ŠKODA 1203
- 1986
- ŽLUTÁ-ZÁKLADNÍ
- BA 90
- 1221 cm³
- 31 kW ≈ 42 k
VIN3019
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 3:14 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/846900
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Vozidlo zaniklo (vyřazeno z registru)Stav „zánik“ znamená, že bylo trvale vyřazeno z evidence, například po ekologické likvidaci, zničení nebo odcizení.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1986. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- ŠKODA
- Model
- 1203
- Typ
- ŠKODA 1203 COM /
- Rok výroby
- 1986
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 1986
- Datum 1. registrace v ČR
- 1. 1. 1986
- Barva
- ŽLUTÁ-ZÁKLADNÍ
- Palivo
- BA 90
- Zdvihový objem
- 1221 cm³
- Výkon
- 31 kW
- Kategorie
- M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- zaniklé (vyřazeno z registru)
Aktuálně v registru
- Vlastník: POLABSKÉ DRŮBEŽÁŘSKÉ ZÁVODY Nymburk, a.s. v likvidaci (IČO 45148058) od 1. 1. 1986
- Provozovatel: POLABSKÉ DRŮBEŽÁŘSKÉ ZÁVODY Nymburk, a.s. v likvidaci (IČO 45148058) od 1. 1. 1986
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 1. 1. 1986 | První registrace | POLABSKÉ DRŮBEŽÁŘSKÉ ZÁVODY Nymburk, a.s. v likvidaci (IČO 45148058) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 9. 10. 2026 | Před registrací - opakovaná | Kuřim (č. 6732) | 1 102 km nižší než dříve | nezpůsobilé | 5 lehké, 2 vážné | |
| 1. 10. 2026 | Pravidelná STK | Mirotice (č. 3326) | – | způsobilé | 5 lehké | 1. 10. 2030 |
| 1. 10. 2026 | Měření emisí | Mirotice (č. 530507) | 6 605 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 1. 10. 2028 |
| 15. 9. 2026 | Před registrací | Kuřim (č. 6732) | 6 732 km | dočasně způsobilé | 5 lehké, 2 vážné | 15. 10. 2026 |
| 19. 8. 2026 | Pravidelná STK | Kroměříž (č. 3712) | – | způsobilé | bez závad | 19. 8. 2030 |
| 7. 5. 2026 | Pravidelná STK | Olomouc (č. 3851) | – | způsobilé | bez závad | 7. 5. 2030 |
| 19. 11. 2024 | Pravidelná STK | Humpolec (č. 3316) | – | způsobilé | 4 lehké | 19. 11. 2028 |
| 31. 7. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Moravské Budějovice (č. 3730) | 4 154 km | způsobilé | bez závad | 31. 7. 2028 |
| 20. 3. 2024 | Pravidelná STK | Třebíč (č. 6721) | – | způsobilé | 1 lehká | 20. 3. 2028 |
| 15. 11. 2023 | Pravidelná STK | Třeboň (č. 3322) | 1 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 15. 11. 2027 |
| 23. 10. 2023 | Pravidelná STK | Lipník nad Bečvou (č. 6802) | – | způsobilé | bez závad | 23. 10. 2027 |
| 28. 2. 2023 | Evidenční kontrola | Humpolec (č. 3316) | – | způsobilé | bez závad | |
| 21. 11. 2022 | Pravidelná STK | Olomouc (č. 3851) | – | způsobilé | bez závad | 21. 11. 2026 |
| 24. 8. 2022 | Pravidelná STK | Kroměříž (č. 3712) | – | způsobilé | bez závad | 24. 8. 2026 |
| 3. 11. 2021 | Pravidelná STK | Mirotice (č. 3326) | – | způsobilé | 2 lehké | 3. 11. 2025 |
| 3. 11. 2021 | Měření emisí | Mirotice (č. 530507) | 6 179 km | způsobilé | bez závad | 3. 11. 2025 |
| 1. 10. 2021 | Pravidelná STK | Mělník (č. 3202) | – | způsobilé | 1 lehká | 1. 10. 2025 |
| 8. 12. 2020 | Evidenční kontrola | Blatná (č. 3301) | – | způsobilé | bez závad | |
| 16. 7. 2020 | Pravidelná STK | Dubicko (č. 6801) | – | způsobilé | 5 lehké | 16. 7. 2024 |
| 20. 5. 2020 | Pravidelná STK | Šumperk (č. 3807) | – | způsobilé | 5 lehké | 20. 5. 2024 |
| 23. 4. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Moravské Budějovice (č. 3730) | 4 154 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 23. 4. 2024 |
| 20. 3. 2020 | Pravidelná STK | Třebíč (č. 6721) | – | způsobilé | 2 lehké | 20. 3. 2024 |
| 16. 12. 2019 | Evidenční kontrola | Kaplice (č. 6304) | 6 051 km | způsobilé | bez závad | 1. 1. 1900 |
| 11. 5. 2019 | Pravidelná STK | Ústí nad Labem (č. 3523) | – | dočasně způsobilé | 8 lehké, 6 vážné | 10. 6. 2019 |
| 12. 4. 2019 | Pravidelná STK | Jindřichův Hradec (č. 3308) | – | způsobilé | bez závad | 12. 4. 2023 |
| 24. 1. 2019 | Pravidelná STK | Olomouc (č. 3851) | – | způsobilé | 1 lehká | 24. 1. 2023 |
| 6. 8. 2018 | Pravidelná STK | Kroměříž (č. 3712) | – | způsobilé | bez závad | 6. 8. 2022 |
| 4. 10. 2017 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3202) | – | způsobilé | 3 lehké | 4. 10. 2021 |
| 6. 9. 2017 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 6311) | 5 707 km | způsobilé | 3 lehké | 6. 9. 2021 |
| 1. 3. 2017 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3504) | – | způsobilé | 1 lehká | 1. 3. 2019 |
| 22. 7. 2016 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 6810) | – | způsobilé | 5 lehké | 20. 7. 2020 |
| 23. 5. 2016 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3807) | – | způsobilé | 7 lehké | 23. 5. 2020 |
| 20. 4. 2016 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 6721) | – | způsobilé | 5 lehké | 20. 4. 2020 |
| 18. 11. 2015 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3827) | – | způsobilé | 1 lehká | 18. 11. 2019 |
| 9. 10. 2015 | Evidenční kontrola | Kraj Vysočina (č. 3730) | – | způsobilé | bez závad | |
| 7. 9. 2015 | Před registrací - opakovaná | Kraj Vysočina (č. 3730) | – | způsobilé | 4 lehké | 7. 9. 2015 |
| 1. 9. 2015 | Před registrací | Kraj Vysočina (č. 3730) | – | dočasně způsobilé | 4 lehké, 4 vážné | 1. 10. 2015 |
| 4. 7. 2015 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3505) | 3 356 km | způsobilé | bez závad | 4. 7. 2019 |
| 5. 3. 2015 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3504) | – | způsobilé | 1 lehká | 5. 3. 2017 |
| 16. 10. 2014 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3512) | – | způsobilé | 4 lehké | 16. 10. 2015 |
| 13. 8. 2014 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3739) | – | způsobilé | bez závad | 13. 8. 2018 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel POLABSKÉ DRŮBEŽÁŘSKÉ ZÁVODY Nymburk, a.s. v likvidaci (IČO 45148058)
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 1 (ŠKODA 1203 1986 v ČR obvykle 1,0, medián 1)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 48,2 %
Srovnáváme s 4 105 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu ŠKODA 1203
Hlídat toto vozidlo
Toto vozidlo je v registru zaniklé. Zaniklé vozidlo se do provozu nevrací, hlídání u něj nemá smysl.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (63)
Identifikace
- Tovární značka
- ŠKODA
- Obchodní označení
- 1203
- Typ
- ŠKODA 1203 COM /
- Varianta
- COM
- VIN
- 3019
- PČV
- 846900
- Druh vozidla
- OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- KOMBI
- Kategorie vozidla
- M1
- Výrobce vozidla
- TAZ, TRNAVA, SLOVENSKO
- Rok výroby
- 1986
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 1986
- Datum 1. registrace v ČR
- 1. 1. 1986
- Druh (typ)
- KOMBI
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- TAZ, TRNAVA, SLOVENSKO
- Typ motoru
- ŠKODA 776
- Číslo motoru
- 7-620580
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 31 / 4500
- Palivo
- BA 90
- Zdvihový objem [cm³]
- 1221
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -1 ZADNÍ
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0
Emise a spotřeba
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba předpis
- ČSN
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 14.5 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 0/ 0
- Za jízdy
- 81
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 4520/ 1800/ 1900
- Rozvor [mm]
- 2320
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 1250
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 2070/ 2070
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 950/ 950
1120/ 1120
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Objem cisterny
- 0
- Zatížení střechy
- 50
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 6.40-15 ET/ 4.5K X 15
6.40-15 ET/ 4.5K X 15
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- AZNP, VRCHLABÍ, ČESKÁ REPUBLIKA
- Výrobní číslo karoserie
- 3019
- Barva
- ŽLUTÁ-ZÁKLADNÍ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 4 / 4 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- .
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- ZÁNIK
- ZTP
- 0665-002-80
- Číslo TP
- AI211959
- Druh RZ
- OSOBNÍ
- RM zániku
- MD (vozidlo bez RM)
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 3019
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.