JNK 214.09.12
- 1990
- HNĚDÁ
VIN255
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 0:04 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/7898253
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 4× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 4 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1990. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- JNK
- Model
- 214.09.12
- Typ
- JNK 2 14.09.12 /
- Rok výroby
- 1990
- Datum 1. registrace
- 17. 1. 1990
- Datum 1. registrace v ČR
- 17. 1. 1990
- Barva
- HNĚDÁ
- Kategorie
- O4 – Přívěs traktorový speciální
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: SUAS Agro s.r.o. (IČO 29107393) od 10. 3. 2026
- Provozovatel: SUAS Agro s.r.o. (IČO 29107393) od 10. 3. 2026
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 17. 1. 1990 | První registrace | R E K U L T I V A C E , státní podnik (IČO 00007749) | Registr silničních vozidel |
| 1. 3. 1994 | Nový provozovatel | Sokolovská uhelná, a. s. (IČO 49790072) | Registr silničních vozidel |
| 3. 7. 2006 | Nový vlastník a provozovatel | Sokolovská uhelná, právní nástupce, a.s. (IČO 26348349) | Registr silničních vozidel |
| 25. 8. 2015 | Nový vlastník a provozovatel | Golf Sokolov a.s. (IČO 25107623) | Registr silničních vozidel |
| 10. 3. 2026 | Nový vlastník a provozovatel | SUAS Agro s.r.o. (IČO 29107393) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 13. 8. 2026 | Pravidelná STK | Čechtice (č. 3233) | – | způsobilé | bez závad | 13. 8. 2030 |
| 26. 6. 2026 | Pravidelná STK | Karviná (č. 3832) | – | dočasně způsobilé | 3 vážné
| 26. 7. 2026 |
| 4. 5. 2026 | Pravidelná STK | Sezimovo Ústí (č. 3304) | – | způsobilé | bez závad | 4. 5. 2027 |
| 23. 2. 2026 | Pravidelná STK | České Budějovice (č. 6305) | – | způsobilé | 2 lehké
| 23. 2. 2030 |
| 13. 10. 2025 | Pravidelná STK | Ostrava (č. 3814) | – | způsobilé | bez závad | 13. 10. 2029 |
| 21. 8. 2025 | Pravidelná STK | Děčín (č. 3502) | – | způsobilé | bez závad | 21. 8. 2029 |
| 15. 7. 2025 | Pravidelná STK | Líbeznice (č. 3250) | – | způsobilé | bez závad | 15. 7. 2029 |
| 10. 6. 2025 | Evidenční kontrola | Lysá nad Labem (č. 3240) | – | způsobilé | bez závad | |
| 3. 4. 2025 | Pravidelná STK | Soběslav (č. 3323) | – | způsobilé | 2 lehké
| 3. 4. 2026 |
| 7. 2. 2025 | Pravidelná STK | Frýdek-Místek (č. 3849) | – | způsobilé | bez závad | 7. 2. 2029 |
| 24. 7. 2024 | Pravidelná STK | Vodňany (č. 3309) | – | způsobilé | 1 lehká
| 24. 7. 2028 |
| 24. 5. 2024 | Pravidelná STK | Kostelec nad Černými lesy (č. 3219) | – | způsobilé | bez závad | 24. 5. 2028 |
| 22. 4. 2024 | Pravidelná STK | Sokolov (č. 3416) | – | způsobilé | 4 lehké
| 22. 4. 2028 |
| 17. 4. 2024 | Pravidelná STK | Sokolov (č. 3416) | – | dočasně způsobilé | 4 lehké, 2 vážné
| 17. 5. 2024 |
| 6. 3. 2024 | Pravidelná STK | Soběslav (č. 3323) | – | způsobilé | 4 lehké
| 6. 3. 2025 |
| 13. 2. 2024 | Pravidelná STK | Vlašim (č. 3237) | – | způsobilé | bez závad | 13. 2. 2028 |
| 13. 10. 2023 | Pravidelná STK | Velké Albrechtice (č. 3837) | – | způsobilé | 3 lehké
| 13. 10. 2027 |
| 4. 8. 2023 | Pravidelná STK | Přeštice (č. 3427) | – | způsobilé | bez závad | 4. 8. 2027 |
| 14. 7. 2023 | Pravidelná STK | Český Těšín (č. 3854) | – | způsobilé | bez závad | 14. 7. 2027 |
| 16. 6. 2023 | Pravidelná STK | Milevsko (č. 3321) | – | způsobilé | bez závad | 16. 6. 2027 |
| 9. 6. 2023 | Pravidelná STK | Zábřeh (č. 3835) | – | způsobilé | bez závad | 9. 6. 2027 |
| 26. 5. 2023 | Pravidelná STK | Ostrava (č. 3829) | – | způsobilé | bez závad | 26. 5. 2027 |
| 19. 4. 2023 | Evidenční kontrola | Ostrava (č. 3829) | – | způsobilé | bez závad | |
| 16. 11. 2022 | Pravidelná STK | Nové Veselí (č. 3733) | – | způsobilé | bez závad | 16. 11. 2026 |
| 10. 10. 2022 | Pravidelná STK | Čechtice (č. 3233) | – | způsobilé | bez závad | 10. 10. 2026 |
| 19. 5. 2022 | Pravidelná STK | Humpolec (č. 3316) | – | způsobilé | 1 lehká
| 19. 5. 2026 |
| 22. 3. 2022 | Pravidelná STK | České Budějovice (č. 6305) | – | způsobilé | 2 lehké
| 22. 3. 2026 |
| 22. 3. 2022 | Pravidelná STK | Líbeznice (č. 3226) | – | způsobilé | bez závad | 22. 3. 2026 |
| 19. 11. 2021 | Evidenční kontrola | Benešov (č. 3223) | – | způsobilé | bez závad | |
| 26. 10. 2021 | Pravidelná STK | Frenštát pod Radhoštěm (č. 3828) | – | způsobilé | bez závad | 26. 10. 2025 |
| 20. 10. 2021 | Pravidelná STK | Ostrava (č. 3814) | – | způsobilé | 1 lehká
| 20. 10. 2025 |
| 11. 8. 2021 | Pravidelná STK | Soběslav (č. 3323) | – | způsobilé | 1 lehká
| 11. 8. 2023 |
| 29. 6. 2021 | Pravidelná STK | Petřvald (č. 3833) | – | způsobilé | bez závad | 29. 6. 2025 |
| 29. 4. 2021 | Pravidelná STK | Domažlice (č. 3419) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 29. 4. 2025 |
| 26. 10. 2020 | Pravidelná STK | Frýdek-Místek (č. 3849) | – | způsobilé | bez závad | 26. 10. 2024 |
| 9. 9. 2020 | Evidenční kontrola | Nový Bydžov (č. 3638) | – | způsobilé | 1 lehká
| |
| 6. 8. 2020 | Pravidelná STK | Vodňany (č. 3309) | – | způsobilé | 1 lehká
| 6. 8. 2024 |
| 19. 3. 2020 | Pravidelná STK | Sokolov (č. 3416) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 19. 3. 2024 |
| 23. 1. 2020 | Pravidelná STK | Kostelec nad Černými lesy (č. 3219) | – | dočasně způsobilé | 1 vážná
| 22. 2. 2020 |
| 23. 1. 2020 | Opakovaná STK | Kostelec nad Černými lesy (č. 3219) | – | způsobilé | bez závad | 23. 1. 2024 |
| 11. 10. 2019 | Pravidelná STK | Blatná (č. 3301) | – | způsobilé | 2 lehké
| 11. 10. 2023 |
| 18. 9. 2019 | Pravidelná STK | Blovice (č. 3414) | – | způsobilé | 4 lehké
| 18. 9. 2023 |
| 14. 6. 2019 | Pravidelná STK | Český Těšín (č. 3854) | – | způsobilé | bez závad | 14. 6. 2023 |
| 5. 6. 2019 | Pravidelná STK | Velké Albrechtice (č. 3837) | – | způsobilé | 1 lehká
| 5. 6. 2023 |
| 15. 4. 2019 | Pravidelná STK | Prostějov (č. 3723) | – | způsobilé | 1 lehká
| 15. 4. 2020 |
| 12. 4. 2019 | Pravidelná STK | Ostrava (č. 3829) | – | způsobilé | 2 lehké
| 12. 4. 2023 |
| 20. 11. 2018 | Pravidelná STK | Nové Veselí (č. 3733) | – | způsobilé | 2 lehké
| 20. 11. 2022 |
| 14. 11. 2018 | Pravidelná STK | Zábřeh (č. 3835) | – | způsobilé | 1 lehká
| 14. 11. 2022 |
| 22. 3. 2018 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 6311) | – | způsobilé | 1 lehká
| 22. 3. 2022 |
| 6. 3. 2018 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3321) | – | způsobilé | bez závad | 6. 3. 2022 |
| 1. 11. 2017 | Evidenční kontrola | Plzeňský kraj (č. 3413) | – | způsobilé | 1 lehká
| |
| 19. 9. 2017 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3424) | – | způsobilé | 1 lehká
| 19. 9. 2021 |
| 14. 8. 2017 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3427) | – | způsobilé | bez závad | 14. 8. 2021 |
| 11. 7. 2017 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3235) | – | způsobilé | 3 lehké
| 11. 7. 2019 |
| 4. 4. 2017 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3419) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 4. 4. 2021 |
| 6. 3. 2017 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3433) | 5 019 km nižší než dříve | způsobilé | 5 lehkých
| 6. 3. 2021 |
| 14. 10. 2016 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3809) | – | způsobilé | bez závad | 14. 10. 2020 |
| 12. 10. 2016 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3828) | – | způsobilé | bez závad | 12. 10. 2020 |
| 8. 8. 2016 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3309) | – | způsobilé | 1 lehká
| 8. 8. 2020 |
| 22. 3. 2016 | Pravidelná STK | Karlovarský kraj (č. 3416) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 22. 3. 2020 |
| 26. 2. 2016 | Opakovaná STK | Středočeský kraj (č. 3219) | – | způsobilé | 4 lehké
| 24. 2. 2020 |
| 25. 2. 2016 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3301) | – | způsobilé | bez závad | 25. 2. 2020 |
| 24. 2. 2016 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3219) | – | dočasně způsobilé | 4 lehké, 1 vážná
| 25. 3. 2016 |
| 6. 1. 2016 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3733) | – | způsobilé | bez závad | 6. 1. 2020 |
| 16. 12. 2015 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3618) | – | způsobilé | 1 lehká
| 16. 12. 2019 |
| 20. 10. 2015 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3833) | – | způsobilé | bez závad | 20. 10. 2019 |
| 13. 8. 2015 | Evidenční kontrola | Karlovarský kraj (č. 3416) | – | způsobilé | bez závad | |
| 22. 7. 2015 | Opakovaná STK | Kraj Vysočina (č. 3764) | – | způsobilé | 4 lehké
| 21. 7. 2019 |
| 21. 7. 2015 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3764) | – | nezpůsobilé | 4 lehké, 1 vážná, 1 nebezpečná
| 21. 7. 2015 |
| 21. 7. 2015 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3323) | – | způsobilé | 4 lehké
| 21. 7. 2017 |
| 10. 6. 2015 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3814) | – | způsobilé | 4 lehké
| 10. 6. 2019 |
| 3. 12. 2014 | Evidenční kontrola | Olomoucký kraj (č. 3835) | – | způsobilé | bez závad | |
| 3. 12. 2014 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3733) | – | způsobilé | bez závad | 3. 12. 2018 |
| 19. 11. 2014 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3839) | – | způsobilé | 1 lehká
| 19. 11. 2018 |
| 11. 11. 2014 | Evidenční kontrola | Hlavní město Praha (č. 3115) | – | způsobilé | bez závad | |
| 6. 11. 2014 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3825) | – | způsobilé | bez závad | 6. 11. 2018 |
| 2. 6. 2014 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3837) | 20 000 km | způsobilé | 1 lehká
| 2. 6. 2018 |
| 26. 3. 2014 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3603) | 10 000 km | způsobilé | 1 lehká
| 26. 3. 2018 |
| 26. 3. 2014 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3232) | – | způsobilé | 2 lehké
| 26. 3. 2016 |
| 22. 1. 2014 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3321) | – | způsobilé | bez závad | 22. 1. 2018 |
| 22. 10. 2013 | Opakovaná STK | Plzeňský kraj (č. 3427) | – | způsobilé | 2 lehké
| 17. 10. 2017 |
| 17. 10. 2013 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3427) | – | dočasně způsobilé | 2 lehké, 2 vážné
| 16. 11. 2013 |
| 17. 4. 2013 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3214) | – | způsobilé | 1 lehká
| 17. 4. 2014 |
| 15. 2. 2013 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3419) | – | způsobilé | 3 lehké
| 15. 2. 2017 |
| 15. 8. 2012 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3830) | – | způsobilé | bez závad | 15. 8. 2016 |
| 9. 8. 2012 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 6305) | – | způsobilé | bez závad | 9. 8. 2016 |
| 10. 7. 2012 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3618) | – | způsobilé | 1 lehká
| 10. 7. 2016 |
| 2. 4. 2012 | Pravidelná STK | Karlovarský kraj (č. 3417) | – | způsobilé | 1 lehká
| 29. 3. 2016 |
| 29. 3. 2012 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3214) | – | způsobilé | bez závad | 29. 3. 2013 |
| 29. 3. 2012 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3834) | – | způsobilé | 1 lehká
| 29. 3. 2016 |
| 3. 1. 2012 | Evidenční kontrola | Plzeňský kraj (č. 3408) | 2 026 km nižší než dříve | způsobilé | 1 lehká
| 3. 1. 2012 |
| 13. 10. 2011 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3630) | 10 000 km | způsobilé | 2 lehké
| 13. 10. 2015 |
| 5. 9. 2011 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3219) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 5. 9. 2015 |
| 18. 8. 2011 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3411) | – | způsobilé | 1 lehká
| 18. 8. 2015 |
| 17. 8. 2011 | Na žádost zákazníka | Plzeňský kraj (č. 3411) | 1 000 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 17. 8. 2011 |
| 19. 7. 2011 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3741) | – | způsobilé | 9 lehkých
| 19. 7. 2015 |
| 24. 5. 2011 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3844) | – | způsobilé | 4 lehké
| 24. 5. 2015 |
| 16. 5. 2011 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3316) | – | způsobilé | 3 lehké
| 16. 5. 2015 |
| 6. 5. 2011 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3301) | – | způsobilé | 1 lehká
| 6. 5. 2015 |
| 7. 4. 2011 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3214) | – | způsobilé | bez závad | 7. 4. 2012 |
| 6. 4. 2011 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3305) | – | způsobilé | 2 lehké
| 6. 4. 2015 |
| 4. 11. 2010 | Opakovaná STK | Středočeský kraj (č. 3237) | – | způsobilé | 3 lehké
| 3. 11. 2014 |
| 3. 11. 2010 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3237) | – | nezpůsobilé | 3 lehké, 2 vážné, 2 nebezpečné
| 3. 11. 2010 |
| 13. 10. 2010 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3825) | – | způsobilé | 1 lehká
| 13. 10. 2014 |
| 13. 10. 2010 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3733) | – | způsobilé | bez závad | 13. 10. 2014 |
| 28. 7. 2010 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3807) | – | způsobilé | 8 lehkých
| 28. 7. 2011 |
| 16. 6. 2010 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3837) | 10 000 km | způsobilé | 3 lehké
| 16. 6. 2014 |
| 29. 4. 2010 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3833) | 10 000 km | způsobilé | bez závad | 29. 4. 2014 |
| 22. 4. 2010 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3818) | – | způsobilé | bez závad | 22. 4. 2011 |
| 5. 3. 2010 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3431) | 4 699 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 5. 3. 2014 |
| 24. 2. 2010 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3818) | – | způsobilé | 1 lehká
| 24. 2. 2011 |
| 14. 12. 2009 | Evidenční kontrola | Plzeňský kraj (č. 3431) | 4 853 km | způsobilé | bez závad | |
| 18. 8. 2009 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3427) | – | způsobilé | 4 lehké
| 18. 8. 2013 |
| 21. 4. 2009 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3223) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 21. 4. 2011 |
| 8. 4. 2009 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3116) | – | způsobilé | 1 lehká
| 8. 4. 2013 |
| 26. 2. 2009 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3818) | 1 000 km | způsobilé | bez závad | 26. 2. 2010 |
| 2. 2. 2009 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3419) | – | způsobilé | 2 lehké
| 2. 2. 2013 |
| 2. 12. 2008 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3313) | – | způsobilé | 1 lehká
| 2. 12. 2012 |
| 7. 11. 2008 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3742) | – | způsobilé | 2 lehké
| 7. 11. 2012 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel R E K U L T I V A C E , státní podnik (IČO 00007749)
-
Nový provozovatel Sokolovská uhelná, a. s. (IČO 49790072)Konec: vlastník R E K U L T I V A C E , státní podnik (IČO 00007749)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 3. 2008 · stanice: TEPELSKÁ 551/5, 35301, MARIÁNSKÉ LÁZNĚ - ÚŠOVICE
-
Evidenční kontrola výsledek: výsledek nezjištěn · stanice: VINTÍŘOVSKÁ 1119, 35735, CHODOV
-
Nový vlastník a provozovatel Sokolovská uhelná, právní nástupce, a.s. (IČO 26348349)
-
Nový vlastník a provozovatel Golf Sokolov a.s. (IČO 25107623)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 3. 2020 · stanice: Chebská 2239, 35601, Sokolov
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 3. 2024 · stanice: Chebská 2239, 35601, Sokolov · protokol CZ-3416-20-03-0245
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 17. 5. 2024 · stanice: Chebská 2239, 35601, Sokolov · protokol CZ-3416-24-04-0170
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 4. 2028 · stanice: Chebská 2239, 35601, Sokolov · protokol CZ-3416-24-04-0228
-
Nový vlastník a provozovatel SUAS Agro s.r.o. (IČO 29107393)Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 4. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (45)
Identifikace
- Tovární značka
- JNK
- Obchodní označení
- 214.09.12
- Typ
- JNK 2 14.09.12 /
- VIN
- 255
- PČV
- 7898253
- Druh vozidla
- Přívěs traktorový speciální
- Kategorie vozidla
- O4
- Výrobce vozidla
- STS, STÁTNÍ PODNIK, OPAVA
- Rok výroby
- 1990
- Datum 1. registrace
- 17. 1. 1990
- Datum 1. registrace v ČR
- 17. 1. 1990
- Druh (typ)
- SPECIÁLNÍ
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -0
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 25
Emise a spotřeba
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 6560/ 2400/ 2640
- Rozvor [mm]
- 1300
- Provozní hmotnost
- 4090
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 13090/ 13090
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- /
/
/
/ - Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 14,5/80 18 ZS 4 12 PR/ 11 X 18
14,5/80 18 ZS 4 12 PR/ 11 X 18
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- STS, STÁTNÍ PODNIK, OPAVA
- Barva
- HNĚDÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 0 / 0 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- ZÁVĚSNÉ OKO PRŮMĚR 50 ON 47 0024
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- Číslo ORV
- UBN141826
- Druh RZ
- STD. ZVLÁŠTNÍ
- Varianta RZ
- 155
- Doplňkový text na TP
- závěsné oko ON 47 0024 10.03.2026 TP - AK075152 - PONECHÁN KLIENTOVI.
- Další záznamy
- VOZIDLO JE URČENO K PŘEPRAVĚ SCHVÁLENÝCH NÁSTAVEB KONTEJNERŮ S JMENOVITOU DÉLKOU 5 M URČENÝCH PRO JEDNORAMENNÝ NATAHOVACÍ SYSTÉM.
UŽITEČNÝM ZATÍŽENÍM VOZIDLA SE ROZUMÍ SOUČET VLASTNÍ HMOTNOSTI KONTEJNERU A HMOTNOSTI NÁKLADU.
UŽITEČNÉ ZATÍŽENÍ VOZIDLA NESMÍ PŘEKROČIT 9 000 KG, PŘESTOŽE MAXIMÁLNÍ CELKOVÁ HMOTNOST KONTEJNERU, UVEDENÁ V TECHNICKÉM OSVĚDČENÍ KONTEJNERŮ SE MŮŽE OD TOHOTO ÚDAJE LIŠIT.
ŘIDIČ SOUPRAVY MUSÍ MÍT U OSVĚDČENÍ O TECHNICKÉM PRŮKAZU JEHO PŘÍLOHU, TJ. TECHNICKÉ OSVĚDČENÍ NAMONTOVANÉ NÁSTAVBY (KONTEJNERU).
POVOLENY VYJÍMKY Z USTANOVENÍ VYHL. FMD Č.41/84 SB.:
- § 24
- § 80
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 255
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.