AVIA 31.1 K .
- 1989
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- motorová nafta (NM)
- 3596 cm³
- 60 kW ≈ 82 k
VIN008836
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 12:09 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/8433642
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Technická kontrola (STK) je propadláPoslední platná pravidelná prohlídka v registru skončila 21. 12. 2017 (posuzujeme ke dni údajů z registru, novější prohlídka se mohla do registru dostat až později). Vozidlo bez platné STK nesmí jezdit po silnicích.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 31 dnů (6. 1. 2017 až 6. 2. 2017). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1989. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- AVIA 31.1 K
- Model
- .
- Typ
- /
- Rok výroby
- 1989
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 1989
- Datum 1. registrace v ČR
- 1. 1. 1989
- Barva
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 3596 cm³
- Výkon
- 60 kW
- Kategorie
- N2 – Speciální automobil skříňový
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Václav Kubík (IČO 13768841) od 6. 2. 2017
- Provozovatel: Václav Kubík (IČO 13768841) od 6. 2. 2017
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 1. 1. 1989 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 15. 8. 1989 | Nový provozovatel | OKRES.SPRÁVA SBORU POŽÁR.OCHRANY | Registr silničních vozidel |
| 1. 9. 1992 | Nový provozovatel | SPRÁVA A ÚTVAR SBORU POŽÁRNÍ OCHRANY (IČO 00498807) | Registr silničních vozidel |
| 8. 3. 1995 | Nový provozovatel | Hasičský záchranný sbor okresu Pardubice (IČO 13582364) | Registr silničních vozidel |
| 22. 1. 2001 | Nový provozovatel | Hasičský záchranný sbor Pardubického kraje (IČO 70885869) | Registr silničních vozidel |
| 9. 3. 2010 | Nový vlastník a provozovatel | Obec Ráby (IČO 00274135) | Registr silničních vozidel |
| 6. 1. 2017 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 6. 2. 2017 | Nový vlastník a provozovatel | Václav Kubík (IČO 13768841) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 19. 6. 2023 | Pravidelná STK | Uherský Brod (č. 3727) | 41 783 km | způsobilé | bez závad | 19. 6. 2027 |
| 17. 10. 2019 | Na žádost zákazníka | Nová Paka (č. 3648) | 4 926 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | |
| 16. 10. 2018 | Pravidelná STK | Vlčnov (č. 3727) | 40 749 km | způsobilé | 1 lehká | 16. 10. 2022 |
| 6. 2. 2017 | Evidenční kontrola | Pardubický kraj (č. 3622) | 885 km | způsobilé | bez závad | |
| 5. 1. 2017 | Opakovaná STK | Pardubický kraj (č. 3622) | 834 km | způsobilé | 10 lehké | 21. 12. 2017 |
| 21. 12. 2016 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3622) | 819 km nižší než dříve | dočasně způsobilé | 10 lehké, 1 vážná | 20. 1. 2017 |
| 12. 8. 2016 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3727) | 40 095 km | způsobilé | 2 lehké | 12. 8. 2018 |
| 10. 2. 2016 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3622) | 749 km | způsobilé | 4 lehké | 10. 2. 2017 |
| 16. 1. 2015 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3622) | 648 km | způsobilé | 5 lehké | 16. 1. 2016 |
| 17. 1. 2014 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3622) | 387 km | způsobilé | 5 lehké | 17. 1. 2015 |
| 30. 1. 2013 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3622) | 190 km nižší než dříve | způsobilé | 5 lehké | 30. 1. 2014 |
| 11. 1. 2012 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3622) | 48 000 km | způsobilé | 8 lehké | 11. 1. 2013 |
| 5. 5. 2011 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3622) | 48 000 km | způsobilé | 6 lehké | 5. 5. 2012 |
| 29. 7. 2010 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3727) | 38 100 km nižší než dříve | způsobilé | 1 lehká | 29. 7. 2012 |
| 14. 5. 2010 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3622) | 48 000 km nižší než dříve | způsobilé | 5 lehké | 14. 5. 2011 |
| 30. 3. 2010 | Evidenční kontrola | Pardubický kraj (č. 3610) | 48 201 km | způsobilé | bez závad | 30. 3. 2010 |
| 13. 5. 2009 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3610) | 48 200 km | způsobilé | 2 lehké | 13. 5. 2010 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)
-
Nový provozovatel OKRES.SPRÁVA SBORU POŽÁR.OCHRANY
-
Nový provozovatel SPRÁVA A ÚTVAR SBORU POŽÁRNÍ OCHRANY (IČO 00498807)
-
Nový provozovatel Hasičský záchranný sbor okresu Pardubice (IČO 13582364)
-
Nový provozovatel Hasičský záchranný sbor Pardubického kraje (IČO 70885869)
-
Nový vlastník a provozovatel Obec Ráby (IČO 00274135)
-
Evidenční kontrola výsledek: výsledek nezjištěn · platnost do 30. 3. 2010 · stanice: HRADIŠŤSKÁ 551, 53353, PARDUBICE, POLABINY
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 1. 2013 · stanice: SEMTÍN 100, 53354, PARDUBICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 1. 2014 · stanice: SEMTÍN 100, 53354, PARDUBICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 1. 2015 · stanice: SEMTÍN 100, 53354, PARDUBICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 1. 2016 · stanice: SEMTÍN 100, 53354, PARDUBICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 2. 2017 · stanice: SEMTÍN 100, 53354, PARDUBICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 20. 1. 2017 · stanice: SEMTÍN 100, 53354, PARDUBICE · protokol CZ-3622-16-12-1216
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 12. 2017 · stanice: SEMTÍN 100, 53354, PARDUBICE · protokol CZ-3622-17-01-0192
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
-
Nový vlastník a provozovatel Václav Kubík (IČO 13768841)Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 2. 2017 · stanice: SEMTÍN 100, 53354, PARDUBICE · protokol CZ-3622-17-02-0227
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 3. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (61)
Identifikace
- Tovární značka
- AVIA 31.1 K
- Obchodní označení
- .
- VIN
- 008836
- PČV
- 8433642
- Druh vozidla
- Speciální automobil skříňový
- Druh vozidla 2. ř.
- SKŘÍŇOVÁ
- Kategorie vozidla
- N2
- Výrobce vozidla
- AVIA
- Rok výroby
- 1989
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 1989
- Datum 1. registrace v ČR
- 1. 1. 1989
- Druh (typ)
- SKŘÍŇOVÁ
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- AVIA
- Typ motoru
- 712.18.0
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 60 / 3000
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 3596
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -1
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 85
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0
Emise a spotřeba
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 95/
- Za jízdy
- 86
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 5610/ 2230/ 2675
- Rozvor [mm]
- 2680
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 4490
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 5320/ 5320
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1920/ 1920
3400/ 3400
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 2000/ 2000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 7320/ 7320
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 6.50-20 10 PR/ 5.50 X 20 DC
6.50-20 10 PR/ 5.50 X 20 DC
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- .
- Barva
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- Barva doplňková
- BÍLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 8 / 2+6 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- ISO 50C V.Č. D1248
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 2589-001-92
- Číslo TP
- UD723874
- Číslo ORV
- UAR270954
- Druh RZ
- SPECIÁLNÍ
- Doplňkový text na TP
- OTP:AAA499047žární vozidlo, TZ typ ZT040 č.S1248pro 750/2000 kg.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 008836
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.