BSS PS 2 08.06 AGRO
- 1984
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
VIN0325
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 9:39 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/8326306
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1984. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- BSS
- Model
- PS 2 08.06 AGRO
- Typ
- BSS PS2 08.06 AGRO /
- Rok výroby
- 1984
- Datum 1. registrace
- 13. 6. 1984
- Datum 1. registrace v ČR
- 13. 6. 1984
- Barva
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- Kategorie
- OT4 – Přívěs traktorový sklápěcí
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: ROLS Konice a.s. (IČO 49435124) od 10. 6. 1994
- Provozovatel: ROLS Konice a.s. (IČO 49435124) od 10. 6. 1994
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 13. 6. 1984 | První registrace | Oděvní průmysl, a.s. (IČO 15545415) | Registr silničních vozidel |
| 19. 10. 1992 | Nový provozovatel | ZEMĚDĚLSKÁ SPOLEČNOST "LAKO", s.r.o. (IČO 46342419) | Registr silničních vozidel |
| 10. 6. 1994 | Nový vlastník a provozovatel | ROLS Konice a.s. (IČO 49435124) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. 9. 2026 | Opakovaná STK | Pardubice (č. 3622) | – | způsobilé | bez závad | 1. 9. 2030 |
| 1. 9. 2026 | Pravidelná STK | Pardubice (č. 3622) | – | nezpůsobilé | 1 nebezpečná | |
| 21. 8. 2026 | Pravidelná STK | Soběslav (č. 3324) | – | způsobilé | bez závad | 21. 8. 2030 |
| 20. 4. 2026 | Pravidelná STK | Spořice (č. 3521) | – | způsobilé | bez závad | 20. 4. 2030 |
| 30. 3. 2026 | Evidenční kontrola | Nový Bor (č. 3512) | – | způsobilé | bez závad | |
| 23. 10. 2025 | Pravidelná STK | Podbořany (č. 3503) | – | způsobilé | 1 lehká | 23. 10. 2029 |
| 15. 10. 2025 | Pravidelná STK | Jindřichův Hradec (č. 3308) | – | způsobilé | bez závad | 15. 10. 2029 |
| 26. 5. 2025 | Pravidelná STK | Benešov (č. 3223) | – | způsobilé | 2 lehké | 26. 5. 2029 |
| 14. 5. 2025 | Evidenční kontrola | Brno (č. 3756) | – | způsobilé | bez závad | |
| 13. 5. 2025 | Pravidelná STK | Havířov (č. 3850) | – | způsobilé | bez závad | 13. 5. 2029 |
| 22. 1. 2025 | Pravidelná STK | Třeboň (č. 3322) | 1 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 22. 1. 2029 |
| 16. 1. 2025 | Pravidelná STK | Kunovice (č. 3744) | 42 127 km | způsobilé | 5 lehké | 16. 1. 2027 |
| 16. 1. 2025 | Měření emisí | Uherské Hradiště (č. 171101) | 42 119 km | způsobilé | bez závad | 16. 1. 2027 |
| 22. 10. 2024 | Pravidelná STK | Tišnov (č. 3731) | – | způsobilé | bez závad | 22. 10. 2028 |
| 9. 8. 2024 | Pravidelná STK | Domažlice (č. 3419) | – | způsobilé | 3 lehké | 9. 8. 2028 |
| 22. 7. 2024 | Pravidelná STK | Jindřichův Hradec (č. 3308) | – | způsobilé | bez závad | 22. 7. 2028 |
| 24. 6. 2024 | Pravidelná STK | Klatovy (č. 3406) | – | způsobilé | bez závad | 24. 6. 2028 |
| 21. 6. 2024 | Pravidelná STK | Jenišov (č. 3434) | – | způsobilé | bez závad | 21. 6. 2028 |
| 20. 5. 2024 | Pravidelná STK | Třinec (č. 3824) | – | způsobilé | bez závad | 20. 5. 2028 |
| 26. 4. 2024 | Pravidelná STK | Lipník nad Bečvou (č. 6802) | – | způsobilé | bez závad | 26. 4. 2028 |
| 24. 4. 2024 | Pravidelná STK | Nový Bydžov (č. 3638) | – | způsobilé | bez závad | 24. 4. 2028 |
| 3. 4. 2024 | Pravidelná STK | Prostějov (č. 3723) | – | způsobilé | 3 lehké | 3. 4. 2028 |
| 2. 4. 2024 | Pravidelná STK | Jetřichov (č. 3641) | – | způsobilé | bez závad | 2. 4. 2028 |
| 5. 2. 2024 | Pravidelná STK | Zásmuky (č. 3249) | – | dočasně způsobilé | 1 vážná | 6. 3. 2024 |
| 9. 10. 2023 | Pravidelná STK | Český Těšín (č. 3854) | – | způsobilé | 2 lehké | 9. 10. 2027 |
| 26. 7. 2023 | Pravidelná STK | Plzeň (č. 3413) | – | způsobilé | bez závad | 26. 7. 2027 |
| 29. 6. 2023 | Pravidelná STK | Humpolec (č. 3316) | – | způsobilé | 2 lehké | 29. 6. 2027 |
| 17. 3. 2023 | Pravidelná STK | Vyškov (č. 3748) | – | způsobilé | 1 lehká | 17. 3. 2027 |
| 15. 12. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Kunovice (č. 3744) | 42 119 km | způsobilé | 8 lehké | 15. 12. 2024 |
| 28. 11. 2022 | Opakovaná STK | Horní Suchá (č. 3820) | – | nezpůsobilé | 1 lehká, 5 vážné, 2 nebezpečné | |
| 18. 10. 2022 | Pravidelná STK | Karviná (č. 3853) | – | dočasně způsobilé | 1 lehká, 2 vážné | 17. 11. 2022 |
| 5. 9. 2022 | Pravidelná STK | Brandýs nad Labem-Stará Boleslav (č. 3247) | – | způsobilé | 1 lehká | 5. 9. 2026 |
| 26. 8. 2022 | Pravidelná STK | Soběslav (č. 3323) | – | způsobilé | 1 lehká | 26. 8. 2026 |
| 28. 7. 2022 | Pravidelná STK | Pardubice (č. 3622) | – | způsobilé | 3 lehké | 28. 7. 2026 |
| 29. 4. 2022 | Opakovaná STK | Spořice (č. 3521) | – | způsobilé | 2 lehké | 19. 4. 2026 |
| 19. 4. 2022 | Pravidelná STK | Spořice (č. 3521) | – | dočasně způsobilé | 2 lehké, 3 vážné | 19. 5. 2022 |
| 21. 2. 2022 | Opakovaná STK | Pohořelice (č. 3747) | – | způsobilé | bez závad | 8. 2. 2026 |
| 8. 2. 2022 | Pravidelná STK | Pohořelice (č. 3747) | – | dočasně způsobilé | 5 vážné | 10. 3. 2022 |
| 12. 8. 2021 | Pravidelná STK | Telč (č. 3753) | – | způsobilé | bez závad | 12. 8. 2025 |
| 30. 6. 2021 | Evidenční kontrola | Jindřichův Hradec (č. 3308) | – | způsobilé | bez závad | |
| 10. 6. 2021 | Evidenční kontrola | Slavkov u Brna (č. 3725) | – | způsobilé | bez závad | |
| 3. 6. 2021 | Pravidelná STK | Benešov (č. 3223) | – | způsobilé | 1 lehká | 3. 6. 2025 |
| 18. 5. 2021 | Pravidelná STK | Jetřichov (č. 3641) | – | způsobilé | bez závad | 18. 5. 2025 |
| 13. 5. 2021 | Evidenční kontrola | Pardubice (č. 3619) | – | způsobilé | bez závad | |
| 5. 1. 2021 | Pravidelná STK | Mirotice (č. 3326) | – | způsobilé | 2 lehké | 5. 1. 2025 |
| 14. 9. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Kunovice (č. 3744) | 42 119 km | způsobilé | 4 lehké | 14. 9. 2022 |
| 27. 8. 2020 | Pravidelná STK | Jindřichův Hradec (č. 3308) | – | způsobilé | bez závad | 27. 8. 2024 |
| 13. 8. 2020 | Pravidelná STK | Třeboň (č. 3322) | 1 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 13. 8. 2024 |
| 13. 8. 2020 | Pravidelná STK | Havířov (č. 3850) | – | způsobilé | bez závad | 13. 8. 2024 |
| 7. 8. 2020 | Pravidelná STK | Vrchlabí (č. 3635) | – | způsobilé | 4 lehké | 7. 8. 2024 |
| 24. 6. 2020 | Pravidelná STK | Horšovský Týn (č. 3408) | – | způsobilé | 2 lehké | 24. 6. 2024 |
| 16. 6. 2020 | Opakovaná STK | Třinec (č. 3824) | – | způsobilé | 1 lehká | 21. 5. 2024 |
| 21. 5. 2020 | Pravidelná STK | Třinec (č. 3824) | – | dočasně způsobilé | 1 lehká, 3 vážné | 20. 6. 2020 |
| 30. 4. 2020 | Pravidelná STK | Nový Bydžov (č. 3638) | – | způsobilé | bez závad | 30. 4. 2024 |
| 3. 4. 2020 | Pravidelná STK | Lipník nad Bečvou (č. 6802) | – | způsobilé | 2 lehké | 3. 4. 2024 |
| 24. 3. 2020 | Pravidelná STK | Prostějov (č. 3723) | – | způsobilé | 8 lehké | 24. 3. 2024 |
| 4. 3. 2020 | Pravidelná STK | Šenov (č. 3838) | – | způsobilé | bez závad | 4. 3. 2024 |
| 25. 2. 2020 | Pravidelná STK | Tišnov (č. 3731) | – | způsobilé | bez závad | 25. 2. 2024 |
| 10. 2. 2020 | Pravidelná STK | Tachov (č. 3407) | – | způsobilé | bez závad | 10. 2. 2024 |
| 23. 9. 2019 | Opakovaná STK | Vyškov (č. 3748) | – | způsobilé | 2 lehké | 17. 9. 2023 |
| 19. 9. 2019 | Pravidelná STK | Liberec (č. 3504) | – | způsobilé | 5 lehké | 19. 9. 2023 |
| 17. 9. 2019 | Pravidelná STK | Vyškov (č. 3748) | – | dočasně způsobilé | 2 lehké, 1 vážná | 17. 10. 2019 |
| 19. 6. 2019 | Evidenční kontrola | Hradec Králové (č. 3609) | – | způsobilé | 1 lehká | |
| 19. 6. 2019 | Evidenční kontrola | Hradec Králové (č. 3609) | – | způsobilé | bez závad | |
| 28. 5. 2019 | Evidenční kontrola | Humpolec (č. 3316) | – | způsobilé | bez závad | |
| 9. 5. 2019 | Pravidelná STK | Hradec Králové (č. 3609) | – | způsobilé | 1 lehká | 9. 5. 2023 |
| 12. 4. 2019 | Pravidelná STK | Uhlířské Janovice (č. 3204) | – | způsobilé | bez závad | 12. 4. 2023 |
| 28. 8. 2018 | Pravidelná STK + měření emisí | Kunovice (č. 3744) | 41 593 km | způsobilé | 10 lehké | 28. 8. 2020 |
| 4. 7. 2018 | Pravidelná STK | Humpolec (č. 3316) | – | způsobilé | bez závad | 4. 7. 2022 |
| 4. 6. 2018 | Pravidelná STK | Sezimovo Ústí (č. 3304) | – | způsobilé | bez závad | 4. 6. 2022 |
| 9. 4. 2018 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3521) | – | způsobilé | 3 lehké | 9. 4. 2022 |
| 6. 12. 2017 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3622) | – | způsobilé | 7 lehké | 6. 12. 2021 |
| 29. 11. 2017 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3240) | – | způsobilé | bez závad | 29. 11. 2021 |
| 23. 11. 2017 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3514) | – | způsobilé | 2 lehké | 23. 11. 2021 |
| 20. 10. 2017 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3212) | – | způsobilé | 1 lehká | 20. 10. 2021 |
| 18. 5. 2017 | Opakovaná STK | Královéhradecký kraj (č. 3601) | – | způsobilé | 2 lehké | 9. 5. 2021 |
| 9. 5. 2017 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3601) | – | dočasně způsobilé | 2 lehké, 1 vážná | 8. 6. 2017 |
| 25. 4. 2017 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3853) | – | způsobilé | 2 lehké | 25. 4. 2021 |
| 18. 3. 2017 | Opakovaná STK | Kraj Vysočina (č. 3753) | – | způsobilé | bez závad | 4. 3. 2021 |
| 4. 3. 2017 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3753) | – | způsobilé | bez závad | 3. 4. 2017 |
| 13. 10. 2016 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3819) | – | způsobilé | 1 lehká | 13. 10. 2020 |
| 5. 10. 2016 | Evidenční kontrola | Jihočeský kraj (č. 3302) | – | způsobilé | bez závad | 1. 1. 1900 |
| 21. 9. 2016 | Opakovaná STK | Plzeňský kraj (č. 3407) | – | způsobilé | bez závad | 19. 9. 2020 |
| 19. 9. 2016 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3407) | – | dočasně způsobilé | 1 vážná | 19. 10. 2016 |
| 1. 8. 2016 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3850) | – | způsobilé | bez závad | 1. 8. 2020 |
| 6. 5. 2016 | Opakovaná STK | Plzeňský kraj (č. 3408) | – | způsobilé | 1 lehká | 13. 4. 2020 |
| 4. 5. 2016 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3824) | – | způsobilé | bez závad | 4. 5. 2020 |
| 22. 4. 2016 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3742) | – | způsobilé | 2 lehké | 22. 4. 2020 |
| 13. 4. 2016 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3408) | – | dočasně způsobilé | 2 lehké, 2 vážné | 13. 5. 2016 |
| 1. 4. 2016 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3302) | – | způsobilé | 2 lehké | 1. 4. 2020 |
| 23. 3. 2016 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 6802) | – | způsobilé | 1 lehká | 23. 3. 2020 |
| 22. 2. 2016 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3744) | 40 771 km | způsobilé | 7 lehké | 22. 2. 2018 |
| 27. 1. 2016 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3308) | – | způsobilé | 1 lehká | 27. 1. 2020 |
| 16. 12. 2015 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3635) | – | způsobilé | 1 lehká | 16. 12. 2019 |
| 21. 10. 2015 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3638) | – | způsobilé | 1 lehká | 21. 10. 2019 |
| 15. 7. 2015 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3401) | – | způsobilé | bez závad | 15. 7. 2019 |
| 17. 6. 2015 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3757) | – | způsobilé | bez závad | 17. 6. 2019 |
| 19. 5. 2015 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3223) | – | způsobilé | 3 lehké | 19. 5. 2019 |
| 9. 4. 2015 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 6714) | – | způsobilé | 2 lehké | 9. 4. 2019 |
| 2. 3. 2015 | Evidenční kontrola | Moravskoslezský kraj (č. 3852) | – | způsobilé | bez závad | |
| 27. 2. 2015 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3827) | – | způsobilé | 2 lehké | 27. 2. 2019 |
| 5. 1. 2015 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3814) | – | způsobilé | 2 lehké | 5. 1. 2019 |
| 9. 6. 2014 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3304) | – | způsobilé | 1 lehká | 9. 6. 2018 |
| 20. 3. 2014 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3521) | – | způsobilé | 3 lehké | 20. 3. 2018 |
| 11. 3. 2014 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3240) | – | způsobilé | 2 lehké | 11. 3. 2018 |
| 25. 2. 2014 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3316) | – | způsobilé | 2 lehké | 25. 2. 2018 |
| 20. 2. 2014 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3322) | – | způsobilé | bez závad | 20. 2. 2018 |
| 19. 2. 2014 | Evidenční kontrola | Středočeský kraj (č. 3209) | – | způsobilé | bez závad | |
| 11. 2. 2014 | Opakovaná STK | Zlínský kraj (č. 3744) | 39 330 km | způsobilé | 7 lehké | 10. 2. 2016 |
| 10. 2. 2014 | Opakovaná STK | Zlínský kraj (č. 3744) | 39 323 km | nezpůsobilé | 4 lehké, 2 vážné, 1 nebezpečná | 10. 2. 2014 |
| 27. 1. 2014 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3744) | 39 322 km | nezpůsobilé | 4 lehké, 4 vážné, 4 nebezpečné | 27. 1. 2014 |
| 5. 12. 2013 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3619) | – | nezpůsobilé | 3 lehké, 1 vážná, 2 nebezpečné | |
| 5. 12. 2013 | Opakovaná STK | Pardubický kraj (č. 3619) | – | způsobilé | 3 lehké | 5. 12. 2017 |
| 18. 10. 2013 | Evidenční kontrola | Jihočeský kraj (č. 3302) | – | způsobilé | bez závad | 1. 1. 1900 |
| 16. 10. 2013 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3851) | – | způsobilé | 1 lehká | 16. 10. 2017 |
| 8. 10. 2013 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3838) | – | způsobilé | bez závad | 8. 10. 2017 |
| 25. 7. 2013 | Evidenční kontrola | Zlínský kraj (č. 3819) | – | způsobilé | bez závad | |
| 18. 7. 2013 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3212) | – | způsobilé | bez závad | 18. 7. 2017 |
| 11. 7. 2013 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3213) | – | způsobilé | bez závad | 11. 7. 2017 |
| 4. 3. 2013 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3728) | – | způsobilé | bez závad | 4. 4. 2013 |
| 4. 3. 2013 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3728) | – | způsobilé | bez závad | 4. 3. 2017 |
| 11. 2. 2013 | Evidenční kontrola | Středočeský kraj (č. 3223) | – | způsobilé | bez závad | |
| 12. 11. 2012 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3504) | 16 000 km | způsobilé | bez závad | 12. 11. 2016 |
| 26. 9. 2012 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3407) | – | způsobilé | bez závad | 26. 9. 2016 |
| 24. 7. 2012 | Opakovaná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3820) | – | způsobilé | 1 lehká | 27. 6. 2016 |
| 28. 6. 2012 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3514) | – | způsobilé | 2 lehké | 28. 6. 2016 |
| 27. 6. 2012 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3820) | – | dočasně způsobilé | 2 lehké, 3 vážné | 27. 7. 2012 |
| 15. 6. 2012 | Opakovaná STK | Zlínský kraj (č. 3743) | – | způsobilé | 3 lehké | 15. 5. 2016 |
| 18. 5. 2012 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3819) | 5 000 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 18. 5. 2016 |
| 15. 5. 2012 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3743) | – | dočasně způsobilé | 3 lehké, 2 vážné | 14. 6. 2012 |
| 15. 5. 2012 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3824) | – | způsobilé | bez závad | 15. 5. 2016 |
| 11. 5. 2012 | Evidenční kontrola | Středočeský kraj (č. 3202) | 10 000 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 11. 5. 2012 |
| 24. 4. 2012 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3742) | – | způsobilé | 2 lehké | 24. 4. 2016 |
| 18. 4. 2012 | Opakovaná STK | Jihočeský kraj (č. 3302) | – | způsobilé | 3 lehké | 18. 4. 2016 |
| 18. 4. 2012 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3302) | – | dočasně způsobilé | 3 lehké, 1 vážná | 18. 5. 2012 |
| 2. 4. 2012 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3319) | – | způsobilé | 1 lehká | 30. 3. 2016 |
| 26. 1. 2012 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3713) | 37 507 km | způsobilé | 6 lehké | 26. 1. 2014 |
| 1. 12. 2011 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3637) | – | způsobilé | bez závad | 1. 12. 2015 |
| 23. 11. 2011 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3638) | – | způsobilé | 1 lehká | 23. 11. 2015 |
| 9. 11. 2011 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3308) | – | způsobilé | bez závad | 9. 11. 2015 |
| 29. 8. 2011 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3832) | – | způsobilé | bez závad | 29. 8. 2015 |
| 6. 6. 2011 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3224) | – | způsobilé | 1 lehká | 6. 6. 2015 |
| 12. 4. 2011 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3408) | – | způsobilé | 3 lehké | 12. 4. 2015 |
| 31. 3. 2011 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3641) | – | způsobilé | 3 lehké | 31. 3. 2015 |
| 25. 11. 2010 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3232) | – | způsobilé | bez závad | 25. 11. 2014 |
| 29. 7. 2010 | Evidenční kontrola | Kraj Vysočina (č. 3753) | – | způsobilé | bez závad | 29. 7. 2010 |
| 22. 6. 2010 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3311) | – | způsobilé | 1 lehká | 22. 6. 2011 |
| 11. 6. 2010 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3304) | – | způsobilé | bez závad | 11. 6. 2014 |
| 20. 5. 2010 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3641) | – | způsobilé | 2 lehké | 20. 5. 2014 |
| 19. 4. 2010 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3401) | – | způsobilé | 1 lehká | 19. 4. 2014 |
| 22. 3. 2010 | Evidenční kontrola | Moravskoslezský kraj (č. 3820) | 11 000 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 22. 3. 2010 |
| 9. 2. 2010 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3713) | 36 906 km | způsobilé | 4 lehké | 9. 2. 2012 |
| 4. 2. 2010 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3521) | 20 000 km | dočasně způsobilé | 1 lehká, 1 vážná | 6. 3. 2010 |
| 4. 2. 2010 | Opakovaná STK | Ústecký kraj (č. 3521) | 20 000 km | způsobilé | 1 lehká | 4. 2. 2014 |
| 17. 12. 2009 | Opakovaná STK | Jihomoravský kraj (č. 3747) | – | způsobilé | bez závad | 7. 12. 2013 |
| 9. 12. 2009 | Opakovaná STK | Pardubický kraj (č. 3619) | – | způsobilé | 2 lehké | 8. 12. 2013 |
| 8. 12. 2009 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3619) | 1 000 km nižší než dříve | nezpůsobilé | 2 lehké, 2 nebezpečné | 8. 12. 2009 |
| 7. 12. 2009 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3747) | – | dočasně způsobilé | 4 vážné | 6. 1. 2010 |
| 3. 12. 2009 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3822) | 9 932 km nižší než dříve | způsobilé | 3 lehké | 3. 12. 2010 |
| 18. 11. 2009 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3308) | – | způsobilé | bez závad | 18. 11. 2013 |
| 18. 11. 2009 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3307) | – | způsobilé | 1 lehká | 18. 11. 2013 |
| 20. 10. 2009 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3814) | 15 000 km | způsobilé | 2 lehké | 20. 10. 2013 |
| 7. 10. 2009 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3843) | – | způsobilé | 1 lehká | 7. 10. 2013 |
| 14. 9. 2009 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3316) | – | způsobilé | 3 lehké | 14. 9. 2013 |
| 19. 8. 2009 | Opakovaná STK | Středočeský kraj (č. 3212) | 10 000 km | způsobilé | 1 lehká | 18. 8. 2013 |
| 18. 8. 2009 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3212) | 10 000 km nižší než dříve | nezpůsobilé | 1 lehká, 1 nebezpečná | 18. 8. 2009 |
| 15. 6. 2009 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3311) | – | způsobilé | 1 lehká | 15. 6. 2010 |
| 25. 5. 2009 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3804) | – | způsobilé | 2 lehké | 25. 5. 2013 |
| 12. 5. 2009 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3601) | – | způsobilé | 1 lehká | 12. 5. 2013 |
| 4. 12. 2008 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3822) | 51 528 km | způsobilé | 2 lehké | 4. 12. 2009 |
| 1. 12. 2008 | Na žádost zákazníka | Moravskoslezský kraj (č. 3822) | 51 516 km | nezpůsobilé | 2 lehké, 3 vážné, 5 nebezpečné | 1. 12. 2008 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový provozovatel Oděvní průmysl, a.s. (IČO 15545415)
-
Nový provozovatel ZEMĚDĚLSKÁ SPOLEČNOST "LAKO", s.r.o. (IČO 46342419)
-
Nový vlastník a provozovatel ROLS Konice a.s. (IČO 49435124)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 4. 2016 · stanice: VRCHLICKÉHO 349, 79852, KONICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 4. 2020 · stanice: VRCHLICKÉHO 349, 79852, KONICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 3. 2024 · stanice: ZA OLOMOUCKOU, 79601, PROSTĚJOV · protokol CZ-3723-20-53-9125
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 4. 2028 · stanice: ZA OLOMOUCKOU, 79601, PROSTĚJOV · protokol CZ-3723-24-04-0027
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 1 (BSS PS 2 08.06 AGRO 1984 v ČR obvykle 1,8, medián 2)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 82,3 %
Srovnáváme s 316 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu BSS PS 2 08.06 AGRO
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (51)
Identifikace
- Tovární značka
- BSS
- Obchodní označení
- PS 2 08.06 AGRO
- Typ
- BSS PS2 08.06 AGRO /
- VIN
- 0325
- PČV
- 8326306
- Druh vozidla
- Přívěs traktorový sklápěcí
- Kategorie vozidla
- OT4
- Výrobce vozidla
- BSS N.P. ZÁVOD 2 SENICE NA HANÉ
- Rok výroby
- 1984
- Datum 1. registrace
- 13. 6. 1984
- Datum 1. registrace v ČR
- 13. 6. 1984
- Druh (typ)
- PŘÍVĚS SKLÁPĚCÍ
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -0
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 25
Emise a spotřeba
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 0/ 0
- Za jízdy
- 0
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 6400/ 2300/ 2170
- Rozvor [mm]
- 2950
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 2215
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 8000/ 8000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 4000/ 4000
4000/ 4000
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 4440
- Ložná šířka
- 2145
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 12,5-18 ZS 4/ 11-18
12,5-18 ZS 4/ 11-18
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- BSS N.P. ZÁVOD 2 SENICE NA HANÉ
- Výrobní číslo karoserie
- 0325
- Barva
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 0 / 0 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- ZÁVĚS OKO 40 MM
- Brzdy provozní
- ne
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 1546
- Číslo TP
- AH330816
- Číslo ORV
- ZAA119294
- Druh RZ
- PŘÍVĚS TRAKTORU
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 0325
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.