MULTICAR M 2501/09
- 1988
- ZELENÁ-ZÁKLADNÍ
- motorová nafta (NM)
- 1997 cm³
- 33,1 kW ≈ 45 k
VIN15137
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 6:42 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/7867464
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Technická kontrola (STK) je propadláPoslední platná pravidelná prohlídka v registru skončila 21. 11. 2025 (posuzujeme ke dni údajů z registru, novější prohlídka se mohla do registru dostat až později). Vozidlo bez platné STK nesmí jezdit po silnicích.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 11× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1988. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- MULTICAR M 2501/09
- Typ
- MULTICAR 2501/09
- Rok výroby
- 1988
- Datum 1. registrace
- 16. 8. 1988
- Datum 1. registrace v ČR
- 16. 8. 1988
- Barva
- ZELENÁ-ZÁKLADNÍ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 1997 cm³
- Výkon
- 33,1 kW
- Kategorie
- N1 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Fakultní nemocnice Motol a Homolka (IČO 00064203) od 10. 3. 2026
- Provozovatel: Fakultní nemocnice Motol a Homolka (IČO 00064203) od 10. 3. 2026
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 16. 8. 1988 | První registrace | Nemocnice Na Homolce (IČO 00023884) | Registr silničních vozidel |
| 10. 3. 2026 | Nový vlastník a provozovatel | Fakultní nemocnice Motol a Homolka (IČO 00064203) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 29. 5. 2024 | Pravidelná STK | Slatiňany (č. 6618) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 24. 5. 2028 |
| 23. 5. 2024 | Měření emisí | Oldřiš (č. 460914) | 944 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 23. 5. 2028 |
| 14. 12. 2023 | Před schvál. tech. způsob. vozidla | Strakonice (č. 3303) | 30 414 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 14. 12. 2027 |
| 21. 11. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Praha (č. 3104) | 44 188 km | způsobilé | 2 lehké
| 21. 11. 2025 |
| 8. 11. 2022 | Pravidelná STK | Slaný (č. 6250) | 1 136 km | způsobilé | 8 lehkých
| 8. 11. 2026 |
| 7. 11. 2022 | Měření emisí | Slaný (č. 420331) | 1 136 km nižší než dříve | – | bez závad | 7. 11. 2026 |
| 17. 6. 2022 | Evidenční kontrola | Toužim (č. 3421) | 1 903 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 1. 1. 1900 |
| 19. 11. 2021 | Pravidelná STK | Líbeznice (č. 3226) | 43 082 km | způsobilé | 4 lehké
| 19. 11. 2023 |
| 19. 11. 2021 | Měření emisí | Líbeznice (č. 420940) | 43 083 km | způsobilé | bez závad | 19. 11. 2023 |
| 15. 11. 2021 | Evidenční kontrola | Kutná Hora (č. 3216) | – | způsobilé | bez závad | |
| 9. 7. 2021 | Evidenční kontrola | Říčany (č. 3227) | – | způsobilé | bez závad | |
| 29. 3. 2021 | Evidenční kontrola | Spořice (č. 3521) | – | způsobilé | bez závad | |
| 14. 9. 2020 | Evidenční kontrola | Spořice (č. 3521) | – | způsobilé | 1 lehká
| |
| 2. 6. 2020 | Evidenční kontrola | Benešov (č. 3223) | 1 903 km | způsobilé | 1 lehká
| |
| 27. 5. 2020 | Pravidelná STK | Tuklaty (č. 3232) | – | způsobilé | 1 lehká
| 27. 5. 2024 |
| 24. 5. 2020 | Pravidelná STK | Hlinsko (č. 3632) | – | způsobilé | 4 lehké
| 24. 5. 2024 |
| 20. 5. 2020 | Měření emisí | Oldřiš (č. 460914) | 527 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 20. 5. 2024 |
| 24. 4. 2020 | Pravidelná STK | Praha (č. 3107) | 1 903 km | způsobilé | 11 lehkých
| 24. 4. 2024 |
| 23. 4. 2020 | Měření emisí | Praha (č. 410432) | 1 903 km | způsobilé | bez závad | 23. 4. 2024 |
| 21. 1. 2020 | Pravidelná STK | Náchod (č. 3623) | 1 760 km | způsobilé | 13 lehkých
| 21. 1. 2024 |
| 20. 1. 2020 | Měření emisí | Zábrodí (č. 560501) | 1 760 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 20. 1. 2024 |
| 10. 10. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Líbeznice (č. 3226) | 41 696 km | způsobilé | 9 lehkých
| 10. 10. 2021 |
| 26. 7. 2019 | Pravidelná STK | Kutná Hora (č. 3216) | – | způsobilé | 4 lehké
| 26. 7. 2023 |
| 27. 7. 2018 | Pravidelná STK | Slaný (č. 6250) | 1 135 km | způsobilé | 7 lehkých
| 27. 7. 2022 |
| 25. 7. 2018 | Měření emisí | Slaný (č. 420331) | 1 135 km nižší než dříve | – | bez závad | 25. 7. 2022 |
| 30. 10. 2017 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3109) | 40 210 km | způsobilé | 10 lehkých
| 30. 10. 2019 |
| 27. 5. 2016 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3634) | – | způsobilé | 7 lehkých
| 19. 5. 2020 |
| 27. 4. 2016 | Evidenční kontrola | Plzeňský kraj (č. 3418) | – | způsobilé | 2 lehké
| |
| 5. 11. 2015 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3109) | 37 452 km nižší než dříve | způsobilé | 5 lehkých
| 5. 11. 2017 |
| 22. 6. 2015 | Opakovaná STK | Středočeský kraj (č. 3230) | – | způsobilé | 2 lehké
| 22. 6. 2019 |
| 22. 6. 2015 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3230) | – | nezpůsobilé | 2 lehké, 1 nebezpečná
| |
| 7. 4. 2015 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3623) | – | způsobilé | 2 lehké
| 7. 4. 2019 |
| 5. 6. 2014 | Opakovaná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3834) | 49 011 km | způsobilé | 8 lehkých
| 19. 5. 2016 |
| 19. 5. 2014 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3513) | 3 964 km nižší než dříve | způsobilé | 3 lehké
| 19. 5. 2018 |
| 19. 5. 2014 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3834) | 49 011 km | dočasně způsobilé | 8 lehkých, 4 vážné
| 18. 6. 2014 |
| 6. 11. 2013 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3116) | 34 443 km nižší než dříve | způsobilé | 4 lehké
| 6. 11. 2015 |
| 29. 5. 2012 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3834) | 36 912 km | způsobilé | 4 lehké
| 29. 5. 2014 |
| 7. 11. 2011 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3116) | 30 948 km | způsobilé | 2 lehké
| 7. 11. 2013 |
| 11. 5. 2011 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3230) | – | způsobilé | 3 lehké
| 11. 5. 2015 |
| 24. 1. 2011 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3623) | – | způsobilé | 10 lehkých
| 24. 1. 2015 |
| 14. 10. 2010 | Pravidelná STK | Karlovarský kraj (č. 3417) | 5 982 km | způsobilé | 3 lehké
| 13. 10. 2014 |
| 24. 6. 2010 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3214) | 1 109 km nižší než dříve | způsobilé | 5 lehkých
| 24. 6. 2014 |
| 3. 11. 2009 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3116) | 26 514 km | způsobilé | 1 lehká
| 3. 11. 2011 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel Nemocnice Na Homolce (IČO 00023884)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 11. 2011 · stanice: BEŠŤÁKOVA 567/3, 182 00, PRAHA 8
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 11. 2015 · stanice: BEŠŤÁKOVA 567/3, 182 00, PRAHA 8
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 11. 2017 · stanice: CHLUMECKÁ 765/6, 198 19, PRAHA 9
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 10. 2019 · stanice: CHLUMECKÁ 765/6, 198 19, PRAHA 9 · protokol CZ-3109-17-10-0588
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 10. 2021 · stanice: VLTAVSKÁ 7, 252 66, LIBČICE NAD VLTAVOU · protokol CZ-3226-19-10-0497
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 11. 2023 · stanice: VLTAVSKÁ 7, 252 66, LIBČICE NAD VLTAVOU · protokol CZ-3226-21-11-1129
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 11. 2025 · stanice: PLZEŇSKÁ 215B, 150 00, PRAHA 5 · protokol CZ-3104-23-11-1345
-
Nový vlastník a provozovatel Fakultní nemocnice Motol a Homolka (IČO 00064203)
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (60)
Identifikace
- Tovární značka
- MULTICAR M 2501/09
- Typ
- MULTICAR 2501/09
- VIN
- 15137
- PČV
- 7867464
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Kategorie vozidla
- N1
- Výrobce vozidla
- VEB FAHRZEUGWERK WALTERSHAUSEN-NDR
- Rok výroby
- 1988
- Datum 1. registrace
- 16. 8. 1988
- Datum 1. registrace v ČR
- 16. 8. 1988
- Druh (typ)
- VALNÍK S NAKLÁDACÍM ČELEM
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- VEB MOTORENWERK CUNEWALDE-NDR
- Typ motoru
- 4 VD 8.8/8.5 3 SRF
- Číslo motoru
- 06834
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 33.1 / 3000
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 1997
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -1
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 50
Emise a spotřeba
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
- Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
- 0
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Spotřeba při rychlosti [l.100 km⁻¹]
- 9 / 33
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 91/ 0
- Za jízdy
- 82
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 4060/ 1890/ 2140
- Rozvor [mm]
- 1970
- Provozní hmotnost
- 1900
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 3500/ 3500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1450/ 1450
2600/ 2600
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 2050
- Ložná šířka
- 1495
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 6,70 - 13 C PR 6/ 5 K X 13
6,70 - 13 C PR 6/ 5 K X 13
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- VEB FAHRZEUGWERK WALTERSHAUSEN-NDR
- Výrobní číslo karoserie
- 15137
- Barva
- ZELENÁ-ZÁKLADNÍ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neautonomní
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 1206-005-79
- Číslo ORV
- UBN793533
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Doplňkový text na TP
- DNE 10.03.2026 TP PONECHÁN
- Další záznamy
- POVOLENY VÝJIMKY Z USTANOVENÍ VYHLÁŠKY FMD Č. 41/84 SB.: § 21 ODST. 1, § 28 ODST. 2, § 31 ODST. 1, § 33 ODST. 3, § 35 ODST. 7, § 48 ODST. 2
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 15137
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.