BSS
- 1984
- ORANŽOVÁ-ZÁKLADNÍ
VIN30337
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 2:36 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/7963280
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 5× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1984. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- BSS
- Typ
- BSS P 93 S / P 93 S
- Rok výroby
- 1984
- Datum 1. registrace
- 6. 6. 1984
- Datum 1. registrace v ČR
- 6. 6. 1984
- Barva
- ORANŽOVÁ-ZÁKLADNÍ
- Kategorie
- O4 – Přívěs traktorový sklápěcí
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: ČD Cargo, a.s. (IČO 28196678) od 22. 1. 2008
- Provozovatel: ČD Cargo, a.s. (IČO 28196678) od 22. 1. 2008
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 6. 6. 1984 | První registrace | AGROSTROJ Pelhřimov, a.s. (IČO 00009971) | Registr silničních vozidel |
| 12. 5. 1993 | Nový provozovatel | České dráhy, státní organizace (IČO 48118664) | Registr silničních vozidel |
| 18. 3. 2003 | Nový provozovatel | České dráhy, a.s. (IČO 70994226) | Registr silničních vozidel |
| 22. 1. 2008 | Nový vlastník a provozovatel | ČD Cargo, a.s. (IČO 28196678) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 25. 9. 2026 | Pravidelná STK | Liberec (č. 3529) | 30 585 km | způsobilé | bez závad | 25. 9. 2030 |
| 19. 5. 2026 | Pravidelná STK | České Budějovice (č. 3307) | – | způsobilé | bez závad | 19. 5. 2030 |
| 19. 5. 2026 | Pravidelná STK | České Budějovice (č. 3307) | – | způsobilé | bez závad | 19. 5. 2027 |
| 17. 3. 2026 | Pravidelná STK | Sedlčany (č. 3235) | – | způsobilé | 4 lehké
| 17. 3. 2030 |
| 21. 7. 2025 | Pravidelná STK | Hranice (č. 6814) | 4 037 km nižší než dříve | způsobilé | 3 lehké
| 21. 7. 2029 |
| 9. 7. 2025 | Pravidelná STK | České Budějovice (č. 3307) | – | nezpůsobilé | 6 vážných, 2 nebezpečné
| |
| 9. 7. 2025 | Pravidelná STK | České Budějovice (č. 3307) | – | nezpůsobilé | 6 vážných, 2 nebezpečné
| |
| 2. 7. 2025 | Pravidelná STK | Rakovník (č. 3212) | – | způsobilé | 2 lehké
| 2. 7. 2029 |
| 9. 5. 2024 | Pravidelná STK | Liberec (č. 3529) | 30 565 km | způsobilé | bez závad | 9. 5. 2028 |
| 16. 8. 2023 | Před schvál. tech. způsob. vozidla + měření emisí | Znojmo (č. 3717) | 5 639 km | způsobilé | bez závad | 16. 8. 2027 |
| 14. 7. 2021 | Pravidelná STK | Rakovník (č. 3212) | – | způsobilé | 4 lehké
| 14. 7. 2025 |
| 12. 7. 2021 | Pravidelná STK | Humpolec (č. 3316) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 12. 7. 2025 |
| 12. 7. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Hranice (č. 6814) | 4 037 km nižší než dříve | způsobilé | 3 lehké
| 12. 7. 2025 |
| 15. 6. 2020 | Opakovaná STK | Sedlčany (č. 3235) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 11. 6. 2024 |
| 11. 6. 2020 | Pravidelná STK | Sedlčany (č. 3235) | – | dočasně způsobilé | 5 lehkých, 1 vážná
| 11. 7. 2020 |
| 15. 11. 2018 | Pravidelná STK | Liberec (č. 3529) | 30 070 km | způsobilé | bez závad | 15. 11. 2022 |
| 29. 9. 2017 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 6204) | – | způsobilé | bez závad | 20. 7. 2021 |
| 1. 8. 2017 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3605) | 27 506 km | způsobilé | bez závad | 1. 8. 2019 |
| 17. 7. 2017 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3316) | – | způsobilé | 2 lehké
| 17. 7. 2021 |
| 13. 7. 2017 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 6802) | – | způsobilé | 1 lehká
| 13. 7. 2021 |
| 29. 3. 2016 | Opakovaná STK | Středočeský kraj (č. 3235) | – | způsobilé | 3 lehké
| 24. 3. 2020 |
| 24. 3. 2016 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3235) | – | dočasně způsobilé | 3 lehké, 2 vážné
| 23. 4. 2016 |
| 20. 4. 2015 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3610) | 24 748 km | způsobilé | 2 lehké
| 20. 4. 2017 |
| 23. 7. 2013 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 6806) | – | způsobilé | 3 lehké
| 23. 7. 2017 |
| 18. 7. 2013 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3316) | – | způsobilé | 3 lehké
| 18. 7. 2017 |
| 3. 7. 2013 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3425) | – | způsobilé | 3 lehké
| 3. 7. 2017 |
| 15. 4. 2013 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3610) | 21 828 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 15. 4. 2015 |
| 30. 4. 2012 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3613) | 162 810 km | způsobilé | 10 lehkých
| 30. 4. 2013 |
| 19. 4. 2012 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3235) | – | způsobilé | 2 lehké
| 19. 4. 2016 |
| 3. 5. 2011 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3613) | 66 450 km | způsobilé | 7 lehkých
| 3. 5. 2012 |
| 7. 3. 2011 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3619) | 35 275 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 7. 3. 2013 |
| 3. 5. 2010 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3613) | 44 894 km | způsobilé | 9 lehkých
| 3. 5. 2011 |
| 31. 7. 2009 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 6806) | 7 100 km nižší než dříve | způsobilé | 3 lehké
| 29. 7. 2013 |
| 17. 7. 2009 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3316) | – | způsobilé | 3 lehké
| 17. 7. 2013 |
| 8. 7. 2009 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3425) | – | způsobilé | 4 lehké
| 8. 7. 2013 |
| 11. 5. 2009 | Opakovaná STK | Pardubický kraj (č. 3613) | 722 183 km | způsobilé | 5 lehkých
| 29. 4. 2010 |
| 29. 4. 2009 | Na žádost zákazníka | Pardubický kraj (č. 3613) | 721 377 km | nezpůsobilé | 1 nebezpečná
| 29. 4. 2009 |
| 29. 4. 2009 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3613) | 721 377 km | dočasně způsobilé | 5 lehkých, 1 vážná
| 29. 5. 2009 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový provozovatel AGROSTROJ Pelhřimov, a.s. (IČO 00009971)
-
Nový provozovatel České dráhy, státní organizace (IČO 48118664)
-
Nový provozovatel České dráhy, a.s. (IČO 70994226)
-
Evidenční kontrola výsledek: výsledek nezjištěn · stanice: PELHŘIMOVSKÁ 738, 39601, HUMPOLEC
-
Nový vlastník a provozovatel ČD Cargo, a.s. (IČO 28196678)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 7. 2013 · stanice: PELHŘIMOVSKÁ 738, 39601, HUMPOLEC
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 7. 2017 · stanice: PELHŘIMOVSKÁ 738, 39601, HUMPOLEC
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 7. 2021 · stanice: PELHŘIMOVSKÁ 738, 39601, HUMPOLEC · protokol CZ-3316-17-57-8022
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 7. 2025 · stanice: PELHŘIMOVSKÁ 738, 39601, HUMPOLEC · protokol CZ-3316-21-57-9002
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4 · protokol CZ-3307-25-07-1288Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4 · protokol CZ-3307-25-07-1334
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 5. 2027 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4 · protokol CZ-3307-26-05-2598Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 5. 2030 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4 · protokol CZ-3307-26-05-2683
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (49)
Identifikace
- Tovární značka
- BSS
- Typ
- BSS P 93 S / P 93 S
- Typ kód
- P 93 S
- VIN
- 30337
- PČV
- 7963280
- Druh vozidla
- Přívěs traktorový sklápěcí
- Kategorie vozidla
- O4
- Výrobce vozidla
- BSS n.p. záv. 02 Senice n. H.
- Rok výroby
- 1984
- Datum 1. registrace
- 6. 6. 1984
- Datum 1. registrace v ČR
- 6. 6. 1984
- Druh (typ)
- VALNÍK SKLÁPĚCÍ
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -0
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 25
Emise a spotřeba
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 0/ 0
- Za jízdy
- 0
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 7110/ 2490/ 2190
- Rozvor [mm]
- 3300
- Provozní hmotnost
- 2820
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 11820/ 11820
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 5860/ 5860
5960/ 5960
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 4940
- Ložná šířka
- 2340
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 12,5 - 18 ZS/ 11 - 18
12,5 - 18 ZS/ 11 - 18
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- BSS n.p. záv. 02 Senice n. H.
- Výrobní číslo karoserie
- 30337
- Barva
- ORANŽOVÁ-ZÁKLADNÍ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 0 / 0 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- ZÁVĚSNÉ OKO 40 MM
- Brzdy provozní
- ne
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- Číslo TP
- AG971512
- Číslo ORV
- UAF044936
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 30337
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.