MASSEY FERGUSON 8480
- 2007
- ČERVENÁ
- motorová nafta (NM)
- 8419 cm³
- 216 kW ≈ 294 k
VIN7C43GQ113AS240009
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 21:56 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/7929292
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru jednou nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2007. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- MASSEY FERGUSON
- Model
- 8480
- Typ
- YD
- Rok výroby
- 2007
- Datum 1. registrace
- 17. 10. 2007
- Datum 1. registrace v ČR
- 17. 10. 2007
- Barva
- ČERVENÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 8419 cm³
- Výkon
- 216 kW
- Kategorie
- T1 – TRAKTOR
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Zdeněk Lukáš (IČO 49123572) od 25. 10. 2022
- Provozovatel: Zdeněk Lukáš (IČO 49123572) od 25. 10. 2022
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 17. 10. 2007 | První registrace | MONETA Leasing, s.r.o. (IČO 60751606) | Registr silničních vozidel |
| 17. 10. 2007 | Nový vlastník a provozovatel | AGRO ZM s.r.o. (IČO 25482441) | Registr silničních vozidel |
| 25. 10. 2022 | Nový vlastník a provozovatel | Zdeněk Lukáš (IČO 49123572) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 27. 5. 2024 | Pravidelná STK | Slaný (č. 6250) | 4 209 km | způsobilé | 2 lehké
| 27. 5. 2028 |
| 23. 5. 2024 | Měření emisí | Slaný (č. 420331) | 956 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 23. 5. 2028 |
| 25. 10. 2022 | Evidenční kontrola | Slaný (č. 6250) | 9 909 km | způsobilé | bez závad | |
| 25. 7. 2022 | Evidenční kontrola | Sokolov (č. 3416) | 9 711 km | způsobilé | bez závad | |
| 23. 4. 2020 | Měření emisí | Roudnice nad Labem (č. 550606) | 2 000 km | – | bez závad | 23. 4. 2024 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník MONETA Leasing, s.r.o. (IČO 60751606)Nový vlastník a provozovatel AGRO ZM s.r.o. (IČO 25482441)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: nezjištěn · platnost do 17. 10. 2011
-
Konec: vlastník MONETA Leasing, s.r.o. (IČO 60751606)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 6. 2020 · stanice: RYBALKOVA 2765, 440 01, LOUNY
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 4. 2024 · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 413 01, ROUDNICE NAD LABEM · protokol CZ-3513-20-54-9101
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Chebská 2239, 356 01, Sokolov · protokol CZ-3416-22-07-0201
-
Nový vlastník a provozovatel Zdeněk Lukáš (IČO 49123572)Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Pražská 244, 274 01, Slaný · protokol CZ-6250-22-60-9013
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 5. 2028 · stanice: Pražská 244, 274 01, Slaný · protokol CZ-6250-24-05-0119
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 3. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (61)
Identifikace
- Tovární značka
- MASSEY FERGUSON
- Obchodní označení
- 8480
- Typ
- YD
- Varianta
- Y27
- Typ kód
- YD
- VIN
- 7C43GQ113AS240009
- PČV
- 7929292
- Druh vozidla
- TRAKTOR
- Druh vozidla 2. ř.
- KOLOVÝ
- Kategorie vozidla
- T1
- Výrobce vozidla
- AGCO, S.A., BEAUVAIS, FRANCIE
- Rok výroby
- 2007
- Datum 1. registrace
- 17. 10. 2007
- Datum 1. registrace v ČR
- 17. 10. 2007
- Druh (typ)
- BEZPEČNOSTNÍ KABINA - 8033 Q1
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- SISU DIESEL, INC., LINNAVUORI, FINSKO
- Typ motoru
- 84.385 CTA-4V
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 216 / 2200
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 8419
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 2
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 40
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- 97/68HA
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
- Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
- 1,4
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 82/ 2200
- Za jízdy
- 86
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 5541/ 2550/ 3197
- Rozvor [mm]
- 3075
- Provozní hmotnost
- 8500
- Hmotnosti provozní Do
- 10370
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 14000/ 14000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 6400/ 6400
8100/ 8100
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 26000/ 25925
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 3000/ 1500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 40000/ 36295
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 600/70 R 28 157 A8/ DW20A X 28
650/85 R 38 173 A8/ DWW23A X 38
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- AGCO, S.A., BEAUVAIS, FRANCIE
- Barva
- ČERVENÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- ZADNÍ TBZ KAT. 3
- ABS
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 1. 4. 5879
- ES/EU
- e1*2001/3*0229*
- Číslo TP
- ZB027209
- Číslo ORV
- ZAB044498
- Druh RZ
- STD. ZVLÁŠTNÍ
- Další záznamy
- #O.2: NEJVĚTŠÍ POVOLENÁ HMOTNOST NEBRZDĚNÉHO PŘÍPOJNÉHO PRACOVNÍHO STROJE PŘI RYCHLOSTI DO 20 KM/H SMÍ BÝT NEJVÝŠE 3 000 KG.
#16: SPOJOVACÍ ZAŘÍZENÍ/NEJVĚTŠÍ SVISLÉ STATICKÉ ZATÍŽENÍ V KG: AUTOMATICKÁ HUBICE/2 000; PITON/3 000; VÝKYVNÉ TÁHLO/NEUVEDENO; PŘEDNÍ TBZ KAT. 3/NEUVEDENO.
VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
#11: 5 191 - 5 541 (DLE VYBAVENÍ, MAX. HODNOTA PLATÍ PRO TRAKTOR S PŘEDNÍM TBZ
#11, #G: ROZMEZÍ ZAHRNUJE PŘÍPUSTNÉ KOMBINACE PŘÍDAVNÝCH ZÁVAŽÍ, KOL, PNEUMATIK, TYPŮ SPOJOVACÍCH ZAŘÍZENÍ ATD. TRAKTOR MŮŽE BÝT VYBAVEN PŘÍDAVNÝM ZÁVAŽÍM VPŘEDU O HMOTNOSTI AŽ 770 KG NEBO PŘEDNÍM TBZ, PŘÍPADNĚ ZÁVAŽÍM AŽ 600 KG V PŘEDNÍM TBZ; VZADU O HMOTNOSTI AŽ 400 KG.
#N.1, #N: KOLA; PNEUMATIKY; NEJVĚTŠÍ POVOLENÁ HMOTNOST NA NÁPRAVU V KG: W15LX28; 16.9 R 28 136 A8; 4480 / W15LX30; 420/85 R 30 140 A8; 5 000 / W15LX30; 480/70 R 30 147 A8; 6 150
W15LX34; 480/70 R 34 147 A8; 6150
#N.2, #G: KOLA; PNEUMATIKY; NEJVĚTŠÍ POVOLENÁ HMOTNOST NA NÁPRAVU V KG:
DW18LX38; 20.8 R 38 161 A8; 8100 / W18LX38; 520/85 R 42 162 A8; 8100 / DW18LX42; 20.8 R 42 163 A8; 8100 / DW20AX42; 620/70 R42 172 A8; 8100
#N.1-N.2: DALŠÍ ROZMĚRY PNEUMATIK A JEJICH KOMBINACE JSOU UVEDENY V NÁVODU K OBSLUZE. JE ZAKÁZÁN PROVOZ NA POZEMNÍCH KOMUNIKACÍCH, JE-LI TRAKTOR VYBAVEN DVOJMONTÁŽÍ KOL PŘEDNÍ NÁPRAVY.
TRAKTOR PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB. S VÝJIMKAMI: - PLÁŠTĚ PNEUMATIK NEMUSÍ BÝT HOMOLOGOVÁNY RESP. SCHVÁLENY,
- KRYTY ZADNÍCH KOL NEPLNÍ NĚKTERÉ PŘEDEPSANÉ POŽADAVKY,
A PŘI PŘEKROČENÍ ŠÍŘKY 2.55 M NAVÍC
- CELKOVÁ ŠÍŘKA JE VĚTŠÍ NEŽ JE PŘEDEPSÁNO,
- VZDÁLENOST SVĚTELNÝCH ZAŘÍZENÍ OD BOČNÍHO OBRYSU VOZIDLA JE VĚTŠÍ NEŽ JE PŘEDEPSÁNO.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 7C43GQ113AS240009
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.