BSS
- 1982
- ŠEDÁ-ZÁKLADNÍ
- 0 cm³
VIN0413
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 5:25 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/8016232
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Technická kontrola (STK) je propadláPoslední platná pravidelná prohlídka v registru skončila 5. 6. 2022 (posuzujeme ke dni údajů z registru, novější prohlídka se mohla do registru dostat až později). Vozidlo bez platné STK nesmí jezdit po silnicích.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 7× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1982. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
- Informacez registru V minulosti bylo vyřazeno z provozuV historii je záznam o dočasném vyřazení vozidla z provozu. Podrobnosti najdete na časové ose.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- BSS
- Typ
- / PS2 16.12
- Rok výroby
- 1982
- Datum 1. registrace
- 28. 6. 1982
- Datum 1. registrace v ČR
- 28. 6. 1982
- Barva
- ŠEDÁ-ZÁKLADNÍ
- Zdvihový objem
- 0 cm³
- Výkon
- 0 kW
- Kategorie
- Rb3 – PŘÍVĚS NÁKLADNÍ TRAKTOROVÝ
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Zemědělské družstvo MORAVAN (IČO 00138584) od 28. 6. 1982
- Provozovatel: Zemědělské družstvo MORAVAN (IČO 00138584) od 28. 6. 1982
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 28. 6. 1982 | První registrace | Zemědělské družstvo MORAVAN (IČO 00138584) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 9. 10. 2026 | Pravidelná STK | Šumperk (č. 3844) | – | způsobilé | bez závad | 9. 10. 2030 |
| 28. 8. 2026 | Pravidelná STK | Hranice (č. 3813) | – | způsobilé | bez závad | 28. 8. 2030 |
| 20. 8. 2026 | Evidenční kontrola | Havířov (č. 3850) | – | způsobilé | bez závad | |
| 5. 8. 2026 | Pravidelná STK | Rychnov nad Kněžnou (č. 3645) | – | způsobilé | bez závad | 5. 8. 2030 |
| 23. 4. 2026 | Historického vozidla | Litoměřice (č. 3505) | – | způsobilé | bez závad | 21. 10. 2030 |
| 2. 4. 2026 | Pravidelná STK | Jindřichův Hradec (č. 3308) | – | způsobilé | bez závad | 2. 4. 2030 |
| 29. 9. 2025 | Pravidelná STK | Bruntál (č. 3809) | – | způsobilé | bez závad | 29. 9. 2029 |
| 26. 5. 2025 | Pravidelná STK | Hustopeče (č. 3721) | – | způsobilé | bez závad | 26. 5. 2029 |
| 27. 6. 2024 | Pravidelná STK | Děčín (č. 3502) | – | způsobilé | bez závad | 27. 6. 2028 |
| 24. 6. 2024 | Pravidelná STK | Bořitov (č. 6743) | – | způsobilé | 3 lehké
| 24. 6. 2028 |
| 20. 6. 2024 | Pravidelná STK | Praha (č. 3125) | – | způsobilé | bez závad | 20. 6. 2028 |
| 18. 4. 2024 | Opakovaná STK | Velké Meziříčí (č. 3706) | – | způsobilé | 2 lehké
| 12. 4. 2028 |
| 12. 4. 2024 | Pravidelná STK | Velké Meziříčí (č. 3706) | – | dočasně způsobilé | 2 lehké, 1 vážná
| 12. 5. 2024 |
| 28. 2. 2024 | Pravidelná STK | Hlučín (č. 3825) | – | dočasně způsobilé | 2 vážné
| 29. 3. 2024 |
| 15. 12. 2023 | Pravidelná STK | Trutnov (č. 3601) | – | způsobilé | 2 lehké
| 15. 12. 2027 |
| 16. 8. 2023 | Pravidelná STK | Šumperk (č. 3802) | – | způsobilé | 2 lehké
| 16. 8. 2027 |
| 4. 8. 2023 | Pravidelná STK | Vrchlabí (č. 3635) | – | způsobilé | bez závad | 4. 8. 2027 |
| 26. 4. 2023 | Pravidelná STK | Uherské Hradiště (č. 3771) | – | způsobilé | 2 lehké
| 26. 4. 2025 |
| 27. 10. 2022 | Pravidelná STK | Praha (č. 3128) | – | způsobilé | 2 lehké
| 27. 10. 2026 |
| 4. 10. 2022 | Pravidelná STK | Nové Veselí (č. 3733) | – | způsobilé | bez závad | 4. 10. 2026 |
| 17. 8. 2022 | Pravidelná STK | Lipník nad Bečvou (č. 3847) | – | způsobilé | bez závad | 17. 8. 2026 |
| 16. 8. 2022 | Pravidelná STK | Rychnov nad Kněžnou (č. 3645) | – | způsobilé | bez závad | 16. 8. 2026 |
| 9. 8. 2022 | Opakovaná STK | Šumperk (č. 3844) | – | způsobilé | 2 lehké
| 8. 8. 2026 |
| 8. 8. 2022 | Pravidelná STK | Šumperk (č. 3844) | – | dočasně způsobilé | 2 lehké, 1 vážná
| 7. 9. 2022 |
| 22. 9. 2021 | Pravidelná STK | Jindřichův Hradec (č. 3308) | – | způsobilé | bez závad | 22. 9. 2025 |
| 2. 6. 2021 | Pravidelná STK | Lipník nad Bečvou (č. 6802) | – | způsobilé | bez závad | 2. 6. 2025 |
| 3. 5. 2021 | Pravidelná STK | Pelhřimov (č. 3311) | – | způsobilé | bez závad | 3. 5. 2025 |
| 29. 6. 2020 | Pravidelná STK | Praha (č. 3125) | – | způsobilé | bez závad | 29. 6. 2024 |
| 22. 6. 2020 | Pravidelná STK | Děčín (č. 3502) | – | způsobilé | bez závad | 22. 6. 2024 |
| 5. 6. 2020 | Pravidelná STK | Prostějov (č. 3723) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 5. 6. 2022 |
| 5. 6. 2020 | Evidenční kontrola | Nové Veselí (č. 3733) | – | způsobilé | 1 lehká
| |
| 15. 5. 2020 | Pravidelná STK | Moravské Budějovice (č. 3730) | – | způsobilé | 3 lehké
| 15. 5. 2024 |
| 15. 1. 2020 | Pravidelná STK | Český Těšín (č. 3854) | – | způsobilé | 1 lehká
| 15. 1. 2024 |
| 16. 12. 2019 | Pravidelná STK | Trutnov (č. 3601) | – | způsobilé | 4 lehké
| 16. 12. 2023 |
| 30. 9. 2019 | Pravidelná STK | Bruntál (č. 3809) | – | způsobilé | 1 lehká
| 30. 9. 2023 |
| 13. 8. 2019 | Opakovaná STK | Šumperk (č. 3802) | – | způsobilé | 2 lehké
| 25. 7. 2023 |
| 25. 7. 2019 | Pravidelná STK | Šumperk (č. 3802) | – | dočasně způsobilé | 2 lehké, 2 vážné
| 24. 8. 2019 |
| 3. 7. 2019 | Pravidelná STK | Ostrava (č. 3814) | – | způsobilé | bez závad | 3. 7. 2023 |
| 20. 3. 2019 | Pravidelná STK | Pardubice (č. 3643) | – | způsobilé | 3 lehké
| 20. 3. 2023 |
| 17. 1. 2019 | Pravidelná STK | Smiřice (č. 3627) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 17. 1. 2023 |
| 13. 9. 2018 | Pravidelná STK | Uherské Hradiště (č. 3771) | – | způsobilé | 2 lehké
| 13. 9. 2020 |
| 28. 8. 2018 | Opakovaná STK | Nové Veselí (č. 3733) | – | způsobilé | bez závad | 8. 8. 2022 |
| 20. 8. 2018 | Pravidelná STK | Rychnov nad Kněžnou (č. 3645) | – | způsobilé | 1 lehká
| 20. 8. 2022 |
| 8. 8. 2018 | Pravidelná STK | Nové Veselí (č. 3733) | – | dočasně způsobilé | 1 vážná
| 7. 9. 2018 |
| 3. 8. 2018 | Pravidelná STK + měření emisí | Kaplice (č. 6304) | 3 823 km | způsobilé | 7 lehkých
| 3. 8. 2022 |
| 17. 5. 2018 | Pravidelná STK | Praha (č. 3128) | – | způsobilé | 2 lehké
| 17. 5. 2022 |
| 20. 2. 2018 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3529) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 20. 2. 2022 |
| 30. 10. 2017 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 6717) | – | způsobilé | 1 lehká
| 30. 10. 2021 |
| 12. 9. 2017 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3847) | – | způsobilé | bez závad | 12. 9. 2021 |
| 18. 7. 2017 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3308) | – | způsobilé | bez závad | 18. 7. 2021 |
| 3. 6. 2017 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 6802) | – | způsobilé | bez závad | 3. 6. 2021 |
| 3. 11. 2016 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3637) | – | způsobilé | bez závad | 3. 11. 2020 |
| 4. 7. 2016 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3125) | – | způsobilé | bez závad | 4. 7. 2020 |
| 22. 6. 2016 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3512) | – | způsobilé | bez závad | 22. 6. 2020 |
| 21. 4. 2016 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3730) | – | způsobilé | 4 lehké
| 21. 4. 2020 |
| 23. 3. 2016 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3755) | – | způsobilé | 2 lehké
| 23. 3. 2020 |
| 10. 12. 2015 | Na žádost zákazníka | Kraj Vysočina (č. 3733) | – | způsobilé | bez závad | |
| 10. 12. 2015 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3230) | – | způsobilé | 2 lehké
| 10. 12. 2019 |
| 10. 11. 2015 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3727) | – | způsobilé | bez závad | 10. 11. 2017 |
| 10. 11. 2015 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3706) | – | způsobilé | bez závad | 10. 11. 2019 |
| 5. 8. 2015 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3809) | – | způsobilé | bez závad | 5. 8. 2019 |
| 27. 7. 2015 | Před schvál. tech. způsob. vozidla | Olomoucký kraj (č. 3723) | – | způsobilé | 4 lehké
| |
| 24. 6. 2015 | Na žádost zákazníka | Pardubický kraj (č. 3619) | – | způsobilé | bez závad | 24. 6. 2015 |
| 4. 5. 2015 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3647) | – | způsobilé | 2 lehké
| 4. 5. 2019 |
| 19. 1. 2015 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3627) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 19. 1. 2019 |
| 21. 11. 2014 | Opakovaná STK | Pardubický kraj (č. 3622) | – | způsobilé | bez závad | 3. 11. 2018 |
| 3. 11. 2014 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3622) | – | dočasně způsobilé | 2 vážné
| 3. 12. 2014 |
| 12. 9. 2014 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3802) | – | způsobilé | 1 lehká
| 12. 9. 2018 |
| 19. 8. 2014 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3833) | – | způsobilé | bez závad | 19. 8. 2018 |
| 15. 8. 2014 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3755) | – | způsobilé | 1 lehká
| 15. 8. 2018 |
| 12. 6. 2014 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 6304) | 789 km nižší než dříve | způsobilé | 3 lehké
| 9. 6. 2018 |
| 14. 5. 2014 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3222) | 15 000 km nižší než dříve | způsobilé | 1 lehká
| 14. 5. 2018 |
| 25. 2. 2014 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3529) | – | způsobilé | bez závad | 25. 2. 2018 |
| 23. 10. 2013 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3740) | – | způsobilé | bez závad | 23. 10. 2015 |
| 11. 10. 2013 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3601) | – | způsobilé | 2 lehké
| 11. 10. 2017 |
| 18. 7. 2013 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3308) | – | způsobilé | bez závad | 18. 7. 2017 |
| 27. 6. 2013 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3814) | – | způsobilé | 3 lehké
| 27. 6. 2017 |
| 8. 6. 2013 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3729) | – | způsobilé | 2 lehké
| 8. 6. 2017 |
| 6. 11. 2012 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3637) | – | způsobilé | 1 lehká
| 6. 11. 2016 |
| 26. 9. 2012 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3813) | – | způsobilé | 1 lehká
| 26. 9. 2016 |
| 4. 9. 2012 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3723) | – | způsobilé | 2 lehké
| 4. 9. 2013 |
| 26. 6. 2012 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3512) | – | způsobilé | bez závad | 26. 6. 2016 |
| 20. 3. 2012 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3755) | – | způsobilé | 1 lehká
| 20. 3. 2016 |
| 16. 3. 2012 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3230) | – | způsobilé | 2 lehké
| 16. 3. 2016 |
| 25. 1. 2012 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3730) | 28 000 km | způsobilé | 6 lehkých
| 25. 1. 2016 |
| 7. 10. 2011 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3827) | 6 200 km nižší než dříve | způsobilé | 1 lehká
| 7. 10. 2015 |
| 5. 9. 2011 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3723) | – | způsobilé | 2 lehké
| 5. 9. 2012 |
| 14. 6. 2011 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3706) | – | způsobilé | bez závad | 14. 6. 2015 |
| 21. 1. 2011 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3630) | 13 000 km | způsobilé | 2 lehké
| 21. 1. 2015 |
| 5. 10. 2010 | Opakovaná STK | Hlavní město Praha (č. 3117) | 5 000 km nižší než dříve | způsobilé | 2 lehké
| 5. 10. 2014 |
| 5. 10. 2010 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3117) | 5 000 km nižší než dříve | dočasně způsobilé | 1 lehká, 1 vážná
| 4. 11. 2010 |
| 10. 9. 2010 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3645) | – | způsobilé | bez závad | 10. 9. 2014 |
| 8. 9. 2010 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3723) | – | způsobilé | 3 lehké
| 8. 9. 2011 |
| 2. 9. 2010 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3844) | 9 000 km | způsobilé | 3 lehké
| 2. 9. 2014 |
| 6. 8. 2010 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3733) | – | způsobilé | 1 lehká
| 6. 8. 2014 |
| 5. 8. 2010 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3744) | – | nezpůsobilé | 3 nebezpečné
| |
| 22. 7. 2010 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3821) | 3 000 km | způsobilé | bez závad | 22. 7. 2014 |
| 14. 6. 2010 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 6304) | – | způsobilé | 3 lehké
| 8. 6. 2014 |
| 11. 5. 2010 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3107) | – | způsobilé | 2 lehké
| 11. 5. 2014 |
| 18. 3. 2010 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3228) | – | způsobilé | bez závad | 18. 3. 2014 |
| 23. 11. 2009 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3628) | – | způsobilé | bez závad | 23. 11. 2013 |
| 13. 10. 2009 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3601) | – | způsobilé | 1 lehká
| 13. 10. 2013 |
| 14. 9. 2009 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3723) | – | způsobilé | 2 lehké
| 14. 9. 2010 |
| 23. 7. 2009 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3308) | – | způsobilé | 2 lehké
| 23. 7. 2013 |
| 14. 7. 2009 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3850) | 2 500 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 14. 7. 2013 |
| 11. 6. 2009 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3729) | 12 000 km nižší než dříve | způsobilé | 3 lehké
| 11. 6. 2013 |
| 17. 4. 2009 | Pravidelná STK | Karlovarský kraj (č. 3409) | – | způsobilé | 2 lehké
| 17. 4. 2013 |
| 4. 3. 2009 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3219) | 245 000 km | způsobilé | 6 lehkých
| 4. 3. 2010 |
| 27. 10. 2008 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3635) | – | způsobilé | bez závad | 27. 10. 2012 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel Zemědělské družstvo MORAVAN (IČO 00138584)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 9. 2010 · stanice: ZA OLOMOUCKOU, 79601, PROSTĚJOV
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 9. 2011 · stanice: ZA OLOMOUCKOU, 79601, PROSTĚJOV
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 7. 2015 · stanice: LAZECKÁ 552, 77900, OLOMOUC - LAZCE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 9. 2012 · stanice: ZA OLOMOUCKOU, 79601, PROSTĚJOV
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 9. 2013 · stanice: ZA OLOMOUCKOU, 79601, PROSTĚJOV
-
Vyřazení z provozu PROSTĚJOV
-
Prohlídka před schválením technické způsobilosti výsledek: způsobilé k provozu · stanice: ZA OLOMOUCKOU, 79601, PROSTĚJOVProhlídka před schválením technické způsobilosti výsledek: způsobilé k provozu · stanice: ZA OLOMOUCKOU, 79601, PROSTĚJOVProhlídka před schválením technické způsobilosti výsledek: způsobilé k provozu · stanice: ZA OLOMOUCKOU, 79601, PROSTĚJOV
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 7. 2019 · stanice: ZA OLOMOUCKOU, 79601, PROSTĚJOVKonec vyřazení z provozu PROSTĚJOV
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 6. 2022 · stanice: ZA OLOMOUCKOU, 79601, PROSTĚJOV · protokol CZ-3723-20-56-9009
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (vyřazení)
Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (58)
Identifikace
- Tovární značka
- BSS
- Typ
- / PS2 16.12
- Typ kód
- PS2 16.12
- VIN
- 0413
- PČV
- 8016232
- Druh vozidla
- PŘÍVĚS NÁKLADNÍ TRAKTOROVÝ
- Druh vozidla 2. ř.
- SKLÁPĚČKOVÝ
- Kategorie vozidla
- Rb3
- Výrobce vozidla
- BSS n.p., , Senice na Hané
- Rok výroby
- 1982
- Datum 1. registrace
- 28. 6. 1982
- Datum 1. registrace v ČR
- 28. 6. 1982
- Druh (typ)
- SKLÁPĚČKOVÝ
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Typ motoru
- - POLOŽKA NEBYLA NAPLNĚNA
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 0 / 0
- Zdvihový objem [cm³]
- 0
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ .
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 80
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0
Emise a spotřeba
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Spotřeba při rychlosti [l.100 km⁻¹]
- 0 /
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 0/ 0
- Za jízdy
- 0
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 7140/ 2500/ 2650
- Rozvor [mm]
- 3200
- Provozní hmotnost
- 4280
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 16000/ 16000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 8000/ 8000
8000/ 8000
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 4890
- Ložná šířka
- 2300
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 7,5-20/ 10,00-20 16PR
7,5-20/ 10,00-20 16PR
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobní číslo karoserie
- 0413
- Barva
- ŠEDÁ-ZÁKLADNÍ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 0 / 0 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- ZÁVĚSNÉ OKO 40
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 1369
- Číslo TP
- ZA118221
- Číslo ORV
- ZAA281566
- Druh RZ
- PŘÍVĚS NÁKLADNÍ
- Další záznamy
- Přívěs se dále vyrábí s nástavky bočnic, alternativa:
Výška 2600
Pneu:10,00 R-20 16PR RÁFEK 7,5-20 NEBO 16,5-22,5 18PR RÁFEK13,00-22,5
vÝJIMKY Z USTANOVENÍ VYHL.FMD Č.90/75 § 15 ODST.20,§17 ODST.6,§43 ODST.3,
§62 ODST.4
DNE 30.07.2015 SCHVÁLENA TECHNICKÁ ZPŮSOBILOST PŘESTAVĚNÉHO VOZIDLA POD Č.J.:PVMU 92478/2015 41
SPOČÍVAJÍCÍ VE ZMĚNĚ KATEGORIE VOZIDLA Z O4 NA RB3.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 0413
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.