AVIA DVS 12 A30
- 1976
- ČERVENÁ
- motorová nafta (NM)
- 3319 cm³
- 58,8 kW ≈ 80 k
VIN17-76-06458
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 5:28 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/8378380
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1976. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- AVIA
- Model
- DVS 12 A30
- Typ
- AVIA 30 DVS 12
- Rok výroby
- 1976
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 1976
- Datum 1. registrace v ČR
- 28. 12. 1976
- Barva
- ČERVENÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 3319 cm³
- Výkon
- 58,8 kW
- Kategorie
- N2 – Speciální automobil skříňový
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Město Třeboň (IČO 00247618) od 30. 6. 2011
- Provozovatel: Město Třeboň (IČO 00247618) od 30. 6. 2011
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 1. 1. 1976 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 28. 12. 1976 | První registrace v ČR | Registr silničních vozidel | |
| 28. 12. 1976 | Nový provozovatel | VÝBOR V JINDRICHOVE HRADCI OKRESNÍ INSPEKCE POŽÁRNÍ OCHRANY | Registr silničních vozidel |
| 14. 12. 1987 | Nový provozovatel | Hasičský záchranný sbor okresu Jindřichův Hradec (IČO 00666726) | Registr silničních vozidel |
| 25. 2. 1991 | Nový provozovatel | Obec Rapšach (IČO 00666521) | Registr silničních vozidel |
| 30. 6. 2011 | Nový vlastník a provozovatel | Město Třeboň (IČO 00247618) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 28. 7. 2026 | Pravidelná STK | České Budějovice (č. 3307) | 44 348 km | způsobilé | bez závad | 28. 7. 2027 |
| 28. 7. 2026 | Měření emisí | České Budějovice (č. 530107) | 44 344 km | způsobilé | bez závad | 28. 7. 2027 |
| 21. 7. 2025 | Pravidelná STK | České Budějovice (č. 3307) | 44 141 km | způsobilé | 1 lehká
| 21. 7. 2026 |
| 21. 7. 2025 | Měření emisí | České Budějovice (č. 530107) | 44 136 km | způsobilé | bez závad | 21. 7. 2026 |
| 23. 7. 2024 | Pravidelná STK | České Budějovice (č. 3307) | 43 697 km | způsobilé | 5 lehkých
| 23. 7. 2025 |
| 23. 7. 2024 | Měření emisí | České Budějovice (č. 530107) | 43 692 km | způsobilé | bez závad | 23. 7. 2025 |
| 2. 7. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Jindřichův Hradec (č. 3312) | 43 518 km | způsobilé | 3 lehké
| 2. 7. 2024 |
| 19. 7. 2022 | Pravidelná STK | České Budějovice (č. 3307) | 43 255 km | způsobilé | 4 lehké
| 19. 7. 2023 |
| 19. 7. 2022 | Měření emisí | České Budějovice (č. 530107) | 43 249 km | způsobilé | bez závad | 19. 7. 2023 |
| 14. 7. 2021 | Pravidelná STK | České Budějovice (č. 3307) | 42 963 km | způsobilé | 4 lehké
| 14. 7. 2022 |
| 14. 7. 2021 | Měření emisí | České Budějovice (č. 530107) | 42 958 km | způsobilé | bez závad | 14. 7. 2022 |
| 23. 6. 2020 | Pravidelná STK | České Budějovice (č. 3307) | 42 753 km | způsobilé | 2 lehké
| 23. 6. 2021 |
| 23. 6. 2020 | Měření emisí | České Budějovice (č. 530107) | 42 748 km | způsobilé | 1 lehká
| 23. 6. 2021 |
| 11. 7. 2019 | Pravidelná STK | České Budějovice (č. 3307) | 42 563 km | způsobilé | 1 lehká
| 11. 7. 2020 |
| 11. 7. 2019 | Měření emisí | České Budějovice (č. 530107) | 42 557 km | způsobilé | 1 lehká
| 11. 7. 2020 |
| 12. 7. 2018 | Pravidelná STK | České Budějovice (č. 3307) | 42 199 km | způsobilé | bez závad | 12. 7. 2019 |
| 12. 7. 2018 | Měření emisí | České Budějovice (č. 530107) | 42 194 km | – | bez závad | 12. 7. 2019 |
| 19. 7. 2017 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3307) | 41 798 km | způsobilé | 1 lehká
| 19. 7. 2018 |
| 4. 7. 2016 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3307) | 41 662 km | způsobilé | 6 lehkých
| 4. 7. 2017 |
| 29. 6. 2015 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3307) | 41 399 km | způsobilé | 3 lehké
| 29. 6. 2016 |
| 24. 6. 2014 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3307) | 41 222 km | způsobilé | 1 lehká
| 24. 6. 2015 |
| 19. 6. 2013 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3307) | 40 913 km | způsobilé | bez závad | 19. 6. 2014 |
| 19. 6. 2012 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3307) | 40 315 km | způsobilé | bez závad | 19. 6. 2013 |
| 30. 6. 2011 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3307) | – | způsobilé | bez závad | 30. 6. 2012 |
| 5. 3. 2010 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3312) | 39 807 km | způsobilé | 6 lehkých
| 5. 3. 2011 |
| 23. 1. 2009 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3312) | 39 673 km | způsobilé | 5 lehkých
| 23. 1. 2010 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace ve světě
-
První registrace v ČRNový provozovatel VÝBOR V JINDRICHOVE HRADCI OKRESNÍ INSPEKCE POŽÁRNÍ OCHRANY
-
Nový provozovatel Hasičský záchranný sbor okresu Jindřichův Hradec (IČO 00666726)
-
Nový provozovatel Obec Rapšach (IČO 00666521)
-
Nový vlastník a provozovatel Město Třeboň (IČO 00247618)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 6. 2013 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 370 04, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 6. 2014 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 370 04, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 6. 2015 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 370 04, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 6. 2016 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 370 04, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 7. 2017 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 370 04, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 7. 2018 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 370 04, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4 · protokol CZ-3307-17-07-2552
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 7. 2019 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 370 04, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4 · protokol CZ-3307-18-07-1476
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 7. 2020 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 370 04, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4 · protokol CZ-3307-19-07-1747
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 6. 2021 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 370 04, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4 · protokol CZ-3307-20-06-4352
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 7. 2022 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 370 04, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4 · protokol CZ-3307-21-07-1904
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 7. 2023 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 370 04, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4 · protokol CZ-3307-22-07-2627
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 7. 2024 · stanice: JITKA - OTÍN 3, 377 01, JINDŘICHŮV HRADEC · protokol CZ-3312-23-07-0002
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 7. 2025 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 370 04, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4 · protokol CZ-3307-24-07-3604
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 7. 2026 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 370 04, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4 · protokol CZ-3307-25-07-3019
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 7. 2027 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 370 04, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4 · protokol CZ-3307-26-07-3463
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- MAJÁK MODRÝ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (54)
Identifikace
- Tovární značka
- AVIA
- Obchodní označení
- DVS 12 A30
- Typ
- AVIA 30 DVS 12
- VIN
- 17-76-06458
- PČV
- 8378380
- Druh vozidla
- Speciální automobil skříňový
- Druh vozidla 2. ř.
- POŽÁRNÍ
- Kategorie vozidla
- N2
- Výrobce vozidla
- AVIA N.P., PRAHA, ČR
- Rok výroby
- 1976
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 1976
- Datum 1. registrace v ČR
- 28. 12. 1976
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- AVIA N.P. , PRAHA, ČR
- Typ motoru
- 712.01
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 58.8 / 3200
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 3319
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -1 ZADNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 77
Emise a spotřeba
- Spotřeba při rychlosti [l.100 km⁻¹]
- 14 / 60
- Za jízdy
- 0
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 5610/ 2230/ 2675
- Rozvor [mm]
- 2680
- Provozní hmotnost
- 4425
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 5150/ 5150
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1860 / 1860
3290 / 3290
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 900/ 900
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 6.50-20 10 PR/ 5.50 -20 DC
6.50-20 10 PR/ 5.50 -20 DC
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- KAROSA N.P., VYSOKÉ MÝTO, ČR
- Výrobní číslo karoserie
- 276
- Barva
- ČERVENÁ
- Barva doplňková
- BÍLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 8+1 / 8+1 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- NESAMOČINNÝ 03 ČSN 30.660.1
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 730-002-79
- Číslo TP
- UI495713
- Číslo ORV
- UAT905110
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Další záznamy
- Zvláštní výbava a zařízení:
- požární výstroj se stříkačkou PS 12
- maják modré barvy - 2x.
Upřesnění:
*20-21: druh kol - jednoduchá disková dvojitá.
Povolená výjimka z ustanovení vyhlášky č. 90/1975 Sb:
§ 33 odst. 3 - podlaha plošiny není v místě, které může být vystaveno vysokým teplotám při poruše
pneumatik zadní nápravy, chráněna ohnivzdorným materiálem, ani ohnivzdorným nátěrem.
Vozidlo postavené na tomto strojovém spodku podléhá samostatnému schválení technické způsobilosti,
což finalista musí vyžádat na MV, Správě pro dopravu.
§ 34 odst. 12 - větší přesah šířky vozidla při otevřených dveřích
§ 53 odst. 7 - viditelnost výstražných světel nesplňuje požadavek
§ 53 odst. 6 - výstražné světlo není umístěno na nejvyšším místě
§ 62 odst. 6 - pomocné spojovací zařízení pro lano nebo řetězy nejsou.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 17-76-06458
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.