BSS PS2 16.12 NVN
- 1987
- MODRÁ-TMAVÁ
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
VIN7033
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 9:02 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/8440178
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 3× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1987. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- BSS PS2 16.12 NVN
- Typ
- BSS PS2 16.12
- Rok výroby
- 1987
- Datum 1. registrace
- 30. 12. 1987
- Datum 1. registrace v ČR
- 30. 12. 1987
- Barva
- MODRÁ-TMAVÁ
- Palivo
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- Kategorie
- Ra3 – PŘÍVĚS NÁKLADNÍ
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: ZP Hvězdlice, a.s. (IČO 25300491) od 16. 1. 1997
- Provozovatel: ZP Hvězdlice, a.s. (IČO 25300491) od 16. 1. 1997
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 30. 12. 1987 | První registrace | ZD Hvězdlice, družstvo se sídlem ve Chvalkovicích-v likvidaci (IČO 00141615) | Registr silničních vozidel |
| 16. 1. 1997 | Nový vlastník a provozovatel | ZP Hvězdlice, a.s. (IČO 25300491) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 9. 9. 2025 | Pravidelná STK | Dolní Cerekev (č. 6711) | – | způsobilé | 4 lehké
| 9. 9. 2029 |
| 4. 9. 2025 | Měření emisí | Osová Bítýška (č. 571413) | – | – | bez závad | 4. 9. 2029 |
| 19. 6. 2025 | Pravidelná STK | České Budějovice (č. 6305) | – | způsobilé | 3 lehké
| 19. 6. 2029 |
| 12. 6. 2024 | Historického vozidla | Praha (č. 3104) | 82 969 km | způsobilé | bez závad | 25. 5. 2029 |
| 14. 2. 2024 | Pravidelná STK | Brno (č. 6714) | – | způsobilé | 3 lehké
| 14. 2. 2028 |
| 14. 11. 2023 | Pravidelná STK | Humpolec (č. 3316) | – | způsobilé | 7 lehkých
| 14. 11. 2027 |
| 10. 1. 2023 | Pravidelná STK | Vsetín (č. 3819) | – | způsobilé | 1 lehká
| 10. 1. 2027 |
| 26. 10. 2022 | Evidenční kontrola | Zábřeh (č. 3839) | 8 461 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | |
| 5. 10. 2021 | Pravidelná STK | Světlá nad Sázavou (č. 3649) | – | způsobilé | 1 lehká
| 5. 10. 2025 |
| 13. 5. 2021 | Pravidelná STK | Sezimovo Ústí (č. 3304) | – | způsobilé | bez závad | 12. 5. 2025 |
| 13. 2. 2020 | Pravidelná STK | Žatčany (č. 6714) | – | způsobilé | 4 lehké
| 12. 2. 2024 |
| 18. 10. 2017 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3102) | 26 346 km | způsobilé | bez závad | 18. 10. 2019 |
| 15. 8. 2017 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3649) | – | způsobilé | 2 lehké
| 15. 8. 2021 |
| 26. 7. 2017 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3323) | – | způsobilé | 2 lehké
| 26. 7. 2021 |
| 11. 10. 2016 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3819) | – | způsobilé | bez závad | 11. 10. 2020 |
| 6. 10. 2015 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3102) | 26 228 km | způsobilé | 2 lehké
| 6. 10. 2017 |
| 30. 9. 2015 | Před schvál. tech. způsob. vozidla | Jihomoravský kraj (č. 3757) | – | způsobilé | 7 lehkých
| |
| 29. 7. 2015 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3725) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 29. 7. 2016 |
| 9. 3. 2015 | Evidenční kontrola | Královéhradecký kraj (č. 3623) | – | způsobilé | bez závad | |
| 15. 1. 2015 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3611) | – | způsobilé | 3 lehké
| 15. 1. 2019 |
| 13. 1. 2015 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3223) | – | způsobilé | 1 lehká
| 13. 1. 2019 |
| 18. 6. 2014 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3725) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 18. 6. 2015 |
| 16. 12. 2013 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3708) | – | způsobilé | 1 lehká
| 16. 12. 2017 |
| 3. 10. 2013 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3102) | 7 455 km | způsobilé | bez závad | 3. 10. 2015 |
| 15. 8. 2013 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3603) | 4 000 km | způsobilé | bez závad | 15. 8. 2017 |
| 23. 7. 2013 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3725) | – | způsobilé | 4 lehké
| 23. 7. 2014 |
| 17. 6. 2013 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3323) | – | způsobilé | 1 lehká
| 17. 6. 2017 |
| 12. 4. 2013 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3840) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 12. 4. 2017 |
| 13. 8. 2012 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3819) | 2 500 km nižší než dříve | způsobilé | 1 lehká
| 13. 8. 2016 |
| 13. 7. 2012 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3725) | – | způsobilé | 2 lehké
| 13. 7. 2013 |
| 18. 5. 2012 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 6725) | – | způsobilé | 1 lehká
| 18. 5. 2016 |
| 13. 7. 2011 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3725) | – | způsobilé | 2 lehké
| 13. 7. 2015 |
| 18. 1. 2011 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3611) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 18. 1. 2015 |
| 24. 9. 2010 | Opakovaná STK | Středočeský kraj (č. 3230) | – | způsobilé | 4 lehké
| 24. 9. 2014 |
| 24. 9. 2010 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3230) | – | nezpůsobilé | 4 lehké, 4 vážné, 1 nebezpečná
| |
| 22. 7. 2010 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3725) | – | způsobilé | 7 lehkých
| 22. 7. 2011 |
| 17. 5. 2010 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 6302) | – | způsobilé | 1 lehká
| 15. 5. 2014 |
| 26. 4. 2010 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3210) | 36 000 km | způsobilé | 2 lehké
| 26. 4. 2012 |
| 27. 8. 2009 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3603) | 3 000 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 27. 8. 2013 |
| 25. 6. 2009 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3725) | – | způsobilé | 3 lehké
| 25. 6. 2010 |
| 14. 5. 2009 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3114) | 7 000 km | způsobilé | 5 lehkých
| 14. 5. 2011 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový provozovatel ZD Hvězdlice, družstvo se sídlem ve Chvalkovicích-v likvidaci (IČO 00141615)
-
Nový vlastník a provozovatel ZP Hvězdlice, a.s. (IČO 25300491)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 7. 2015 · stanice: ČESKOSLOVENSKÉ ARMÁDY 217, 684 01, SLAVKOV U BRNA
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 7. 2013 · stanice: ČESKOSLOVENSKÉ ARMÁDY 217, 684 01, SLAVKOV U BRNA
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 7. 2014 · stanice: ČESKOSLOVENSKÉ ARMÁDY 217, 684 01, SLAVKOV U BRNA
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 6. 2015 · stanice: ČESKOSLOVENSKÉ ARMÁDY 217, 684 01, SLAVKOV U BRNA
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 7. 2016 · stanice: ČESKOSLOVENSKÉ ARMÁDY 217, 684 01, SLAVKOV U BRNA
-
Prohlídka před schválením technické způsobilosti výsledek: způsobilé k provozu · stanice: ŘÍPSKÁ 11E, 627 00, BRNOProhlídka před schválením technické způsobilosti výsledek: způsobilé k provozu · stanice: ŘÍPSKÁ 11E, 627 00, BRNO
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 2. 2024 · stanice: ŘÍPSKÁ 11E, 627 00, BRNO · protokol CZ-6714-20-52-9049
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 2. 2028 · stanice: ŘÍPSKÁ 11E, 627 00, BRNO · protokol CZ-6714-24-02-0031
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (54)
Identifikace
- Tovární značka
- BSS PS2 16.12 NVN
- Typ
- BSS PS2 16.12
- VIN
- 7033
- PČV
- 8440178
- Druh vozidla
- PŘÍVĚS NÁKLADNÍ
- Kategorie vozidla
- Ra3
- Rok výroby
- 1987
- Datum 1. registrace
- 30. 12. 1987
- Datum 1. registrace v ČR
- 30. 12. 1987
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Typ motoru
- - POLOŽKA NEBYLA NAPLNĚNA
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 0 / 0
- Palivo
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- Zdvihový objem [cm³]
- 0
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ .
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 40
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0
Emise a spotřeba
- Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
- 0
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 0/ 0
- Za jízdy
- 0
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 7140/ 2500/ 2450
- Rozvor [mm]
- 3200
- Provozní hmotnost
- 2850
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 16000/ 16000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 8000/ 8000
8000/ 8000
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 10,00-20 16 PR/ 7,5-20
10,00-20 16 PR/ 7,5-20
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- MODRÁ-TMAVÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 0 / 0 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- ZÁVĚSNÉ OKO PRŮM. 40 MM
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ano
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 1369
- Číslo TP
- UE048127
- Číslo ORV
- ZAA399353
- Druh RZ
- STD. ZVLÁŠTNÍ
- Doplňkový text na TP
- Dne 20.10.2015 provedena individuální přestavba spočívající ve změně kategorie vozidla z O4 na Ra3. VIN vozidla pozitivně lustrován v SIS, - jedná se o URSUS. - negativní.
- Další záznamy
- Vozidlo může být využito k výrobní činnosti v rostlinné výrobě dle SKP ČSÚ 01.41.11.
K přepravě využívá sklápěčkové, valníkové, velkoobjemové, skříňové,
cisternové a další speciální zemědělské nástavby schváleného typu.
Plní ust. zák. č. 56/2001 Sb.
Dne 20.10.2015 provedena na základě souhlasného stanoviska výrobce individuální
přestavba pod č.j.: MUB/ÚDA-16527/2015 spočívající ve změně kategorie
vozidla z O4 na Ra3.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 7033
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.