LIAZ CAS25-RTHP
- 1983
- ČERVENÁ
- motorová nafta (NM)
- 11940 cm³
- 189 kW ≈ 257 k
VIN120029302
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 1:09 · https://www.provervozidlo.cz/vin/120029302
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1983. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- LIAZ
- Model
- CAS25-RTHP
- Typ
- ŠKODA 706 RTH CAS 25 / CAS25-RTHP
- Rok výroby
- 1983
- Datum 1. registrace
- 10. 3. 1983
- Datum 1. registrace v ČR
- 10. 3. 1983
- Barva
- ČERVENÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 11940 cm³
- Výkon
- 189 kW
- Kategorie
- N3 – Speciální automobil cisternový
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Vodovody a kanalizace Zlín, a.s. (IČO 49454561) od 17. 7. 2024
- Provozovatel: Vodovody a kanalizace Zlín, a.s. (IČO 49454561) od 17. 7. 2024
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 10. 3. 1983 | První registrace | HASIČSKÝ ZÁCHRANNÝ SBOR OKRESU SVITAVY (IČO 13582399) | Registr silničních vozidel |
| 28. 4. 1987 | Nový provozovatel | Město Jevíčko (IČO 00276791) | Registr silničních vozidel |
| 15. 3. 2000 | Nový vlastník a provozovatel | Obec Kuklík (IČO 00599514) | Registr silničních vozidel |
| 15. 7. 2024 | Nový vlastník a provozovatel | Vodovody a kanalizace Zlín, a.s. (IČO 49454561) | Registr silničních vozidel |
| 17. 7. 2024 | Nový vlastník a provozovatel | Vodovody a kanalizace Zlín, a.s. (IČO 49454561) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3. 6. 2026 | Pravidelná STK + měření emisí | Zlín (č. 3713) | 18 424 km | způsobilé | bez závad | 3. 6. 2027 |
| 22. 3. 2024 | Pravidelná STK | Žďár nad Sázavou (č. 3724) | 18 424 km | způsobilé | 4 lehké
| 22. 3. 2025 |
| 3. 4. 2023 | Pravidelná STK | Žďár nad Sázavou (č. 3724) | 18 171 km | způsobilé | 4 lehké
| 3. 4. 2024 |
| 5. 4. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Žďár nad Sázavou (č. 3724) | 18 171 km | způsobilé | 5 lehkých
| 5. 4. 2023 |
| 31. 3. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Žďár nad Sázavou (č. 3724) | 15 016 km | způsobilé | 5 lehkých
| 31. 3. 2022 |
| 24. 3. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Žďár nad Sázavou (č. 3724) | 15 016 km | způsobilé | 6 lehkých
| 24. 3. 2021 |
| 2. 4. 2019 | Pravidelná STK | Žďár nad Sázavou (č. 3724) | 15 016 km | způsobilé | bez závad | 2. 4. 2020 |
| 2. 4. 2019 | Měření emisí | Žďár nad Sázavou (č. 571402) | 150 166 km | způsobilé | bez závad | 2. 4. 2020 |
| 11. 4. 2018 | Pravidelná STK + měření emisí | Kraj Vysočina (č. 3724) | 14 343 km | způsobilé | 8 lehkých
| 11. 4. 2019 |
| 28. 4. 2017 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3724) | 14 115 km | způsobilé | 4 lehké
| 28. 4. 2018 |
| 18. 4. 2016 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3724) | 13 779 km | způsobilé | 7 lehkých
| 18. 4. 2017 |
| 2. 4. 2015 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3724) | 13 202 km | způsobilé | 4 lehké
| 2. 4. 2016 |
| 11. 4. 2014 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3724) | 12 879 km | způsobilé | 2 lehké
| 11. 4. 2015 |
| 15. 4. 2013 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3724) | 12 660 km | způsobilé | 2 lehké
| 15. 4. 2014 |
| 28. 3. 2012 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3724) | 12 307 km | způsobilé | 8 lehkých
| 28. 3. 2013 |
| 24. 2. 2011 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3724) | 12 019 km | způsobilé | 3 lehké
| 24. 2. 2012 |
| 3. 3. 2010 | Opakovaná STK | Kraj Vysočina (č. 3724) | 11 848 km | způsobilé | 10 lehkých
| 24. 2. 2011 |
| 24. 2. 2010 | Před schvál. tech. způsob. vozidla | Kraj Vysočina (č. 3724) | 11 848 km | způsobilé | 10 lehkých
| 24. 2. 2010 |
| 18. 3. 2009 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3724) | 11 556 km | způsobilé | 5 lehkých
| 18. 3. 2010 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový provozovatel HASIČSKÝ ZÁCHRANNÝ SBOR OKRESU SVITAVY (IČO 13582399)
-
Nový provozovatel Město Jevíčko (IČO 00276791)
-
Nový vlastník a provozovatel Obec Kuklík (IČO 00599514)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 3. 2013 · stanice: JIHLAVSKÁ 759/4, 591 48, ŽĎÁR NAD SÁZAVOU
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 4. 2014 · stanice: JIHLAVSKÁ 759/4, 591 48, ŽĎÁR NAD SÁZAVOU
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 4. 2015 · stanice: JIHLAVSKÁ 759/4, 591 48, ŽĎÁR NAD SÁZAVOU
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 4. 2016 · stanice: JIHLAVSKÁ 759/4, 591 48, ŽĎÁR NAD SÁZAVOU
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 4. 2017 · stanice: JIHLAVSKÁ 759/4, 591 48, ŽĎÁR NAD SÁZAVOU
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 4. 2018 · stanice: JIHLAVSKÁ 759/4, 591 48, ŽĎÁR NAD SÁZAVOU · protokol CZ-3724-17-04-0215
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 4. 2019 · stanice: JIHLAVSKÁ 759/4, 591 48, ŽĎÁR NAD SÁZAVOU · protokol CZ-3724-18-04-0088
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 4. 2020 · stanice: JIHLAVSKÁ 759/4, 591 48, ŽĎÁR NAD SÁZAVOU · protokol CZ-3724-19-04-0015
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 3. 2021 · stanice: JIHLAVSKÁ 759/4, 591 48, ŽĎÁR NAD SÁZAVOU · protokol CZ-3724-20-03-0174
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 3. 2022 · stanice: JIHLAVSKÁ 759/4, 591 48, ŽĎÁR NAD SÁZAVOU · protokol CZ-3724-21-03-0216
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 4. 2023 · stanice: JIHLAVSKÁ 759/4, 591 48, ŽĎÁR NAD SÁZAVOU · protokol CZ-3724-22-04-0019
-
Vybavení zapsané v registru: ZÁVĚS
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 4. 2024 · stanice: JIHLAVSKÁ 759/4, 591 48, ŽĎÁR NAD SÁZAVOU · protokol CZ-3724-23-04-0004
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 3. 2025 · stanice: JIHLAVSKÁ 759/4, 591 48, ŽĎÁR NAD SÁZAVOU · protokol CZ-3724-24-03-0136
-
Nový vlastník a provozovatel Vodovody a kanalizace Zlín, a.s. (IČO 49454561)
-
Nový vlastník a provozovatel Vodovody a kanalizace Zlín, a.s. (IČO 49454561)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 6. 2027 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 763 02, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-26-06-0411
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 3. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- ZÁVĚS
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (56)
Identifikace
- Tovární značka
- LIAZ
- Obchodní označení
- CAS25-RTHP
- Typ
- ŠKODA 706 RTH CAS 25 / CAS25-RTHP
- Typ kód
- CAS25-RTHP
- VIN
- 120029302
- PČV
- 8217814
- Druh vozidla
- Speciální automobil cisternový
- Druh vozidla 2. ř.
- SG POŽÁRNICKÝ
- Kategorie vozidla
- N3
- Výrobce vozidla
- LIAZ N.P.,JABLONEC NAD NISOU,ČESKÁ REPUBLIKA
- Rok výroby
- 1983
- Datum 1. registrace
- 10. 3. 1983
- Datum 1. registrace v ČR
- 10. 3. 1983
- Druh (typ)
- SPECIÁLNÍ POŽÁRNÍ
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- LIAZ N.P.,JABLONEC NAD NISOU,ČESKÁ REPUBLIKA
- Typ motoru
- M637
- Číslo motoru
- 8401309092
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 189 / 2000
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 11940
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 2
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 86
Emise a spotřeba
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
- Za jízdy
- 88
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 7550/ 2435/ 2950
- Rozvor [mm]
- 4 000
- Provozní hmotnost
- 9740
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 13570/ 13570
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 4 570/ 4 570
9 000/ 9 000
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 900/ 900
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 14470/ 14470
- Objem cisterny
- 3.5
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 11.0x20eHD 16PR/ 8.0x20 DĚLENÝ
11.0x20eHD 16PR/ 8.0x20 DĚLENÝ
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- KAROSA N.P.,VYSOKÉ MÝTO,ČESKÁ REPUBLIKA
- Výrobní číslo karoserie
- 2206/83
- Barva
- ČERVENÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 8 / 8 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- NESAMOČINNÝ 03 ČSN 30 3660.1
- ABS
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ano
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 457-083-83
- Číslo ORV
- UBN993988
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Doplňkový text na TP
- 03.03.2010 Přestavba motoru
- Další záznamy
- VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
*7: M637 - PŘESTAVBA TYPU MOTORU SOUČASNĚ SE SLOUPKOVÝM SERVOŘÍZENÍM NA ZÁKLADĚ
ROZHODNUTÍ ČJ. MUNMNM/2569/2010 ZE DNE 14.01.2010 ZAEVIDOVÁNA DNE 03.03.2010.
*ZVLÁŠTNÍ VÝBAVA: VÝSTRAŽNÉ ZAŘÍZENÍ MODRÉ BARVY - ZAEVIDOVÁNO DNE 16.12.1999.
HYDRAULICKÉ SLOUPKOVÉ ŘÍZENÍ LIAZ MTSP - ZAEVIDOVÁNO DNE 03.03.2010.
S VÝJIMKAMI Z USTANOVENÍ (§/ODST.):31/21-DVEŘNÍ KLIKY,ZÁVĚRY A ZÁVĚSY DVEŘÍ,POSTRANIC A ČEL A OČKA LANEK ŘEMENŮ NEMUSÍ MÍT OCHRANNÉ LIŠTY NEBO PODOBNÉ ZAŘÍZENÍ./34/12-ZADNÍ A BOČNÍ DVEŘE SMĚJÍ VE ZCELA OTEVŘENÉM STAVU PŘESAHOVAT OBRYS VOZIDLA O VÍCE NEŽ VLASTNÍ TLOUŠŤKU DVEŘÍ V MÍSTĚ JEJICH UCHYCENÍ./39/4-KONCOVÁ ČÁST VÝFUKOVÉHO POTRUBÍ NEMUSÍ ODPOVÍDAT PŘEDPISŮM./53/6-VÝSTRAŽNÉ PŘERUŠOVANÉ SVĚTLO NEMUSÍ BÝT UMÍSTĚNO V SOULADU S PŘEDPISY./53/7-ZVLÁŠTNÍ VÝSTRAŽNÁ PŘERUŠOVANÁ SVĚTLA NEMUSÍ BÝT UMÍSTĚNA V SOULADU S PŘEDPISY.
DNE 20.04.2022 EVIDOVÁNA ZMĚNA SVĚTELNÉ RAMPY ZVLÁŠTNÍHO VÝSTRAŽNÉHO SVĚTELNÉHO ZAŘÍZENÍ SE SVĚTLEM MODRÉ+ČERVENÉ BARVY.
DNE 17.07.2024 EVIDOVÁNA DEMONTÁŽ ZVLÁŠTNÍHO VÝSTRAŽNÉHO SVĚTELNÉHO ZAŘÍZENÍ SE SVĚTLEM MODRÉ+ČERVENÉ BARVY.
DNE 17.07.2024 ZRUŠENA VÝJIMKA PODLE § 5 ZÁKONA Č. 168/1999 SB.,
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 120029302
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.