ZETOR 6211
- 1987
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- motorová nafta (NM)
- 3456 cm³
- 41,8 kW ≈ 57 k
VIN11376
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 22:30 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/8340603
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 12× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1987. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- ZETOR
- Model
- 6211
- Typ
- ZETOR 6211 /
- Rok výroby
- 1987
- Datum 1. registrace
- 2. 3. 1988
- Datum 1. registrace v ČR
- 2. 3. 1988
- Barva
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 3456 cm³
- Výkon
- 41,8 kW
- Kategorie
- T1 – TRAKTOR
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: HARTMAN Agro s.r.o. (IČO 04619170) od 5. 2. 2016
- Provozovatel: HARTMAN Agro s.r.o. (IČO 04619170) od 5. 2. 2016
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 2. 3. 1988 | První registrace | Státní statek Znojmo (IČO 00142298) | Registr silničních vozidel |
| 9. 4. 1998 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 5. 2. 2016 | Nový vlastník a provozovatel | HARTMAN Agro s.r.o. (IČO 04619170) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 15. 6. 2026 | Opakovaná STK + měření emisí | Znojmo (č. 6723) | 7 464 km | způsobilé | 3 lehké
| 15. 6. 2030 |
| 29. 5. 2026 | Pravidelná STK + měření emisí | Znojmo (č. 6723) | 7 461 km nižší než dříve | nezpůsobilé | 3 lehké, 5 vážných
| 28. 6. 2026 |
| 5. 7. 2025 | Pravidelná STK | Tábor (č. 6302) | – | způsobilé | 1 lehká
| 5. 7. 2029 |
| 20. 3. 2025 | Pravidelná STK | Brno (č. 3710) | 34 080 km | způsobilé | 6 lehkých
| 20. 3. 2027 |
| 20. 3. 2025 | Měření emisí | Brno (č. 570201) | 34 079 km | způsobilé | bez závad | 20. 3. 2027 |
| 5. 6. 2024 | Pravidelná STK | Kladno (č. 3242) | – | způsobilé | bez závad | 5. 6. 2028 |
| 29. 3. 2023 | Před schvál. tech. způsob. vozidla | Letohrad (č. 6616) | 802 km | způsobilé | 3 lehké
| 24. 3. 2027 |
| 24. 3. 2023 | Měření emisí | Letohrad (č. 561108) | 802 km nižší než dříve | – | bez závad | 24. 3. 2027 |
| 23. 9. 2022 | Opakovaná STK | Brno (č. 3710) | 33 360 km | způsobilé | 6 lehkých
| 7. 8. 2024 |
| 22. 9. 2022 | Měření emisí | Brno (č. 570201) | 33 360 km | způsobilé | bez závad | 22. 9. 2024 |
| 8. 7. 2022 | Pravidelná STK | Brno (č. 3710) | 33 341 km | dočasně způsobilé | 6 lehkých, 1 vážná
| 7. 8. 2022 |
| 28. 6. 2022 | Měření emisí | Brno (č. 570201) | 33 340 km | způsobilé | bez závad | 28. 6. 2024 |
| 26. 5. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Znojmo (č. 6723) | 6 806 km | způsobilé | 4 lehké
| 26. 5. 2026 |
| 10. 7. 2021 | Pravidelná STK | Tábor (č. 6302) | – | způsobilé | 2 lehké
| 10. 7. 2025 |
| 16. 3. 2021 | Opakovaná STK | Žatec (č. 3514) | 1 760 km | způsobilé | 1 lehká
| 10. 3. 2025 |
| 10. 3. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Žatec (č. 3514) | 1 760 km nižší než dříve | dočasně způsobilé | 1 lehká, 2 vážné
| 10. 3. 2025 |
| 7. 8. 2020 | Pravidelná STK | Chotěboř (č. 3629) | – | způsobilé | bez závad | 7. 8. 2024 |
| 10. 6. 2020 | Pravidelná STK | Brno (č. 3710) | 32 861 km | způsobilé | 8 lehkých
| 10. 6. 2022 |
| 10. 6. 2020 | Měření emisí | Brno (č. 570201) | 32 860 km | způsobilé | 1 lehká
| 10. 6. 2022 |
| 2. 6. 2020 | Evidenční kontrola | Benešov (č. 3223) | – | způsobilé | bez závad | |
| 26. 5. 2020 | Pravidelná STK | Kladno (č. 3246) | – | způsobilé | bez závad | 26. 5. 2024 |
| 5. 9. 2019 | Pravidelná STK | Česká Lípa (č. 3525) | 72 km | způsobilé | 4 lehké
| 4. 9. 2023 |
| 4. 9. 2019 | Měření emisí | Česká Lípa (č. 450109) | 72 km nižší než dříve | – | 1 lehká
| 4. 9. 2023 |
| 19. 8. 2019 | Pravidelná STK | Uhlířské Janovice (č. 3204) | – | způsobilé | bez závad | 19. 8. 2023 |
| 28. 8. 2018 | Pravidelná STK | Dolní Cerekev (č. 6711) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 28. 8. 2022 |
| 21. 8. 2018 | Měření emisí | Prosíčka (č. 460116) | 2 276 km nižší než dříve | – | bez závad | 21. 8. 2022 |
| 13. 3. 2018 | Pravidelná STK + měření emisí | Jihomoravský kraj (č. 6723) | 6 011 km nižší než dříve | způsobilé | 3 lehké
| 13. 3. 2022 |
| 15. 8. 2017 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3710) | 32 489 km | způsobilé | 7 lehkých
| 15. 8. 2019 |
| 24. 6. 2017 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 6302) | – | způsobilé | 1 lehká
| 24. 6. 2021 |
| 7. 4. 2017 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 6725) | 45 km nižší než dříve | způsobilé | 8 lehkých
| 7. 4. 2021 |
| 25. 3. 2017 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 6505) | 1 760 km nižší než dříve | způsobilé | 5 lehkých
| 25. 3. 2021 |
| 3. 6. 2016 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3207) | – | způsobilé | 1 lehká
| 3. 6. 2020 |
| 1. 2. 2016 | Evidenční kontrola | Jihomoravský kraj (č. 6723) | 20 258 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | |
| 24. 7. 2015 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3761) | 105 443 km | způsobilé | 3 lehké
| 24. 7. 2017 |
| 3. 7. 2015 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3408) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 2. 7. 2019 |
| 14. 5. 2015 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3528) | – | způsobilé | 7 lehkých
| 14. 5. 2019 |
| 20. 4. 2015 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3316) | – | způsobilé | 4 lehké
| 20. 4. 2019 |
| 3. 7. 2014 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3629) | – | způsobilé | bez závad | 3. 7. 2018 |
| 5. 3. 2014 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 6723) | 14 571 km nižší než dříve | způsobilé | 3 lehké
| 5. 3. 2018 |
| 30. 6. 2013 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 6302) | – | způsobilé | 1 lehká
| 29. 6. 2017 |
| 10. 5. 2013 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3760) | 92 340 km | způsobilé | 6 lehkých
| 10. 5. 2015 |
| 10. 4. 2013 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 6725) | – | způsobilé | 3 lehké
| 10. 4. 2017 |
| 17. 12. 2012 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 6505) | 65 000 km nižší než dříve | způsobilé | 4 lehké
| 17. 12. 2016 |
| 4. 6. 2012 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3207) | – | způsobilé | bez závad | 4. 6. 2016 |
| 12. 5. 2011 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3528) | – | způsobilé | 4 lehké
| 12. 5. 2015 |
| 13. 4. 2011 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3760) | 180 088 km | způsobilé | 5 lehkých
| 13. 4. 2013 |
| 19. 8. 2010 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3316) | – | způsobilé | 10 lehkých
| 19. 8. 2014 |
| 20. 5. 2010 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 6302) | – | způsobilé | bez závad | 19. 5. 2014 |
| 22. 3. 2010 | Opakovaná STK | Jihomoravský kraj (č. 6723) | 13 235 km | způsobilé | 5 lehkých
| 18. 3. 2014 |
| 19. 3. 2010 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 6723) | 13 220 km nižší než dříve | dočasně způsobilé | 5 lehkých, 2 vážné
| 18. 4. 2010 |
| 14. 3. 2010 | Evidenční kontrola | Jihočeský kraj (č. 6302) | – | způsobilé | bez závad | 14. 3. 2010 |
| 15. 2. 2010 | Evidenční kontrola | Středočeský kraj (č. 6204) | – | způsobilé | bez závad | 15. 2. 2010 |
| 28. 10. 2009 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 6505) | 65 000 km | způsobilé | 3 lehké
| 28. 10. 2013 |
| 19. 9. 2009 | Evidenční kontrola | Středočeský kraj (č. 6204) | – | způsobilé | bez závad | 19. 9. 2009 |
| 27. 5. 2009 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3756) | 28 000 km | způsobilé | 4 lehké
| 27. 5. 2011 |
| 16. 3. 2009 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 6725) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 16. 3. 2013 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový provozovatel Státní statek Znojmo (IČO 00142298)
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 18. 4. 2010 · stanice: Přímětice 604, 669 04, Znojmo
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 3. 2018 · stanice: Přímětice 604, 669 04, Znojmo
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Přímětice 604, 669 04, ZnojmoEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Přímětice 604, 669 04, Znojmo
-
Nový vlastník a provozovatel HARTMAN Agro s.r.o. (IČO 04619170)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 3. 2022 · stanice: Přímětice 604, 669 04, Znojmo · protokol CZ-6723-18-53-8013
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 5. 2026 · stanice: Přímětice 604, 669 04, Znojmo · protokol CZ-6723-22-55-9076
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 28. 6. 2026 · stanice: Přímětice 604, 669 04, Znojmo · protokol CZ-6723-26-05-0050
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 5. 2030 · stanice: Přímětice 604, 669 04, Znojmo · protokol CZ-6723-26-06-0030
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 2 (ZETOR 6211 1987 v ČR obvykle 1,4, medián 1)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0,3 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 62,5 %
Srovnáváme s 381 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu ZETOR 6211
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- ZÁVĚS
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (58)
Identifikace
- Tovární značka
- ZETOR
- Obchodní označení
- 6211
- Typ
- ZETOR 6211 /
- VIN
- 11376
- PČV
- 8340603
- Druh vozidla
- TRAKTOR
- Kategorie vozidla
- T1
- Výrobce vozidla
- ZETOR, A.S., BRNO, ČESKÁ REPUBLIKA
- Rok výroby
- 1987
- Datum 1. registrace
- 2. 3. 1988
- Datum 1. registrace v ČR
- 2. 3. 1988
- Druh (typ)
- BEZPEČNOSTNÍ KABINA
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- ZETOR, A.S., BRNO, ČESKÁ REPUBLIKA
- Typ motoru
- Z 6201
- Číslo motoru
- 11360
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 41.8 / 2200
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 3456
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -1
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 25
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0
Emise a spotřeba
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- Spotřeba předpis
- ZM
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 0/ 0
- Za jízdy
- 86
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 3800/ 1817/ 2657
- Rozvor [mm]
- 2257
- Provozní hmotnost
- 3400
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 4830/ 4830
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- /
/
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 8500/ 8500
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 6.50-16 / 4.50E X 16
16.9-28 / W 12 X 28
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- VLAD, PREŠOV, ČESKÁ REPUBLIKA
- Barva
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 1 / 1 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- ETÁŽOVÝ ZÁVĚS S AUTOIMATICKOU HUBICÍ
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 4085-003-00
- Číslo TP
- AI422498
- Číslo ORV
- ZAB112225
- Druh RZ
- TRAKTOR
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 11376
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.