MULTICAR M25

  • 1979
  • MODRÁ-ZÁKLADNÍ
  • motorová nafta (NM)
  • 1997 cm³
  • 33 kW ≈ 45 k

VIN17131

Stav registru k 1. 10. 2026

Přehled pro inzerát Jak to vložit do inzerátu

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 9:51 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/8424017

STK propadla 1. 12. 2024. Novější prohlídka se mohla do registru dostat až po měsíční aktualizaci.
Hlídat toto vozidlo

Semafor rizik

červená

Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.

  • Červenáz registru Technická kontrola (STK) je propadláPoslední platná pravidelná prohlídka v registru skončila 1. 12. 2024 (posuzujeme ke dni údajů z registru, novější prohlídka se mohla do registru dostat až později). Vozidlo bez platné STK nesmí jezdit po silnicích.
  • Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 4× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1979. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
MULTICAR
Model
M25
Typ
MULTICAR 25 L 02 /
Rok výroby
1979
Datum 1. registrace
14. 5. 1979
Datum 1. registrace v ČR
14. 5. 1979
Barva
MODRÁ-ZÁKLADNÍ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
1997 cm³
Výkon
33 kW
Kategorie
N1 – Nákladní automobil valníkový
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK propadlá
platnost do 1. 12. 2024
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
1 683 km
při prohlídce 11. 4. 2024
stav v některé prohlídce nižší než dříve
1
Vlastník v registru
Holcim (Česko), a.s.
od 14. 5. 1979

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
14. 5. 1979 První registrace Holcim (Česko), a.s. (IČO 14867494) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

020 00040 00060 000 2011201320152017201920212023 12. 1. 2010: 1 089 km27. 11. 2013: 1 099 km31. 3. 2016: 33 395 km24. 1. 2018: 395 km23. 3. 2018: 36 016 km17. 4. 2018: 36 020 km17. 4. 2018: 36 021 km18. 11. 2019: 1 098 km22. 11. 2019: 395 km24. 3. 2020: 1 683 km25. 3. 2020: 1 683 km30. 4. 2020: 38 136 km1. 12. 2022: 42 183 km22. 12. 2022: 42 205 km20. 10. 2023: 604 km11. 4. 2024: 1 683 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
9. 9. 2026 Pravidelná STK Přerov (č. 3812) – způsobilé bez závad 9. 9. 2030
11. 4. 2024 Pravidelná STK + měření emisí Babice (č. 6742) 1 683 km způsobilé
4 lehké
  • 3.4.2.1 Stěrač zadního skla chybí nebo ramínko dostatečně nestírá v celé ploše. lehká
  • 6.2.3.3.1 Uvolněné nebo opotřebené závěsy dveří, vodicí kladky posuvných dveří, omezovače dveří, avšak tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich otvírání a zavírání. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
  • 6.2.8.1.1 Stupátko nebo schůdky u vozidla poškozeny, avšak tato závada nemá vliv na spolehlivost nebo bezpečnost. lehká
11. 4. 2028
20. 10. 2023 Pravidelná STK Blovice (č. 6409) 604 km nižší než dříve způsobilé
2 lehké
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
20. 10. 2027
20. 10. 2023 Měření emisí Blovice (č. 440612) – – bez závad 20. 10. 2027
20. 9. 2023 Pravidelná STK Lipník nad Bečvou (č. 6802) – způsobilé
2 lehké
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
20. 9. 2027
30. 5. 2023 Pravidelná STK Soběslav (č. 3324) – způsobilé
2 lehké
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 4.11.3.1 Izolace elektrického kabelu v mírně zhoršeném stavu. lehká
30. 5. 2027
22. 12. 2022 Opakovaná STK + měření emisí Litoměřice (č. 3505) 42 205 km způsobilé
2 lehké
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
22. 12. 2024
1. 12. 2022 Pravidelná STK + měření emisí Litoměřice (č. 3505) 42 183 km nezpůsobilé
2 lehké, 4 vážné
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 8.2.2.2.1.1 Naměřená hodnota kouřivosti přesahuje úroveň korigovaného součinitele absorpce uvedenou na štítku výrobce. vážná
  • 8.2.2.2.1.8 Povolený rozptyl kouřivosti byl překročen. vážná
  • 8.2.2.2.1.1 Naměřená hodnota kouřivosti přesahuje úroveň korigovaného součinitele absorpce uvedenou na štítku výrobce. vážná
  • 8.2.2.2.1.8 Povolený rozptyl kouřivosti byl překročen. vážná
31. 12. 2022
24. 6. 2020 Pravidelná STK Přerov (č. 3812) – způsobilé bez závad 24. 6. 2024
30. 4. 2020 Opakovaná STK Litoměřice (č. 3505) 38 136 km způsobilé
4 lehké
  • 0.2.2.1.1 Vozidlo uvedené do provozu před 1. 1. 2002 není vybaveno povinným štítkem výrobce nebo je štítek nečitelný nebo některé předepsané údaje chybí. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
1. 4. 2022
25. 3. 2020 Pravidelná STK Fryšták (č. 6739) 1 683 km způsobilé
5 lehkých
  • 3.2.5.1 Některé okno, je-li otevíratelné, nelze otevřít. lehká
  • 4.4.2.1.1 Spínač výstražné signalizace není spolehlivý. lehká
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
  • 6.2.5.1.1 Sedadlo řidiče má poškozený nebo opotřebený povrch sedadla. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
24. 3. 2024
24. 3. 2020 Měření emisí Zlín (č. 570523) 1 683 km – bez závad 24. 3. 2024
22. 11. 2019 Pravidelná STK + měření emisí Blovice (č. 6409) 395 km nižší než dříve způsobilé
4 lehké
  • 0.2.2.1.1 Vozidlo uvedené do provozu před 1. 1. 2002 není vybaveno povinným štítkem výrobce nebo je štítek nečitelný nebo některé předepsané údaje chybí. lehká
  • 4.11.1.1 Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. lehká
  • 4.11.3.1 Izolace elektrického kabelu ve zhoršeném stavu. lehká
  • 6.2.5.1.1 Sedadlo řidiče má poškozený nebo opotřebený povrch sedadla. lehká
22. 11. 2023
18. 11. 2019 Pravidelná STK + měření emisí Benešov (č. 3223) 1 098 km nižší než dříve způsobilé
4 lehké
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.5.1.1 Sedadlo řidiče má poškozený nebo opotřebený povrch sedadla. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
18. 11. 2023
9. 5. 2019 Pravidelná STK Opava (č. 3810) – způsobilé
2 lehké
  • 0.2.2.1.1 Vozidlo uvedené do provozu před 1. 1. 2002 není vybaveno povinným štítkem výrobce nebo je štítek nečitelný nebo některé předepsané údaje chybí. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
9. 5. 2023
17. 4. 2018 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3505) 36 021 km způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.15.4.1 Vnější poškození lanovodů (bovdenů), které nemá vliv na jeho funkci. lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
17. 4. 2020
17. 4. 2018 Měření emisí Litoměřice (č. 450602) 36 020 km – bez závad 17. 4. 2020
23. 3. 2018 Na žádost zákazníka Ústecký kraj (č. 3505) 36 016 km dočasně způsobilé
5 lehkých, 8 vážných
  • 0.2.1.3 Identifikační číslo / výrobní číslo neodpovídá údajům uvedených v dokladech vozidla nebo v dokladech výměnného samostatného technického celku (výměnná nástavba, pracovní stroj nesený). vážná
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze/oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 1.1.12.2.2 Brzdová hadice zkroucená, popraskaná nebo odřená tak, že je zasažena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. vážná
  • 1.4.2.1.1 Některé z kol vozidla, ovládané parkovací brzdou, nedosahuje požadovaného brzdného účinku. vážná
  • 4.1.2.1.1 Výškové seřízení sklonu rozhraní potkávacího světlometu neodpovídá požadavkům. vážná
  • 4.3.2.2 Narušená funkce ovládacího zařízení - brzdová světla se nerozsvítí bezprostředně po aktivaci brzdy. vážná
  • 4.5.1.1.2 Nesvítí zadní mlhová svítilna na straně přivrácené do středu vozovky. vážná
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.2 Koroze části karosérie, kabiny nebo nástavby vozidla, která narušuje celkovou pevnost a spolehlivost konstrukce vozidla. vážná
  • 6.2.11.1.2 Zjevná koroze, deformace nebo praskliny bočnice, čela nebo sloupku, která narušuje pevnost nebo těsnost valníkové karoserie nákladového prostoru. vážná
  • 0.2.2.1.1 Vozidlo uvedené do provozu v ČR před 1.1.2002 není vybaveno výrobním štítkem, nebo je štítek nečitelný, nebo některé předepsané údaje chybí. lehká
24. 1. 2018 Evidenční kontrola Plzeňský kraj (č. 3412) 395 km nižší než dříve dočasně způsobilé
1 lehká, 1 vážná
  • 0.1.1 Vozidlo, které podléhá registraci, není opatřeno předepsaným počtem tabulek registračních značek. vážná
  • 0.2.2.1.1 Vozidlo uvedené do provozu v ČR před 1.1.2002 není vybaveno výrobním štítkem, nebo je štítek nečitelný, nebo některé předepsané údaje chybí. lehká
2. 5. 2016 Pravidelná STK Jihomoravský kraj (č. 3731) – způsobilé
3 lehké
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 7.11.2.1 Počitadlo ujeté vzdálenosti, zjevně nefunguje. lehká
  • 0.2.2.1.1 Vozidlo uvedené do provozu v ČR před 1.1.2002 není vybaveno výrobním štítkem, nebo je štítek nečitelný, nebo některé předepsané údaje chybí. lehká
2. 5. 2020
31. 3. 2016 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3505) 33 395 km způsobilé
6 lehkých
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
31. 3. 2018
21. 12. 2015 Pravidelná STK Plzeňský kraj (č. 6401) – způsobilé
5 lehkých
  • 2.1.1.5.1 Netěsnost převodky řízení. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 3.4.2.1 Stěrač zadního skla chybí nebo ramínko dostatečně nestírá v celé ploše. lehká
  • 6.2.8.1.1 Stupátko nebo schůdky poškozeny nebo zkorodovány, avšak tato závada nemá vliv na spolehlivost nebo bezpečnost. lehká
21. 12. 2019
22. 6. 2015 Evidenční kontrola Ústecký kraj (č. 3513) – způsobilé bez závad
19. 1. 2015 Pravidelná STK Moravskoslezský kraj (č. 3810) – způsobilé bez závad 19. 1. 2019
27. 11. 2013 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3223) 1 099 km způsobilé
2 lehké
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
27. 11. 2017
1. 2. 2013 Evidenční kontrola Ústecký kraj (č. 3513) – způsobilé bez závad
1. 2. 2013 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3513) – způsobilé
1 lehká
  • 6.2.11.1.1 Poškození bočnice, čela valníkové karoserie. lehká
1. 2. 2017
21. 3. 2012 Pravidelná STK Olomoucký kraj (č. 6802) – způsobilé
2 lehké
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 1015 Tabulka státní poznávací značky není dostatečně upevněna, popřípadě je mírně poškozená, avšak dostatečně čitelná (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
21. 3. 2016
21. 6. 2010 Pravidelná STK Moravskoslezský kraj (č. 3810) – způsobilé
2 lehké
  • 4074 Pneumatika dře o jiné části vozidla (poškození pneumatiky). (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5273 Některá bočnice, zadní čelo, případně nástavba bočnic je mírně poškozená,děravá nebo netěsná, popř. její kování, závěsy nebo závěry (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
21. 6. 2014
12. 1. 2010 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3223) 1 089 km způsobilé
8 lehkých
  • 2132 V převodu provozní brzdy jsou vůle, které však ještě neohrožují jeho funkci (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 2143 Při brzdění nebo odbrzďování parkovací brzdou se projevuje váznutí (drhnutí) některých dílů, způsobené nečistotami, korozí nebo nedostatkem maziva (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 4021 Některé pohyblivé uložení má nedostatečnou vůli (následkem zadření apod.) nebo vůli mírně zvětšenou (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5031 Některé nosné díly rámu (nosné konstrukce) jsou mírně narušeny korozí (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 6034 Světlomet má prasklé sklo, tento stav nemá vliv na seřízení ani funkci (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5021 Snýtované, sešroubované nebo pružné spojení některých dílů je uvolněno, popřípadě svařované spojení narušeno natolik, že pevnost (tuhost) rámu (nosné konstrukce): zatím není podstatně zmenšena (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 4031 Ve valivém uložení některého kola není dostatečná vůle, nebo je vůle mírně zvětšená, popřípadě kolo se neotáčí plynule a rovnoměrně (např. následkem mechanické závady valivého ložiska) (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
12. 1. 2014

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel Holcim (Česko), a.s. (IČO 14867494)
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 9. 2009 · stanice: U TEREZÍNSKÉ KŘIŽOVATKY 176, 41201, LITOMĚŘICE
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 3. 2018 · stanice: U TEREZÍNSKÉ KŘIŽOVATKY 176, 41201, LITOMĚŘICE
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 4. 2020 · stanice: U TEREZÍNSKÉ KŘIŽOVATKY 176, 41201, LITOMĚŘICE · protokol CZ-3505-18-04-1148
  5. Vybavení zapsané v registru: MAJÁK MODRÝ
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 4. 2022 · stanice: U TEREZÍNSKÉ KŘIŽOVATKY 176, 41201, LITOMĚŘICE · protokol CZ-3505-20-04-1708
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 31. 12. 2022 · stanice: U TEREZÍNSKÉ KŘIŽOVATKY 176, 41201, LITOMĚŘICE · protokol CZ-3505-22-12-0029
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 12. 2024 · stanice: U TEREZÍNSKÉ KŘIŽOVATKY 176, 41201, LITOMĚŘICE · protokol CZ-3505-22-12-1078
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 1 (MULTICAR M25 1979 v ČR obvykle 3,1, medián 2)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 63,2 %

Srovnáváme s 38 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu MULTICAR M25

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • MAJÁK MODRÝ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (55)

Identifikace

Tovární značka
MULTICAR
Obchodní označení
M25
Typ
MULTICAR 25 L 02 /
VIN
17131
PČV
8424017
Druh vozidla
Nákladní automobil valníkový
Kategorie vozidla
N1
Výrobce vozidla
FAHRZEUGWERK, WALTERHAUSEN, SRN
Rok výroby
1979
Datum 1. registrace
14. 5. 1979
Datum 1. registrace v ČR
14. 5. 1979
Druh (typ)
VALNÍK PRODLOUŽENÝ
Zařazení vozidla
RSV

Motor a pohon

Výrobce motoru
VEB MOTORENWERK, CUNEWALDE, SRN
Typ motoru
4 VD 8.8/8.5 3 SFR
Číslo motoru
88/05155
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
33 / 3000
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
1997
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ -1 ZADNÍ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
50

Emise a spotřeba

Stupeň plnění emisní úrovně
Neuvedeno
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
0 / 0 / 0
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
0/ 0
Za jízdy
0

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
3945/ 1625/ 2085
Rozvor [mm]
1980
Provozní hmotnost
1750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
3500/ 3500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
0/ 0
/
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
0/ 0
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
23 x 5 PR6/ 3,75 P x 13 K14
23 x 5 PR6 (2)/ 3,75 P x 13 K14
/
/

Karoserie a výbava

Výrobní číslo karoserie
17131
Barva
MODRÁ-ZÁKLADNÍ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 / 0
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ne
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
1206-006-79
Číslo TP
UM019164
Číslo ORV
UAZ089487
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
106
Doplňkový text na TP
OTP AAA 701452 - 16.11.1994 03.03.2020 VOZIDLO VYBAVENO 1 KS MAJÁKU ORANŽOVÉ BARVY

Další ověření (externí odkazy)