MULTICAR M 25
- 1986
- ZELENÁ-ZÁKLADNÍ
- motorová nafta (NM)
- 1997 cm³
- 33,1 kW ≈ 45 k
VIN13494
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 21:59 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/8254010
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 10× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1986. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- MULTICAR
- Model
- M 25
- Typ
- MULTICAR 25 /
- Rok výroby
- 1986
- Datum 1. registrace
- 8. 10. 1985
- Datum 1. registrace v ČR
- 11. 7. 1986
- Barva
- ZELENÁ-ZÁKLADNÍ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 1997 cm³
- Výkon
- 33,1 kW
- Kategorie
- N1 – Nákladní automobil sklápěcí
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Služby města Slavičína, s.r.o. (IČO 25583093) od 26. 10. 2000
- Provozovatel: Služby města Slavičína, s.r.o. (IČO 25583093) od 26. 10. 2000
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 8. 10. 1985 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 11. 7. 1986 | První registrace v ČR | Registr silničních vozidel | |
| 18. 3. 1993 | Nový provozovatel | Služby města Slavičína (IČO 46311564) | Registr silničních vozidel |
| 26. 10. 2000 | Nový vlastník a provozovatel | Služby města Slavičína, s.r.o. (IČO 25583093) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 7. 7. 2026 | Pravidelná STK | Olomouc (č. 3843) | – | způsobilé | bez závad | 7. 7. 2030 |
| 18. 6. 2026 | Pravidelná STK | Telč (č. 3753) | – | způsobilé | bez závad | 18. 6. 2030 |
| 16. 6. 2026 | Pravidelná STK | Velké Meziříčí (č. 3706) | – | způsobilé | bez závad | 16. 6. 2030 |
| 3. 9. 2025 | Pravidelná STK | Šumperk (č. 3844) | – | způsobilé | 2 lehké
| 3. 9. 2029 |
| 3. 10. 2024 | Pravidelná STK | Valašské Klobouky (č. 3732) | 33 135 km | způsobilé | 2 lehké
| 3. 10. 2026 |
| 2. 10. 2024 | Měření emisí | Valašské Klobouky (č. 570509) | 33 110 km | způsobilé | bez závad | 2. 10. 2026 |
| 22. 5. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | České Budějovice (č. 3307) | 8 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 22. 5. 2028 |
| 7. 11. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Trutnov (č. 3640) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 7. 11. 2027 |
| 25. 5. 2023 | Evidenční kontrola | Dlouhá Brtnice (č. 3755) | – | způsobilé | bez závad | |
| 30. 8. 2022 | Pravidelná STK | Valašské Klobouky (č. 3732) | 27 642 km | způsobilé | 3 lehké
| 30. 8. 2024 |
| 29. 8. 2022 | Měření emisí | Valašské Klobouky (č. 570509) | 27 608 km | způsobilé | bez závad | 29. 8. 2024 |
| 16. 7. 2022 | Pravidelná STK | Telč (č. 3753) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 16. 7. 2026 |
| 9. 5. 2022 | Pravidelná STK | Dlouhá Brtnice (č. 3755) | – | způsobilé | 1 lehká
| 9. 5. 2026 |
| 29. 4. 2022 | Pravidelná STK | Olomouc (č. 3851) | – | způsobilé | bez závad | 29. 4. 2026 |
| 24. 9. 2021 | Pravidelná STK | Šumperk (č. 3844) | – | způsobilé | bez závad | 24. 9. 2025 |
| 10. 8. 2020 | Pravidelná STK | Valašské Klobouky (č. 3732) | 21 192 km | způsobilé | 3 lehké
| 10. 8. 2022 |
| 10. 8. 2020 | Měření emisí | Valašské Klobouky (č. 570509) | 21 191 km | způsobilé | bez závad | 10. 8. 2022 |
| 9. 7. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Raspenava (č. 3526) | 439 km nižší než dříve | způsobilé | 2 lehké
| 9. 7. 2024 |
| 16. 6. 2020 | Evidenční kontrola | České Budějovice (č. 3307) | – | způsobilé | 1 lehká
| |
| 16. 5. 2020 | Evidenční kontrola | Telč (č. 3753) | – | způsobilé | bez závad | |
| 27. 3. 2020 | Evidenční kontrola | Dolní Třebonín (č. 3302) | – | způsobilé | bez závad | 1. 1. 1900 |
| 11. 12. 2019 | Evidenční kontrola | Šumperk (č. 3844) | – | způsobilé | bez závad | |
| 22. 10. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Trutnov (č. 3640) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 22. 10. 2023 |
| 1. 8. 2019 | Evidenční kontrola | Šumperk (č. 3844) | – | způsobilé | bez závad | |
| 20. 3. 2019 | Evidenční kontrola | Rožnov pod Radhoštěm (č. 3745) | – | způsobilé | 1 lehká
| |
| 19. 3. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Sokolov (č. 3416) | 927 km nižší než dříve | způsobilé | 5 lehkých
| 19. 3. 2023 |
| 28. 8. 2018 | Pravidelná STK | Valašské Klobouky (č. 3732) | 14 781 km | způsobilé | 5 lehkých
| 28. 8. 2020 |
| 28. 8. 2018 | Měření emisí | Valašské Klobouky (č. 570509) | 14 782 km | – | bez závad | 28. 8. 2020 |
| 8. 8. 2018 | Pravidelná STK | Znojmo (č. 6723) | – | způsobilé | 4 lehké
| 8. 8. 2022 |
| 18. 9. 2017 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3802) | – | způsobilé | 3 lehké
| 18. 9. 2021 |
| 26. 4. 2017 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3302) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 26. 4. 2021 |
| 10. 4. 2017 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3709) | – | způsobilé | bez závad | 10. 4. 2021 |
| 15. 9. 2016 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3732) | 8 727 km | způsobilé | 1 lehká
| 15. 9. 2018 |
| 17. 6. 2016 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 6814) | 2 946 km nižší než dříve | způsobilé | 4 lehké
| 17. 6. 2020 |
| 18. 4. 2016 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3851) | – | způsobilé | bez závad | 18. 4. 2020 |
| 14. 12. 2015 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3635) | 5 577 km | způsobilé | 6 lehkých
| 14. 12. 2019 |
| 20. 3. 2015 | Pravidelná STK | Karlovarský kraj (č. 3428) | 45 km nižší než dříve | způsobilé | 7 lehkých
| 20. 3. 2019 |
| 2. 9. 2014 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3804) | 87 km nižší než dříve | způsobilé | 1 lehká
| 2. 9. 2016 |
| 10. 12. 2013 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 6723) | – | způsobilé | 4 lehké
| 10. 12. 2017 |
| 18. 10. 2013 | Evidenční kontrola | Jihočeský kraj (č. 3302) | 1 267 km | způsobilé | bez závad | 1. 1. 1900 |
| 20. 8. 2013 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3802) | – | způsobilé | 2 lehké
| 20. 8. 2017 |
| 24. 4. 2013 | Opakovaná STK | Jihočeský kraj (č. 3302) | 1 245 km | způsobilé | 2 lehké
| 8. 4. 2017 |
| 8. 4. 2013 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3302) | 1 245 km nižší než dříve | dočasně způsobilé | 2 lehké, 1 vážná
| 8. 5. 2013 |
| 20. 3. 2013 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3709) | – | způsobilé | bez závad | 20. 3. 2017 |
| 15. 5. 2012 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3738) | 2 804 km nižší než dříve | způsobilé | 3 lehké
| 15. 5. 2016 |
| 4. 4. 2012 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3732) | 70 355 km | způsobilé | 5 lehkých
| 4. 4. 2014 |
| 13. 3. 2012 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3635) | – | způsobilé | 10 lehkých
| 13. 3. 2016 |
| 3. 10. 2011 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3843) | – | způsobilé | bez závad | 3. 10. 2015 |
| 28. 3. 2011 | Pravidelná STK | Karlovarský kraj (č. 3428) | 5 200 km nižší než dříve | způsobilé | 6 lehkých
| 28. 3. 2015 |
| 22. 3. 2010 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3732) | 23 491 km | způsobilé | 5 lehkých
| 22. 3. 2012 |
| 6. 3. 2009 | Evidenční kontrola | Zlínský kraj (č. 3738) | 2 600 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 6. 3. 2009 |
| 3. 2. 2009 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3844) | 11 000 km | způsobilé | 2 lehké
| 3. 2. 2013 |
| 11. 11. 2008 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3709) | 3 700 km | způsobilé | bez závad | 11. 11. 2012 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace ve světě
-
První registrace v ČR
-
Nový provozovatel Služby města Slavičína (IČO 46311564)
-
Nový vlastník a provozovatel Služby města Slavičína, s.r.o. (IČO 25583093)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 4. 2014 · stanice: BRUMOVSKÁ 279, 76601, VALAŠSKÉ KLOBOUKY
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 9. 2016 · stanice: LAZECKÁ 552, 77900, OLOMOUC - LAZCE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 9. 2018 · stanice: BRUMOVSKÁ 279, 76601, VALAŠSKÉ KLOBOUKY
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 8. 2020 · stanice: BRUMOVSKÁ 279, 76601, VALAŠSKÉ KLOBOUKY · protokol CZ-3732-18-08-0858
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 8. 2022 · stanice: BRUMOVSKÁ 279, 76601, VALAŠSKÉ KLOBOUKY · protokol CZ-3732-20-08-0213
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 8. 2024 · stanice: BRUMOVSKÁ 279, 76601, VALAŠSKÉ KLOBOUKY · protokol CZ-3732-22-08-0946
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 10. 2026 · stanice: BRUMOVSKÁ 279, 76601, VALAŠSKÉ KLOBOUKY · protokol CZ-3732-24-10-0105
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 1 (MULTICAR M 25 1986 v ČR obvykle 2,2, medián 2)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 68,7 %
Srovnáváme s 252 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu MULTICAR M 25
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (54)
Identifikace
- Tovární značka
- MULTICAR
- Obchodní označení
- M 25
- Typ
- MULTICAR 25 /
- VIN
- 13494
- PČV
- 8254010
- Druh vozidla
- Nákladní automobil sklápěcí
- Kategorie vozidla
- N1
- Výrobce vozidla
- NDR
- Rok výroby
- 1986
- Datum 1. registrace
- 8. 10. 1985
- Datum 1. registrace v ČR
- 11. 7. 1986
- Druh (typ)
- SKLÁPĚČ TŘÍSTRANNÝ
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- NDR
- Typ motoru
- 4 VD 8.8/8.5 2 SRF
- Číslo motoru
- 9517-0/88
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 33.1 / 1997
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 1997
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -1
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 50
Emise a spotřeba
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- Spotřeba předpis
- 9.4
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 91/ 0
- Za jízdy
- 82
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 3960/ 1810/ 2140
- Rozvor [mm]
- 1970
- Provozní hmotnost
- 1755
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 3500/ 3500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1450/ 450
2600/ 2600
/
/ - Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 6.70-13 C PR 6 JEDNODUCHÁ / 5 K X 13
9.70-13 C PR 6 DVOJITÁ/ 5 K X 13
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobní číslo karoserie
- 13494
- Barva
- ZELENÁ-ZÁKLADNÍ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ne
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- Číslo TP
- AI011618
- Číslo ORV
- UAU696409
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 13494
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.