BSS PS2 16.12
- 1986
- ŠEDÁ-SVĚTLÁ
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- 0 cm³
VIN5615
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 9:35 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/7966879
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Vozidlo zaniklo (vyřazeno z registru)Stav „zánik“ znamená, že bylo trvale vyřazeno z evidence, například po ekologické likvidaci, zničení nebo odcizení.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1986. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- BSS
- Model
- PS2 16.12
- Typ
- BSS PS2 16.12 /
- Rok výroby
- 1986
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 1986
- Datum 1. registrace v ČR
- 9. 12. 1992
- Barva
- ŠEDÁ-SVĚTLÁ
- Palivo
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- Zdvihový objem
- 0 cm³
- Výkon
- 0 kW
- Kategorie
- O4 – Přívěs nákladní sklápěčkový
- Stav v registru
- zaniklé (vyřazeno z registru)
Aktuálně v registru
- Vlastník: Zdeněk Kučera (IČO 10440348) od 17. 11. 1997
- Provozovatel: Zdeněk Kučera (IČO 10440348) od 17. 11. 1997
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 1. 1. 1986 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 15. 10. 1986 | Nový provozovatel | Československá státní automobilová doprava, státní podnik, Ústí nad Labem (IČO 00081639) | Registr silničních vozidel |
| 9. 12. 1992 | První registrace v ČR | Registr silničních vozidel | |
| 9. 12. 1992 | Nový provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 9. 12. 1992 | Nový provozovatel | neztotožněný subjekt | Registr silničních vozidel |
| 9. 12. 1992 | Nový provozovatel | HORA SV.ŠBESTIANA 37,O.CHOMUTPV | Registr silničních vozidel |
| 28. 2. 1995 | Nový provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 17. 11. 1997 | Nový vlastník a provozovatel | Zdeněk Kučera (IČO 10440348) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. 4. 2026 | Pravidelná STK | České Budějovice (č. 6305) | – | způsobilé | 2 lehké | 1. 4. 2030 |
| 16. 3. 2026 | Pravidelná STK | Dolní Cerekev (č. 6711) | – | způsobilé | bez závad | 16. 3. 2030 |
| 11. 3. 2026 | Měření emisí | Osová Bítýška (č. 571413) | – | – | bez závad | 11. 3. 2030 |
| 3. 3. 2026 | Pravidelná STK | Mělnické Vtelno (č. 6253) | – | způsobilé | 6 lehké | 3. 3. 2030 |
| 1. 5. 2025 | Pravidelná STK | Velké Meziříčí (č. 6725) | – | způsobilé | 3 lehké | 30. 4. 2029 |
| 24. 11. 2023 | Pravidelná STK | Březová-Oleško (č. 3222) | – | způsobilé | 1 lehká | 24. 11. 2027 |
| 16. 11. 2023 | Pravidelná STK | Vodňany (č. 3309) | – | způsobilé | 5 lehké | 16. 11. 2027 |
| 13. 7. 2023 | Pravidelná STK | Rakovník (č. 3212) | – | způsobilé | 1 lehká | 13. 7. 2027 |
| 18. 5. 2023 | Pravidelná STK | Tuklaty (č. 3232) | – | způsobilé | bez závad | 18. 5. 2025 |
| 20. 7. 2022 | Pravidelná STK | České Budějovice (č. 6305) | – | způsobilé | 5 lehké | 20. 7. 2026 |
| 30. 5. 2022 | Pravidelná STK | Pelhřimov (č. 3311) | – | způsobilé | bez závad | 30. 5. 2026 |
| 29. 3. 2022 | Pravidelná STK | Dolní Cerekev (č. 6711) | – | způsobilé | 4 lehké | 29. 3. 2026 |
| 24. 3. 2022 | Měření emisí | Brno (č. 570230) | 3 576 km nižší než dříve | – | bez závad | 24. 3. 2026 |
| 11. 6. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Mělník (č. 6204) | 5 188 km | způsobilé | 5 lehké | 11. 6. 2025 |
| 26. 5. 2021 | Pravidelná STK | Tuklaty (č. 3232) | – | způsobilé | bez závad | 26. 5. 2023 |
| 3. 5. 2021 | Pravidelná STK | Velké Meziříčí (č. 6725) | – | způsobilé | 3 lehké | 3. 5. 2025 |
| 15. 3. 2021 | Pravidelná STK | Dobrovice (č. 3206) | – | způsobilé | 1 lehká | 15. 3. 2025 |
| 18. 9. 2019 | Pravidelná STK | Březová-Oleško (č. 3222) | – | způsobilé | 3 lehké | 18. 9. 2023 |
| 16. 5. 2019 | Pravidelná STK | Mirotice (č. 3326) | – | způsobilé | 4 lehké | 16. 5. 2021 |
| 11. 4. 2019 | Pravidelná STK | Rakovník (č. 3212) | – | způsobilé | 1 lehká | 11. 4. 2023 |
| 15. 2. 2019 | Evidenční kontrola | Dačice (č. 6309) | 3 576 km | způsobilé | 1 lehká | 1. 1. 1900 |
| 17. 7. 2018 | Pravidelná STK | Strakonice (č. 6311) | – | způsobilé | 3 lehké | 17. 7. 2022 |
| 20. 6. 2018 | Pravidelná STK | Letohrad (č. 6616) | 3 574 km nižší než dříve | způsobilé | 4 lehké | 20. 6. 2022 |
| 19. 6. 2018 | Měření emisí | Letohrad (č. 561108) | 3 774 km nižší než dříve | – | bez závad | 19. 6. 2022 |
| 5. 5. 2017 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 6725) | – | způsobilé | 3 lehké | 5. 5. 2021 |
| 2. 5. 2017 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3213) | 4 906 km | způsobilé | bez závad | 2. 5. 2021 |
| 31. 3. 2017 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 6204) | – | způsobilé | 2 lehké | 31. 3. 2021 |
| 29. 5. 2015 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3223) | – | způsobilé | 1 lehká | 29. 5. 2019 |
| 5. 5. 2015 | Technická silniční kontrola | Jihočeský kraj (č. 8307) | – | nezpůsobilé | 4 vážné, 1 nebezpečná | 24. 4. 2015 |
| 10. 4. 2015 | Evidenční kontrola | Jihomoravský kraj (č. 6714) | – | způsobilé | bez závad | |
| 31. 3. 2015 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3603) | – | způsobilé | 1 lehká | 31. 3. 2019 |
| 18. 7. 2014 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 6311) | – | dočasně způsobilé | 2 lehké, 1 vážná | 17. 8. 2014 |
| 18. 7. 2014 | Opakovaná STK | Jihočeský kraj (č. 6311) | – | způsobilé | 2 lehké | 18. 7. 2018 |
| 19. 2. 2014 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3232) | – | způsobilé | bez závad | 19. 2. 2016 |
| 7. 1. 2014 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3212) | – | způsobilé | 5 lehké | 7. 1. 2018 |
| 12. 9. 2013 | Opakovaná STK | Jihomoravský kraj (č. 6714) | – | způsobilé | 3 lehké | 12. 9. 2017 |
| 12. 9. 2013 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 6714) | – | nezpůsobilé | 3 lehké, 1 nebezpečná | |
| 11. 7. 2013 | Před schvál. tech. způsob. vozidla | Středočeský kraj (č. 3240) | – | způsobilé | 2 lehké | 11. 7. 2013 |
| 5. 3. 2013 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3213) | – | způsobilé | bez závad | 5. 3. 2017 |
| 14. 2. 2013 | Evidenční kontrola | Středočeský kraj (č. 3240) | – | způsobilé | bez závad | |
| 3. 9. 2012 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3233) | – | způsobilé | 5 lehké | 3. 9. 2013 |
| 25. 8. 2012 | Opakovaná STK | Jihočeský kraj (č. 3319) | – | způsobilé | 1 lehká | 24. 8. 2016 |
| 24. 8. 2012 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3319) | – | nezpůsobilé | 1 lehká, 1 nebezpečná | 24. 8. 2012 |
| 6. 6. 2012 | Evidenční kontrola | Moravskoslezský kraj (č. 3823) | 163 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 6. 6. 2012 |
| 6. 6. 2012 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3823) | 163 km nižší než dříve | způsobilé | 8 lehké | 6. 6. 2016 |
| 15. 3. 2012 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3309) | – | způsobilé | 2 lehké | 15. 3. 2016 |
| 31. 8. 2011 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3233) | – | způsobilé | 4 lehké | 31. 8. 2012 |
| 31. 5. 2011 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3205) | – | způsobilé | bez závad | 31. 5. 2015 |
| 8. 3. 2011 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3626) | – | způsobilé | 1 lehká | 8. 3. 2015 |
| 30. 8. 2010 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3233) | – | způsobilé | 5 lehké | 30. 8. 2011 |
| 21. 7. 2010 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 6714) | – | způsobilé | 1 lehká | 21. 7. 2014 |
| 5. 11. 2009 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3212) | 12 000 km | způsobilé | 5 lehké | 5. 11. 2013 |
| 14. 7. 2009 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3233) | – | způsobilé | 5 lehké | 14. 7. 2010 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví.
Časová osa vozidla
-
První registrace ve světě
-
Nový provozovatel Československá státní automobilová doprava, státní podnik, Ústí nad Labem (IČO 00081639)
-
První registrace v ČRNový provozovatel fyzická osobaNový provozovatel neztotožněný subjektNový provozovatel HORA SV.ŠBESTIANA 37,O.CHOMUTPV
-
Konec: provozovatel fyzická osoba
-
Nový provozovatel fyzická osoba
-
Nový vlastník a provozovatel Zdeněk Kučera (IČO 10440348)
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Záznamy bez uvedeného data
- Nový provozovatel – TEPLICE
- Nový provozovatel – OBROVCE
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 1 (BSS PS2 16.12 1986 v ČR obvykle 1,1, medián 1)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 70,5 %
Srovnáváme s 407 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu BSS PS2 16.12
Hlídat toto vozidlo
Toto vozidlo je v registru zaniklé. Zaniklé vozidlo se do provozu nevrací, hlídání u něj nemá smysl.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (60)
Identifikace
- Tovární značka
- BSS
- Obchodní označení
- PS2 16.12
- Typ
- BSS PS2 16.12 /
- VIN
- 5615
- PČV
- 7966879
- Druh vozidla
- Přívěs nákladní sklápěčkový
- Druh vozidla 2. ř.
- .
- Kategorie vozidla
- O4
- Výrobce vozidla
- .
- Rok výroby
- 1986
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 1986
- Datum 1. registrace v ČR
- 9. 12. 1992
- Druh (typ)
- .
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- .
- Typ motoru
- - POLOŽKA NEBYLA NAPLNĚNA
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 0 / 0
- Palivo
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- Zdvihový objem [cm³]
- 0
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ .
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 0
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0
Emise a spotřeba
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 0/ 0
- Za jízdy
- 0
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 0/ 0/ 0
- Rozvor [mm]
- 0
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 4280
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 16000/ 16000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 0/ 0
/
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Objem cisterny
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- /
/
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- .
- Výrobní číslo karoserie
- 5615
- Barva
- ŠEDÁ-SVĚTLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 0 / 0 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- .
- Brzdy provozní
- ne
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- ZÁNIK
- ZTP
- 1369
- Číslo TP
- AH306327
- Číslo ORV
- AAG053677
- Druh RZ
- PŘÍVĚS NÁKLADNÍ
- RM zániku
- LOUNY
- Doplňkový text na TP
- D 136/2002
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 5615
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.