BSS
- 1971
- ČERVENÁ
VIN4984
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 8:56 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/8448489
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Technická kontrola (STK) je propadláPoslední platná pravidelná prohlídka v registru skončila 12. 1. 2025 (posuzujeme ke dni údajů z registru, novější prohlídka se mohla do registru dostat až později). Vozidlo bez platné STK nesmí jezdit po silnicích.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 5× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1971. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- BSS
- Typ
- BSS P 53 S / P53 S
- Rok výroby
- 1971
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 1971
- Datum 1. registrace v ČR
- 1. 1. 1971
- Barva
- ČERVENÁ
- Kategorie
- O3 – Přívěs traktorový sklápěcí
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: NIRTEX s.r.o. (IČO 28288491) od 1. 6. 2012
- Provozovatel: NIRTEX s.r.o. (IČO 28288491) od 1. 6. 2012
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 1. 1. 1971 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 8. 4. 1976 | Nový provozovatel | Statek Bojkovice, s.p. (IČO 15526224) | Registr silničních vozidel |
| 14. 4. 1994 | Nový provozovatel | Zemědělské družstvo Komňa (IČO 47903848) | Registr silničních vozidel |
| 1. 6. 2012 | Nový vlastník a provozovatel | NIRTEX s.r.o. (IČO 28288491) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 22. 7. 2026 | Pravidelná STK | Brno (č. 6714) | 1 km nižší než dříve | způsobilé | 4 lehké
| 22. 7. 2030 |
| 12. 5. 2026 | Pravidelná STK | Opava (č. 3827) | – | způsobilé | bez závad | 12. 5. 2030 |
| 10. 4. 2026 | Pravidelná STK | Hradec Králové (č. 3609) | – | způsobilé | 1 lehká
| 10. 4. 2030 |
| 24. 3. 2026 | Pravidelná STK | Chotěboř (č. 3629) | – | způsobilé | 1 lehká
| 24. 3. 2030 |
| 10. 3. 2025 | Evidenční kontrola | Spořice (č. 3521) | – | způsobilé | bez závad | |
| 27. 6. 2024 | Pravidelná STK | Tábor (č. 3314) | – | způsobilé | bez závad | 27. 6. 2028 |
| 14. 6. 2024 | Pravidelná STK | Poličná (č. 3845) | – | způsobilé | bez závad | 14. 6. 2028 |
| 6. 5. 2024 | Pravidelná STK | Nymburk (č. 3209) | – | způsobilé | bez závad | 6. 5. 2028 |
| 14. 6. 2023 | Pravidelná STK | Kájov (č. 3327) | – | způsobilé | 1 lehká
| 14. 6. 2027 |
| 25. 7. 2022 | Pravidelná STK | Jilemnice (č. 3637) | – | způsobilé | 3 lehké
| 25. 7. 2026 |
| 8. 2. 2022 | Pravidelná STK | Opava (č. 3810) | – | způsobilé | bez závad | 8. 2. 2026 |
| 18. 8. 2021 | Pravidelná STK | Rožnov pod Radhoštěm (č. 3745) | 2 154 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 18. 8. 2025 |
| 21. 7. 2021 | Pravidelná STK | Nová Paka (č. 3648) | 2 806 km | způsobilé | 5 lehkých
| 20. 7. 2025 |
| 16. 7. 2021 | Měření emisí | Újezd pod Troskami (č. 460403) | 2 804 km | – | bez závad | 16. 7. 2025 |
| 12. 1. 2021 | Pravidelná STK | Fryšták (č. 6739) | – | způsobilé | 2 lehké
| 12. 1. 2025 |
| 9. 10. 2020 | Pravidelná STK | Poličná (č. 3845) | – | způsobilé | 1 lehká
| 9. 10. 2024 |
| 9. 7. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Brno (č. 6741) | 1 km nižší než dříve | způsobilé | 5 lehkých
| 9. 7. 2024 |
| 2. 7. 2020 | Pravidelná STK | Tábor (č. 3314) | – | způsobilé | bez závad | 2. 7. 2024 |
| 1. 6. 2020 | Pravidelná STK | Chotěboř (č. 3629) | – | způsobilé | 3 lehké
| 1. 6. 2024 |
| 27. 5. 2020 | Pravidelná STK | Hlinsko (č. 3632) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 26. 5. 2024 |
| 6. 5. 2020 | Pravidelná STK | Nymburk (č. 3209) | – | způsobilé | bez závad | 6. 5. 2024 |
| 15. 3. 2018 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 6204) | – | způsobilé | 2 lehké
| 15. 3. 2022 |
| 22. 9. 2017 | Pravidelná STK | Kájov (č. 3327) | – | způsobilé | 2 lehké
| 22. 9. 2021 |
| 15. 6. 2017 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3621) | 2 757 km | způsobilé | 4 lehké
| 15. 6. 2021 |
| 15. 12. 2016 | Evidenční kontrola | Moravskoslezský kraj (č. 3827) | – | způsobilé | bez závad | |
| 7. 10. 2016 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3725) | 124 km nižší než dříve | způsobilé | 2 lehké
| 7. 10. 2020 |
| 3. 9. 2016 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3845) | – | způsobilé | bez závad | 3. 9. 2020 |
| 7. 7. 2016 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3314) | – | způsobilé | 2 lehké
| 7. 7. 2020 |
| 27. 5. 2016 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3620) | – | způsobilé | 4 lehké
| 26. 5. 2020 |
| 24. 5. 2016 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 6701) | – | způsobilé | 2 lehké
| 24. 5. 2020 |
| 27. 1. 2016 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3810) | – | způsobilé | bez závad | 27. 1. 2020 |
| 30. 11. 2015 | Evidenční kontrola | Kraj Vysočina (č. 3764) | – | způsobilé | bez závad | |
| 11. 11. 2015 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3114) | – | způsobilé | 1 lehká
| 11. 11. 2019 |
| 3. 11. 2015 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3764) | – | způsobilé | 1 lehká
| 3. 11. 2017 |
| 3. 11. 2015 | Evidenční kontrola | Kraj Vysočina (č. 3764) | – | způsobilé | bez závad | |
| 18. 8. 2015 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3629) | – | způsobilé | bez závad | 18. 8. 2019 |
| 8. 7. 2014 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3418) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 8. 7. 2018 |
| 28. 5. 2014 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3637) | – | způsobilé | bez závad | 28. 5. 2018 |
| 7. 1. 2014 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3631) | – | způsobilé | bez závad | 7. 1. 2018 |
| 8. 7. 2013 | Opakovaná STK | Jihočeský kraj (č. 3302) | – | způsobilé | 2 lehké
| 4. 7. 2017 |
| 4. 7. 2013 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3302) | – | dočasně způsobilé | 2 lehké, 1 vážná
| 3. 8. 2013 |
| 4. 6. 2013 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3621) | 2 704 km nižší než dříve | způsobilé | 6 lehkých
| 4. 6. 2017 |
| 28. 8. 2012 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3845) | – | způsobilé | bez závad | 28. 8. 2016 |
| 20. 6. 2012 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3314) | – | způsobilé | bez závad | 20. 6. 2016 |
| 16. 5. 2012 | Evidenční kontrola | Zlínský kraj (č. 6701) | – | způsobilé | bez závad | 16. 5. 2012 |
| 15. 5. 2012 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 6701) | – | způsobilé | bez závad | 15. 5. 2016 |
| 26. 10. 2011 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3114) | – | způsobilé | 2 lehké
| 26. 10. 2015 |
| 7. 4. 2011 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3629) | – | způsobilé | 1 lehká
| 7. 4. 2015 |
| 23. 6. 2010 | Před schvál. tech. způsob. vozidla | Královéhradecký kraj (č. 3615) | 650 000 km | způsobilé | 4 lehké
| |
| 15. 4. 2010 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3418) | – | způsobilé | 7 lehkých
| 15. 4. 2014 |
| 16. 3. 2010 | Evidenční kontrola | Jihomoravský kraj (č. 6714) | 17 000 km | způsobilé | bez závad | 16. 3. 2010 |
| 7. 1. 2010 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3631) | – | způsobilé | bez závad | 7. 1. 2014 |
| 9. 6. 2009 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3621) | 2 609 km | způsobilé | 4 lehké
| 9. 6. 2013 |
| 4. 6. 2009 | Opakovaná STK | Jihočeský kraj (č. 3302) | – | způsobilé | bez závad | 3. 6. 2013 |
| 3. 6. 2009 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3302) | – | nezpůsobilé | 1 nebezpečná
| 3. 6. 2009 |
| 29. 3. 2009 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 6806) | – | způsobilé | 3 lehké
| 27. 3. 2013 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)
-
Nový provozovatel Statek Bojkovice, s.p. (IČO 15526224)
-
Nový provozovatel Zemědělské družstvo Komňa (IČO 47903848)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 5. 2016 · stanice: POD KAŠTANY 499, 76317, LUKOV
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: POD KAŠTANY 499, 76317, LUKOV
-
Nový vlastník a provozovatel NIRTEX s.r.o. (IČO 28288491)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 5. 2020 · stanice: POD KAŠTANY 499, 76317, LUKOV
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 1. 2025 · stanice: Holešovská 454, 76316, Fryšták · protokol CZ-6739-21-51-9008
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Zprávy z registru
- ALTERNATIVNÍ PNEU
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (40)
Identifikace
- Tovární značka
- BSS
- Typ
- BSS P 53 S / P53 S
- Typ kód
- P53 S
- VIN
- 4984
- PČV
- 8448489
- Druh vozidla
- Přívěs traktorový sklápěcí
- Kategorie vozidla
- O3
- Výrobce vozidla
- brandýské strojírny a slévárny n.p., senice na hané
- Rok výroby
- 1971
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 1971
- Datum 1. registrace v ČR
- 1. 1. 1971
- Druh (typ)
- VALNÍK SKLÁPĚCÍ
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -0
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 30
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 0/ 0/ 0
- Rozvor [mm]
- 0
- Provozní hmotnost
- 1790
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 6790/ 6790
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 3440/ 3440
3640/ 3640
/
/ - Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 8.25-15ZS, 10.50-16ZS/ 6.5-15, 7.00J-16
8.25-15ZS, 10.50-16ZS/ 6.5-15, 7.00J-16
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobní číslo karoserie
- 4984
- Barva
- ČERVENÁ
- Barva doplňková
- HNĚDÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 0 / 0 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- NESAMOČINNÝ 08
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- Číslo TP
- AC750072
- Číslo ORV
- ZAB112561
- Druh RZ
- PŘÍVĚS TRAKTORU
- Doplňkový text na TP
- 20.01.2021 SCHVÁLENO JAKO VÝCVIKOVÉ VOZIDLO, ČJ: MULU-1417/2021/26/UhF.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 4984
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.