ZETOR
- 1996
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- motorová nafta (NM)
- 3922 cm³
- 50 kW ≈ 68 k
VIN6979
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 9:15 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/8149059
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1996. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- ZETOR
- Typ
- / 6340
- Rok výroby
- 1996
- Datum 1. registrace
- 2. 9. 1996
- Datum 1. registrace v ČR
- 2. 9. 1996
- Barva
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 3922 cm³
- Výkon
- 50 kW
- Kategorie
- TRAKTOR
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Městské lesy Dačice s.r.o. (IČO 26040603) od 2. 8. 2021
- Provozovatel: Městské lesy Dačice s.r.o. (IČO 26040603) od 2. 8. 2021
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 2. 9. 1996 | První registrace | Lesy Český Rudolec a. s. (IČO 47239298) | Registr silničních vozidel |
| 30. 3. 2004 | Nový provozovatel | Lesy Český Rudolec a.s. (IČO 26060744) | Registr silničních vozidel |
| 6. 9. 2008 | Nový provozovatel | WOTAN FOREST SERVICE, A.S. RUDOLFOVSKÁ 202/88 CESKÉ BUDEJOVICE | Registr silničních vozidel |
| 23. 9. 2008 | Nový vlastník a provozovatel | Wotan Forest Service, a.s. (IČO 25159640) | Registr silničních vozidel |
| 11. 9. 2012 | Nový vlastník a provozovatel | Wotan Forest, a.s. (IČO 26060701) | Registr silničních vozidel |
| 2. 8. 2021 | Nový vlastník a provozovatel | Městské lesy Dačice s.r.o. (IČO 26040603) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 21. 5. 2026 | Pravidelná STK | Sezimovo Ústí (č. 3304) | – | způsobilé | 1 lehká
| 21. 5. 2030 |
| 10. 2. 2026 | Pravidelná STK + měření emisí | Jindřichův Hradec (č. 3312) | 8 645 km | způsobilé | 1 lehká
| 10. 2. 2030 |
| 18. 3. 2025 | Pravidelná STK | Velim (č. 3238) | – | způsobilé | 1 lehká
| 18. 3. 2026 |
| 18. 3. 2025 | Pravidelná STK | Velim (č. 3238) | – | způsobilé | 1 lehká
| 18. 3. 2029 |
| 6. 6. 2023 | Pravidelná STK | Praha (č. 3106) | – | způsobilé | 2 lehké
| 6. 6. 2027 |
| 16. 2. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Dačice (č. 6309) | 8 645 km | způsobilé | 5 lehkých
| 16. 2. 2026 |
| 22. 11. 2021 | Evidenční kontrola | Hustopeče (č. 3721) | – | způsobilé | bez závad | |
| 5. 8. 2021 | Pravidelná STK | Velim (č. 3238) | – | způsobilé | 2 lehké
| 5. 8. 2025 |
| 28. 7. 2021 | Evidenční kontrola | Dačice (č. 6309) | 8 645 km | způsobilé | bez závad | 1. 1. 1900 |
| 3. 6. 2021 | Evidenční kontrola | Kájov (č. 3327) | – | způsobilé | bez závad | |
| 18. 6. 2020 | Opakovaná STK | Divišov (č. 3205) | – | způsobilé | 3 lehké
| 12. 6. 2024 |
| 12. 6. 2020 | Pravidelná STK | Divišov (č. 3205) | – | dočasně způsobilé | 3 lehké, 4 vážné
| 12. 7. 2020 |
| 11. 9. 2019 | Pravidelná STK | Pohořelice (č. 3747) | – | způsobilé | 3 lehké
| 11. 9. 2023 |
| 21. 3. 2019 | Pravidelná STK | České Budějovice (č. 3320) | – | způsobilé | 3 lehké
| 21. 3. 2023 |
| 1. 8. 2018 | Pravidelná STK | Mníšek pod Brdy (č. 3211) | – | způsobilé | bez závad | 1. 8. 2022 |
| 8. 11. 2017 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3753) | 8 645 km | způsobilé | 7 lehkých
| 8. 11. 2021 |
| 1. 6. 2017 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3238) | – | způsobilé | 3 lehké
| 1. 6. 2021 |
| 16. 10. 2015 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3205) | – | způsobilé | 3 lehké
| 16. 10. 2019 |
| 6. 10. 2015 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3759) | – | způsobilé | 3 lehké
| 6. 10. 2019 |
| 4. 6. 2015 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3808) | – | způsobilé | bez závad | 4. 6. 2019 |
| 28. 1. 2015 | Evidenční kontrola | Kraj Vysočina (č. 3311) | – | způsobilé | bez závad | |
| 19. 1. 2015 | Evidenční kontrola | Kraj Vysočina (č. 3311) | – | způsobilé | bez závad | |
| 21. 7. 2014 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3108) | – | způsobilé | bez závad | 21. 7. 2018 |
| 7. 8. 2013 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 6309) | – | způsobilé | 7 lehkých
| 7. 8. 2017 |
| 2. 7. 2013 | Opakovaná STK | Kraj Vysočina (č. 3752) | – | způsobilé | bez závad | 29. 5. 2017 |
| 27. 6. 2013 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3238) | – | způsobilé | 2 lehké
| 27. 6. 2017 |
| 29. 5. 2013 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3752) | – | dočasně způsobilé | 3 vážné
| 28. 6. 2013 |
| 1. 8. 2012 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3302) | – | způsobilé | bez závad | 1. 8. 2016 |
| 21. 6. 2012 | Evidenční kontrola | Jihočeský kraj (č. 3323) | – | způsobilé | bez závad | 21. 6. 2012 |
| 5. 12. 2011 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 6302) | – | způsobilé | 2 lehké
| 1. 12. 2015 |
| 13. 10. 2011 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3759) | – | způsobilé | 1 lehká
| 13. 10. 2015 |
| 20. 5. 2011 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3233) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 20. 5. 2015 |
| 26. 5. 2010 | Opakovaná STK | Plzeňský kraj (č. 3415) | – | způsobilé | 1 lehká
| 19. 5. 2014 |
| 19. 5. 2010 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3415) | – | nezpůsobilé | 1 lehká, 1 nebezpečná
| 19. 5. 2010 |
| 6. 4. 2010 | Opakovaná STK | Hlavní město Praha (č. 3108) | – | způsobilé | bez závad | 25. 3. 2014 |
| 25. 3. 2010 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3108) | – | dočasně způsobilé | 1 vážná
| 24. 4. 2010 |
| 20. 7. 2009 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 6309) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 20. 7. 2013 |
| 30. 6. 2009 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3238) | – | způsobilé | 3 lehké
| 30. 6. 2013 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový provozovatel Lesy Český Rudolec a. s. (IČO 47239298)
-
Nový provozovatel Lesy Český Rudolec a.s. (IČO 26060744)
-
Nový provozovatel WOTAN FOREST SERVICE, A.S. RUDOLFOVSKÁ 202/88 CESKÉ BUDEJOVICE
-
Nový vlastník a provozovatel Wotan Forest Service, a.s. (IČO 25159640)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 7. 2013 · stanice: DĚLNICKÁ 203, 380 01, DAČICEPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 7. 2013 · stanice: DĚLNICKÁ 203, 380 01, DAČICE · protokol CZ-6309-09-07-0010
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Nová 514/II, 39201, Soběslav · protokol CZ-3323-12-56-5041Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Nová 514/II, 39201, Soběslav
-
Nový vlastník a provozovatel Wotan Forest, a.s. (IČO 26060701)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 8. 2017 · stanice: DĚLNICKÁ 203, 380 01, DAČICE · protokol CZ-6309-13-08-0011Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 8. 2017 · stanice: DĚLNICKÁ 203, 380 01, DAČICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 11. 2021 · stanice: RADKOVSKÁ 230, 58856, TELČ · protokol CZ-3753-17-11-0243
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: DĚLNICKÁ 203, 380 01, DAČICE · protokol CZ-6309-21-57-9058
-
Nový vlastník a provozovatel Městské lesy Dačice s.r.o. (IČO 26040603)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 2. 2026 · stanice: DĚLNICKÁ 203, 380 01, DAČICE · protokol CZ-6309-22-52-0020
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 2. 2030 · stanice: JITKA - OTÍN 3, 37701, JINDŘICHŮV HRADEC · protokol CZ-3312-26-02-0055
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 3. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- ZÁVĚS
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (49)
Identifikace
- Tovární značka
- ZETOR
- Typ
- / 6340
- Typ kód
- 6340
- VIN
- 6979
- PČV
- 8149059
- Druh vozidla
- TRAKTOR
- Výrobce vozidla
- ZETOR, A.S., BRNO
- Rok výroby
- 1996
- Datum 1. registrace
- 2. 9. 1996
- Datum 1. registrace v ČR
- 2. 9. 1996
- Druh (typ)
- BEZPEČNOSTNÍ KABINA BK 6245
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- ZETOR, A.S., BRNO
- Typ motoru
- Z 7701
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 50 / 2200
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 3922
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- / 2-2
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 30
Emise a spotřeba
- Spotřeba při rychlosti [l.100 km⁻¹]
- 25 / 19
- Za jízdy
- 86
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 4035/ 1980/ 2737
- Rozvor [mm]
- 2222
- Provozní hmotnost
- 3880
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 6230/ 6230
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 2230/ 2230
4000/ 4000
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 9600/ 9600
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 11.2-24; 12.4-24/ W 9X24
16.9-30; 16.9-28; 12.4-36/ W 15L X 30; W 12 X 28; W 11 X 36; W 15L X 34
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- ROSTROJ, ELPLAST BRNO, VLAD PREŠOV
- Barva
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- ETÁŽOVÝ ZÁVĚS S AUTOMATICKOU HUBICÍ
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 2626-004-01
- Číslo TP
- ZA035655
- Číslo ORV
- ZAB046034
- Druh RZ
- STD. ZVLÁŠTNÍ
- Doplňkový text na TP
- ČESKÁ POJ. 4082599013
- Další záznamy
- *Další rozměr zadních pneumatik: 13.6-36; 16.9-34.
*Výrobce připouští max. 2,5 násobek pohotovostní hmotnosti traktoru
tzn. se všemi závažími při vybavení agro pro přívěs i návěs.
Výrobce připouští připojení pouze jednoho přívěsu nebo návěsu.
Čelní střešní světlomety mohou být používány při provozu na pozemních
komunikacích jen v těch případech; kdy je na traktoru navěšen čelně
nesený stroj nebo zařízení překrývající hlavní světlomety.
Povoleny výjimky z ustanovení vyhlášky FMD č. 41/1984 Sb.:
20/7 - traktor je vybaven strojním zařízením,
21/3 - není splněna viditelnost kontrolky směrových světel a symboly
nejsou dostatečně zřetelné,
50/1 - traktor není vybaven zařízením umožňujícím zapojení zadní
svítilny červené barvy do mlhy na přívěsech a návěsech,
59/2 - vytápěcí a větrací systém nesplňuje některé požadavky příslušných
technických norem,
67/1 - nejvyšší konstrukční rychlost traktoru překračuje stanovenou
hodnotu o 5 km/h,
67/7 - bezpečnostní kabina nesplňuje některé podmínky stanovené
technickými a hygienickými předpisy,
67/8 - není dodržen úhel geometrické viditelnosti směrem ven u
potkávacích světel.
Není splňěna podmínka umístění SPZ - par. 92/2 vyhlášky MV č. 145/56 Ú.l
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 6979
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.