TATRA 815
- 1986
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- motorová nafta (NM)
- 19000 cm³
- 235 kW ≈ 320 k
VIN38453-127
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 0:11 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/8158010
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 3 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 1,4 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1986. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- TATRA
- Model
- 815
- Typ
- TATRA 815 PR26 22235 6X6 CAS 32 TNU85 / CAS 32T
- Rok výroby
- 1986
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 1986
- Datum 1. registrace v ČR
- 1. 1. 1986
- Barva
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 19000 cm³
- Výkon
- 235 kW
- Kategorie
- N3 – SPECIÁLNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Město Chřibská (IČO 00261378) od 3. 7. 2023
- Provozovatel: Město Chřibská (IČO 00261378) od 3. 7. 2023
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 1. 1. 1986 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 28. 4. 1986 | Nový provozovatel | SEVER.PAPÍRNY N.P.ŠTETÍ | Registr silničních vozidel |
| 1. 2. 1995 | Nový provozovatel | Hasičský záchranný sbor (IČO 00673242) | Registr silničních vozidel |
| 23. 1. 2001 | Nový provozovatel | Hasičský záchranný sbor Ústeckého kraje (IČO 70886300) | Registr silničních vozidel |
| 11. 1. 2010 | Nový provozovatel | Statutární město Děčín (IČO 00261238) | Registr silničních vozidel |
| 23. 2. 2010 | Nový vlastník | Statutární město Děčín (IČO 00261238) | Registr silničních vozidel |
| 15. 7. 2020 | Nový vlastník a provozovatel | Obec Kytlice (IČO 00261483) | Registr silničních vozidel |
| 3. 7. 2023 | Nový vlastník a provozovatel | Město Chřibská (IČO 00261378) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 18. 6. 2026 | Pravidelná STK + měření emisí | Nový Bor (č. 3512) | 41 506 km | způsobilé | 4 lehké
| 18. 6. 2027 |
| 4. 6. 2025 | Opakovaná STK | Nový Bor (č. 3512) | 40 590 km | způsobilé | 4 lehké
| 26. 5. 2026 |
| 26. 5. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Nový Bor (č. 3512) | 40 494 km | dočasně způsobilé | 4 lehké, 4 vážné
| 25. 6. 2025 |
| 29. 5. 2024 | Pravidelná STK | Nový Bor (č. 3512) | 39 685 km | způsobilé | 5 lehkých
| 29. 5. 2025 |
| 29. 5. 2024 | Měření emisí | Nový Bor (č. 450103) | 39 684 km | způsobilé | bez závad | 29. 5. 2026 |
| 3. 5. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Nový Bor (č. 3512) | 38 488 km | způsobilé | 6 lehkých
| 3. 5. 2024 |
| 11. 3. 2022 | Pravidelná STK | Nový Bor (č. 3512) | 37 025 km | způsobilé | 4 lehké
| 11. 3. 2023 |
| 11. 3. 2022 | Měření emisí | Nový Bor (č. 450103) | 37 015 km | způsobilé | bez závad | 11. 3. 2024 |
| 14. 7. 2020 | Evidenční kontrola | Ústí nad Labem (č. 3516) | 36 638 km | způsobilé | bez závad | |
| 14. 11. 2019 | Pravidelná STK | Ústí nad Labem (č. 3516) | 35 414 km | způsobilé | 9 lehkých
| 14. 11. 2020 |
| 13. 11. 2019 | Měření emisí | Děčín (č. 550208) | 35 369 km | způsobilé | bez závad | 13. 11. 2020 |
| 11. 12. 2018 | Opakovaná STK | Ústí nad Labem (č. 3516) | 33 847 km | způsobilé | 5 lehkých
| 15. 11. 2019 |
| 15. 11. 2018 | Pravidelná STK + měření emisí | Ústí nad Labem (č. 3516) | 33 736 km | dočasně způsobilé | 5 lehkých, 4 vážné
| 15. 12. 2018 |
| 23. 11. 2017 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3516) | 31 897 km | způsobilé | 7 lehkých
| 23. 11. 2018 |
| 24. 11. 2016 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3516) | 30 128 km | způsobilé | 7 lehkých
| 24. 11. 2017 |
| 26. 11. 2015 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3516) | 28 532 km | způsobilé | 7 lehkých
| 26. 11. 2016 |
| 15. 5. 2014 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3516) | 27 519 km | způsobilé | 6 lehkých
| 15. 5. 2015 |
| 10. 4. 2013 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3516) | 26 352 km | způsobilé | 2 lehké
| 10. 4. 2014 |
| 6. 4. 2012 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3516) | 24 974 km | způsobilé | 3 lehké
| 6. 4. 2013 |
| 2. 3. 2011 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3516) | 24 941 km | způsobilé | 4 lehké
| 2. 3. 2012 |
| 9. 2. 2010 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3516) | 23 653 km | způsobilé | 7 lehkých
| 9. 2. 2011 |
| 12. 8. 2009 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3512) | 22 961 km | způsobilé | 6 lehkých
| 12. 8. 2010 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)
-
Nový provozovatel SEVER.PAPÍRNY N.P.ŠTETÍ
-
Nový provozovatel Hasičský záchranný sbor (IČO 00673242)
-
Nový provozovatel Hasičský záchranný sbor Ústeckého kraje (IČO 70886300)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 8. 2010 · stanice: LIBERECKÁ 558, 473 01, NOVÝ BOR · protokol CZ-3512-09-08-0245
-
Nový provozovatel Statutární město Děčín (IČO 00261238)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 2. 2011 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 403 39, CHLUMEC · protokol CZ-3516-10-02-0428
-
Nový vlastník Statutární město Děčín (IČO 00261238)Konec: provozovatel Hasičský záchranný sbor (IČO 00673242)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 3. 2012 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 403 39, CHLUMEC · protokol CZ-3516-11-03-0089
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 4. 2013 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 403 39, CHLUMECPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 4. 2013 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 403 39, CHLUMEC · protokol CZ-3516-12-04-0415
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 4. 2014 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 403 39, CHLUMECPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 4. 2014 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 403 39, CHLUMEC · protokol CZ-3516-13-04-0647
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 5. 2015 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 403 39, CHLUMEC · protokol CZ-3516-14-05-0989Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 5. 2015 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 403 39, CHLUMEC
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 11. 2016 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 403 39, CHLUMEC · protokol CZ-3516-15-11-1606Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 11. 2016 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 403 39, CHLUMEC
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 11. 2017 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 403 39, CHLUMEC · protokol CZ-3516-16-11-1530
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 11. 2018 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 403 39, CHLUMEC · protokol CZ-3516-17-11-1747
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 15. 12. 2018 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 403 39, CHLUMEC · protokol CZ-3516-18-11-1165
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 11. 2019 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 403 39, CHLUMEC · protokol CZ-3516-18-12-0663
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 11. 2020 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 403 39, CHLUMEC · protokol CZ-3516-19-11-1294
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HRBOVICKÁ 105, 403 39, CHLUMEC · protokol CZ-3516-20-07-0961
-
Nový vlastník a provozovatel Obec Kytlice (IČO 00261483)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 3. 2023 · stanice: LIBERECKÁ 558, 473 01, NOVÝ BOR · protokol CZ-3512-22-03-0352
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 5. 2024 · stanice: LIBERECKÁ 558, 473 01, NOVÝ BOR · protokol CZ-3512-23-05-0088
-
Nový vlastník a provozovatel Město Chřibská (IČO 00261378)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 5. 2025 · stanice: LIBERECKÁ 558, 473 01, NOVÝ BOR · protokol CZ-3512-24-05-0822
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 25. 6. 2025 · stanice: LIBERECKÁ 558, 473 01, NOVÝ BOR · protokol CZ-3512-25-05-0723
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 5. 2026 · stanice: LIBERECKÁ 558, 473 01, NOVÝ BOR · protokol CZ-3512-25-06-0122
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 6. 2027 · stanice: LIBERECKÁ 558, 473 01, NOVÝ BOR · protokol CZ-3512-26-06-0534
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 3 (TATRA 815 1986 v ČR v průměru 1,4, medián 1)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0,2 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 81,5 %
Srovnáváme s 849 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu TATRA 815
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- MAJÁK MODRÝ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (53)
Identifikace
- Tovární značka
- TATRA
- Obchodní označení
- 815
- Typ
- TATRA 815 PR26 22235 6X6 CAS 32 TNU85 / CAS 32T
- Typ kód
- CAS 32T
- VIN
- 38453-127
- PČV
- 8158010
- Druh vozidla
- SPECIÁLNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- CISTERNOVÝ
- Kategorie vozidla
- N3
- Výrobce vozidla
- TATRA, N.P., KOPŘIVNICE, ČSSR
- Rok výroby
- 1986
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 1986
- Datum 1. registrace v ČR
- 1. 1. 1986
- Druh (typ)
- CISTERNA POŽÁRNÍ STŘÍKAČKA
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Vozidlo s předností práva v jízdě
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- TATRA, N.P., KOPŘIVNICE, ČSSR
- Typ motoru
- T3-930.30
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 235 / 2200
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 19000
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 3/ - 3
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 92
Emise a spotřeba
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
- Spotřeba předpis
- ČSN 36,6
- Spotřeba při rychlosti [l.100 km⁻¹]
- 37 / 60
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 8510/ 2500/ 3350
- Rozvor [mm]
- 3 700 + 1 320
- Provozní hmotnost
- 12950
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 22390/ 22390
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 6 940/ 6 940
7 725/ 7 725
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 18,0 - 22,5 NT 10 18 PR/
18,0 - 22,5 NT 10 18 PR/
14,0 - 22,5 - 165/335/10/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- KAROSA, N.P., VYSOKÉ MÝTO, ČSSR
- Barva
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 4 / 4 / 0
- ABS
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- Číslo TP
- UD434736
- Číslo ORV
- UBE321191
- Druh RZ
- SPECIÁLNÍ
- Další záznamy
- BARVA: ČERVENÁ + BÍLÁ
ALTERNATIVNÍ ROZMĚR PNEU: 445 × 65 × R 22,5
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 38453-127
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.