STS HUMENNÉ
- 1996
- ŠEDÁ
VIN1903
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 6:00 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/7876906
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 13× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 4 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1996. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- STS HUMENNÉ
- Typ
- / MV 2-028/2
- Rok výroby
- 1996
- Datum 1. registrace
- 16. 10. 1996
- Datum 1. registrace v ČR
- 16. 10. 1996
- Barva
- ŠEDÁ
- Kategorie
- OT4 – PŘÍPOJNÉ VOZIDLO
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Zemědělské družstvo Štoky (IČO 48155233) od 20. 5. 2015
- Provozovatel: Zemědělské družstvo Štoky (IČO 48155233) od 20. 5. 2015
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 16. 10. 1996 | První registrace | AGRIE, akciová společnost (IČO 00530492) | Registr silničních vozidel |
| 21. 10. 1996 | Nový provozovatel | Zemědělské družstvo Štoky (IČO 48155233) | Registr silničních vozidel |
| 20. 2. 2012 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 2. 12. 2013 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 20. 5. 2015 | Nový vlastník a provozovatel | Zemědělské družstvo Štoky (IČO 48155233) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 31. 8. 2026 | Pravidelná STK | Olomouc (č. 3804) | – | způsobilé | bez závad | 31. 8. 2030 |
| 5. 1. 2026 | Pravidelná STK | Vizovice (č. 3768) | – | způsobilé | bez závad | 5. 1. 2030 |
| 4. 12. 2025 | Pravidelná STK | Uhlířské Janovice (č. 3204) | – | způsobilé | 3 lehké
| 4. 12. 2029 |
| 27. 5. 2025 | Pravidelná STK | České Budějovice (č. 3307) | – | způsobilé | bez závad | 27. 5. 2029 |
| 20. 5. 2025 | Pravidelná STK | Velim (č. 3238) | 4 115 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 20. 5. 2029 |
| 20. 5. 2025 | Měření emisí | Velim (č. 420422) | 4 114 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 20. 5. 2027 |
| 30. 4. 2025 | Pravidelná STK | Dolní Cerekev (č. 6711) | – | způsobilé | 2 lehké
| 30. 4. 2029 |
| 2. 1. 2025 | Pravidelná STK | Poličná (č. 3845) | – | způsobilé | 2 lehké
| 2. 1. 2029 |
| 25. 9. 2024 | Pravidelná STK | Jilemnice (č. 3637) | – | způsobilé | bez závad | 25. 9. 2028 |
| 26. 7. 2024 | Pravidelná STK | Česká Lípa (č. 3522) | – | způsobilé | bez závad | 26. 7. 2028 |
| 22. 7. 2024 | Evidenční kontrola | Uhlířské Janovice (č. 3204) | – | způsobilé | bez závad | |
| 15. 7. 2024 | Pravidelná STK | Velké Meziříčí (č. 6725) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 15. 7. 2028 |
| 6. 6. 2024 | Pravidelná STK | Plzeň (č. 3413) | 7 854 km nižší než dříve | způsobilé | 4 lehké
| 6. 6. 2028 |
| 6. 6. 2024 | Měření emisí | Plzeň (č. 540514) | 7 856 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 6. 6. 2028 |
| 2. 5. 2024 | Pravidelná STK | Slatiňany (č. 6618) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 2. 5. 2028 |
| 24. 4. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Ústí nad Orlicí (č. 3613) | 8 553 km | způsobilé | 4 lehké
| 24. 4. 2028 |
| 27. 12. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Lednice (č. 3734) | 322 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 27. 12. 2027 |
| 6. 12. 2022 | Pravidelná STK | Telč (č. 3753) | – | způsobilé | 2 lehké
| 6. 12. 2026 |
| 19. 9. 2022 | Evidenční kontrola | Čechtice (č. 3233) | – | způsobilé | bez závad | |
| 2. 9. 2022 | Pravidelná STK | Olomouc (č. 3804) | – | způsobilé | bez závad | 2. 9. 2026 |
| 11. 2. 2022 | Evidenční kontrola | Třebíč (č. 6721) | – | způsobilé | bez závad | 29. 7. 2024 |
| 26. 11. 2021 | Opakovaná STK | Mělník (č. 3245) | – | způsobilé | bez závad | 24. 11. 2025 |
| 24. 11. 2021 | Pravidelná STK | Mělník (č. 3245) | – | dočasně způsobilé | 1 vážná
| 24. 12. 2021 |
| 19. 11. 2021 | Pravidelná STK | Soběslav (č. 3323) | – | způsobilé | 1 lehká
| 19. 11. 2025 |
| 10. 6. 2021 | Pravidelná STK | České Budějovice (č. 3307) | – | způsobilé | bez závad | 10. 6. 2025 |
| 15. 5. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Velim (č. 3238) | 4 110 km nižší než dříve | způsobilé | 3 lehké
| 15. 5. 2025 |
| 12. 5. 2021 | Evidenční kontrola | Olomouc (č. 3804) | – | způsobilé | bez závad | |
| 18. 4. 2021 | Pravidelná STK | Dolní Cerekev (č. 6711) | – | způsobilé | bez závad | 18. 4. 2025 |
| 4. 1. 2021 | Pravidelná STK | Poličná (č. 3845) | – | způsobilé | bez závad | 4. 1. 2025 |
| 24. 11. 2020 | Pravidelná STK | Nymburk (č. 3209) | – | způsobilé | bez závad | 24. 11. 2024 |
| 29. 7. 2020 | Pravidelná STK | Třebíč (č. 6721) | – | způsobilé | 3 lehké
| 29. 7. 2024 |
| 28. 7. 2020 | Pravidelná STK | Česká Lípa (č. 3522) | – | dočasně způsobilé | 3 vážné
| 27. 8. 2020 |
| 28. 7. 2020 | Opakovaná STK | Česká Lípa (č. 3522) | – | způsobilé | bez závad | 28. 7. 2024 |
| 29. 4. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Ústí nad Orlicí (č. 3613) | 8 553 km | způsobilé | 3 lehké
| 29. 4. 2024 |
| 26. 3. 2020 | Pravidelná STK | Ústí nad Orlicí (č. 3613) | – | způsobilé | 2 lehké
| 26. 3. 2024 |
| 12. 10. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Lednice (č. 3734) | 228 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 12. 10. 2023 |
| 26. 9. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Plzeň (č. 3413) | 7 799 km | způsobilé | 5 lehkých
| 26. 9. 2023 |
| 26. 8. 2019 | Pravidelná STK | Jičín (č. 3606) | – | způsobilé | 2 lehké
| 26. 8. 2023 |
| 13. 8. 2019 | Evidenční kontrola | České Budějovice (č. 3320) | – | způsobilé | bez závad | |
| 12. 4. 2019 | Pravidelná STK | Olomouc (č. 3804) | – | způsobilé | bez závad | 12. 4. 2023 |
| 30. 1. 2019 | Pravidelná STK | Olomouc (č. 3851) | – | způsobilé | 1 lehká
| 30. 1. 2023 |
| 5. 11. 2018 | Pravidelná STK | Telč (č. 3753) | – | způsobilé | 4 lehké
| 5. 11. 2022 |
| 29. 8. 2018 | Pravidelná STK | Jihlava (č. 3765) | – | způsobilé | bez závad | 29. 8. 2022 |
| 30. 4. 2018 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3308) | – | způsobilé | bez závad | 30. 4. 2022 |
| 3. 8. 2017 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3320) | – | způsobilé | bez závad | 3. 8. 2021 |
| 24. 7. 2017 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3245) | – | způsobilé | bez závad | 24. 7. 2021 |
| 5. 5. 2017 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3238) | 4 110 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 5. 5. 2021 |
| 6. 4. 2017 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3626) | – | způsobilé | 10 lehkých
| 6. 4. 2021 |
| 6. 1. 2017 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3845) | – | způsobilé | bez závad | 6. 1. 2021 |
| 22. 7. 2016 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3751) | – | způsobilé | 3 lehké
| 22. 7. 2020 |
| 9. 5. 2016 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3613) | 8 553 km | způsobilé | 4 lehké
| 9. 5. 2020 |
| 31. 3. 2016 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3613) | – | způsobilé | 9 lehkých
| 31. 3. 2020 |
| 15. 3. 2016 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3733) | – | dočasně způsobilé | 2 lehké, 4 vážné
| 14. 4. 2016 |
| 15. 3. 2016 | Opakovaná STK | Kraj Vysočina (č. 3733) | – | způsobilé | 2 lehké
| 15. 3. 2020 |
| 7. 9. 2015 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3732) | – | způsobilé | bez závad | 7. 9. 2019 |
| 30. 6. 2015 | Evidenční kontrola | Královéhradecký kraj (č. 3648) | – | způsobilé | bez závad | |
| 13. 5. 2015 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3626) | – | dočasně způsobilé | 7 lehkých, 1 vážná
| 12. 6. 2015 |
| 20. 4. 2015 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 6404) | – | způsobilé | 4 lehké
| 20. 4. 2019 |
| 20. 4. 2015 | Evidenční kontrola | Plzeňský kraj (č. 6404) | – | způsobilé | bez závad | |
| 15. 4. 2015 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3847) | – | způsobilé | bez závad | 15. 4. 2019 |
| 24. 3. 2015 | Opakovaná STK | Jihočeský kraj (č. 3319) | – | způsobilé | 2 lehké
| 17. 3. 2019 |
| 18. 3. 2015 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3319) | – | dočasně způsobilé | 2 lehké, 1 vážná
| 17. 4. 2015 |
| 14. 7. 2014 | Evidenční kontrola | Jihočeský kraj (č. 3320) | – | způsobilé | bez závad | |
| 26. 6. 2014 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3765) | – | způsobilé | bez závad | 26. 6. 2018 |
| 17. 4. 2014 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3308) | – | způsobilé | bez závad | 17. 4. 2018 |
| 22. 11. 2013 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3757) | – | způsobilé | bez závad | 22. 11. 2017 |
| 6. 8. 2013 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3207) | – | způsobilé | bez závad | 6. 8. 2017 |
| 7. 5. 2013 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3238) | 6 200 km nižší než dříve | způsobilé | 4 lehké
| 7. 5. 2017 |
| 5. 4. 2013 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3502) | – | způsobilé | 3 lehké
| 5. 4. 2017 |
| 19. 12. 2012 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3845) | – | způsobilé | bez závad | 19. 12. 2016 |
| 28. 5. 2012 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 6721) | – | způsobilé | 4 lehké
| 28. 5. 2016 |
| 28. 5. 2012 | Opakovaná STK | Kraj Vysočina (č. 3733) | – | způsobilé | bez závad | 3. 5. 2016 |
| 15. 5. 2012 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3613) | 8 553 km nižší než dříve | způsobilé | 6 lehkých
| 9. 5. 2016 |
| 3. 5. 2012 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3733) | – | dočasně způsobilé | 4 vážné
| 2. 6. 2012 |
| 30. 3. 2012 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3613) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 28. 3. 2016 |
| 26. 3. 2012 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3814) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 26. 3. 2013 |
| 20. 2. 2012 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3202) | 30 000 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 20. 2. 2016 |
| 22. 12. 2011 | Evidenční kontrola | Moravskoslezský kraj (č. 3822) | 300 000 km | způsobilé | bez závad | 22. 12. 2011 |
| 2. 9. 2011 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3819) | 5 000 km nižší než dříve | způsobilé | 2 lehké
| 2. 9. 2015 |
| 29. 6. 2011 | Evidenční kontrola | Jihomoravský kraj (č. 3725) | – | způsobilé | bez závad | 29. 6. 2011 |
| 19. 5. 2011 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3626) | – | způsobilé | 8 lehkých
| 19. 5. 2015 |
| 2. 4. 2011 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 6725) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 2. 4. 2015 |
| 28. 2. 2011 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3710) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 28. 2. 2012 |
| 12. 11. 2010 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3826) | 20 000 km | způsobilé | bez závad | 12. 11. 2014 |
| 10. 5. 2010 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3323) | 20 000 km | způsobilé | 2 lehké
| 10. 5. 2014 |
| 23. 4. 2010 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3308) | – | způsobilé | bez závad | 23. 4. 2014 |
| 23. 3. 2010 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3732) | – | způsobilé | bez závad | 23. 3. 2014 |
| 11. 3. 2010 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3735) | – | způsobilé | 4 lehké
| 11. 3. 2011 |
| 15. 2. 2010 | Evidenční kontrola | Kraj Vysočina (č. 3311) | – | způsobilé | bez závad | 15. 2. 2010 |
| 5. 11. 2009 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3735) | – | způsobilé | bez závad | 5. 11. 2013 |
| 5. 11. 2009 | Evidenční kontrola | Zlínský kraj (č. 3845) | 5 000 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 5. 11. 2009 |
| 7. 8. 2009 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3207) | – | způsobilé | bez závad | 7. 8. 2013 |
| 3. 8. 2009 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 6810) | – | způsobilé | 3 lehké
| 3. 7. 2013 |
| 22. 7. 2009 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3308) | – | způsobilé | bez závad | 22. 7. 2013 |
| 8. 7. 2009 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 6721) | – | způsobilé | 2 lehké
| 8. 7. 2013 |
| 27. 4. 2009 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3755) | – | způsobilé | 4 lehké
| 27. 4. 2013 |
| 7. 4. 2009 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3502) | – | způsobilé | 2 lehké
| 7. 4. 2013 |
| 23. 2. 2009 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3735) | – | způsobilé | 1 lehká
| 23. 2. 2010 |
| 12. 12. 2008 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3826) | 10 000 km | způsobilé | bez závad | 12. 12. 2012 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový provozovatel AGRIE, akciová společnost (IČO 00530492)
-
Nový provozovatel Zemědělské družstvo Štoky (IČO 48155233)
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: výsledek nezjištěn · platnost do 9. 3. 2016 · stanice: BAŠTÍNOV 126, 58001, HAVLÍČKŮV BROD
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 11. 2017 · stanice: BAŠTÍNOV 126, 58001, HAVLÍČKŮV BRODEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: BAŠTÍNOV 126, 58001, HAVLÍČKŮV BROD
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
-
Evidenční kontrola výsledek: dočasně způsobilé k provozu · stanice: BAŠTÍNOV 126, 58001, HAVLÍČKŮV BROD
-
Nový vlastník a provozovatel Zemědělské družstvo Štoky (IČO 48155233)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 4. 2021 · stanice: BAŠTÍNOV 126, 58001, HAVLÍČKŮV BROD · protokol CZ-3626-17-04-0146
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 4. 2025 · stanice: DOLNÍ CEREKEV 276, 58845, DOLNÍ CEREKEV · protokol CZ-6711-21-54-9076
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 4. 2029 · stanice: DOLNÍ CEREKEV 276, 58845, DOLNÍ CEREKEV · protokol CZ-6711-25-54-9342
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 4. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (46)
Identifikace
- Tovární značka
- STS HUMENNÉ
- Typ
- / MV 2-028/2
- Typ kód
- MV 2-028/2
- VIN
- 1903
- PČV
- 7876906
- Druh vozidla
- PŘÍPOJNÉ VOZIDLO
- Kategorie vozidla
- OT4
- Výrobce vozidla
- STS , HUMENNÉ, SR
- Rok výroby
- 1996
- Datum 1. registrace
- 16. 10. 1996
- Datum 1. registrace v ČR
- 16. 10. 1996
- Druh (typ)
- 10 SKLÁPĚČKOVÁ
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 0
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 25
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 6230/ 2110/ 1650
- Rozvor [mm]
- 3 060
- Provozní hmotnost
- 1725
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 6725/ 6725
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 3 420/ 3 420
3 420/ 3 420
/
/ - Ložná délka
- 5800
- Ložná šířka
- 1900
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 8,25 - 15/ 6,5 x 15
8,25 - 15/ 6,5 x 15
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- STS , HUMENNÉ, SR
- Barva
- ŠEDÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 0 / 0 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA "S" OKO 40 MM
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- Číslo TP
- ZA027360
- Číslo ORV
- ZAA461931
- Druh RZ
- STD. ZVLÁŠTNÍ
- Doplňkový text na TP
- TŘÍDA ”S” - ZÁVĚSNÉ OKO, OPRAVA VIN - VÝR. ČÍSLA PODVOZKU DLE STK A SKUTEČNOSTI: v dokladech 19762 - ve skutečnosti 1903 - (odpovídá typu a provedení vleku dle dokladů). Pravděpodobná záměna výr. čísel při schvalování dvou vleků ve stejný den na stejného vlastníka (druhý vlek HB 82-89 s výr. číslem v dokl.1903 - ve skutečnosti 19762).
- Další záznamy
- IDV schválen v Havlíčkově Brodě dne 16.10.1996 pod č.j.: ORHB-19-950/OV-DI/96.
Celnice Havl. Brod , JCD: 10666246-00455-2.
Nedoplněné položky nebyly k dispozici ani v původním TP!
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 1903
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.