 5. 10. 1999 | Nový provozovatel | ALFIMEX s.r.o. (IČO 61062201) | Registr silničních vozidel |
| 25. 9. 2015 | Nový vlastník a provozovatel | KOSSTA TŘEBÍZ s.r.o. (IČO 25665537) | Registr silničních vozidel |
| 17. 6. 2020 | Nový vlastník a provozovatel | Zemědělské družstvo Krč (IČO 48244767) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 29. 9. 2025 | Pravidelná STK | Havlíčkův Brod (č. 3603) | – | způsobilé | bez závad | 29. 9. 2029 |
| 22. 9. 2025 | Pravidelná STK | Březolupy (č. 3703) | – | způsobilé | bez závad | 22. 9. 2029 |
| 14. 8. 2024 | Pravidelná STK | Plzeň (č. 3401) | – | způsobilé | bez závad | 14. 8. 2028 |
| 13. 8. 2024 | Evidenční kontrola | Kladno (č. 3207) | 18 759 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | |
| 4. 7. 2024 | Pravidelná STK | Týn nad Vltavou (č. 3313) | – | způsobilé | bez závad | 4. 7. 2028 |
| 30. 5. 2024 | Pravidelná STK | Vejprnice (č. 3422) | – | nezpůsobilé | 1 lehká, 5 vážných, 1 nebezpečná
| |
| 18. 9. 2023 | Pravidelná STK | Dlouhá Brtnice (č. 3755) | – | způsobilé | 2 lehké
| 18. 9. 2027 |
| 18. 7. 2023 | Pravidelná STK | Ústí nad Orlicí (č. 3633) | – | způsobilé | 1 lehká
| 18. 7. 2027 |
| 30. 6. 2023 | Pravidelná STK | Blatná (č. 3301) | – | způsobilé | bez závad | 30. 6. 2027 |
| 7. 4. 2023 | Pravidelná STK | Hlinsko (č. 3632) | – | způsobilé | 1 lehká
| 7. 4. 2027 |
| 6. 1. 2023 | Na žádost zákazníka | Mirotice (č. 3326) | – | způsobilé | bez závad | |
| 19. 9. 2022 | Pravidelná STK | Velim (č. 3238) | – | způsobilé | 1 lehká
| 19. 9. 2026 |
| 14. 9. 2022 | Pravidelná STK | Varnsdorf (č. 3533) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 14. 9. 2026 |
| 6. 9. 2022 | Pravidelná STK | Karlovy Vary (č. 3420) | – | způsobilé | bez závad | 6. 9. 2026 |
| 2. 8. 2022 | Pravidelná STK | Náchod (č. 3623) | – | způsobilé | bez závad | 2. 8. 2026 |
| 18. 7. 2022 | Pravidelná STK | České Budějovice (č. 3307) | – | způsobilé | bez závad | 18. 7. 2026 |
| 3. 5. 2022 | Opakovaná STK | Česká Skalice (č. 3614) | – | způsobilé | bez závad | 11. 4. 2026 |
| 11. 4. 2022 | Pravidelná STK | Česká Skalice (č. 3614) | – | nezpůsobilé | 1 lehká, 2 vážné, 1 nebezpečná
| |
| 15. 2. 2022 | Na žádost zákazníka | Soběslav (č. 3323) | – | způsobilé | bez závad | |
| 15. 12. 2021 | Evidenční kontrola | Ústí nad Orlicí (č. 3633) | – | způsobilé | bez závad | |
| 29. 9. 2021 | Evidenční kontrola | Brno (č. 6714) | 21 322 km | způsobilé | bez závad | |
| 16. 9. 2021 | Evidenční kontrola | Brno (č. 3716) | 21 322 km | dočasně způsobilé | 1 vážná
| |
| 10. 9. 2021 | Pravidelná STK | Česká Lípa (č. 3522) | – | dočasně způsobilé | 1 lehká, 1 vážná
| 10. 10. 2021 |
| 2. 9. 2021 | Pravidelná STK | Březolupy (č. 3703) | – | způsobilé | bez závad | 2. 9. 2025 |
| 27. 8. 2021 | Pravidelná STK | Rychnov nad Kněžnou (č. 3645) | – | způsobilé | 1 lehká
| 27. 8. 2025 |
| 19. 7. 2021 | Pravidelná STK | Telč (č. 3753) | – | způsobilé | 1 lehká
| 19. 7. 2025 |
| 2. 9. 2020 | Opakovaná STK | Vlašim (č. 3237) | – | dočasně způsobilé | 1 lehká, 1 vážná
| 2. 10. 2020 |
| 16. 7. 2020 | Pravidelná STK | Vlašim (č. 3237) | – | dočasně způsobilé | 1 lehká, 1 vážná
| 15. 8. 2020 |
| 14. 7. 2020 | Před schvál. tech. způsob. vozidla | Týn nad Vltavou (č. 3313) | – | způsobilé | bez závad | |
| 15. 6. 2020 | Pravidelná STK | Rybnice (č. 3415) | – | způsobilé | bez závad | 15. 6. 2024 |
| 12. 6. 2020 | Pravidelná STK | Písek (č. 3318) | – | způsobilé | 3 lehké
| 12. 6. 2021 |
| 2. 6. 2020 | Evidenční kontrola | Písek (č. 3318) | – | způsobilé | bez závad | |
| 3. 3. 2020 | Pravidelná STK | Lednice (č. 3734) | – | způsobilé | bez závad | 3. 3. 2024 |
| 30. 12. 2019 | Evidenční kontrola | Trutnov (č. 3601) | – | způsobilé | 1 lehká
| |
| 12. 9. 2019 | Pravidelná STK | Vrchlabí (č. 3635) | – | způsobilé | 1 lehká
| 12. 9. 2023 |
| 4. 9. 2019 | Pravidelná STK | Dlouhá Brtnice (č. 3755) | – | způsobilé | 4 lehké
| 4. 9. 2023 |
| 22. 7. 2019 | Pravidelná STK | Ústí nad Orlicí (č. 3633) | – | způsobilé | 1 lehká
| 22. 7. 2023 |
| 4. 7. 2019 | Pravidelná STK | Kaplice (č. 6304) | – | způsobilé | bez závad | 4. 7. 2025 |
| 26. 2. 2019 | Evidenční kontrola | Hranice (č. 6814) | 1 603 km nižší než dříve | způsobilé | 1 lehká
| 1. 1. 1900 |
| 12. 9. 2018 | Pravidelná STK | Velim (č. 3238) | – | způsobilé | bez závad | 12. 9. 2022 |
| 23. 7. 2018 | Pravidelná STK | Náchod (č. 3623) | – | způsobilé | 1 lehká
| 23. 7. 2022 |
| 5. 6. 2018 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3520) | – | způsobilé | 1 lehká
| 5. 6. 2022 |
| 28. 5. 2018 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3525) | – | dočasně způsobilé | 2 lehké, 4 vážné
| 27. 6. 2018 |
| 10. 5. 2018 | Evidenční kontrola | Kyjov (č. 3737) | 18 609 km nižší než dříve | způsobilé | 1 lehká
| |
| 19. 12. 2017 | Na žádost zákazníka | Karlovarský kraj (č. 3409) | 31 716 km | způsobilé | bez závad | |
| 13. 9. 2017 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3522) | – | způsobilé | bez závad | 13. 9. 2021 |
| 4. 9. 2017 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3703) | – | způsobilé | bez závad | 4. 9. 2021 |
| 25. 7. 2017 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3631) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 25. 7. 2021 |
| 16. 5. 2017 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3116) | – | dočasně způsobilé | 1 vážná
| 15. 6. 2017 |
| 13. 5. 2017 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 6711) | – | způsobilé | 1 lehká
| 13. 5. 2021 |
| 25. 7. 2016 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3614) | – | způsobilé | 3 lehké
| 25. 7. 2020 |
| 19. 7. 2016 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3415) | – | způsobilé | 2 lehké
| 19. 7. 2020 |
| 12. 7. 2016 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3302) | – | způsobilé | 3 lehké
| 12. 7. 2020 |
| 27. 5. 2016 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3725) | – | dočasně způsobilé | 1 lehká, 1 vážná
| 26. 6. 2016 |
| 27. 5. 2016 | Opakovaná STK | Jihomoravský kraj (č. 3725) | – | způsobilé | 1 lehká
| 27. 5. 2018 |
| 13. 5. 2016 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3709) | – | způsobilé | bez závad | 13. 5. 2020 |
| 16. 2. 2016 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3734) | – | způsobilé | 1 lehká
| 16. 2. 2020 |
| 3. 11. 2015 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3241) | – | způsobilé | bez závad | 3. 11. 2019 |
| 21. 9. 2015 | Evidenční kontrola | Středočeský kraj (č. 3232) | – | způsobilé | bez závad | |
| 17. 9. 2015 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3755) | – | způsobilé | bez závad | 17. 9. 2019 |
| 15. 9. 2015 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3635) | – | způsobilé | bez závad | 15. 9. 2019 |
| 17. 8. 2015 | Na žádost zákazníka | Jihočeský kraj (č. 3301) | 16 650 km | způsobilé | bez závad | 17. 8. 2015 |
| 4. 6. 2015 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3114) | – | způsobilé | bez závad | 4. 6. 2017 |
| 16. 4. 2015 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 6723) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 15. 4. 2019 |
| 23. 9. 2014 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3238) | – | způsobilé | bez závad | 23. 9. 2018 |
| 22. 7. 2014 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3205) | – | způsobilé | 2 lehké
| 21. 7. 2018 |
| 8. 7. 2014 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3623) | – | způsobilé | bez závad | 8. 7. 2018 |
| 19. 2. 2014 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3725) | – | způsobilé | 1 lehká
| 19. 2. 2016 |
| 17. 12. 2013 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3431) | 1 893 km nižší než dříve | způsobilé | 4 lehké
| 17. 12. 2017 |
| 13. 9. 2013 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3522) | – | způsobilé | bez závad | 13. 9. 2017 |
| 4. 9. 2013 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3703) | – | způsobilé | bez závad | 4. 9. 2017 |
| 10. 8. 2013 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3415) | – | způsobilé | bez závad | 10. 8. 2017 |
| 23. 7. 2013 | Před schvál. tech. způsob. vozidla | Karlovarský kraj (č. 3402) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 23. 7. 2013 |
| 26. 6. 2013 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3302) | – | způsobilé | bez závad | 26. 6. 2017 |
| 17. 6. 2013 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3645) | – | způsobilé | 1 lehká
| 17. 6. 2017 |
| 5. 6. 2013 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3114) | – | způsobilé | 2 lehké
| 5. 6. 2015 |
| 10. 5. 2013 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3422) | – | způsobilé | 1 lehká
| 10. 5. 2015 |
| 22. 10. 2012 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3203) | – | způsobilé | bez závad | 22. 10. 2016 |
| 5. 10. 2012 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3241) | – | způsobilé | 1 lehká
| 5. 10. 2016 |
| 8. 9. 2012 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3841) | – | způsobilé | 1 lehká
| 8. 9. 2014 |
| 30. 7. 2012 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3225) | 18 759 km | způsobilé | bez závad | 30. 7. 2014 |
| 26. 6. 2012 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3415) | – | způsobilé | bez závad | 26. 6. 2016 |
| 7. 5. 2012 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3709) | 5 000 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 7. 5. 2016 |
| 28. 4. 2012 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3614) | – | způsobilé | 2 lehké
| 28. 4. 2016 |
| 5. 3. 2012 | Opakovaná STK | Jihomoravský kraj (č. 3734) | – | způsobilé | bez závad | 20. 2. 2016 |
| 20. 2. 2012 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3734) | – | dočasně způsobilé | 1 lehká, 2 vážné
| 21. 3. 2012 |
| 20. 10. 2011 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3322) | – | způsobilé | 1 lehká
| 20. 10. 2015 |
| 10. 10. 2011 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3755) | – | způsobilé | 1 lehká
| 10. 10. 2015 |
| 23. 9. 2011 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3635) | – | způsobilé | bez závad | 23. 9. 2015 |
| 1. 4. 2011 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3116) | – | způsobilé | bez závad | 1. 4. 2013 |
| 12. 10. 2010 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3232) | – | způsobilé | bez závad | 12. 10. 2014 |
| 22. 9. 2010 | Evidenční kontrola | Královéhradecký kraj (č. 3618) | – | způsobilé | bez závad | 22. 9. 2010 |
| 20. 9. 2010 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3230) | – | způsobilé | 2 lehké
| 20. 9. 2014 |
| 16. 7. 2010 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3730) | 24 000 km | způsobilé | 6 lehkých
| 16. 7. 2014 |
| 15. 7. 2010 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3205) | – | způsobilé | 2 lehké
| 15. 7. 2014 |
| 12. 7. 2010 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3623) | – | způsobilé | 1 lehká
| 12. 7. 2014 |
| 16. 4. 2010 | Evidenční kontrola | Moravskoslezský kraj (č. 3824) | 3 000 km | způsobilé | bez závad | 16. 4. 2010 |
| 19. 12. 2009 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3431) | 2 958 km nižší než dříve | způsobilé | 8 lehkých
| 19. 12. 2013 |
| 12. 10. 2009 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3528) | – | způsobilé | bez závad | 12. 10. 2013 |
| 7. 9. 2009 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3703) | – | způsobilé | 2 lehké
| 7. 9. 2013 |
| 3. 7. 2009 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3232) | – | způsobilé | 4 lehké
| 3. 7. 2010 |
| 18. 6. 2009 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3506) | 8 000 km nižší než dříve | způsobilé | 2 lehké
| 18. 6. 2013 |
| 2. 6. 2009 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3631) | – | způsobilé | 4 lehké
| 2. 6. 2013 |
| 21. 5. 2009 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3415) | – | způsobilé | bez závad | 21. 5. 2013 |
| 6. 4. 2009 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3114) | – | způsobilé | 1 lehká
| 6. 4. 2011 |
| 19. 11. 2008 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3306) | 10 000 km nižší než dříve | způsobilé | 2 lehké
| 19. 11. 2012 |
| 27. 10. 2008 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3203) | 11 200 km | způsobilé | 1 lehká
| 27. 10. 2012 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový provozovatel WESTTRANSPORT PLZEŇ A.S. OBCHODNÍ STŘEDISKO SOKOLOV (IČO 45334153)
-
Nový vlastník a provozovatel Jan Pátek (IČO 12500577)Nový provozovatel ALFIMEX s.r.o. (IČO 61062201)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 7. 2010 · stanice: HLAVNÍ 182, 25082, TUKLATY
-
Vyřazení z provozu PRAHA HLAVNÍ MĚSTO
-
Konec vyřazení z provozu PRAHA HLAVNÍ MĚSTOVyřazení z provozu PRAHA HLAVNÍ MĚSTO
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HLAVNÍ 182, 25082, TUKLATYEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HLAVNÍ 182, 25082, TUKLATY
-
Nový vlastník a provozovatel KOSSTA TŘEBÍZ s.r.o. (IČO 25665537)
-
Konec vyřazení z provozu PRAHA HLAVNÍ MĚSTOVyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: U HŘEBČINCE 2534, 397 01, PÍSEK · protokol CZ-3318-20-06-0044
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 6. 2021 · stanice: U HŘEBČINCE 2534, 397 01, PÍSEK · protokol CZ-3318-20-06-0194
-
Nový vlastník a provozovatel Zemědělské družstvo Krč (IČO 48244767)Konec vyřazení z provozu SLANÝ
-
Prohlídka před schválením technické způsobilosti výsledek: způsobilé k provozu · stanice: TÁBORSKÁ 568, 37501, TÝN NAD VLTAVOU · protokol CZ-3313-20-07-0376
-
Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 7. 2024
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 7. 2028 · stanice: TÁBORSKÁ 568, 37501, TÝN NAD VLTAVOU · protokol CZ-3313-24-07-0167
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (vyřazení)
Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.
Zprávy z registru
- OPRAVA ORV
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 3 (BSS PS2 18.13-T 1989 v ČR obvykle 3,4, medián 3)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 3,7 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 100 %
Srovnáváme s 27 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených).
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (49)
Identifikace
- Tovární značka
- BSS
- Obchodní označení
- PS2 18.13-T
- Typ
- BSS PS2 18.13 T /
- VIN
- 334
- PČV
- 7747694
- Druh vozidla
- PŘÍVĚS TRAKTOROVÝ
- Kategorie vozidla
- Ra3
- Výrobce vozidla
- BSS K.P., SENICE NA HANÉ, ČR
- Rok výroby
- 1989
- Datum 1. registrace
- 29. 3. 1989
- Datum 1. registrace v ČR
- 29. 3. 1989
- Druh (typ)
- SKLÁPĚCÍ KORBA
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -0
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 40
Emise a spotřeba
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 6220/ 2500/ 3000
- Rozvor [mm]
- 1420
- Provozní hmotnost
- 5000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 18000/ 18000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 8650/ 8650
8650/ 8650
/
/ - Ložná délka
- 4430
- Ložná šířka
- 2380
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 10.0 R 20/ 7.5 - 20
10.0 R 20/ 7.5 - 20
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- BSS K.P., SENICE NA HANÉ, ČR
- Výrobní číslo karoserie
- 334
- Barva
- ŠEDÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 0 / 0 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- ZÁVĚSNÉ OKO PRŮM. 50MM
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ne
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 2015
- Číslo TP
- ZA091536
- Číslo ORV
- ZAB092409
- Druh RZ
- STD. ZVLÁŠTNÍ
- Varianta RZ
- 155
- Doplňkový text na TP
- Přestavba z O4 na Ra3. 25.1.2023 ZMĚNA VÝŠKY NA 3000 mm.
- Další záznamy
- Dne 20.07.2020 schválena technická způsobilost přestavěného vozidla dle rozhodnutí
MÚ Písek č.j.: D/20/VL23/PŘ. Přestavba spočívající ve změně kategorie z O4 na Ra3.
Alternativně lze použít pneu:
11.75-22.5; 385/65 R 22.5
13.00-22.5; 165.5 R 22.5 - jednomontáž
DNE 25.01.2023 ZMĚNA VÝŠKY VOZIDLA DLE PROTOKOLU STK CZ-3326-23-51-9011.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 334
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.