BSS PS2 17.13
- 1990
- ZELENÁ-ZÁKLADNÍ
VIN3830
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 19:50 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/8441791
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Technická kontrola (STK) je propadláPoslední platná pravidelná prohlídka v registru skončila 1. 2. 2025 (posuzujeme ke dni údajů z registru, novější prohlídka se mohla do registru dostat až později). Vozidlo bez platné STK nesmí jezdit po silnicích.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 5× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 5 vlastníkůPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 22 dnů (25. 8. 2015 až 16. 9. 2015). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1990. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
- Informacez registru V minulosti bylo vyřazeno z provozuV historii je záznam o dočasném vyřazení vozidla z provozu. Podrobnosti najdete na časové ose.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- BSS PS2 17.13
- Typ
- BSS PS2 17.13
- Rok výroby
- 1990
- Datum 1. registrace
- 14. 11. 1990
- Datum 1. registrace v ČR
- 14. 11. 1990
- Barva
- ZELENÁ-ZÁKLADNÍ
- Kategorie
- Ra3 – PŘÍVĚS NÁKLADNÍ TRAKTOROVÝ
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: SEMA NYMBURK spol. s r.o. (IČO 43144403) od 16. 9. 2015
- Provozovatel: SEMA NYMBURK spol. s r.o. (IČO 43144403) od 16. 9. 2015
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 14. 11. 1990 | První registrace | Hnědouhelné doly Březová, státní podnik používaná zkratka: HD Březová s.p. (IČO 00007676) | Registr silničních vozidel |
| 8. 2. 1994 | Nový vlastník a provozovatel | Sokolovská uhelná, a. s. (IČO 49790072) | Registr silničních vozidel |
| 30. 4. 1996 | Nový provozovatel | HDB TRANS, s.r.o. (IČO 49195191) | Registr silničních vozidel |
| 30. 9. 1998 | Nový provozovatel | I. ČESKÁ STAVEBNÍ PRAHA, spol. s.r.o. (IČO 64945821) | Registr silničních vozidel |
| 15. 10. 2008 | Nový provozovatel | AUTO LIŠKA s.r.o. (IČO 25980980) | Registr silničních vozidel |
| 27. 4. 2009 | Nový provozovatel | ŠTEPÁNEK MARTIN JIRETÍN POD BUKOU 89 | Registr silničních vozidel |
| 8. 7. 2009 | Nový vlastník a provozovatel | Martin Štěpánek (IČO 65105427) | Registr silničních vozidel |
| 25. 8. 2015 | Nový vlastník a provozovatel | AGRO - Rejchrt s.r.o. (IČO 25282816) | Registr silničních vozidel |
| 16. 9. 2015 | Nový vlastník a provozovatel | SEMA NYMBURK spol. s r.o. (IČO 43144403) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3. 3. 2026 | Pravidelná STK + měření emisí | Kožlany (č. 3425) | – | způsobilé | bez závad | 3. 3. 2030 |
| 22. 10. 2025 | Evidenční kontrola | Klatovy (č. 3412) | – | dočasně způsobilé | 1 vážná
| |
| 22. 10. 2025 | Evidenční kontrola | Klatovy (č. 3412) | – | způsobilé | bez závad | |
| 23. 8. 2024 | Pravidelná STK | Hradec Králové (č. 6617) | 43 km nižší než dříve | způsobilé | 4 lehké
| 23. 8. 2028 |
| 3. 6. 2024 | Pravidelná STK | Český Dub (č. 3530) | – | způsobilé | bez závad | 3. 6. 2028 |
| 19. 4. 2024 | Pravidelná STK | Sušice (č. 3403) | – | nezpůsobilé | 2 lehké, 2 nebezpečné
| |
| 17. 3. 2024 | Pravidelná STK | Lipník nad Bečvou (č. 6802) | – | způsobilé | bez závad | 17. 3. 2028 |
| 5. 2. 2024 | Pravidelná STK | Bystřice nad Pernštejnem (č. 3774) | – | způsobilé | bez závad | 5. 2. 2028 |
| 15. 9. 2023 | Pravidelná STK | Brno (č. 6714) | – | způsobilé | 3 lehké
| 14. 9. 2027 |
| 11. 9. 2023 | Pravidelná STK | Boskovice (č. 3728) | – | způsobilé | bez závad | 11. 9. 2027 |
| 24. 4. 2023 | Evidenční kontrola | Boskovice (č. 3728) | – | způsobilé | bez závad | |
| 21. 11. 2022 | Pravidelná STK | Hustopeče (č. 3721) | – | způsobilé | 1 lehká
| 21. 11. 2026 |
| 29. 3. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Kožlany (č. 3425) | 4 787 km | způsobilé | 1 lehká
| 29. 3. 2026 |
| 20. 12. 2021 | Evidenční kontrola | Babice (č. 6742) | 2 557 km | způsobilé | bez závad | |
| 22. 7. 2021 | Pravidelná STK | Fryšták (č. 6739) | 2 557 km | způsobilé | 3 lehké
| 21. 7. 2025 |
| 21. 7. 2021 | Měření emisí | Zlín (č. 570523) | 2 557 km | – | bez závad | 21. 7. 2025 |
| 10. 6. 2021 | Pravidelná STK | Český Dub (č. 3530) | – | způsobilé | 1 lehká
| 10. 6. 2025 |
| 1. 2. 2021 | Pravidelná STK | Nymburk (č. 3220) | – | způsobilé | 3 lehké
| 1. 2. 2025 |
| 16. 9. 2020 | Pravidelná STK | Poličná (č. 3845) | – | způsobilé | bez závad | 16. 9. 2024 |
| 28. 4. 2020 | Pravidelná STK | Sušice (č. 3403) | – | způsobilé | 9 lehkých
| 28. 4. 2024 |
| 26. 3. 2020 | Pravidelná STK | Lipník nad Bečvou (č. 6802) | – | způsobilé | bez závad | 26. 3. 2024 |
| 23. 1. 2020 | Pravidelná STK | Chrudim (č. 3647) | – | způsobilé | 3 lehké
| 23. 1. 2024 |
| 22. 1. 2020 | Pravidelná STK | Hradec Králové (č. 3618) | 1 010 km | způsobilé | 7 lehkých
| 22. 1. 2024 |
| 17. 1. 2020 | Měření emisí | Hradec Králové (č. 460251) | 1 010 km | způsobilé | bez závad | 17. 1. 2024 |
| 27. 11. 2019 | Měření emisí | Hradec Králové (č. 460251) | 1 010 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 27. 11. 2023 |
| 21. 11. 2019 | Pravidelná STK | Nové Veselí (č. 3733) | – | dočasně způsobilé | 1 lehká, 6 vážných
| 21. 12. 2019 |
| 5. 9. 2019 | Pravidelná STK | Boskovice (č. 3728) | – | způsobilé | 1 lehká
| 5. 9. 2023 |
| 2. 7. 2019 | Pravidelná STK | Žatčany (č. 6714) | – | způsobilé | 4 lehké
| 2. 7. 2023 |
| 4. 9. 2018 | Opakovaná STK | Hustopeče (č. 3721) | – | způsobilé | 1 lehká
| 4. 9. 2022 |
| 4. 9. 2018 | Pravidelná STK | Hustopeče (č. 3721) | – | dočasně způsobilé | 1 vážná
| 4. 10. 2018 |
| 4. 4. 2018 | Pravidelná STK + měření emisí | Plzeňský kraj (č. 3425) | 4 787 km | způsobilé | 3 lehké
| 4. 4. 2022 |
| 3. 10. 2017 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3323) | – | způsobilé | 2 lehké
| 3. 10. 2021 |
| 12. 5. 2017 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3530) | – | způsobilé | bez závad | 12. 5. 2021 |
| 13. 4. 2017 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 6701) | 1 963 km | způsobilé | 2 lehké
| 13. 4. 2021 |
| 22. 4. 2016 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3403) | 1 km nižší než dříve | způsobilé | 2 lehké
| 22. 4. 2020 |
| 16. 3. 2016 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 6802) | – | způsobilé | bez závad | 16. 3. 2020 |
| 24. 11. 2015 | Před schvál. tech. způsob. vozidla | Středočeský kraj (č. 3220) | – | způsobilé | 4 lehké
| |
| 17. 11. 2015 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3632) | – | způsobilé | 3 lehké
| 17. 11. 2019 |
| 16. 9. 2015 | Evidenční kontrola | Královéhradecký kraj (č. 3618) | – | způsobilé | bez závad | |
| 9. 9. 2015 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3728) | – | způsobilé | bez závad | 9. 9. 2019 |
| 17. 8. 2015 | Evidenční kontrola | Královéhradecký kraj (č. 3618) | – | způsobilé | bez závad | |
| 24. 7. 2015 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3845) | – | způsobilé | bez závad | 24. 7. 2019 |
| 14. 7. 2015 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 6714) | – | způsobilé | 4 lehké
| 14. 7. 2019 |
| 14. 11. 2014 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3647) | – | způsobilé | 4 lehké
| 14. 11. 2018 |
| 10. 10. 2014 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3640) | – | způsobilé | 1 lehká
| 10. 10. 2018 |
| 25. 7. 2014 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3721) | – | způsobilé | 2 lehké
| 25. 7. 2018 |
| 3. 7. 2014 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3518) | – | způsobilé | 4 lehké
| 3. 7. 2015 |
| 27. 3. 2014 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3425) | – | způsobilé | 3 lehké
| 27. 3. 2018 |
| 3. 10. 2013 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3305) | – | způsobilé | 3 lehké
| 3. 10. 2017 |
| 26. 6. 2013 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3518) | – | způsobilé | 4 lehké
| 26. 6. 2014 |
| 22. 5. 2013 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3530) | – | způsobilé | 1 lehká
| 22. 5. 2017 |
| 16. 4. 2013 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3204) | – | způsobilé | 1 lehká
| 16. 4. 2017 |
| 10. 12. 2012 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 6701) | – | způsobilé | 2 lehké
| 10. 12. 2016 |
| 5. 6. 2012 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3518) | – | způsobilé | 2 lehké
| 5. 6. 2013 |
| 22. 5. 2012 | Evidenční kontrola | Královéhradecký kraj (č. 3640) | – | způsobilé | bez závad | 22. 5. 2012 |
| 23. 4. 2012 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3403) | – | způsobilé | bez závad | 23. 4. 2016 |
| 19. 3. 2012 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3724) | – | způsobilé | 3 lehké
| 19. 3. 2013 |
| 17. 3. 2012 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 6802) | – | způsobilé | 1 lehká
| 17. 3. 2016 |
| 6. 12. 2011 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3620) | – | způsobilé | 4 lehké
| 1. 12. 2015 |
| 8. 9. 2011 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3728) | – | způsobilé | bez závad | 8. 9. 2015 |
| 18. 7. 2011 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 6719) | – | způsobilé | 2 lehké
| 15. 7. 2015 |
| 10. 6. 2011 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3845) | – | způsobilé | bez závad | 10. 6. 2015 |
| 6. 6. 2011 | Opakovaná STK | Liberecký kraj (č. 3518) | – | způsobilé | 2 lehké
| 6. 5. 2012 |
| 6. 5. 2011 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3518) | – | dočasně způsobilé | 2 lehké, 1 vážná
| 5. 6. 2011 |
| 20. 1. 2011 | Evidenční kontrola | Plzeňský kraj (č. 3403) | – | způsobilé | bez závad | 20. 1. 2011 |
| 14. 1. 2011 | Evidenční kontrola | Jihomoravský kraj (č. 3720) | – | způsobilé | bez závad | 14. 1. 2011 |
| 22. 10. 2010 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3634) | – | způsobilé | 4 lehké
| 22. 10. 2014 |
| 14. 9. 2010 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3708) | 3 000 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 14. 9. 2014 |
| 19. 7. 2010 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3724) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 19. 7. 2011 |
| 30. 4. 2010 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3518) | – | způsobilé | 3 lehké
| 30. 4. 2011 |
| 19. 3. 2010 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3425) | 4 820 km nižší než dříve | způsobilé | 5 lehkých
| 19. 3. 2014 |
| 13. 10. 2009 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3746) | – | způsobilé | bez závad | 13. 10. 2013 |
| 17. 9. 2009 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3614) | – | způsobilé | 1 lehká
| 17. 9. 2013 |
| 30. 7. 2009 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3724) | – | způsobilé | 7 lehkých
| 30. 7. 2010 |
| 29. 4. 2009 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3610) | 52 000 km | způsobilé | 3 lehké
| 29. 4. 2010 |
| 16. 12. 2008 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 6701) | – | způsobilé | bez závad | 16. 12. 2012 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel Hnědouhelné doly Březová, státní podnik používaná zkratka: HD Březová s.p. (IČO 00007676)
-
Nový vlastník a provozovatel Sokolovská uhelná, a. s. (IČO 49790072)
-
Nový provozovatel HDB TRANS, s.r.o. (IČO 49195191)Konec: vlastník Sokolovská uhelná, a. s. (IČO 49790072)
-
Nový provozovatel I. ČESKÁ STAVEBNÍ PRAHA, spol. s.r.o. (IČO 64945821)
-
Nový provozovatel AUTO LIŠKA s.r.o. (IČO 25980980)
-
Nový provozovatel ŠTEPÁNEK MARTIN JIRETÍN POD BUKOU 89
-
Nový vlastník a provozovatel Martin Štěpánek (IČO 65105427)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 4. 2011 · stanice: BELGICKÁ 5061, 466 05, JABLONEC NAD NISOU
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 5. 6. 2011 · stanice: BELGICKÁ 5061, 466 05, JABLONEC NAD NISOU
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 5. 2012 · stanice: BELGICKÁ 5061, 466 05, JABLONEC NAD NISOU
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 6. 2013 · stanice: BELGICKÁ 5061, 466 05, JABLONEC NAD NISOU
-
Vyřazení z provozu TANVALD
-
Konec vyřazení z provozu TANVALD
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 6. 2014 · stanice: BELGICKÁ 5061, 466 05, JABLONEC NAD NISOU
-
Vyřazení z provozu TANVALD
-
Konec vyřazení z provozu TANVALD
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 7. 2015 · stanice: BELGICKÁ 5061, 466 05, JABLONEC NAD NISOU
-
Vyřazení z provozu TANVALD
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: BRATŘÍ ŠTEFANŮ 492, 500 03, HRADEC KRÁLOVÉEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: BRATŘÍ ŠTEFANŮ 492, 500 03, HRADEC KRÁLOVÉEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: BRATŘÍ ŠTEFANŮ 492, 500 03, HRADEC KRÁLOVÉ
-
Nový vlastník a provozovatel AGRO - Rejchrt s.r.o. (IČO 25282816)
-
Nový vlastník a provozovatel SEMA NYMBURK spol. s r.o. (IČO 43144403)Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: BRATŘÍ ŠTEFANŮ 492, 500 03, HRADEC KRÁLOVÉEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: BRATŘÍ ŠTEFANŮ 492, 500 03, HRADEC KRÁLOVÉ
-
Prohlídka před schválením technické způsobilosti výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Draho u Budiměřic 14, 288 02, NymburkProhlídka před schválením technické způsobilosti výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Draho u Budiměřic 14, 288 02, Nymburk
-
Konec vyřazení z provozu TANVALD
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 2. 2025 · stanice: Draho u Budiměřic 14, 288 02, Nymburk · protokol CZ-3220-21-02-0007
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (vyřazení)
Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 5. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (59)
Identifikace
- Tovární značka
- BSS PS2 17.13
- Typ
- BSS PS2 17.13
- VIN
- 3830
- PČV
- 8441791
- Druh vozidla
- PŘÍVĚS NÁKLADNÍ TRAKTOROVÝ
- Druh vozidla 2. ř.
- SKLÁPĚČKOVÝ
- Kategorie vozidla
- Ra3
- Výrobce vozidla
- BSS K.P., SENICE/H
- Rok výroby
- 1990
- Datum 1. registrace
- 14. 11. 1990
- Datum 1. registrace v ČR
- 14. 11. 1990
- Druh (typ)
- SKLÁPĚČKOVÝ
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Typ motoru
- - POLOŽKA NEBYLA NAPLNĚNA
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 0 / 0
- Zdvihový objem [cm³]
- 0
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -0
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 40
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0
Emise a spotřeba
- Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
- 0
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 0/ 0
- Za jízdy
- 0
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 7140/ 2500/ 2150
- Rozvor [mm]
- 3200
- Provozní hmotnost
- 4250
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 17000/ 17000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 8500/ 8500
8500/ 8500
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 4890
- Ložná šířka
- 2300
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 16.5 - 22.5 18 PR/ 13.00 - 22.5
16.5 - 22.5 18 PR/ 13.00 - 22.5
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- .BSS K.P., SENICE /H.
- Výrobní číslo karoserie
- 3830
- Barva
- ZELENÁ-ZÁKLADNÍ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 0 / 0 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- závěsné oko 40mm
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 1898
- Číslo TP
- UF731207
- Číslo ORV
- UAP275562
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Doplňkový text na TP
- DOČASNĚ VYŘAZENO 225/2008* 14.9.2015 došlo z Tanvaldu - v yřazeno z provozu č. 8735*
- Další záznamy
- Alter. možno použít pneu:
16.5 R 22.5 PR ráfek 13.00 - 22.5 nebo dvojitá montáž pneu
10.00 - 20 16 PR ráfek 7.5 - 20
10.00 R 20 16 PR ráfek 7.5 - 20
Pov. vyjimky z ust. vyhl. FMD 41/84 Sb.
§/odst.: 42/3, 43/2, 61/7.
S nástavby bočnic: celková výška: 2 600 mm
provoz. hmotnost: 4 550 kg.
přestavba čj. 070/50400/2015
altern. pneu 385/65 R22,5 s odpovídajícím ráfkem 11,00 - 22,5
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 3830
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.