MULTICAR M 25.1 A
- 1988
- ZELENÁ-ZÁKLADNÍ
- motorová nafta (NM)
- 2240 cm³
- 34 kW ≈ 46 k
VIN15037
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 23:30 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/7867458
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 12× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 4 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 2,5 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1988. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
- Informacez registru V minulosti bylo vyřazeno z provozuV historii je záznam o dočasném vyřazení vozidla z provozu. Podrobnosti najdete na časové ose.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- MULTICAR
- Model
- M 25.1 A
- Typ
- MULTICAR 25.1 A 19.1
- Rok výroby
- 1988
- Datum 1. registrace
- 30. 8. 1988
- Datum 1. registrace v ČR
- 30. 8. 1988
- Barva
- ZELENÁ-ZÁKLADNÍ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 2240 cm³
- Výkon
- 34 kW
- Kategorie
- N1 – Speciální automobil jednoúčel. (ost.SA)
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Obec Záryby (IČO 00237361) od 23. 1. 2019
- Provozovatel: Obec Záryby (IČO 00237361) od 23. 1. 2019
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 30. 8. 1988 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 21. 6. 1995 | Nový provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 1. 12. 1998 | Nový vlastník a provozovatel | MĚŠŤÁK-SEVER s.r.o. (IČO 64572170) | Registr silničních vozidel |
| 13. 10. 2014 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 5. 6. 2015 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 23. 1. 2019 | Nový vlastník a provozovatel | Obec Záryby (IČO 00237361) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3. 4. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Prostějov (č. 3723) | 7 469 km nižší než dříve | způsobilé | 6 lehkých
| 3. 4. 2029 |
| 18. 3. 2025 | Pravidelná STK | Příbram (č. 3241) | – | způsobilé | bez závad | 18. 3. 2029 |
| 25. 2. 2025 | Pravidelná STK | Slaný (č. 6250) | – | způsobilé | 3 lehké
| 25. 2. 2029 |
| 30. 1. 2025 | Pravidelná STK | Brandýs nad Labem-Stará Boleslav (č. 3247) | 9 218 km | způsobilé | 5 lehkých
| 30. 1. 2027 |
| 21. 3. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Lubenec (č. 3507) | 2 705 km | způsobilé | 3 lehké
| 21. 3. 2028 |
| 18. 10. 2023 | Pravidelná STK | Sviadnov (č. 3822) | – | způsobilé | bez závad | 17. 10. 2027 |
| 26. 6. 2023 | Pravidelná STK | Bor (č. 3431) | 192 km nižší než dříve | způsobilé | 1 lehká
| 26. 6. 2027 |
| 2. 2. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Brandýs nad Labem-Stará Boleslav (č. 3247) | 2 110 km nižší než dříve | způsobilé | 6 lehkých
| 2. 2. 2025 |
| 24. 2. 2022 | Evidenční kontrola | Příbram (č. 3241) | – | způsobilé | bez závad | |
| 16. 4. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Prostějov (č. 3723) | 7 455 km nižší než dříve | způsobilé | 2 lehké
| 16. 4. 2025 |
| 13. 4. 2021 | Pravidelná STK | Chlumec nad Cidlinou (č. 3636) | – | způsobilé | 1 lehká
| 13. 4. 2025 |
| 4. 2. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Praha (č. 3113) | 7 904 km | způsobilé | 4 lehké
| 4. 2. 2023 |
| 23. 5. 2020 | Evidenční kontrola | Bor (č. 3431) | 192 km nižší než dříve | způsobilé | 1 lehká
| |
| 13. 12. 2019 | Pravidelná STK | Sviadnov (č. 3822) | – | způsobilé | bez závad | 13. 12. 2023 |
| 13. 12. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Lubenec (č. 3507) | 2 629 km | způsobilé | 5 lehkých
| 13. 12. 2023 |
| 18. 6. 2019 | Pravidelná STK | Rybnice (č. 3415) | 192 km nižší než dříve | způsobilé | 2 lehké
| 18. 6. 2023 |
| 15. 1. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Tuklaty (č. 3232) | 4 773 km | způsobilé | 7 lehkých
| 15. 1. 2021 |
| 16. 11. 2017 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3233) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 16. 11. 2021 |
| 13. 7. 2017 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3412) | 735 km nižší než dříve | způsobilé | 3 lehké
| 13. 7. 2021 |
| 21. 4. 2017 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3723) | 7 443 km | způsobilé | 4 lehké
| 21. 4. 2021 |
| 16. 3. 2017 | Evidenční kontrola | Moravskoslezský kraj (č. 3824) | – | způsobilé | bez závad | 1. 1. 1900 |
| 26. 11. 2016 | Evidenční kontrola | Plzeňský kraj (č. 3419) | 734 km nižší než dříve | způsobilé | 1 lehká
| |
| 14. 9. 2016 | Evidenční kontrola | Kraj Vysočina (č. 3311) | – | způsobilé | bez závad | |
| 12. 11. 2015 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3507) | – | způsobilé | 7 lehkých
| 12. 11. 2019 |
| 1. 6. 2015 | Evidenční kontrola | Středočeský kraj (č. 3232) | 45 000 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | |
| 15. 1. 2015 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3225) | – | způsobilé | 7 lehkých
| 15. 1. 2019 |
| 31. 5. 2014 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3415) | – | způsobilé | bez závad | 31. 5. 2018 |
| 15. 11. 2013 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3316) | – | způsobilé | 3 lehké
| 15. 11. 2017 |
| 31. 5. 2013 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3723) | – | způsobilé | 2 lehké
| 31. 5. 2017 |
| 21. 9. 2012 | Opakovaná STK | Olomoucký kraj (č. 3742) | – | způsobilé | bez závad | 6. 9. 2016 |
| 6. 9. 2012 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3742) | – | dočasně způsobilé | 2 vážné
| 6. 10. 2012 |
| 18. 11. 2011 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3232) | 122 000 km | způsobilé | 5 lehkých
| 18. 11. 2013 |
| 21. 6. 2011 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3636) | – | způsobilé | bez závad | 21. 6. 2015 |
| 20. 6. 2011 | Pravidelná STK | Karlovarský kraj (č. 3421) | – | způsobilé | 4 lehké
| 20. 6. 2015 |
| 20. 6. 2011 | Evidenční kontrola | Karlovarský kraj (č. 3421) | – | způsobilé | bez závad | 20. 6. 2011 |
| 14. 3. 2011 | Opakovaná STK | Plzeňský kraj (č. 3408) | 734 km | způsobilé | 7 lehkých
| 8. 3. 2015 |
| 8. 3. 2011 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3408) | 734 km nižší než dříve | dočasně způsobilé | 7 lehkých, 4 vážné
| 7. 4. 2011 |
| 21. 6. 2010 | Evidenční kontrola | Plzeňský kraj (č. 3415) | – | způsobilé | bez závad | 21. 6. 2010 |
| 29. 5. 2010 | Evidenční kontrola | Plzeňský kraj (č. 3415) | – | způsobilé | bez závad | 29. 5. 2010 |
| 29. 5. 2010 | Opakovaná STK | Plzeňský kraj (č. 3415) | – | způsobilé | 3 lehké
| 29. 5. 2014 |
| 29. 5. 2010 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3415) | 2 426 km nižší než dříve | nezpůsobilé | 3 lehké, 1 vážná, 2 nebezpečné
| |
| 30. 3. 2010 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3851) | 9 990 km nižší než dříve | způsobilé | 1 lehká
| 30. 3. 2012 |
| 25. 11. 2009 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3232) | 93 000 km | způsobilé | 3 lehké
| 25. 11. 2011 |
| 4. 6. 2009 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3723) | 40 000 km | způsobilé | 4 lehké
| 4. 6. 2013 |
| 17. 10. 2008 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3226) | – | způsobilé | 4 lehké
| 17. 10. 2012 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)
-
Nový provozovatel fyzická osoba
-
Nový vlastník a provozovatel MĚŠŤÁK-SEVER s.r.o. (IČO 64572170)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 10. 2012 · stanice: VLTAVSKÁ 7, 252 66, LIBČICE NAD VLTAVOU
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 6. 2013 · stanice: ZA OLOMOUCKOU, 796 01, PROSTĚJOV
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 11. 2011 · stanice: HLAVNÍ 182, 250 82, TUKLATY · protokol CZ-3232-09-11-1715Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 11. 2011 · stanice: HLAVNÍ 182, 250 82, TUKLATY
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 3. 2012 · stanice: TÝNECKÁ 833/39, 783 71, OLOMOUC - HOLICE
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: RYBNICE 155, 331 51, RYBNICEPravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · stanice: RYBNICE 155, 331 51, RYBNICEPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 5. 2014 · stanice: RYBNICE 155, 331 51, RYBNICE
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: RYBNICE 155, 331 51, RYBNICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 7. 4. 2011 · stanice: NÁDRAŽNÍ 70, 346 01, HORŠOVSKÝ TÝN
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 3. 2015 · stanice: NÁDRAŽNÍ 70, 346 01, HORŠOVSKÝ TÝN
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PLZEŇSKÁ 575, 364 01, TOUŽIMPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 6. 2015 · stanice: PLZEŇSKÁ 575, 364 01, TOUŽIM
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 6. 2015 · stanice: Pražská 782/IV, 503 51, Chlumec nad Cidlinou
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 11. 2013 · stanice: HLAVNÍ 182, 250 82, TUKLATYPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 11. 2013 · stanice: HLAVNÍ 182, 250 82, TUKLATY · protokol CZ-3232-11-11-1423
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 6. 10. 2012 · stanice: VRCHLICKÉHO 349, 798 52, KONICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 9. 2016 · stanice: VRCHLICKÉHO 349, 798 52, KONICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 5. 2017 · stanice: ZA OLOMOUCKOU, 796 01, PROSTĚJOV
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 11. 2017 · stanice: PELHŘIMOVSKÁ 738, 396 01, HUMPOLEC
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 5. 2018 · stanice: RYBNICE 155, 331 51, RYBNICE
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osobaVyřazení z provozu PRAHA HLAVNÍ MĚSTO
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 1. 2019 · stanice: SUCHDOLSKÁ 682, 252 62, HOROMĚŘICE
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HLAVNÍ 182, 250 82, TUKLATYEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HLAVNÍ 182, 250 82, TUKLATY · protokol CZ-3232-15-06-0135Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HLAVNÍ 182, 250 82, TUKLATY
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
-
Konec vyřazení z provozu PRAHA HLAVNÍ MĚSTOVyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 1. 2021 · stanice: HLAVNÍ 182, 250 82, TUKLATY · protokol CZ-3232-19-01-0779Konec vyřazení z provozu PRAHA HLAVNÍ MĚSTO
-
Nový vlastník a provozovatel Obec Záryby (IČO 00237361)
-
Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 2. 2023 · stanice: PODNIKATELSKÁ I 652, 190 11, PRAHA - BĚCHOVICE · protokol CZ-3113-21-02-0104
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 2. 2025 · stanice: KARLA LÍPY 1678, 250 01, BRANDÝS NAD LABEM · protokol CZ-3247-23-02-0044
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 1. 2027 · stanice: KARLA LÍPY 1678, 250 01, BRANDÝS NAD LABEM · protokol CZ-3247-25-01-0796
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (vyřazení)
Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 4 (MULTICAR M 25.1 A 1988 v ČR v průměru 2,5, medián 3)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 90 %
Srovnáváme s 40 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu MULTICAR M 25.1 A
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (61)
Identifikace
- Tovární značka
- MULTICAR
- Obchodní označení
- M 25.1 A
- Typ
- MULTICAR 25.1 A 19.1
- VIN
- 15037
- PČV
- 7867458
- Druh vozidla
- Speciální automobil jednoúčel. (ost.SA)
- Druh vozidla 2. ř.
- SYPAČ
- Kategorie vozidla
- N1
- Rok výroby
- 1988
- Datum 1. registrace
- 30. 8. 1988
- Datum 1. registrace v ČR
- 30. 8. 1988
- Druh (typ)
- SPECIÁLNÍ-SYPAČ
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Typ motoru
- 4 VD 8.8/9.0 1 SRF
- Číslo motoru
- 1888-0366
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 34 / 2800
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 2240
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -2
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 50
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0
Emise a spotřeba
- Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
- 0
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 91/ 0
- Za jízdy
- 82
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 4040/ 1810/ 2440
- Rozvor [mm]
- 2100
- Provozní hmotnost
- 1750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 3500/ 3500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1610/ 1610
2600/ 2600
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 1500/ 1500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 6,70 - 13 C PR 6/ 5 K X 13
6,70 - 13 C PR 6/ 5 K X 13
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobní číslo karoserie
- 15037
- Barva
- ZELENÁ-ZÁKLADNÍ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA A50-X
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 1206-017-79
- Číslo TP
- UI759622
- Číslo ORV
- UAZ224233
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 103
- Doplňkový text na TP
- EKO POPLATEK 10000,- ZAPLACEN 2.6.2015 DNE 31.01.2019 DLE VYJÁDŘENÍ AKREDITOVANÉHO DOVOZCE VOZIDEL MULTICAR ZAPSÁNA HMOTNOST PŘÍVĚSU: BRŽDĚNÉHO/NEBRŽDĚNÉHO.
- Další záznamy
- na vozidle může být namontováno přídavné zařízení-zametací kartáč typ.22,1 nebo
sněhový pluh typ 23.1. po montáži těchto zařízení se mění označení typu vozidla takto:
typ: M 25,1A 19,1/22,1
DÉLKA: 5 705 MM
ŠÍŘKA: 1 900 MM
POH.HMOTNOST: 2 240 KG
UŽIT.HMOTNOST: 1 260 KG
TYP: M 25.1A 19,1/23.1
DÉLKA: 5 705 MM
ŠÍŘKA: 2 000 MM
POH.HMOTNOST: 2 210 KG
UŽIT.HMOTNOST: 1 290 KG
DNE 31.01.2019 DLE VYJÁDŘENÍ AKREDITOVANÉHO DOVOZCE VOZIDEL MULTICAR ZAPSÁNA HMOTNOST PŘÍVĚSU: BRŽDĚNÉHO/NEBRŽDĚNÉHO.
DNE 31.01.2019 ZÁPIS TAŽNÉHO ZAŘÍZENÍ.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 15037
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.