BSS PS2 .
- 1988
- ČERVENÁ
VIN0689
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 10:21 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/8229889
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Poslední pravidelná STK nedopadla dobřeProhlídka ze dne 14. 11. 2024 skončila výsledkem „nezpůsobilé k provozu“ a v registru po ní není záznam o opakované prohlídce se způsobilým výsledkem.
- Červenáz registru Technická kontrola (STK) je propadláPoslední platná pravidelná prohlídka v registru skončila 16. 11. 2024 (posuzujeme ke dni údajů z registru, novější prohlídka se mohla do registru dostat až později). Vozidlo bez platné STK nesmí jezdit po silnicích.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 4 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 1,9 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 119 dnů (28. 11. 2012 až 27. 3. 2013). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1988. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
- Informacez registru V minulosti bylo vyřazeno z provozuV historii je záznam o dočasném vyřazení vozidla z provozu. Podrobnosti najdete na časové ose.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- BSS PS2
- Model
- .
- Typ
- BSS PS2 17.13 /
- Rok výroby
- 1988
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 1988
- Datum 1. registrace v ČR
- 1. 1. 1988
- Barva
- ČERVENÁ
- Kategorie
- O4 – Přívěs za nákl.automobil-sklápěcí
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Zemědělské družstvo Hrejkovice (IČO 00112356) od 5. 8. 2013
- Provozovatel: Zemědělské družstvo Hrejkovice (IČO 00112356) od 5. 8. 2013
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 1. 1. 1988 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 18. 1. 1989 | Nový provozovatel | Školní zemědělský podnik VŠZ Hluboká n/Vlt. (IČO 00022896) | Registr silničních vozidel |
| 9. 6. 1993 | Nový provozovatel | MANE STAVEBNÍ s.r.o. (IČO 47239701) | Registr silničních vozidel |
| 18. 11. 1999 | Nový provozovatel | MANE HOLDING s.r.o. (IČO 60826959) | Registr silničních vozidel |
| 22. 11. 2002 | Nový provozovatel | MANE HOLDING, a.s. (IČO 26030616) | Registr silničních vozidel |
| 2. 5. 2011 | Nový provozovatel | MANE BETON, A.S. OKRUŽNÍ 2615 CESKÉ BUDEJOVICE | Registr silničních vozidel |
| 5. 5. 2011 | Nový vlastník a provozovatel | MANE BETON a.s. (IČO 28117123) | Registr silničních vozidel |
| 9. 10. 2012 | Nový provozovatel | Servis-technika-Služby Soběslav akciová společnost (IČO 60838701) | Registr silničních vozidel |
| 28. 11. 2012 | Nový vlastník a provozovatel | Servis-technika-Služby Soběslav akciová společnost (IČO 60838701) | Registr silničních vozidel |
| 27. 3. 2013 | Nový vlastník a provozovatel | Zemědělské družstvo Hrejkovice (IČO 00112356) | Registr silničních vozidel |
| 5. 8. 2013 | Nový vlastník a provozovatel | Zemědělské družstvo Hrejkovice (IČO 00112356) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 26. 6. 2026 | Pravidelná STK | Ostrava (č. 3814) | – | způsobilé | 1 lehká | 26. 6. 2030 |
| 29. 4. 2026 | Pravidelná STK | Městec Králové (č. 6252) | – | způsobilé | 3 lehké | 29. 4. 2030 |
| 27. 4. 2026 | Pravidelná STK | Pardubice (č. 3622) | – | způsobilé | bez závad | 27. 4. 2030 |
| 16. 3. 2026 | Opakovaná STK | Litovel (č. 3846) | – | způsobilé | bez závad | 16. 3. 2030 |
| 16. 3. 2026 | Pravidelná STK | Litovel (č. 3846) | – | dočasně způsobilé | 3 vážné | 15. 4. 2026 |
| 26. 2. 2026 | Pravidelná STK | Babice (č. 6742) | – | způsobilé | 4 lehké | 26. 2. 2030 |
| 8. 9. 2025 | Pravidelná STK | Divišov (č. 3205) | – | způsobilé | bez závad | 8. 9. 2029 |
| 16. 6. 2025 | Pravidelná STK | Holešov (č. 3743) | – | způsobilé | bez závad | 16. 6. 2029 |
| 6. 6. 2025 | Pravidelná STK | Mariánské Lázně (č. 3417) | – | způsobilé | 1 lehká | 6. 6. 2029 |
| 14. 5. 2025 | Pravidelná STK | Telč (č. 3753) | – | způsobilé | 2 lehké | 14. 5. 2029 |
| 14. 11. 2024 | Pravidelná STK | Písek (č. 3318) | – | nezpůsobilé | 2 lehké, 2 vážné, 2 nebezpečné | |
| 5. 6. 2024 | Pravidelná STK | Hlučín (č. 6815) | 2 852 km | způsobilé | 2 lehké | 1. 6. 2028 |
| 31. 5. 2024 | Měření emisí | Hlučín (č. 480616) | 2 852 km | – | bez závad | 31. 5. 2028 |
| 2. 5. 2024 | Pravidelná STK | Kladno (č. 3246) | – | způsobilé | bez závad | 2. 5. 2028 |
| 28. 3. 2024 | Pravidelná STK | České Budějovice (č. 3320) | – | způsobilé | bez závad | 28. 3. 2028 |
| 5. 3. 2024 | Pravidelná STK | Tuklaty (č. 3232) | – | způsobilé | 1 lehká | 5. 3. 2028 |
| 16. 11. 2023 | Pravidelná STK | Písek (č. 3318) | – | způsobilé | 3 lehké | 16. 11. 2024 |
| 25. 8. 2023 | Pravidelná STK | Poličná (č. 3845) | – | způsobilé | bez závad | 25. 8. 2027 |
| 14. 7. 2023 | Pravidelná STK | Čáslav (č. 3230) | – | způsobilé | 2 lehké | 14. 7. 2027 |
| 5. 6. 2023 | Pravidelná STK | Kopřivnice (č. 3848) | – | způsobilé | bez závad | 5. 6. 2027 |
| 29. 5. 2023 | Před schvál. tech. způsob. vozidla | Vlachovo Březí (č. 3317) | – | způsobilé | 1 lehká | 29. 5. 2027 |
| 16. 11. 2022 | Pravidelná STK | Písek (č. 3318) | – | způsobilé | 3 lehké | 16. 11. 2023 |
| 7. 11. 2022 | Pravidelná STK | Jablonné nad Orlicí (č. 3628) | – | způsobilé | 2 lehké | 7. 11. 2026 |
| 14. 7. 2022 | Pravidelná STK | Vysoké Mýto (č. 3625) | – | způsobilé | 3 lehké | 14. 7. 2026 |
| 17. 6. 2022 | Pravidelná STK | Lipník nad Bečvou (č. 6802) | – | způsobilé | bez závad | 17. 6. 2026 |
| 2. 6. 2022 | Pravidelná STK | Písek (č. 3318) | – | způsobilé | 2 lehké | 2. 6. 2023 |
| 27. 4. 2022 | Pravidelná STK | Mělník (č. 6204) | – | způsobilé | 2 lehké | 27. 4. 2026 |
| 3. 2. 2022 | Pravidelná STK | Lipník nad Bečvou (č. 6802) | – | způsobilé | 2 lehké | 3. 2. 2026 |
| 22. 11. 2021 | Pravidelná STK | Písek (č. 3318) | – | způsobilé | 4 lehké | 22. 11. 2022 |
| 19. 10. 2021 | Pravidelná STK | Litovel (č. 3846) | – | způsobilé | bez závad | 19. 10. 2025 |
| 29. 9. 2021 | Pravidelná STK | Divišov (č. 3205) | – | způsobilé | bez závad | 29. 9. 2025 |
| 29. 9. 2021 | Pravidelná STK | Divišov (č. 3205) | – | způsobilé | bez závad | 29. 9. 2025 |
| 31. 5. 2021 | Pravidelná STK | Mariánské Lázně (č. 3417) | – | způsobilé | 1 lehká | 31. 5. 2025 |
| 30. 4. 2021 | Pravidelná STK | Telč (č. 3753) | – | způsobilé | 1 lehká | 30. 4. 2025 |
| 23. 4. 2021 | Pravidelná STK | Písek (č. 3318) | – | způsobilé | 4 lehké | 23. 4. 2022 |
| 15. 12. 2020 | Pravidelná STK | Písek (č. 3318) | – | způsobilé | 3 lehké | 15. 12. 2021 |
| 30. 5. 2020 | Pravidelná STK | Hlučín (č. 6815) | 2 303 km | způsobilé | 4 lehké | 22. 5. 2024 |
| 22. 5. 2020 | Měření emisí | Hlučín (č. 480616) | 2 303 km | způsobilé | bez závad | 22. 5. 2024 |
| 15. 5. 2020 | Pravidelná STK | Chrudim (č. 3620) | – | způsobilé | bez závad | 15. 5. 2024 |
| 14. 5. 2020 | Pravidelná STK | Kladno (č. 3246) | – | způsobilé | bez závad | 14. 5. 2024 |
| 8. 4. 2020 | Pravidelná STK | České Budějovice (č. 3307) | – | způsobilé | 1 lehká | 8. 4. 2024 |
| 16. 1. 2020 | Pravidelná STK | Tuklaty (č. 3232) | – | způsobilé | 5 lehké | 16. 1. 2024 |
| 30. 10. 2019 | Pravidelná STK | Písek (č. 3318) | – | způsobilé | 4 lehké | 30. 10. 2020 |
| 11. 6. 2019 | Pravidelná STK | Kopřivnice (č. 3848) | – | způsobilé | bez závad | 11. 6. 2023 |
| 24. 5. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Klatovy (č. 3412) | 443 km | způsobilé | 8 lehké | 24. 5. 2023 |
| 5. 11. 2018 | Pravidelná STK | Jablonné nad Orlicí (č. 3628) | – | způsobilé | 1 lehká | 5. 11. 2022 |
| 2. 11. 2018 | Pravidelná STK | Třebechovice pod Orebem (č. 3639) | – | způsobilé | 1 lehká | 2. 11. 2022 |
| 4. 10. 2018 | Pravidelná STK | Písek (č. 3318) | – | způsobilé | 6 lehké | 4. 10. 2019 |
| 4. 6. 2018 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3823) | – | způsobilé | 4 lehké | 4. 6. 2022 |
| 21. 5. 2018 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 6204) | – | způsobilé | 2 lehké | 21. 5. 2022 |
| 9. 3. 2018 | Pravidelná STK | Břeclav (č. 6740) | – | způsobilé | 4 lehké | 9. 3. 2022 |
| 9. 2. 2018 | Pravidelná STK | Poličná (č. 3845) | – | způsobilé | 1 lehká | 9. 2. 2022 |
| 5. 10. 2017 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3223) | – | způsobilé | bez závad | 5. 10. 2021 |
| 14. 8. 2017 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3318) | – | způsobilé | 5 lehké | 14. 8. 2018 |
| 8. 8. 2017 | Evidenční kontrola | Zlínský kraj (č. 3845) | – | způsobilé | bez závad | |
| 7. 8. 2017 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3625) | – | způsobilé | 2 lehké | 7. 8. 2021 |
| 13. 5. 2017 | Pravidelná STK | Karlovarský kraj (č. 3421) | – | způsobilé | 3 lehké | 13. 5. 2021 |
| 4. 4. 2017 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3753) | – | způsobilé | 3 lehké | 4. 4. 2021 |
| 5. 12. 2016 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3846) | – | způsobilé | bez závad | 5. 12. 2020 |
| 17. 10. 2016 | Opakovaná STK | Středočeský kraj (č. 3204) | – | způsobilé | 2 lehké | 13. 10. 2020 |
| 13. 10. 2016 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3204) | – | dočasně způsobilé | 2 lehké, 2 vážné | 12. 11. 2016 |
| 3. 8. 2016 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3318) | – | způsobilé | 2 lehké | 3. 8. 2017 |
| 30. 5. 2016 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3239) | – | způsobilé | 1 lehká | 30. 5. 2020 |
| 13. 5. 2016 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3622) | – | způsobilé | 2 lehké | 13. 5. 2020 |
| 12. 5. 2016 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3827) | – | způsobilé | bez závad | 12. 5. 2020 |
| 4. 5. 2016 | Opakovaná STK | Jihočeský kraj (č. 3307) | – | způsobilé | bez závad | 19. 4. 2020 |
| 19. 4. 2016 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3307) | – | dočasně způsobilé | 2 vážné | 19. 5. 2016 |
| 25. 1. 2016 | Opakovaná STK | Zlínský kraj (č. 3743) | 1 km | způsobilé | bez závad | 18. 1. 2020 |
| 18. 1. 2016 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3743) | 1 km nižší než dříve | dočasně způsobilé | 1 vážná | 17. 2. 2016 |
| 14. 1. 2016 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3227) | – | způsobilé | 3 lehké | 14. 1. 2020 |
| 25. 6. 2015 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3318) | – | způsobilé | 5 lehké | 25. 6. 2016 |
| 25. 6. 2015 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3848) | – | způsobilé | bez závad | 25. 6. 2019 |
| 28. 5. 2015 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 6401) | – | způsobilé | 6 lehké | 28. 5. 2019 |
| 3. 9. 2014 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3608) | – | způsobilé | bez závad | 3. 9. 2018 |
| 9. 7. 2014 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3645) | – | způsobilé | bez závad | 9. 7. 2018 |
| 27. 5. 2014 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3823) | – | způsobilé | 7 lehké | 27. 5. 2018 |
| 4. 4. 2014 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 6203) | – | způsobilé | 5 lehké | 3. 4. 2018 |
| 11. 3. 2014 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3827) | 10 000 km nižší než dříve | způsobilé | 1 lehká | 11. 3. 2018 |
| 28. 2. 2014 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3201) | – | způsobilé | 3 lehké | 28. 2. 2015 |
| 28. 11. 2013 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3609) | – | způsobilé | 1 lehká | 28. 11. 2017 |
| 23. 9. 2013 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3223) | – | způsobilé | 2 lehké | 23. 9. 2017 |
| 2. 9. 2013 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3819) | – | způsobilé | bez závad | 2. 9. 2017 |
| 25. 7. 2013 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 6726) | – | způsobilé | 3 lehké | 25. 7. 2017 |
| 12. 6. 2013 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3324) | – | způsobilé | 3 lehké | 12. 6. 2017 |
| 15. 4. 2013 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3753) | – | způsobilé | 1 lehká | 15. 4. 2017 |
| 3. 4. 2013 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3318) | – | způsobilé | 5 lehké | 3. 4. 2014 |
| 28. 3. 2013 | Evidenční kontrola | Jihočeský kraj (č. 3323) | – | způsobilé | bez závad | |
| 3. 12. 2012 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3846) | – | způsobilé | bez závad | 3. 12. 2016 |
| 22. 11. 2012 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3323) | – | způsobilé | 6 lehké | 22. 11. 2013 |
| 3. 10. 2012 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3613) | – | způsobilé | 2 lehké | 2. 10. 2016 |
| 29. 5. 2012 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3239) | – | způsobilé | 2 lehké | 29. 5. 2016 |
| 29. 5. 2012 | Evidenční kontrola | Středočeský kraj (č. 3239) | – | způsobilé | 1 lehká | 29. 5. 2012 |
| 9. 5. 2012 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3622) | – | způsobilé | 1 lehká | 9. 5. 2016 |
| 13. 4. 2012 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3307) | – | způsobilé | 5 lehké | 13. 4. 2016 |
| 3. 11. 2011 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3840) | – | způsobilé | 4 lehké | 3. 11. 2015 |
| 4. 10. 2011 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3307) | – | nezpůsobilé | 3 lehké, 2 vážné, 1 nebezpečná | 4. 10. 2011 |
| 4. 10. 2011 | Opakovaná STK | Jihočeský kraj (č. 3307) | – | způsobilé | 3 lehké | 4. 10. 2012 |
| 5. 9. 2011 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3628) | – | způsobilé | bez závad | 5. 9. 2015 |
| 4. 7. 2011 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3848) | – | způsobilé | bez závad | 4. 7. 2015 |
| 1. 6. 2011 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 6401) | – | způsobilé | 4 lehké | 1. 6. 2015 |
| 4. 5. 2011 | Evidenční kontrola | Jihočeský kraj (č. 3307) | – | způsobilé | bez závad | 4. 5. 2011 |
| 17. 2. 2011 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3713) | – | dočasně způsobilé | 2 lehké, 4 vážné | 19. 3. 2011 |
| 31. 1. 2011 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3112) | – | způsobilé | 2 lehké | 31. 1. 2015 |
| 4. 10. 2010 | Opakovaná STK | Jihočeský kraj (č. 3307) | – | způsobilé | 4 lehké | 1. 10. 2011 |
| 1. 10. 2010 | Opakovaná STK | Jihočeský kraj (č. 3307) | – | nezpůsobilé | 3 lehké, 1 vážná, 1 nebezpečná | 1. 10. 2010 |
| 29. 9. 2010 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3307) | – | nezpůsobilé | 3 lehké, 5 vážné, 1 nebezpečná | 29. 9. 2010 |
| 21. 9. 2010 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3608) | – | způsobilé | bez závad | 21. 9. 2014 |
| 14. 7. 2010 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3645) | – | způsobilé | 1 lehká | 14. 7. 2014 |
| 13. 7. 2010 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3318) | – | způsobilé | 5 lehké | 13. 7. 2011 |
| 9. 4. 2010 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3823) | 100 000 km | způsobilé | 6 lehké | 9. 4. 2014 |
| 8. 3. 2010 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3734) | 6 000 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 8. 3. 2014 |
| 11. 2. 2010 | Pravidelná STK | Karlovarský kraj (č. 3421) | – | způsobilé | bez závad | 11. 2. 2014 |
| 15. 1. 2010 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3225) | – | způsobilé | 5 lehké | 15. 1. 2014 |
| 6. 10. 2009 | Opakovaná STK | Středočeský kraj (č. 3223) | – | způsobilé | 2 lehké | 6. 10. 2013 |
| 6. 10. 2009 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3223) | – | nezpůsobilé | 2 lehké, 1 nebezpečná | 6. 10. 2009 |
| 29. 9. 2009 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3307) | – | způsobilé | 2 lehké | 29. 9. 2010 |
| 24. 6. 2009 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3308) | – | způsobilé | bez závad | 24. 6. 2013 |
| 5. 5. 2009 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3827) | 10 000 km | způsobilé | 2 lehké | 5. 5. 2013 |
| 3. 4. 2009 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3204) | – | způsobilé | 2 lehké | 3. 4. 2013 |
| 25. 3. 2009 | Opakovaná STK | Kraj Vysočina (č. 3753) | – | způsobilé | 1 lehká | 25. 3. 2013 |
| 25. 3. 2009 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3753) | – | dočasně způsobilé | 1 lehká, 2 vážné | 24. 4. 2009 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)
-
Nový provozovatel Školní zemědělský podnik VŠZ Hluboká n/Vlt. (IČO 00022896)
-
Nový provozovatel MANE STAVEBNÍ s.r.o. (IČO 47239701)
-
Nový provozovatel MANE HOLDING s.r.o. (IČO 60826959)
-
Nový provozovatel MANE HOLDING, a.s. (IČO 26030616)
-
Prohlídka na žádost provozovatele výsledek: výsledek nezjištěn · platnost do 28. 11. 2014 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 9. 2010 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4 · protokol CZ-3307-09-09-3122
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · platnost do 29. 9. 2010 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4 · protokol CZ-3307-10-09-3144
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · platnost do 1. 10. 2010 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4 · protokol CZ-3307-10-10-0007
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 10. 2011 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4 · protokol CZ-3307-10-10-0265
-
Nový provozovatel MANE BETON, A.S. OKRUŽNÍ 2615 CESKÉ BUDEJOVICE
-
Evidenční kontrola výsledek: výsledek nezjištěn · platnost do 4. 5. 2011 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 5. 2011 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4 · protokol CZ-3307-11-05-0461
-
Nový vlastník a provozovatel MANE BETON a.s. (IČO 28117123)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · platnost do 4. 10. 2011 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4 · protokol CZ-3307-11-10-0264Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 10. 2012 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4 · protokol CZ-3307-11-10-0366
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 4. 2016 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4 · protokol CZ-3307-12-04-1768
-
Nový provozovatel Servis-technika-Služby Soběslav akciová společnost (IČO 60838701)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 11. 2013 · stanice: Nová 514/II, 39201, Soběslav · protokol CZ-3323-12-11-0482
-
Nový vlastník a provozovatel Servis-technika-Služby Soběslav akciová společnost (IČO 60838701)Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
-
Vyřazení z provozu SOBĚSLAV
-
Nový vlastník a provozovatel Zemědělské družstvo Hrejkovice (IČO 00112356)Konec vyřazení z provozu SOBĚSLAV
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 3. 2013 · stanice: Nová 514/II, 39201, Soběslav · protokol CZ-3323-13-03-0727
-
Nový vlastník a provozovatel Zemědělské družstvo Hrejkovice (IČO 00112356)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 2. 2015 · stanice: K PODLESÍ 539, 26101, PŘÍBRAM VI · protokol CZ-3201-14-02-0173
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 6. 2016 · stanice: U HŘEBČINCE 2534, 397 01, PÍSEK · protokol CZ-3318-15-06-0239
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 8. 2017 · stanice: U HŘEBČINCE 2534, 397 01, PÍSEK
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 8. 2018 · stanice: U HŘEBČINCE 2534, 397 01, PÍSEK · protokol CZ-3318-17-08-0101
-
Vyřazení z provozu MILEVSKOKonec vyřazení z provozu MILEVSKOVyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Konec vyřazení z provozu MILEVSKO
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 10. 2019 · stanice: U HŘEBČINCE 2534, 397 01, PÍSEK · protokol CZ-3318-18-10-0056
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Konec vyřazení z provozu MILEVSKO
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 10. 2020 · stanice: U HŘEBČINCE 2534, 397 01, PÍSEK · protokol CZ-3318-19-10-0290
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Konec vyřazení z provozu MILEVSKO
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 12. 2021 · stanice: U HŘEBČINCE 2534, 397 01, PÍSEK · protokol CZ-3318-20-12-0169
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Konec vyřazení z provozu MILEVSKO
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 11. 2022 · stanice: U HŘEBČINCE 2534, 397 01, PÍSEK · protokol CZ-3318-21-11-0243
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Konec vyřazení z provozu MILEVSKO
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 11. 2023 · stanice: U HŘEBČINCE 2534, 397 01, PÍSEK · protokol CZ-3318-22-11-0195
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Konec vyřazení z provozu MILEVSKO
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 11. 2024 · stanice: U HŘEBČINCE 2534, 397 01, PÍSEK · protokol CZ-3318-23-11-0140
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · platnost do 14. 11. 2024 · stanice: U HŘEBČINCE 2534, 397 01, PÍSEK · protokol CZ-3318-24-11-0105
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (vyřazení)
Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 4 (BSS PS2 . 1988 v ČR obvykle 1,9, medián 2)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 76,9 %
Srovnáváme s 26 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených).
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- ABS
- TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (57)
Identifikace
- Tovární značka
- BSS PS2
- Obchodní označení
- .
- Typ
- BSS PS2 17.13 /
- VIN
- 0689
- PČV
- 8229889
- Druh vozidla
- Přívěs za nákl.automobil-sklápěcí
- Kategorie vozidla
- O4
- Výrobce vozidla
- .
- Rok výroby
- 1988
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 1988
- Datum 1. registrace v ČR
- 1. 1. 1988
- Druh (typ)
- SKLÁPĚČ
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ 2-0
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 80
Emise a spotřeba
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 0/ 0
- Za jízdy
- 0
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 71400/ 2500/ 2150
- Rozvor [mm]
- 3200
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 4250
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 17000/ 17000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 8500/ 8500
8500/ 8500
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 2500
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 16,5-22,5 18PR/ 13,00-22,5
16,5-22,5 18PR/ 13,00-22,5
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- BSS n.p., závod 03 , PÍSEČNÁ, ČR
- Výrobní číslo karoserie
- 0689
- Barva
- ČERVENÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 0 / 0 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- ZÁVĚSNÉ OKO 50 MM
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ano
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 1898
- Číslo TP
- UL705499
- Číslo ORV
- UAO253836
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Doplňkový text na TP
- Zákonná poj. - ČSOB,a.s. - 002/50001457467
- Další záznamy
- * 20.,21.: 16,5 R - 22,5 20 PR RÁFEK 13,00 - 22,5
10,00 - 20 16 PR RÁFEK 7,5 - 20
10,0 R - 20 16 PR RÁFEK 7,5 - 20
POVOLENÉ VÝJIMKY Z USTANOVENÍ VYHLÁŠKY FMD Č. 41/84 SB.: §42/3 43/2 45/8 61/7.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 0689
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.