TATRA 148
- 1974
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- motorová nafta (NM)
- 12666 cm³
- 155,9 kW ≈ 212 k
VIN9310-57
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 6:04 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/7846773
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Technická kontrola (STK) je propadláPoslední platná pravidelná prohlídka v registru skončila 19. 5. 2026 (posuzujeme ke dni údajů z registru, novější prohlídka se mohla do registru dostat až později). Vozidlo bez platné STK nesmí jezdit po silnicích.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1974. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- TATRA
- Model
- 148
- Typ
- TATRA 148-2 PP ULF 3000/4500 /
- Rok výroby
- 1974
- Datum 1. registrace
- 4. 11. 1974
- Datum 1. registrace v ČR
- 4. 11. 1974
- Barva
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 12666 cm³
- Výkon
- 155,9 kW
- Kategorie
- N3 – VOZIDLO ZVLÁŠTNÍHO URČENÍ
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Obec Telnice (IČO 00267074) od 1. 3. 2012
- Provozovatel: Obec Telnice (IČO 00267074) od 1. 3. 2012
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 4. 11. 1974 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 12. 9. 1988 | Nový provozovatel | Hasičský záchranný sbor okresu Ústí nad Labem (IČO 00673196) | Registr silničních vozidel |
| 12. 2. 2001 | Nový provozovatel | Hasičský záchranný sbor Ústeckého kraje (IČO 70886300) | Registr silničních vozidel |
| 1. 3. 2012 | Nový vlastník a provozovatel | Obec Telnice (IČO 00267074) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 19. 5. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Ústí nad Labem (č. 3523) | 27 040 km | způsobilé | 5 lehkých
| 19. 5. 2027 |
| 22. 5. 2024 | Pravidelná STK | Ústí nad Labem (č. 3523) | 26 887 km | způsobilé | 6 lehkých
| 22. 5. 2025 |
| 22. 5. 2024 | Měření emisí | Ústí nad Labem (č. 451035) | 26 886 km | způsobilé | bez závad | 22. 5. 2026 |
| 23. 5. 2023 | Pravidelná STK | Ústí nad Labem (č. 3523) | 26 725 km | způsobilé | 7 lehkých
| 23. 5. 2024 |
| 23. 5. 2023 | Měření emisí | Ústí nad Labem (č. 451035) | 26 724 km | způsobilé | bez závad | 23. 5. 2024 |
| 28. 12. 2021 | Pravidelná STK | Ústí nad Labem (č. 3523) | 26 472 km | způsobilé | 5 lehkých
| 28. 12. 2022 |
| 28. 12. 2021 | Měření emisí | Ústí nad Labem (č. 451035) | 26 471 km | způsobilé | bez závad | 28. 12. 2023 |
| 6. 1. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Ústí nad Labem (č. 3523) | 26 385 km | způsobilé | 4 lehké
| 6. 1. 2022 |
| 15. 1. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Ústí nad Labem (č. 3523) | 25 984 km | způsobilé | 14 lehkých
| 15. 1. 2021 |
| 14. 12. 2018 | Pravidelná STK | Ústí nad Labem (č. 3523) | 25 526 km | způsobilé | 6 lehkých
| 14. 12. 2019 |
| 14. 12. 2018 | Měření emisí | Ústí nad Labem (č. 451035) | 25 528 km | způsobilé | bez závad | 14. 12. 2019 |
| 19. 12. 2017 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3523) | 24 643 km | způsobilé | 7 lehkých
| 19. 12. 2018 |
| 19. 12. 2017 | Měření emisí | Ústí nad Labem (č. 451035) | 24 642 km | – | bez závad | 19. 12. 2018 |
| 17. 12. 2016 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3523) | 24 147 km | způsobilé | 9 lehkých
| 17. 12. 2017 |
| 30. 11. 2015 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3523) | 23 663 km | způsobilé | 5 lehkých
| 30. 11. 2016 |
| 29. 11. 2014 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3523) | 22 815 km | způsobilé | 5 lehkých
| 29. 11. 2015 |
| 16. 5. 2013 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3516) | 21 095 km | způsobilé | 5 lehkých
| 16. 5. 2014 |
| 3. 3. 2012 | Evidenční kontrola | Ústecký kraj (č. 3523) | 20 572 km | způsobilé | bez závad | 3. 3. 2012 |
| 28. 1. 2012 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3523) | 20 472 km | způsobilé | 7 lehkých
| 28. 1. 2013 |
| 6. 11. 2010 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3523) | 19 851 km | způsobilé | 7 lehkých
| 6. 11. 2011 |
| 15. 10. 2009 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3523) | 19 500 km | způsobilé | 6 lehkých
| 15. 10. 2010 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)
-
Nový provozovatel Hasičský záchranný sbor okresu Ústí nad Labem (IČO 00673196)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: výsledek nezjištěn · platnost do 31. 10. 1998 · stanice: Zrušené STKPravidelná technická prohlídka výsledek: výsledek nezjištěn · platnost do 22. 10. 1998 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 40339, CHLUMEC
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: výsledek nezjištěn · platnost do 27. 6. 2000 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 40339, CHLUMEC
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: výsledek nezjištěn · platnost do 29. 1. 2002 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 40339, CHLUMEC
-
Nový provozovatel Hasičský záchranný sbor Ústeckého kraje (IČO 70886300)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 5. 2004 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 40339, CHLUMEC
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 7. 2005 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 40339, CHLUMEC
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 5. 2008 · stanice: HAVÍŘSKÁ 360/29, 40010, ÚSTÍ NAD LABEM - VŠEBOŘICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 10. 2010 · stanice: HAVÍŘSKÁ 360/29, 40010, ÚSTÍ NAD LABEM - VŠEBOŘICE · protokol CZ-3523-09-10-1005Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 10. 2010 · stanice: HAVÍŘSKÁ 360/29, 40010, ÚSTÍ NAD LABEM - VŠEBOŘICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 11. 2011 · stanice: HAVÍŘSKÁ 360/29, 40010, ÚSTÍ NAD LABEM - VŠEBOŘICEPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 11. 2011 · stanice: HAVÍŘSKÁ 360/29, 40010, ÚSTÍ NAD LABEM - VŠEBOŘICE · protokol CZ-3523-10-11-0490
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 1. 2013 · stanice: HAVÍŘSKÁ 360/29, 40010, ÚSTÍ NAD LABEM - VŠEBOŘICEPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 1. 2013 · stanice: HAVÍŘSKÁ 360/29, 40010, ÚSTÍ NAD LABEM - VŠEBOŘICE · protokol CZ-3523-12-01-1484
-
Nový vlastník a provozovatel Obec Telnice (IČO 00267074)
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HAVÍŘSKÁ 360/29, 40010, ÚSTÍ NAD LABEM - VŠEBOŘICE · protokol CZ-3523-12-03-0198Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HAVÍŘSKÁ 360/29, 40010, ÚSTÍ NAD LABEM - VŠEBOŘICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 5. 2014 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 40339, CHLUMEC · protokol CZ-3516-13-05-1086
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 11. 2015 · stanice: HAVÍŘSKÁ 360/29, 40010, ÚSTÍ NAD LABEM - VŠEBOŘICEPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 11. 2015 · stanice: HAVÍŘSKÁ 360/29, 40010, ÚSTÍ NAD LABEM - VŠEBOŘICE · protokol CZ-3523-14-11-2013
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 11. 2016 · stanice: HAVÍŘSKÁ 360/29, 40010, ÚSTÍ NAD LABEM - VŠEBOŘICEPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 11. 2016 · stanice: HAVÍŘSKÁ 360/29, 40010, ÚSTÍ NAD LABEM - VŠEBOŘICE · protokol CZ-3523-15-11-2220
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 12. 2017 · stanice: HAVÍŘSKÁ 360/29, 40010, ÚSTÍ NAD LABEM - VŠEBOŘICE · protokol CZ-3523-16-12-1198
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 12. 2018 · stanice: HAVÍŘSKÁ 360/29, 40010, ÚSTÍ NAD LABEM - VŠEBOŘICE · protokol CZ-3523-17-12-1351
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 12. 2019 · stanice: HAVÍŘSKÁ 360/29, 40010, ÚSTÍ NAD LABEM - VŠEBOŘICE · protokol CZ-3523-18-12-0967
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 1. 2021 · stanice: HAVÍŘSKÁ 360/29, 40010, ÚSTÍ NAD LABEM - VŠEBOŘICE · protokol CZ-3523-20-01-0912
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 1. 2022 · stanice: HAVÍŘSKÁ 360/29, 40010, ÚSTÍ NAD LABEM - VŠEBOŘICE · protokol CZ-3523-21-01-0202
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 12. 2022 · stanice: HAVÍŘSKÁ 360/29, 40010, ÚSTÍ NAD LABEM - VŠEBOŘICE · protokol CZ-3523-21-12-1315
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 5. 2024 · stanice: HAVÍŘSKÁ 360/29, 40010, ÚSTÍ NAD LABEM - VŠEBOŘICE · protokol CZ-3523-23-05-1383
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 5. 2025 · stanice: HAVÍŘSKÁ 360/29, 40010, ÚSTÍ NAD LABEM - VŠEBOŘICE · protokol CZ-3523-24-05-1363
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 5. 2026 · stanice: HAVÍŘSKÁ 360/29, 40010, ÚSTÍ NAD LABEM - VŠEBOŘICE · protokol CZ-3523-25-05-1012
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 1 (TATRA 148 1974 v ČR obvykle 1,1, medián 1)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 68,8 %
Srovnáváme s 1 108 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu TATRA 148
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- MAJÁK MODRÝ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (44)
Identifikace
- Tovární značka
- TATRA
- Obchodní označení
- 148
- Typ
- TATRA 148-2 PP ULF 3000/4500 /
- Varianta
- ULF
- Verze
- 3000/4500
- VIN
- 9310-57
- PČV
- 7846773
- Druh vozidla
- VOZIDLO ZVLÁŠTNÍHO URČENÍ
- Druh vozidla 2. ř.
- POŽÁRNÍ
- Kategorie vozidla
- N3
- Výrobce vozidla
- TATRA, NÁRODNÍ PODNIK, KOPŘIVNICE
- Rok výroby
- 1974
- Datum 1. registrace
- 4. 11. 1974
- Datum 1. registrace v ČR
- 4. 11. 1974
- Druh (typ)
- SPECIÁLNÍ
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- TATRA, N.P., KOPŘIVNICE
- Typ motoru
- T 2-928-1
- Číslo motoru
- 10179
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 155.9 / 2000
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 12666
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 3/ -3
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 71
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 8650/ 2500/ 3500
- Rozvor [mm]
- 4260+1320
- Provozní hmotnost
- 13260
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 21000/ 21000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 5000/ 5000
8000/ 8000
8000/ 8000
/ - Objem cisterny
- 4.5
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 11,00-20 EHD/ 8,00-20
11,00-20 EHD/ 8,00-20
11,00-20 EHD/ 8,00-20
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- K. ROSENBAUER-RAKOUSKO
- Barva
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- Barva doplňková
- BÍLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 3 / 3 / 0
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- Číslo TP
- UL284168
- Číslo ORV
- UBC751855
- Druh RZ
- SPECIÁLNÍ
- Doplňkový text na TP
- SpeciÁlní práškový hasící automobil. EMISE 1/2013 MODRÝ MAJÁK
- Další záznamy
- VOZIDLO JE VYBAVENO ZVLÁŠTNÍM VÝSTRAŽNÍM SVĚTLEM MODRÉ BARVY.
BARVA: ČERVENÁ + BÍLÁ.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 9310-57
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.