AVIA

  • 1982
  • MODRÁ-ZÁKLADNÍ
  • motorová nafta (NM)
  • 3596 cm³
  • 58,8 kW ≈ 80 k

VIN208205754

Stav registru k 1. 10. 2026

Přehled pro inzerát Jak to vložit do inzerátu

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 10:40 · https://www.provervozidlo.cz/vin/208205754

Semafor rizik

červená

Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.

  • Červenáz registru Vozidlo je vyřazeno z provozuVozidlo je v registru vedeno jako vyřazené z provozu a nesmí jezdit po silnicích. Důvod v registru: KOLÍN.
  • Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru jednou nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
  • Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 174 dnů (14. 3. 2018 až 4. 9. 2018). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1982. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
AVIA
Typ
AVIA 30 N SPD / 30 N SPD
Rok výroby
1982
Datum 1. registrace
27. 12. 2000
Datum 1. registrace v ČR
27. 12. 2000
Barva
MODRÁ-ZÁKLADNÍ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
3596 cm³
Výkon
58,8 kW
Kategorie
N2 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
vyřazené z provozu

Aktuálně v registru

Stav tachometru
83 418 km
při prohlídce 28. 8. 2018
stav v některé prohlídce nižší než dříve
3
Vlastníci v registru
A G Á T A, spol. s r.o.
od 4. 9. 2018

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
8. 9. 1982 Nový provozovatel ČEZ-TEPLÁR.ZÁVODY PRAHA (IČO 00008052) Registr silničních vozidel
8. 9. 1982 Nový provozovatel PRAHA 7 Registr silničních vozidel
25. 6. 1996 Nový provozovatel František Roubíček (IČO 43104819) Registr silničních vozidel
8. 7. 1999 Nový provozovatel Jiří Beránek (IČO 43734006) Registr silničních vozidel
7. 8. 2000 Nový provozovatel fyzická osoba Registr silničních vozidel
27. 12. 2000 První registrace fyzická osoba Registr silničních vozidel
14. 3. 2018 Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba Registr silničních vozidel
4. 9. 2018 Nový vlastník a provozovatel A G Á T A, spol. s r.o. (IČO 47545879) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

82 00082 50083 00083 500 20102012201420162018 10. 9. 2009: 82 400 km23. 6. 2015: 83 000 km23. 6. 2016: 82 588 km1. 9. 2017: 82 982 km7. 3. 2018: 83 363 km28. 8. 2018: 83 418 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
28. 8. 2018 Evidenční kontrola Kutná Hora (č. 3216) 83 418 km způsobilé
1 lehká
  • 0.2.2.1.1 Vozidlo uvedené do provozu v ČR před 1.1.2002 není vybaveno výrobním štítkem, nebo je štítek nečitelný, nebo některé předepsané údaje chybí. lehká
7. 3. 2018 Evidenční kontrola Mýto (č. 3418) 83 363 km způsobilé
1 lehká
  • 0.2.2.1.1 Vozidlo uvedené do provozu v ČR před 1.1.2002 není vybaveno výrobním štítkem, nebo je štítek nečitelný, nebo některé předepsané údaje chybí. lehká
1. 9. 2017 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3217) 82 982 km způsobilé
8 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze/oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 4.11.1.1 Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. lehká
  • 4.11.3.1 Izolace elektrického kabelu ve zhoršeném stavu. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 0.2.2.1.1 Vozidlo uvedené do provozu v ČR před 1.1.2002 není vybaveno výrobním štítkem, nebo je štítek nečitelný, nebo některé předepsané údaje chybí. lehká
1. 9. 2018
23. 6. 2016 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3217) 82 588 km nižší než dříve způsobilé
4 lehké
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 0.2.2.1.1 Vozidlo uvedené do provozu v ČR před 1.1.2002 není vybaveno výrobním štítkem, nebo je štítek nečitelný, nebo některé předepsané údaje chybí. lehká
23. 6. 2017
23. 6. 2015 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3217) 83 000 km způsobilé
3 lehké
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze/oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
23. 6. 2016
10. 9. 2009 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3217) 82 400 km způsobilé
2 lehké
  • 6034 Světlomet má prasklé sklo, tento stav nemá vliv na seřízení ani funkci (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
10. 9. 2010

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. Nový provozovatel ČEZ-TEPLÁR.ZÁVODY PRAHA (IČO 00008052)
    Nový provozovatel PRAHA 7
  2. Konec: provozovatel ČEZ-TEPLÁR.ZÁVODY PRAHA (IČO 00008052)
  3. Nový provozovatel František Roubíček (IČO 43104819)
  4. Nový provozovatel Jiří Beránek (IČO 43734006)
  5. Nový provozovatel fyzická osoba
  6. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 9. 2010 · stanice: MASARYKOVA 1432/34B, 26801, HOŘOVICE
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 9. 2010 · stanice: MASARYKOVA 1432/34B, 26801, HOŘOVICE · protokol CZ-3217-09-09-0095
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 6. 2016 · stanice: MASARYKOVA 1432/34B, 26801, HOŘOVICE
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 6. 2016 · stanice: MASARYKOVA 1432/34B, 26801, HOŘOVICE · protokol CZ-3217-15-06-0265
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 6. 2017 · stanice: MASARYKOVA 1432/34B, 26801, HOŘOVICE
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 6. 2017 · stanice: MASARYKOVA 1432/34B, 26801, HOŘOVICE · protokol CZ-3217-16-06-0248
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 9. 2018 · stanice: MASARYKOVA 1432/34B, 26801, HOŘOVICE · protokol CZ-3217-17-09-0009
  11. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PLZEŇSKÁ 23, 338 05, MÝTO · protokol CZ-3418-18-03-0026
  12. Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
  13. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HRNČÍŘSKÁ 207, 28445, KUTNÁ HORA · protokol CZ-3216-18-08-0812
  14. Nový vlastník a provozovatel A G Á T A, spol. s r.o. (IČO 47545879)
    Vyřazení z provozu KOLÍN
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (vyřazení)

Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 3. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (61)

Identifikace

Tovární značka
AVIA
Typ
AVIA 30 N SPD / 30 N SPD
Typ kód
30 N SPD
VIN
208205754
PČV
7913863
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Kategorie vozidla
N2
Výrobce vozidla
AVIA
Rok výroby
1982
Datum 1. registrace
27. 12. 2000
Datum 1. registrace v ČR
27. 12. 2000
Druh (typ)
SKŘÍŇOVÁ
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
AVIA
Typ motoru
712.11
Číslo motoru
05449
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
58.8 / 3000
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
3596
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ -1 ZADNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
77
Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
0

Emise a spotřeba

Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0
Spotřeba předpis
13.5
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
0 / 0 / 0
Spotřeba při rychlosti [l.100 km⁻¹]
52 /
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
0/ 0
Za jízdy
87

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
6427/ 2260/ 2899
Rozvor [mm]
0
Provozní hmotnost
4200
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
5950/ 5950
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1995/ 1995
3955/ 3955
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
0/ 0
Ložná délka
4434
Ložná šířka
2116
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
6.50-20 10 PR TRANSPORT/ 5.50 - 20 DC
6.50-20 10 PR TRANSPORT/ 5.50 - 20 DC
/
/

Karoserie a výbava

Barva
MODRÁ-ZÁKLADNÍ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
15 / 15 / 0
ABS
ano
ASR
ano
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
VYŘAZENO Z PROVOZU
Číslo TP
AO813854
Číslo ORV
UAU598053
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Doplňkový text na TP
č. 47/2005 dv 194/2008 DV 355/2010 30.03.2017 oprava: vyřazení ukončeno 15.07.2015 (dle spisu) - nastaven statut PROVOZOVANÉ DOČ. VYŘ. 553/2018
Další záznamy
4.9.2018 POVOLENA PŘESTAVBA FIRMOU´IVACAR IVANČICE,, KRUMLOVSKÁ 30, 664 91, IVANČICE
-SKŘÍŇOVÝ PŘEPRAVNÍK OSOB POČET MÍST 15

Další ověření (externí odkazy)