TATRA 815

  • 1984
  • ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
  • motorová nafta (NM)
  • 15825 cm³
  • 208 kW ≈ 283 k

VIN24330-106

Stav registru k 1. 10. 2026

Přehled pro inzerát Jak to vložit do inzerátu

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 23:39 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/8532294

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 2× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
  • Oranžováz registru Vozidlo mělo 6 vlastníkůPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 1,4 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
  • Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 49 dnů (15. 1. 2018 až 5. 3. 2018). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1984. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
  • Informacez registru V minulosti bylo vyřazeno z provozuV historii je záznam o dočasném vyřazení vozidla z provozu. Podrobnosti najdete na časové ose.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
TATRA
Model
815
Typ
TATRA 815 S3 26208 6X6.2 / S3 26 208 6X6.2
Rok výroby
1984
Datum 1. registrace
19. 5. 1984
Datum 1. registrace v ČR
19. 5. 1984
Barva
ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
15825 cm³
Výkon
208 kW
Kategorie
N3 – Nákladní automobil terénní sklápěcí
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 14. 4. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
143 344 km
při prohlídce 27. 4. 2026
stav v některé prohlídce nižší než dříve
6
Vlastníků v registru
Vlastimil Pytlík s.r.o.
od 17. 9. 2021

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
16. 5. 1984 Nový provozovatel Armabeton Kadaň a.s. jazykovémutace uvedeny níže (IČO 18382746) Registr silničních vozidel
19. 5. 1984 První registrace Registr silničních vozidel
20. 5. 1999 Nový provozovatel R E N O S T A V, spol. s r.o. (IČO 15502929) Registr silničních vozidel
9. 12. 2004 Nový provozovatel Stanislav Krobot s.r.o. (IČO 25853392) Registr silničních vozidel
26. 7. 2005 Nový provozovatel PAS Zábřeh na Moravě a. s. (IČO 45192251) Registr silničních vozidel
4. 11. 2005 Nový provozovatel TRASKO Registr silničních vozidel
8. 11. 2005 Nový provozovatel TRASKO, a.s. (IČO 25549464) Registr silničních vozidel
19. 12. 2006 Nový provozovatel PAS Zábřeh na Moravě a. s. (IČO 45192251) Registr silničních vozidel
18. 4. 2007 Nový vlastník Raiffeisen - Leasing, s.r.o. (IČO 61467863) Registr silničních vozidel
18. 4. 2007 Nový provozovatel Marcel Wloch (IČO 73170402) Registr silničních vozidel
11. 6. 2012 Nový provozovatel Titanum Transport Services spol. s r.o. (IČO 28604440) Registr silničních vozidel
21. 6. 2012 Nový vlastník Titanum Transport Services spol. s r.o. (IČO 28604440) Registr silničních vozidel
18. 2. 2015 Nový vlastník a provozovatel STAVEBNÍ MECHANIZACE LHOTSKÝ s.r.o. (IČO 26873397) Registr silničních vozidel
15. 1. 2018 Nový vlastník a provozovatel Martin Král (IČO 66308810) Registr silničních vozidel
5. 3. 2018 Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba Registr silničních vozidel
17. 9. 2021 Nový vlastník a provozovatel Vlastimil Pytlík s.r.o. (IČO 28108221) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

050 000100 000150 000 201020132016201920222025 31. 3. 2009: 1 420 km25. 2. 2010: 10 600 km14. 2. 2011: 19 179 km10. 4. 2012: 22 232 km12. 6. 2012: 25 456 km27. 5. 2014: 1 175 km18. 2. 2015: 4 174 km13. 5. 2015: 4 850 km26. 2. 2018: 25 347 km2. 7. 2018: 26 095 km2. 7. 2018: 26 095 km4. 7. 2019: 24 411 km3. 7. 2020: 30 079 km4. 8. 2021: 36 360 km15. 9. 2021: 37 567 km4. 8. 2022: 53 236 km4. 8. 2022: 53 272 km13. 3. 2023: 63 337 km13. 3. 2023: 63 370 km13. 3. 2024: 82 010 km15. 4. 2025: 94 006 km14. 4. 2026: 102 817 km14. 4. 2026: 143 272 km27. 4. 2026: 143 344 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
27. 4. 2026 Opakovaná STK Moravské Budějovice (č. 3730) 143 344 km způsobilé
7 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.11.4.1 Některá část uchycení brzdového potrubí uvolněná, ale tato závada nemůže způsobit jeho poškození. lehká
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 2.1.1.5.1 Netěsnost převodky řízení. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 4.10.1.1 Zásuvka nebo zástrčka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje spolehlivost elektrického propojení vozidel. lehká
14. 4. 2027
14. 4. 2026 Opakovaná STK Moravské Budějovice (č. 3730) 143 272 km nezpůsobilé
7 lehkých, 3 vážné
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.11.4.1 Některá část uchycení brzdového potrubí uvolněná, ale tato závada nemůže způsobit jeho poškození. lehká
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 1.2.1.1.1 Nedostatečná brzdná síla na jednom nebo více kolech. vážná
  • 2.1.1.5.1 Netěsnost převodky řízení. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 4.1.2.1.1 Výškové seřízení sklonu rozhraní potkávacího světlometu neodpovídá požadavkům. vážná
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 4.10.1.1 Zásuvka nebo zástrčka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje spolehlivost elektrického propojení vozidel. lehká
  • 8.4.1.1.1 Únik provozních nebo jiných kapalin (které nejsou uvedeny v ostatních jednotlivých závadách), který by mohl poškodit životní prostředí nebo představovat bezpečnostní riziko pro ostatní účastníky silničního provozu. vážná
14. 4. 2026 Pravidelná STK + měření emisí Moravské Budějovice (č. 3730) 102 817 km dočasně způsobilé
7 lehkých, 8 vážných
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.11.4.1 Některá část uchycení brzdového potrubí uvolněná, ale tato závada nemůže způsobit jeho poškození. lehká
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 1.1.18.1.2 Po odbrzdění se nevrací některý brzdový klíč na nápravě do původní polohy (výrazný rozdíl). vážná
  • 1.2.1.4 Nadměrná prodleva brzdného účinku na některém kole. vážná
  • 2.1.1.5.1 Netěsnost převodky řízení. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 4.1.2.1.1 Výškové seřízení sklonu rozhraní potkávacího světlometu neodpovídá požadavkům. vážná
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 4.8.2.1.1 Vozidlo není vybaveno některými předepsanými odrazkami stanovené třídy. vážná
  • 4.10.1.1 Zásuvka nebo zástrčka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje spolehlivost elektrického propojení vozidel. lehká
  • 8.4.1.1.1 Únik provozních nebo jiných kapalin (které nejsou uvedeny v ostatních jednotlivých závadách), který by mohl poškodit životní prostředí nebo představovat bezpečnostní riziko pro ostatní účastníky silničního provozu. vážná
  • 1.4.1.1.1 Parkovací brzda na některém z kol vozidla není funkční. vážná
  • 7.90.2.2 Označení některých předepsaných údajů na vozidle je poškozené tak, že je nečitelné nebo neplní svoji funkci. vážná
  • 4.5.4.1.6 Umístění zadní mlhové svítilny (popř. párem svítilen) na vozidle nesplňuje požadavky na její uspořádání nebo orientaci nebo požadavky na její umístění vzhledem k výšce vozidla nebo vzhledem k vzdálenosti od brzdové svítilny, nebo jejímu úhlovému naklopení či orientaci montáže (TOP) nebo podmínky… vážná
14. 5. 2026
15. 4. 2025 Pravidelná STK + měření emisí Moravské Budějovice (č. 3730) 94 006 km způsobilé
9 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 2.1.1.5.1 Netěsnost převodky řízení. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
  • 6.1.3.5.1 Palivové potrubí / hadice nebo jejich spojovací prvky (spony) jsou poškozené, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost a těsnost systému. lehká
  • 6.2.8.1.1 Stupátko nebo schůdky u vozidla poškozeny, avšak tato závada nemá vliv na spolehlivost nebo bezpečnost. lehká
15. 4. 2026
13. 3. 2024 Pravidelná STK + měření emisí Moravské Budějovice (č. 3730) 82 010 km způsobilé
7 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.16.5.1 Některá prachovka brzdového válce / válečku je poškozená, ale plní svoji funkci. lehká
  • 2.1.1.5.1 Netěsnost převodky řízení. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 4.8.1.1.1 Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
13. 3. 2025
13. 3. 2023 Pravidelná STK Moravské Budějovice (č. 3730) 63 370 km způsobilé
9 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 2.1.1.5.1 Netěsnost převodky řízení. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 4.8.1.1.1 Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.10.1.1 Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
13. 3. 2024
13. 3. 2023 Měření emisí Dačice (č. 430315) 63 337 km způsobilé bez závad 13. 3. 2024
4. 8. 2022 Pravidelná STK Moravské Budějovice (č. 3730) 53 272 km způsobilé
7 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 2.1.1.5.1 Netěsnost převodky řízení. lehká
  • 4.8.1.1.1 Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.9.1.1 Některý upevňovací prvek výbavy vozidla je uvolněný, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost upevnění výbavy. lehká
  • 6.2.10.1.1 Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
4. 8. 2023
4. 8. 2022 Měření emisí Dačice (č. 430315) 53 236 km způsobilé bez závad 4. 8. 2023
15. 9. 2021 Evidenční kontrola Jindřichův Hradec (č. 3312) 37 567 km způsobilé bez závad
4. 8. 2021 Pravidelná STK + měření emisí Plzeň (č. 3413) 36 360 km způsobilé
4 lehké
  • 2.1.1.5.1 Netěsnost převodky řízení. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.9.1.1 Některý upevňovací prvek výbavy vozidla je uvolněný, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost upevnění výbavy. lehká
4. 8. 2022
3. 7. 2020 Pravidelná STK + měření emisí Plzeň (č. 3413) 30 079 km způsobilé
4 lehké
  • 2.1.1.5.1 Netěsnost převodky řízení. lehká
  • 4.7.2.2 Pro osvětlení zadní tabulky registrační značky, použito nehomologované / neschválené světelné zařízení. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
3. 7. 2021
4. 7. 2019 Pravidelná STK + měření emisí Plzeň (č. 3413) 24 411 km nižší než dříve způsobilé
4 lehké
  • 2.1.5.1.1 Netěsnost posilovače řízení. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
4. 7. 2020
2. 7. 2018 Měření emisí Plzeň (č. 540514) 26 095 km – bez závad
2. 7. 2018 Pravidelná STK + měření emisí Plzeň (č. 3413) 26 095 km způsobilé
10 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 1.1.16.5.1 Některá prachovka brzdového válce / válečku je poškozená, ale plní svoji funkci. lehká
  • 2.1.5.1.1 Netěsnost posilovače řízení. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
  • 1.1.12.6 Způsob montáže nebo uchycení brzdových hadic neodpovídá požadavkům. lehká
  • 0.2.2.1.1 Vozidlo uvedené do provozu v ČR před 1.1.2002 není vybaveno výrobním štítkem, nebo je štítek nečitelný, nebo některé předepsané údaje chybí. lehká
2. 7. 2019
26. 2. 2018 Evidenční kontrola Plzeňský kraj (č. 3413) 25 347 km způsobilé
1 lehká
  • 0.2.2.1.1 Vozidlo uvedené do provozu v ČR před 1.1.2002 není vybaveno výrobním štítkem, nebo je štítek nečitelný, nebo některé předepsané údaje chybí. lehká
13. 5. 2015 Pravidelná STK Olomoucký kraj (č. 3818) 4 850 km způsobilé
3 lehké
  • 2.1.5.1.1 Netěsnost posilovače řízení. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
13. 5. 2016
18. 2. 2015 Evidenční kontrola Moravskoslezský kraj (č. 3811) 4 174 km způsobilé bez závad
27. 5. 2014 Pravidelná STK Moravskoslezský kraj (č. 3811) 1 175 km nižší než dříve způsobilé
3 lehké
  • 2.1.5.1.1 Netěsnost posilovače řízení. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
27. 5. 2015
12. 6. 2012 Evidenční kontrola Moravskoslezský kraj (č. 3811) 25 456 km způsobilé bez závad 12. 6. 2012
10. 4. 2012 Pravidelná STK Moravskoslezský kraj (č. 3811) 22 232 km způsobilé
7 lehkých
  • 3071 V kloubech, pákách a tyčích jsou mírně větší vůle (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 3112 Z posilovače uniká kapalina NÁPRAVY, KOLA, PÉROVÁNÍ, HŘÍDELE A KLOUBY 400 401 Přední náprava (vidlice) 402 Kola - vůle v zavěšení 403 Kola - vůle v uložení 404 Kola - upevnění 405 Disky (ráfky) 406 Pneumatiky - konstrukce, druh dezénu, rozměr 407 Pneumatiky - poškození 408 Pneumatiky - hloubka… (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 4074 Pneumatika dře o jiné části vozidla (poškození pneumatiky). (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 4174 Některé hřídele, klouby mají mírně zvětšené vůle (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5031 Některé nosné díly rámu (nosné konstrukce) jsou mírně narušeny korozí (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5273 Některá bočnice, zadní čelo, případně nástavba bočnic je mírně poškozená,děravá nebo netěsná, popř. její kování, závěsy nebo závěry (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7171 Z hydraulického zařízení uniká olej zjevně odkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
10. 4. 2013
14. 2. 2011 Pravidelná STK Moravskoslezský kraj (č. 3811) 19 179 km způsobilé
7 lehkých
  • 2132 V převodu provozní brzdy jsou vůle, které však ještě neohrožují jeho funkci (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 3112 Z posilovače uniká kapalina NÁPRAVY, KOLA, PÉROVÁNÍ, HŘÍDELE A KLOUBY 400 401 Přední náprava (vidlice) 402 Kola - vůle v zavěšení 403 Kola - vůle v uložení 404 Kola - upevnění 405 Disky (ráfky) 406 Pneumatiky - konstrukce, druh dezénu, rozměr 407 Pneumatiky - poškození 408 Pneumatiky - hloubka… (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 4074 Pneumatika dře o jiné části vozidla (poškození pneumatiky). (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 6034 Světlomet má prasklé sklo, tento stav nemá vliv na seřízení ani funkci (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 6102 Svítilna světla je poškozena, ale světlo svítí, světlo nemá předepsanou barvu (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7171 Z hydraulického zařízení uniká olej zjevně odkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5021 Snýtované, sešroubované nebo pružné spojení některých dílů je uvolněno, popřípadě svařované spojení narušeno natolik, že pevnost (tuhost) rámu (nosné konstrukce): zatím není podstatně zmenšena (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
14. 2. 2012
25. 2. 2010 Pravidelná STK Moravskoslezský kraj (č. 3811) 10 600 km způsobilé
9 lehkých
  • 2132 V převodu provozní brzdy jsou vůle, které však ještě neohrožují jeho funkci (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 3071 V kloubech, pákách a tyčích jsou mírně větší vůle (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 3112 Z posilovače uniká kapalina NÁPRAVY, KOLA, PÉROVÁNÍ, HŘÍDELE A KLOUBY 400 401 Přední náprava (vidlice) 402 Kola - vůle v zavěšení 403 Kola - vůle v uložení 404 Kola - upevnění 405 Disky (ráfky) 406 Pneumatiky - konstrukce, druh dezénu, rozměr 407 Pneumatiky - poškození 408 Pneumatiky - hloubka… (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5094 Některý lapač nečistot je uvolněný (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5273 Některá bočnice, zadní čelo, případně nástavba bočnic je mírně poškozená,děravá nebo netěsná, popř. její kování, závěsy nebo závěry (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 6222 Svítí jen část osvětlení zadní tabulky státní poznávací značky (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 6304 Barva světla některého sdělovače neodpovídá předpisům (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7171 Z hydraulického zařízení uniká olej zjevně odkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
25. 2. 2011
31. 3. 2009 Pravidelná STK Moravskoslezský kraj (č. 3811) 1 420 km způsobilé
7 lehkých
  • 1015 Tabulka státní poznávací značky není dostatečně upevněna, popřípadě je mírně poškozená, avšak dostatečně čitelná (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 2132 V převodu provozní brzdy jsou vůle, které však ještě neohrožují jeho funkci (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5164 Po vypnutí stěrače vozidla schváleného po 1.7.1972 se jeho rameno nezastavuje samočinně ve výchozí poloze (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5203 Některé zpětné zrcátko je uvolněné nebo mírně poškozené, avšak doposud použitelné (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 6034 Světlomet má prasklé sklo, tento stav nemá vliv na seřízení ani funkci (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7171 Z hydraulického zařízení uniká olej zjevně odkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 4031 Ve valivém uložení některého kola není dostatečná vůle, nebo je vůle mírně zvětšená, popřípadě kolo se neotáčí plynule a rovnoměrně (např. následkem mechanické závady valivého ložiska) (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
31. 3. 2010

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. Nový provozovatel Armabeton Kadaň a.s. jazykovémutace uvedeny níže (IČO 18382746)
  2. První registrace (svět i ČR)
  3. Nový provozovatel R E N O S T A V, spol. s r.o. (IČO 15502929)
  4. Nový provozovatel Stanislav Krobot s.r.o. (IČO 25853392)
  5. Nový provozovatel PAS Zábřeh na Moravě a. s. (IČO 45192251)
  6. Prohlídka na žádost provozovatele výsledek: nezjištěn · platnost do 30. 11. 2014 · stanice: LESNICKÁ 2179/2A, 789 13, ZÁBŘEH
  7. Nový provozovatel TRASKO
  8. Nový provozovatel TRASKO, a.s. (IČO 25549464)
  9. Nový provozovatel PAS Zábřeh na Moravě a. s. (IČO 45192251)
  10. Nový vlastník Raiffeisen - Leasing, s.r.o. (IČO 61467863)
    Nový provozovatel Marcel Wloch (IČO 73170402)
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 3. 2010 · stanice: BOHUMÍNSKÁ 1876/2, 735 06, KARVINÁ - NOVÉ MĚSTO · protokol CZ-3811-09-03-0420
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 2. 2011 · stanice: BOHUMÍNSKÁ 1876/2, 735 06, KARVINÁ - NOVÉ MĚSTO · protokol CZ-3811-10-02-0245
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 2. 2012 · stanice: BOHUMÍNSKÁ 1876/2, 735 06, KARVINÁ - NOVÉ MĚSTO · protokol CZ-3811-11-02-0098
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 4. 2013 · stanice: BOHUMÍNSKÁ 1876/2, 735 06, KARVINÁ - NOVÉ MĚSTO
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 4. 2013 · stanice: BOHUMÍNSKÁ 1876/2, 735 06, KARVINÁ - NOVÉ MĚSTO · protokol CZ-3811-12-04-0096
  15. Nový provozovatel Titanum Transport Services spol. s r.o. (IČO 28604440)
    Konec: vlastník Raiffeisen - Leasing, s.r.o. (IČO 61467863)
  16. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: BOHUMÍNSKÁ 1876/2, 735 06, KARVINÁ - NOVÉ MĚSTO
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: BOHUMÍNSKÁ 1876/2, 735 06, KARVINÁ - NOVÉ MĚSTO · protokol CZ-3811-12-06-0107
  17. Nový vlastník Titanum Transport Services spol. s r.o. (IČO 28604440)
  18. Vyřazení z provozu OSTRAVA
  19. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 5. 2015 · stanice: BOHUMÍNSKÁ 1876/2, 735 06, KARVINÁ - NOVÉ MĚSTO · protokol CZ-3811-14-05-0248
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 5. 2015 · stanice: BOHUMÍNSKÁ 1876/2, 735 06, KARVINÁ - NOVÉ MĚSTO
  20. Konec vyřazení z provozu OSTRAVA
  21. Vyřazení z provozu OSTRAVA
  22. Nový vlastník a provozovatel STAVEBNÍ MECHANIZACE LHOTSKÝ s.r.o. (IČO 26873397)
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: BOHUMÍNSKÁ 1876/2, 735 06, KARVINÁ - NOVÉ MĚSTO · protokol CZ-3811-15-02-0162
    Konec vyřazení z provozu OSTRAVA
  23. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 5. 2016 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 779 00, OLOMOUC · protokol CZ-3818-15-05-0273
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 5. 2016 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 779 00, OLOMOUC
  24. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 5. 2017 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 779 00, OLOMOUC
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 5. 2017 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 779 00, OLOMOUC · protokol CZ-3818-16-05-0435
  25. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 5. 2018 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 779 00, OLOMOUC · protokol CZ-3818-17-05-0606
  26. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: ŽEROTÍNOVA 63, 787 01, ŠUMPERK · protokol CZ-3807-18-01-0130
  27. Nový vlastník a provozovatel Martin Král (IČO 66308810)
  28. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Koterovská 156a, 326 00, Plzeň · protokol CZ-3413-18-02-4425
  29. Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
  30. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 7. 2019 · stanice: Koterovská 156a, 326 00, Plzeň · protokol CZ-3413-18-07-0348
  31. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 7. 2020 · stanice: Koterovská 156a, 326 00, Plzeň · protokol CZ-3413-19-07-1199
  32. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 7. 2021 · stanice: Koterovská 156a, 326 00, Plzeň · protokol CZ-3413-20-07-0718
  33. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 8. 2022 · stanice: Koterovská 156a, 326 00, Plzeň · protokol CZ-3413-21-08-0719
  34. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: JITKA - OTÍN 3, 377 01, JINDŘICHŮV HRADEC · protokol CZ-3312-21-09-0111
  35. Nový vlastník a provozovatel Vlastimil Pytlík s.r.o. (IČO 28108221)
  36. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 8. 2023 · stanice: LAŽÍNKY 71, 676 02, MORAVSKÉ BUDĚJOVICE · protokol CZ-3730-22-08-0162
  37. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 3. 2024 · stanice: LAŽÍNKY 71, 676 02, MORAVSKÉ BUDĚJOVICE · protokol CZ-3730-23-03-0383
  38. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 3. 2025 · stanice: LAŽÍNKY 71, 676 02, MORAVSKÉ BUDĚJOVICE · protokol CZ-3730-24-03-0482
  39. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 4. 2026 · stanice: LAŽÍNKY 71, 676 02, MORAVSKÉ BUDĚJOVICE · protokol CZ-3730-25-04-0645
  40. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 14. 5. 2026 · stanice: LAŽÍNKY 71, 676 02, MORAVSKÉ BUDĚJOVICE · protokol CZ-3730-26-04-0458
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · stanice: LAŽÍNKY 71, 676 02, MORAVSKÉ BUDĚJOVICE · protokol CZ-3730-26-04-0476
  41. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 4. 2027 · stanice: LAŽÍNKY 71, 676 02, MORAVSKÉ BUDĚJOVICE · protokol CZ-3730-26-04-1033
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (vyřazení)

Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 6 (TATRA 815 1984 v ČR v průměru 1,4, medián 1)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 77,1 %

Srovnáváme s 683 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu TATRA 815

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (59)

Identifikace

Tovární značka
TATRA
Obchodní označení
815
Typ
TATRA 815 S3 26208 6X6.2 / S3 26 208 6X6.2
Typ kód
S3 26 208 6X6.2
VIN
24330-106
PČV
8532294
Druh vozidla
Nákladní automobil terénní sklápěcí
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
TATRA,N.P.,KOPŘIVNICE
Rok výroby
1984
Datum 1. registrace
19. 5. 1984
Datum 1. registrace v ČR
19. 5. 1984
Druh (typ)
SKLÁPĚČ TŘÍSTRANNÝ
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
.TATRA, KOPŘIVNICE, ČR
Typ motoru
T 3-929.11
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
208 / 2200
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
15825
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
3/ -3
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
70

Emise a spotřeba

Stupeň plnění emisní úrovně
Neuvedeno
Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
0
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
0 / 0 / 0
Spotřeba při rychlosti [l.100 km⁻¹]
33 / 62
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
92/ 0
Za jízdy
89

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
6980/ 2500/ 3155
Rozvor [mm]
3550+1320
Provozní hmotnost
11375
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
27000/ 25000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
7000/ 7000
9000/ 9000
9000/ 9000
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
18000/ 18000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
40000/ 40000
Ložná délka
4310
Ložná šířka
2305
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
11.OR-20 NR 23 16 PR/ 8.0-20-172/335-10/2
11.OR-20 NR 23 16 PR/ 8.0-20-172/335-10/2
11.OR-20 NR 23 16 PR/ 8.0-20-172/335-10/2
/

Karoserie a výbava

Barva
ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 / 0
Spojovací zařízení - druh
C50 X
ABS
ne
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ano
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
Číslo ORV
UBM604327
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
103
Další záznamy
TECHNICKÁ ZPŮSOBILOST BYLA SCHVÁLENA MV ČR-SPRÁVOU PRO DOPRAVU DNE 15.11.1983,
Č.J.: SD/12-4606/83
POVOLENÉ VYJÍMKY Z USTANOVENÍ VYHL. FMD Č. 90/75 SB.:
§34 ODST.3; §35 ODST.1; §43 ODST.1; §58 ODST.1; §62 ODST.5; §43 ODST.3; §62 ODST.1
VOZIDLO JE TECHNICKY ZPŮSOBILÉ PRO PROVOZ AŽ DO CELK. HMOTNOSTI 27 000 KG.
V TAKOVÉM PŘÍPADĚ SE VŠAK JEDNÁ O ZVLÁŠTNÍ POUŽÍVÁNÍ SILNICE VE SMYSLU VYHL.136/1961 SB.
§13 ODST.1 PÍSMENO A.
ALTERNATIVNÍ PNEU 12,00 R20 ; RÁFKY 8,00-20.

Další ověření (externí odkazy)