LIAZ 110.031
- 1988
- MODRÁ-ZÁKLADNÍ
- motorová nafta (NM)
- 11940 cm³
VIN1009
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 3:42 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/7942150
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Vozidlo zaniklo (vyřazeno z registru)Stav „zánik“ znamená, že bylo trvale vyřazeno z evidence, například po ekologické likvidaci, zničení nebo odcizení.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1988. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- LIAZ
- Model
- 110.031
- Typ
- LIAZ 110.031 /
- Rok výroby
- 1988
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 1988
- Datum 1. registrace v ČR
- 4. 5. 1993
- Barva
- MODRÁ-ZÁKLADNÍ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 11940 cm³
- Výkon
- 0 kW
- Kategorie
- N3 – Nákladní automobil valníkový
- Stav v registru
- zaniklé (vyřazeno z registru)
Aktuálně v registru
- Vlastník: Milan Petružálek (IČO 16488679) od 4. 5. 1993
- Provozovatel: Milan Petružálek (IČO 16488679) od 4. 5. 1993
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 1. 1. 1988 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 16. 6. 1988 | Nový provozovatel | TECHNICKÉ SLUŽBY ML. BOLESLAV (IČO 00066745) | Registr silničních vozidel |
| 4. 5. 1993 | První registrace v ČR | Registr silničních vozidel | |
| 4. 5. 1993 | Nový vlastník a provozovatel | Milan Petružálek (IČO 16488679) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20. 7. 2026 | Pravidelná STK | Chrudim (č. 3620) | – | způsobilé | 1 lehká | 20. 7. 2030 |
| 16. 7. 2026 | Pravidelná STK | Praha (č. 3110) | – | způsobilé | bez závad | 16. 7. 2030 |
| 4. 5. 2026 | Pravidelná STK | Žatec (č. 3514) | – | způsobilé | bez závad | 4. 5. 2030 |
| 29. 4. 2026 | Pravidelná STK | Olomouc (č. 3818) | – | způsobilé | bez závad | 29. 4. 2028 |
| 8. 9. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Babice (č. 6742) | 2 215 km | způsobilé | 3 lehké | 8. 9. 2029 |
| 28. 5. 2025 | Pravidelná STK | Kutná Hora (č. 3216) | – | způsobilé | bez závad | 28. 5. 2029 |
| 26. 5. 2025 | Opakovaná STK | Brno (č. 3715) | – | způsobilé | bez závad | 26. 5. 2029 |
| 26. 5. 2025 | Pravidelná STK | Brno (č. 3715) | – | dočasně způsobilé | 2 vážné | 25. 6. 2025 |
| 2. 1. 2025 | Pravidelná STK | Sezimovo Ústí (č. 3304) | – | způsobilé | bez závad | 2. 1. 2029 |
| 19. 12. 2024 | Pravidelná STK | Chodov (č. 3428) | – | způsobilé | bez závad | 19. 12. 2028 |
| 1. 11. 2024 | Opakovaná STK | Rychnov nad Kněžnou (č. 3611) | 88 km | způsobilé | bez závad | 23. 10. 2028 |
| 23. 10. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Rychnov nad Kněžnou (č. 3611) | 87 km nižší než dříve | dočasně způsobilé | 4 lehké, 1 vážná | 23. 10. 2026 |
| 7. 5. 2024 | Pravidelná STK | Hranice (č. 6814) | 668 km nižší než dříve | způsobilé | 5 lehké | 7. 5. 2028 |
| 30. 4. 2024 | Pravidelná STK | Olomouc (č. 3818) | – | způsobilé | bez závad | 30. 4. 2026 |
| 6. 3. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Břeclav (č. 6740) | 1 904 km | způsobilé | 4 lehké | 6. 3. 2028 |
| 23. 1. 2024 | Pravidelná STK | Vlašim (č. 3237) | – | způsobilé | 3 lehké | 23. 1. 2028 |
| 14. 12. 2023 | Pravidelná STK | Třeboň (č. 3322) | 1 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 14. 12. 2027 |
| 21. 11. 2023 | Pravidelná STK | Bořitov (č. 6743) | – | způsobilé | 2 lehké | 21. 11. 2027 |
| 6. 9. 2023 | Pravidelná STK | Veselí nad Moravou (č. 3740) | – | způsobilé | bez závad | 6. 9. 2027 |
| 25. 7. 2023 | Pravidelná STK | Obrnice (č. 3535) | – | způsobilé | bez závad | 25. 7. 2027 |
| 23. 5. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Brno (č. 6714) | 4 097 km | způsobilé | 3 lehké | 23. 5. 2027 |
| 19. 4. 2023 | Pravidelná STK | Kostelec nad Černými lesy (č. 3219) | – | způsobilé | 1 lehká | 19. 4. 2027 |
| 17. 3. 2023 | Opakovaná STK | Hrejkovice (č. 3319) | – | způsobilé | 1 lehká | 16. 3. 2027 |
| 16. 3. 2023 | Pravidelná STK | Hrejkovice (č. 3319) | – | dočasně způsobilé | 1 lehká, 3 vážné | 15. 4. 2023 |
| 26. 7. 2022 | Evidenční kontrola | Třeboň (č. 3322) | 1 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | |
| 21. 7. 2022 | Pravidelná STK | Chrudim (č. 3620) | – | způsobilé | 1 lehká | 21. 7. 2026 |
| 12. 7. 2022 | Evidenční kontrola | Ústí nad Orlicí (č. 3633) | 668 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | |
| 28. 4. 2022 | Před registrací | Olomouc (č. 3818) | – | způsobilé | bez závad | 28. 4. 2024 |
| 12. 4. 2022 | Evidenční kontrola | Žatec (č. 3514) | – | způsobilé | bez závad | |
| 30. 3. 2022 | Pravidelná STK | Babice (č. 6742) | 2 215 km | způsobilé | 3 lehké | 28. 3. 2026 |
| 28. 3. 2022 | Měření emisí | Babice (č. 171102) | 2 215 km | – | bez závad | 28. 3. 2026 |
| 4. 2. 2022 | Pravidelná STK | Praha (č. 3126) | – | způsobilé | bez závad | 4. 2. 2026 |
| 4. 10. 2021 | Pravidelná STK | Žatec (č. 3514) | – | způsobilé | bez závad | 4. 10. 2025 |
| 18. 6. 2021 | Evidenční kontrola | Hustopeče (č. 3721) | 1 904 km | způsobilé | bez závad | |
| 25. 5. 2021 | Pravidelná STK | Brno (č. 3715) | – | způsobilé | bez závad | 25. 5. 2025 |
| 16. 4. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Mělník (č. 6204) | 668 km nižší než dříve | způsobilé | 4 lehké | 16. 4. 2025 |
| 8. 3. 2021 | Pravidelná STK | Sviadnov (č. 3822) | – | způsobilé | bez závad | 8. 3. 2025 |
| 4. 12. 2020 | Pravidelná STK | Sezimovo Ústí (č. 3304) | – | způsobilé | 1 lehká | 4. 12. 2024 |
| 21. 11. 2020 | Před registrací | Hlinsko (č. 3632) | – | způsobilé | 3 lehké | 21. 11. 2024 |
| 20. 11. 2020 | Měření emisí | Hlinsko (č. 460322) | – | – | bez závad | 20. 11. 2024 |
| 25. 7. 2020 | Evidenční kontrola | Divišov (č. 3205) | – | způsobilé | bez závad | |
| 21. 7. 2020 | Evidenční kontrola | Benešov (č. 3223) | – | dočasně způsobilé | 1 vážná | |
| 29. 6. 2020 | Pravidelná STK | Praha (č. 3122) | – | způsobilé | bez závad | 29. 6. 2024 |
| 14. 5. 2020 | Pravidelná STK | Kostelec nad Černými lesy (č. 3219) | – | způsobilé | bez závad | 14. 5. 2024 |
| 1. 4. 2020 | Pravidelná STK | Břeclav (č. 6740) | – | způsobilé | bez závad | 1. 4. 2024 |
| 20. 2. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Hustopeče (č. 3721) | 1 904 km nižší než dříve | způsobilé | 5 lehké | 20. 2. 2024 |
| 5. 2. 2020 | Opakovaná STK | Divišov (č. 3205) | – | způsobilé | 3 lehké | 18. 1. 2024 |
| 18. 1. 2020 | Pravidelná STK | Divišov (č. 3205) | – | dočasně způsobilé | 3 lehké, 4 vážné | 17. 2. 2020 |
| 10. 1. 2020 | Pravidelná STK | Dlouhá Brtnice (č. 3755) | – | způsobilé | 4 lehké | 10. 1. 2024 |
| 20. 12. 2019 | Evidenční kontrola | Fryšták (č. 6739) | 2 215 km nižší než dříve | způsobilé | 1 lehká | |
| 6. 9. 2019 | Pravidelná STK | Veselí nad Moravou (č. 3740) | – | způsobilé | bez závad | 6. 9. 2023 |
| 15. 7. 2019 | Pravidelná STK | Louny (č. 3508) | – | způsobilé | 2 lehké | 15. 7. 2023 |
| 23. 5. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Žatčany (č. 6714) | 4 097 km | způsobilé | 5 lehké | 23. 5. 2023 |
| 15. 4. 2019 | Pravidelná STK | Brandýs nad Labem-Stará Boleslav (č. 3213) | – | způsobilé | 2 lehké | 15. 4. 2023 |
| 12. 4. 2019 | Měření emisí | Zlín (č. 570523) | 3 508 km | – | bez závad | 12. 4. 2023 |
| 27. 3. 2019 | Pravidelná STK | Chodov (č. 3428) | – | způsobilé | bez závad | 27. 3. 2023 |
| 16. 10. 2018 | Pravidelná STK | Mníšek pod Brdy (č. 3211) | – | způsobilé | 1 lehká | 16. 10. 2022 |
| 6. 9. 2018 | Pravidelná STK | Zábřeh (č. 3835) | – | způsobilé | bez závad | 6. 9. 2022 |
| 7. 8. 2018 | Opakovaná STK | Chrudim (č. 3647) | – | způsobilé | 1 lehká | 24. 7. 2022 |
| 24. 7. 2018 | Pravidelná STK | Chrudim (č. 3647) | – | dočasně způsobilé | 1 lehká, 2 vážné | 23. 8. 2018 |
| 29. 3. 2018 | Pravidelná STK | Břeclav (č. 6740) | – | způsobilé | bez závad | 29. 3. 2022 |
| 28. 3. 2018 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 6739) | 2 215 km | způsobilé | 6 lehké | 26. 3. 2022 |
| 26. 3. 2018 | Měření emisí | Zlín (č. 570523) | 2 215 km | – | bez závad | 26. 3. 2022 |
| 4. 12. 2017 | Pravidelná STK | Praha (č. 3126) | – | dočasně způsobilé | 1 vážná | 3. 1. 2018 |
| 4. 12. 2017 | Opakovaná STK | Praha (č. 3126) | – | způsobilé | bez závad | 4. 12. 2021 |
| 1. 6. 2017 | Opakovaná STK | Jihomoravský kraj (č. 3715) | – | způsobilé | bez závad | 25. 5. 2021 |
| 25. 5. 2017 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3715) | – | dočasně způsobilé | 2 vážné | 24. 6. 2017 |
| 18. 11. 2016 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3304) | – | způsobilé | bez závad | 18. 11. 2020 |
| 21. 9. 2016 | Opakovaná STK | Jihočeský kraj (č. 3319) | – | způsobilé | 4 lehké | 25. 8. 2020 |
| 26. 8. 2016 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3319) | – | dočasně způsobilé | 4 lehké, 2 vážné | 25. 9. 2016 |
| 11. 8. 2016 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 6203) | 668 km nižší než dříve | způsobilé | 6 lehké | 11. 8. 2020 |
| 27. 7. 2016 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3122) | – | způsobilé | bez závad | 27. 7. 2020 |
| 11. 2. 2016 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3721) | 1 904 km | způsobilé | 5 lehké | 11. 2. 2020 |
| 13. 1. 2016 | Opakovaná STK | Kraj Vysočina (č. 3755) | – | způsobilé | 3 lehké | 8. 1. 2020 |
| 8. 1. 2016 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3755) | – | dočasně způsobilé | 3 lehké, 2 vážné | 7. 2. 2016 |
| 12. 11. 2015 | Evidenční kontrola | Jihomoravský kraj (č. 3725) | – | způsobilé | bez závad | |
| 8. 9. 2015 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3740) | – | způsobilé | bez závad | 8. 9. 2019 |
| 14. 7. 2015 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3508) | – | způsobilé | 1 lehká | 14. 7. 2019 |
| 21. 4. 2015 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3213) | – | způsobilé | 3 lehké | 21. 4. 2019 |
| 30. 3. 2015 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3323) | – | způsobilé | 2 lehké | 30. 3. 2019 |
| 13. 10. 2014 | Pravidelná STK | Karlovarský kraj (č. 3402) | – | způsobilé | bez závad | 13. 10. 2018 |
| 17. 9. 2014 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3211) | – | způsobilé | 1 lehká | 17. 9. 2018 |
| 10. 9. 2014 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3237) | – | způsobilé | 1 lehká | 10. 9. 2018 |
| 31. 7. 2014 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3620) | – | způsobilé | 1 lehká | 31. 7. 2018 |
| 29. 7. 2014 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3725) | – | způsobilé | 2 lehké | 29. 7. 2018 |
| 30. 4. 2014 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3243) | – | způsobilé | 1 lehká | 30. 4. 2018 |
| 9. 4. 2014 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3835) | – | způsobilé | bez závad | 9. 4. 2018 |
| 26. 3. 2014 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 6701) | – | způsobilé | 3 lehké | 26. 3. 2018 |
| 21. 6. 2013 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3207) | – | způsobilé | bez závad | 21. 6. 2017 |
| 19. 6. 2013 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3514) | – | způsobilé | bez závad | 19. 6. 2017 |
| 27. 5. 2013 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3715) | – | způsobilé | bez závad | 27. 5. 2017 |
| 27. 11. 2012 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3305) | – | způsobilé | bez závad | 27. 11. 2016 |
| 19. 6. 2012 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 6203) | – | způsobilé | 3 lehké | 19. 6. 2016 |
| 9. 5. 2012 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3319) | – | způsobilé | 4 lehké | 7. 5. 2016 |
| 24. 3. 2012 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3743) | – | způsobilé | 5 lehké | 24. 3. 2016 |
| 14. 2. 2012 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3721) | 1 904 km | způsobilé | 8 lehké | 14. 2. 2016 |
| 10. 1. 2012 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3755) | – | způsobilé | 1 lehká | 10. 1. 2016 |
| 1. 9. 2011 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3740) | – | způsobilé | 1 lehká | 1. 9. 2015 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví.
Časová osa vozidla
-
První registrace ve světě
-
Nový provozovatel TECHNICKÉ SLUŽBY ML. BOLESLAV (IČO 00066745)
-
Konec: provozovatel TECHNICKÉ SLUŽBY ML. BOLESLAV (IČO 00066745)
-
První registrace v ČRNový vlastník a provozovatel Milan Petružálek (IČO 16488679)
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Zprávy z registru
- JAWA
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 1 (LIAZ 110.031 1988 v ČR obvykle 1,2, medián 1)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 73,9 %
Srovnáváme s 142 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu LIAZ 110.031
Hlídat toto vozidlo
Toto vozidlo je v registru zaniklé. Zaniklé vozidlo se do provozu nevrací, hlídání u něj nemá smysl.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (59)
Identifikace
- Tovární značka
- LIAZ
- Obchodní označení
- 110.031
- Typ
- LIAZ 110.031 /
- VIN
- 1009
- PČV
- 7942150
- Druh vozidla
- Nákladní automobil valníkový
- Druh vozidla 2. ř.
- .
- Kategorie vozidla
- N3
- Výrobce vozidla
- .
- Rok výroby
- 1988
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 1988
- Datum 1. registrace v ČR
- 4. 5. 1993
- Druh (typ)
- .
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- .
- Typ motoru
- M1.2A-MŠ 636
- Číslo motoru
- 413041499
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 0 / 0
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 11940
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ .
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 0
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0
Emise a spotřeba
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 0/ 0
- Za jízdy
- 0
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 0/ 0/ 0
- Rozvor [mm]
- 0
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 7800
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 16000/ 16000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 0/ 0
/
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Objem cisterny
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- /
/
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- .
- Výrobní číslo karoserie
- 1009
- Barva
- MODRÁ-ZÁKLADNÍ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- .
- Brzdy provozní
- ne
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- ZÁNIK
- ZTP
- 1581-002-90
- Číslo TP
- AH575578
- Druh RZ
- SPECIÁLNÍ
- RM zániku
- MD (vozidlo bez RM)
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 1009
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.