BSS PS2 16.12
- 1986
- ŠEDÁ-SVĚTLÁ
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- 0 cm³
VIN5739
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 2:01 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/8289364
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1986. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- BSS
- Model
- PS2 16.12
- Typ
- BSS PS2 16.12 /
- Rok výroby
- 1986
- Datum 1. registrace
- 27. 10. 1986
- Datum 1. registrace v ČR
- 27. 10. 1986
- Barva
- ŠEDÁ-SVĚTLÁ
- Palivo
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- Zdvihový objem
- 0 cm³
- Výkon
- 0 kW
- Kategorie
- OT4 – Přívěs nákladní sklápěčkový
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Zemědělské družstvo Selibov (IČO 49023021) od 11. 2. 2022
- Provozovatel: Zemědělské družstvo Selibov (IČO 49023021) od 11. 2. 2022
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 27. 10. 1986 | První registrace | Československá státní automobilová doprava, státní podnik Plzeň - v likvidaci (IČO 00076805) | Registr silničních vozidel |
| 20. 9. 1993 | Nový provozovatel | Lesní společnost Královský Hvozd, a. s. (IČO 45352003) | Registr silničních vozidel |
| 29. 4. 2002 | Nový provozovatel | Bohumil Mach (IČO 40535584) | Registr silničních vozidel |
| 20. 9. 2007 | Nový provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 6. 10. 2011 | Nový provozovatel | NORAGROS S.R.O. KESTRANY 116 39821 KESTRANY | Registr silničních vozidel |
| 17. 10. 2011 | Nový vlastník a provozovatel | Noragros s.r.o. (IČO 28062191) | Registr silničních vozidel |
| 11. 2. 2022 | Nový vlastník a provozovatel | Zemědělské družstvo Selibov (IČO 49023021) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 24. 8. 2026 | Pravidelná STK | Nový Jičín (č. 3815) | – | způsobilé | bez závad | 24. 8. 2030 |
| 21. 7. 2026 | Pravidelná STK | Mělník (č. 6204) | 1 km nižší než dříve | způsobilé | 1 lehká | 21. 7. 2030 |
| 21. 5. 2025 | Pravidelná STK | Hrejkovice (č. 3319) | – | způsobilé | 4 lehké | 21. 5. 2029 |
| 22. 4. 2025 | Pravidelná STK | České Budějovice (č. 3320) | – | způsobilé | bez závad | 22. 4. 2029 |
| 20. 3. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Benešov (č. 3223) | 2 499 km | způsobilé | 1 lehká | 20. 3. 2028 |
| 26. 10. 2023 | Pravidelná STK | Tábor (č. 3314) | – | způsobilé | 1 lehká | 26. 10. 2027 |
| 14. 6. 2023 | Před registrací | Vysoké Mýto (č. 3625) | – | způsobilé | bez závad | 14. 6. 2027 |
| 27. 4. 2023 | Opakovaná STK | Hradec Králové (č. 6617) | – | způsobilé | 2 lehké | 19. 4. 2027 |
| 19. 4. 2023 | Pravidelná STK | Hradec Králové (č. 6617) | – | dočasně způsobilé | 4 lehké, 1 vážná | 19. 5. 2023 |
| 20. 12. 2022 | Opakovaná STK | Hrejkovice (č. 3319) | – | způsobilé | 5 lehké | 21. 11. 2026 |
| 22. 11. 2022 | Pravidelná STK | Hrejkovice (č. 3319) | – | nezpůsobilé | 5 lehké, 1 vážná, 1 nebezpečná | |
| 23. 8. 2022 | Pravidelná STK | Nový Jičín (č. 3815) | – | způsobilé | bez závad | 23. 8. 2026 |
| 14. 7. 2022 | Pravidelná STK | Mělník (č. 6204) | – | způsobilé | bez závad | 14. 7. 2026 |
| 8. 2. 2022 | Evidenční kontrola | Vodňany (č. 3309) | – | způsobilé | bez závad | |
| 27. 4. 2021 | Pravidelná STK | České Budějovice (č. 3320) | – | způsobilé | 1 lehká | 27. 4. 2025 |
| 8. 3. 2021 | Pravidelná STK | Mirotice (č. 3326) | – | způsobilé | 4 lehké | 8. 3. 2025 |
| 9. 11. 2020 | Pravidelná STK | Praha (č. 3115) | – | způsobilé | 1 lehká | 9. 11. 2022 |
| 21. 3. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Benešov (č. 3223) | 2 499 km | způsobilé | 2 lehké | 21. 3. 2024 |
| 21. 10. 2019 | Pravidelná STK | Tábor (č. 3314) | – | způsobilé | 1 lehká | 21. 10. 2023 |
| 16. 4. 2019 | Pravidelná STK | Úlibice (č. 6614) | – | způsobilé | 1 lehká | 16. 4. 2023 |
| 17. 1. 2019 | Evidenční kontrola | Mělník (č. 6204) | – | způsobilé | 1 lehká | 1. 1. 1900 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový provozovatel Československá státní automobilová doprava, státní podnik Plzeň - v likvidaci (IČO 00076805)
-
Nový provozovatel Lesní společnost Královský Hvozd, a. s. (IČO 45352003)
-
Nový provozovatel Bohumil Mach (IČO 40535584)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 9. 2008 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 33901, KLATOVY
-
Nový provozovatel fyzická osoba
-
Nový provozovatel NORAGROS S.R.O. KESTRANY 116 39821 KESTRANY
-
Evidenční kontrola výsledek: výsledek nezjištěn · platnost do 13. 10. 2011 · stanice: U HŘEBČINCE 2534, 397 01, PÍSEK
-
Nový vlastník a provozovatel Noragros s.r.o. (IČO 28062191)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 2. 2021 · stanice: DRUŽSTEVNÍ 335, 39801, MIROTICE · protokol CZ-3326-17-02-0408
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 3. 2025 · stanice: DRUŽSTEVNÍ 335, 39801, MIROTICE · protokol CZ-3326-21-03-0199
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: ČÍČENICKÁ PARC. Č. 641/90, 641/91, 641/93 ..., 38901, VODŇANY · protokol CZ-3309-22-02-0045
-
Nový vlastník a provozovatel Zemědělské družstvo Selibov (IČO 49023021)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 5. 2029 · stanice: HREJKOVICE 110, 39859, HREJKOVICE · protokol CZ-3319-25-05-0409
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Zprávy z registru
- JAWA
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 2 (BSS PS2 16.12 1986 v ČR obvykle 1,1, medián 1)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 70,5 %
Srovnáváme s 407 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu BSS PS2 16.12
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (59)
Identifikace
- Tovární značka
- BSS
- Obchodní označení
- PS2 16.12
- Typ
- BSS PS2 16.12 /
- VIN
- 5739
- PČV
- 8289364
- Druh vozidla
- Přívěs nákladní sklápěčkový
- Kategorie vozidla
- OT4
- Výrobce vozidla
- .
- Rok výroby
- 1986
- Datum 1. registrace
- 27. 10. 1986
- Datum 1. registrace v ČR
- 27. 10. 1986
- Druh (typ)
- VALNÍK SKLÁPĚCÍ
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- .
- Typ motoru
- - POLOŽKA NEBYLA NAPLNĚNA
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 0 / 0
- Palivo
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- Zdvihový objem [cm³]
- 0
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -0
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 40
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0
Emise a spotřeba
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 0/ 0
- Za jízdy
- 0
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 7140/ 2500/ 2150
- Rozvor [mm]
- 3200
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 4280
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 16000/ 16000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 8000/ 8000
8000/ 8000
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 10,00-20 16 PR/ 7,5-20
10,00-20 16 PR/ 7,5-20
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- .
- Výrobní číslo karoserie
- 5739
- Barva
- ŠEDÁ-SVĚTLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 0 / 0 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- .
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ano
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 1369
- Číslo TP
- ZA091305
- Číslo ORV
- ZAB118157
- Druh RZ
- STD. ZVLÁŠTNÍ
- Doplňkový text na TP
- dv do 17.10.2012 rachlost 40km/h přestavba vozidla z kat.o4 na otot4
- Další záznamy
- NA ZÁKLADĚ ROZHODNUTÍ ZE DNE 25.10.2011 POD Č.J. D11/VL38/PŘ BYLA PROVEDENA PŘESTAVBA VOZI
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 5739
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.