ZETOR 7211
- 1987
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- motorová nafta (NM)
- 3595 cm³
- 46 kW ≈ 63 k
VIN30328
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 11:47 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/7861475
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Technická kontrola (STK) je propadláPoslední platná pravidelná prohlídka v registru skončila 8. 11. 2025 (posuzujeme ke dni údajů z registru, novější prohlídka se mohla do registru dostat až později). Vozidlo bez platné STK nesmí jezdit po silnicích.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 3 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 1,4 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1987. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- ZETOR
- Model
- 7211
- Typ
- ZETOR 7211 /
- Rok výroby
- 1987
- Datum 1. registrace
- 28. 12. 1987
- Datum 1. registrace v ČR
- 28. 12. 1987
- Barva
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 3595 cm³
- Výkon
- 46 kW
- Kategorie
- T1 – TRAKTOR
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: TEZAS servis a.s. (IČO 24765180) od 11. 8. 2020
- Provozovatel: TEZAS servis a.s. (IČO 24765180) od 11. 8. 2020
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 28. 12. 1987 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 6. 1. 1988 | Nový provozovatel | Československá státní automobilová doprava, státní podnik Plzeň - v likvidaci (IČO 00076805) | Registr silničních vozidel |
| 16. 12. 1993 | Nový provozovatel | ČSAD autobusy Plzeň a.s. divize Plzeň, provoz Plzeň-sever (IČO 45335575) | Registr silničních vozidel |
| 17. 1. 2002 | Nový provozovatel | BONAVIA servis, a.s. (IČO 60793155) | Registr silničních vozidel |
| 13. 1. 2010 | Nový vlastník a provozovatel | ČSAD Invest, a.s. (IČO 25308106) | Registr silničních vozidel |
| 10. 7. 2017 | Nový vlastník a provozovatel | Z-Group a.s. (IČO 63487799) | Registr silničních vozidel |
| 11. 8. 2020 | Nový vlastník a provozovatel | TEZAS servis a.s. (IČO 24765180) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 4. 6. 2026 | Pravidelná STK | Brno (č. 6714) | 3 719 km | způsobilé | 4 lehké | 4. 6. 2030 |
| 30. 11. 2024 | Pravidelná STK | Letohrad (č. 6616) | – | způsobilé | 3 lehké | 30. 11. 2028 |
| 1. 11. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Lipník nad Bečvou (č. 6802) | – | způsobilé | bez závad | 1. 11. 2027 |
| 4. 10. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Mělník (č. 6204) | 869 km nižší než dříve | způsobilé | 4 lehké | 4. 10. 2027 |
| 8. 11. 2021 | Pravidelná STK | Kožlany (č. 3425) | 2 014 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 8. 11. 2025 |
| 8. 11. 2021 | Měření emisí | Kralovice (č. 440722) | 2 084 km | způsobilé | bez závad | 8. 11. 2025 |
| 29. 7. 2020 | Evidenční kontrola | Kožlany (č. 3425) | 2 079 km | způsobilé | bez závad | |
| 26. 3. 2020 | Pravidelná STK | Letohrad (č. 6616) | – | způsobilé | 4 lehké | 26. 3. 2024 |
| 4. 2. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Mělník (č. 6204) | 866 km nižší než dříve | způsobilé | 5 lehké | 4. 2. 2024 |
| 19. 11. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Karviná (č. 3811) | 7 492 km | způsobilé | 1 lehká | 19. 11. 2023 |
| 12. 6. 2018 | Evidenční kontrola | Středočeský kraj (č. 6204) | 856 km | způsobilé | bez závad | 1. 1. 1900 |
| 12. 4. 2018 | Pravidelná STK | Roudnice nad Labem (č. 3513) | 162 km | způsobilé | 4 lehké | 12. 4. 2022 |
| 9. 4. 2018 | Měření emisí | Roudnice nad Labem (č. 550606) | 162 km nižší než dříve | – | bez závad | 9. 4. 2022 |
| 10. 11. 2017 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3425) | 2 043 km | způsobilé | 4 lehké | 10. 11. 2021 |
| 24. 8. 2017 | Evidenční kontrola | Pardubický kraj (č. 6604) | – | způsobilé | bez závad | 1. 1. 1900 |
| 21. 4. 2016 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3628) | – | způsobilé | 11 lehké | 21. 4. 2020 |
| 18. 12. 2015 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3742) | – | způsobilé | 4 lehké | 18. 12. 2019 |
| 14. 12. 2015 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3219) | – | způsobilé | 6 lehké | 14. 12. 2019 |
| 24. 11. 2015 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3822) | 1 580 km | způsobilé | bez závad | 23. 11. 2019 |
| 2. 2. 2015 | Evidenční kontrola | Moravskoslezský kraj (č. 3811) | 1 555 km | způsobilé | bez závad | |
| 14. 11. 2013 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 6404) | – | způsobilé | 3 lehké | 14. 11. 2017 |
| 23. 11. 2012 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 6250) | – | způsobilé | 4 lehké | 23. 11. 2016 |
| 9. 3. 2012 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3628) | – | způsobilé | 3 lehké | 9. 3. 2016 |
| 1. 3. 2012 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3823) | 1 555 km | způsobilé | 5 lehké | 1. 3. 2016 |
| 31. 1. 2012 | Evidenční kontrola | Zlínský kraj (č. 3729) | 1 347 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 31. 1. 2012 |
| 15. 12. 2011 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3742) | – | způsobilé | 5 lehké | 15. 12. 2015 |
| 10. 5. 2011 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 6204) | – | způsobilé | 2 lehké | 4. 5. 2015 |
| 2. 6. 2010 | Evidenční kontrola | Moravskoslezský kraj (č. 3814) | – | způsobilé | bez závad | 2. 6. 2010 |
| 5. 1. 2010 | Evidenční kontrola | Plzeňský kraj (č. 3425) | – | způsobilé | bez závad | 5. 1. 2010 |
| 23. 11. 2009 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3425) | 1 851 km | způsobilé | 3 lehké | 23. 11. 2013 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)
-
Nový provozovatel Československá státní automobilová doprava, státní podnik Plzeň - v likvidaci (IČO 00076805)
-
Nový provozovatel ČSAD autobusy Plzeň a.s. divize Plzeň, provoz Plzeň-sever (IČO 45335575)
-
Evidenční kontrola výsledek: výsledek nezjištěn · platnost do 9. 1. 2002 · stanice: RYBNICE 155, 33151, RYBNICE
-
Nový provozovatel BONAVIA servis, a.s. (IČO 60793155)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 23. 11. 2013 · stanice: NA MAZANCÍCH 349, 33144, KOŽLANY
-
Nový vlastník a provozovatel ČSAD Invest, a.s. (IČO 25308106)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 11. 2017 · stanice: Husova 918, 334 01, Přeštice · protokol CZ-6404-13-11-0005Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 11. 2017 · stanice: Husova 918, 334 01, Přeštice
-
Nový vlastník a provozovatel Z-Group a.s. (IČO 63487799)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 11. 2021 · stanice: NA MAZANCÍCH 349, 33144, KOŽLANY · protokol CZ-3425-17-11-0173
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: NA MAZANCÍCH 349, 33144, KOŽLANY · protokol CZ-3425-20-07-0481
-
Nový vlastník a provozovatel TEZAS servis a.s. (IČO 24765180)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 11. 2025 · stanice: NA MAZANCÍCH 349, 33144, KOŽLANY · protokol CZ-3425-21-11-0174
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 3 (ZETOR 7211 1987 v ČR obvykle 1,4, medián 1)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0,4 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 64,7 %
Srovnáváme s 938 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu ZETOR 7211
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- ZÁVĚS
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (51)
Identifikace
- Tovární značka
- ZETOR
- Obchodní označení
- 7211
- Typ
- ZETOR 7211 /
- VIN
- 30328
- PČV
- 7861475
- Druh vozidla
- TRAKTOR
- Kategorie vozidla
- T1
- Výrobce vozidla
- AGROZET ZETOR, K.P., BRNO, ČESKÁ REPUBLIKA
- Rok výroby
- 1987
- Datum 1. registrace
- 28. 12. 1987
- Datum 1. registrace v ČR
- 28. 12. 1987
- Druh (typ)
- BEZPEČNOSTNÍ KABINA BK 6011
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- ZBROJOVKA , K.P., BRNO, ČESKÁ REPUBLIKA
- Typ motoru
- Z 7201
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 46 / 2200
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 3595
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -1 ZADNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 25
Emise a spotřeba
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- / /
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 87/
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 3800/ 1840/ 2683
- Rozvor [mm]
- 2257
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 3410
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 5090/ 5090
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 14,92/ 14,92
35,32/ 35,32
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 8500/ 8500
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 7,5016; 6,50-16; 7.50-20 / 5,50Fx 16; 4,50Ex16; 5.50Fx20
16,9-28; 16,9-30; 12,4-36; 13,6-36; 16.9-34 / DW 14X30; W 12X28; W 11X36; W 15Lx34
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- ETÁŽ ZÁVĚS S AUTOMAT. HUBICÍ
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- Číslo TP
- ZA063505
- Číslo ORV
- ZAA195783
- Druh RZ
- TRAKTOR
- Další záznamy
- Výrobce připouští přípojení pouze jednoho přívěsu nebo návěsu,
který smí mít max. 2,5 násobek pohotovostní hmotnosti traktoru podle bodu 6,
tzn. se všemi závažími při vybavení agro.
Čelní střešní světlomety mohou být používány při provozu na pozemních
komunikacích jen v těch případech, kdy je na traktoru navěšen čelně
nesený stroj nebo zařízení překrývající hlavní světlomety.
Povoleny výjimky z ustanovení vyhlášky FMD č. 41/1984 Sb.:
§ 13 odst. 8; § 19 odst. 1; § 42 odst. 1; § 59 odst. 2; § 60 odst. 2; § 67 odst. 7.
Není splněna podmínka umístění SPZ - § 92 odst. 2 vyhl. MV č. 145/56 ÚI.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 30328
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.