BSS, P 93 S BSS P 93 S
- 1984
- ČERVENÁ
VIN30014
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 10:18 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/7804057
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Technická kontrola (STK) je propadláPoslední platná pravidelná prohlídka v registru skončila 6. 6. 2026 (posuzujeme ke dni údajů z registru, novější prohlídka se mohla do registru dostat až později). Vozidlo bez platné STK nesmí jezdit po silnicích.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 4× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1984. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- BSS, P 93 S
- Model
- BSS P 93 S
- Typ
- BSS P 93 S /
- Rok výroby
- 1984
- Datum 1. registrace
- 1. 3. 1984
- Datum 1. registrace v ČR
- 1. 3. 1984
- Barva
- ČERVENÁ
- Kategorie
- O4 – Přívěs traktorový sklápěcí
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Jiří Zahradníček (IČO 60788682) od 9. 1. 2023
- Provozovatel: Jiří Zahradníček (IČO 60788682) od 9. 1. 2023
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 1. 3. 1984 | První registrace | Zemědělské družstvo Štěpánov (IČO 00147851) | Registr silničních vozidel |
| 25. 10. 1994 | Nový provozovatel | Zemědělské družstvo Štěpánov v likvidaci (IČO 47672102) | Registr silničních vozidel |
| 2. 12. 1998 | Nový provozovatel | ZP Štěpánov, a.s. (IČO 25363239) | Registr silničních vozidel |
| 19. 1. 2012 | Nový vlastník a provozovatel | Zemědělské družstvo Unčovice (IČO 00147630) | Registr silničních vozidel |
| 9. 1. 2023 | Nový vlastník a provozovatel | Jiří Zahradníček (IČO 60788682) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. 6. 2026 | Pravidelná STK + měření emisí | Hrejkovice (č. 3319) | 6 478 km | způsobilé | 3 lehké
| 2. 6. 2030 |
| 26. 3. 2026 | Před schvál. tech. způsob. vozidla | Blížkovice (č. 6745) | – | způsobilé | bez závad | 26. 3. 2032 |
| 26. 2. 2026 | Pravidelná STK | Hranice (č. 6814) | 1 105 km nižší než dříve | způsobilé | 2 lehké
| 26. 2. 2030 |
| 4. 9. 2025 | Pravidelná STK | Bořitov (č. 6743) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 4. 9. 2029 |
| 3. 9. 2025 | Měření emisí | Brno (č. 570230) | – | – | bez závad | 3. 9. 2029 |
| 19. 3. 2025 | Pravidelná STK | Slatiňany (č. 6618) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 18. 3. 2029 |
| 17. 3. 2025 | Měření emisí | Slatiňany (č. 160301) | – | – | bez závad | 17. 3. 2029 |
| 29. 12. 2022 | Evidenční kontrola | Olomouc (č. 3804) | – | způsobilé | bez závad | |
| 24. 10. 2022 | Pravidelná STK | Horažďovice (č. 3424) | – | způsobilé | bez závad | 24. 10. 2026 |
| 6. 6. 2022 | Pravidelná STK | Olomouc (č. 6813) | – | způsobilé | 7 lehkých
| 6. 6. 2026 |
| 23. 5. 2022 | Pravidelná STK | Hrejkovice (č. 3319) | 6 478 km | způsobilé | 5 lehkých
| 20. 5. 2026 |
| 17. 5. 2022 | Měření emisí | Hrejkovice (č. 530508) | 6 478 km | – | bez závad | 17. 5. 2026 |
| 24. 11. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Ústí nad Orlicí (č. 3613) | 15 km nižší než dříve | způsobilé | 7 lehkých
| 24. 11. 2025 |
| 25. 5. 2021 | Evidenční kontrola | Skuteč (č. 3634) | – | způsobilé | bez závad | |
| 2. 4. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Boskovice (č. 3728) | 3 987 km nižší než dříve | způsobilé | 4 lehké
| 2. 4. 2023 |
| 7. 6. 2018 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 6810) | – | způsobilé | 8 lehkých
| 6. 6. 2022 |
| 3. 11. 2017 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3319) | – | způsobilé | 4 lehké
| 3. 11. 2021 |
| 12. 4. 2016 | Evidenční kontrola | Jihočeský kraj (č. 3319) | – | způsobilé | 1 lehká
| |
| 27. 7. 2015 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3613) | 6 520 km | způsobilé | 5 lehkých
| 24. 7. 2019 |
| 3. 6. 2015 | Evidenční kontrola | Pardubický kraj (č. 3613) | 2 015 km | způsobilé | bez závad | |
| 20. 4. 2015 | Evidenční kontrola | Pardubický kraj (č. 3613) | 2 001 km | způsobilé | bez závad | |
| 17. 4. 2015 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3613) | 2 001 km | způsobilé | 6 lehkých
| 15. 4. 2019 |
| 26. 5. 2014 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 6810) | – | způsobilé | 2 lehké
| 21. 5. 2018 |
| 17. 9. 2013 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 6810) | – | způsobilé | 4 lehké
| 12. 9. 2017 |
| 15. 8. 2013 | Na žádost zákazníka | Jihomoravský kraj (č. 3718) | – | dočasně způsobilé | 1 vážná
| |
| 17. 7. 2013 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3718) | – | způsobilé | 2 lehké
| 17. 7. 2017 |
| 6. 5. 2013 | Evidenční kontrola | Pardubický kraj (č. 3628) | 15 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | |
| 21. 12. 2012 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3319) | – | způsobilé | 4 lehké
| 21. 12. 2016 |
| 17. 10. 2012 | Evidenční kontrola | Jihomoravský kraj (č. 3728) | 3 556 km | způsobilé | bez závad | 17. 10. 2012 |
| 27. 2. 2012 | Evidenční kontrola | Olomoucký kraj (č. 6810) | – | způsobilé | bez závad | 27. 2. 2012 |
| 26. 11. 2011 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3507) | – | způsobilé | 4 lehké
| 26. 11. 2015 |
| 30. 6. 2010 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 6810) | – | způsobilé | 2 lehké
| 30. 5. 2014 |
| 2. 9. 2009 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 6810) | – | způsobilé | 3 lehké
| 2. 8. 2013 |
| 11. 6. 2009 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3728) | 3 556 km | způsobilé | bez závad | 11. 6. 2013 |
| 28. 3. 2009 | Evidenční kontrola | Ústecký kraj (č. 3507) | – | způsobilé | bez závad | 28. 3. 2009 |
| 10. 12. 2008 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3221) | – | způsobilé | 10 lehkých
| 9. 12. 2012 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový provozovatel Zemědělské družstvo Štěpánov (IČO 00147851)
-
Nový provozovatel Zemědělské družstvo Štěpánov v likvidaci (IČO 47672102)
-
Nový provozovatel ZP Štěpánov, a.s. (IČO 25363239)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 5. 2014 · stanice: Horní 11, 783 11, Štěpánov
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 5. 2014 · stanice: Horní 11, 783 11, Štěpánov · protokol CZ-6810-10-55-0055
-
Nový vlastník a provozovatel Zemědělské družstvo Unčovice (IČO 00147630)
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 2. 2012 · stanice: Horní 11, 783 11, Štěpánov · protokol CZ-6810-12-51-5088
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 5. 2018 · stanice: Horní 11, 783 11, Štěpánov · protokol CZ-6810-14-55-5042
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 6. 2022 · stanice: Horní 11, 783 11, Štěpánov · protokol CZ-6810-18-56-8013
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 6. 2026 · stanice: PODE MLÝNEM 763/11, 77900, OLOMOUC - HOLICE · protokol CZ-6813-22-56-9010
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: LAZECKÁ 552, 77900, OLOMOUC - LAZCE · protokol CZ-3804-22-12-0886
-
Nový vlastník a provozovatel Jiří Zahradníček (IČO 60788682)
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (50)
Identifikace
- Tovární značka
- BSS, P 93 S
- Obchodní označení
- BSS P 93 S
- Typ
- BSS P 93 S /
- VIN
- 30014
- PČV
- 7804057
- Druh vozidla
- Přívěs traktorový sklápěcí
- Kategorie vozidla
- O4
- Výrobce vozidla
- BSS N.P. ZÁV. 02 SENICE N.H.
- Rok výroby
- 1984
- Datum 1. registrace
- 1. 3. 1984
- Datum 1. registrace v ČR
- 1. 3. 1984
- Druh (typ)
- VALNÍK SKLÁPĚCÍ
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -0
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 25
Emise a spotřeba
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 0/ 0
- Za jízdy
- 0
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 7110/ 2490/ 2190
- Rozvor [mm]
- 3300
- Provozní hmotnost
- 2820
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 11820/ 11820
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 5860/ 5860
5960/ 5960
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 4940
- Ložná šířka
- 2340
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 12,5 - 18 ZS/ 11 - 18
12,5 - 18 ZS/ 11 - 18
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- BSS N.P. ZÁV. 02 SENICE N.H.
- Výrobní číslo karoserie
- 30014
- Barva
- ČERVENÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 0 / 0 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- ZÁVĚSNÉ OKO 40 MM
- Brzdy provozní
- ne
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- Číslo TP
- AG971272
- Číslo ORV
- ZAB120120
- Druh RZ
- PŘÍVĚS TRAKTORU
- Doplňkový text na TP
- OTP:AAA922257 od 25.10.1994.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 30014
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.