TATRA T 815
- 1986
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- motorová nafta (NM)
- 19000 cm³
- 235 kW ≈ 320 k
VIN36656-127
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 6:38 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/8569071
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1986. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- TATRA
- Model
- T 815
- Typ
- TATRA 815 6X6 CAS 32 / CAS 32
- Rok výroby
- 1986
- Datum 1. registrace
- 20. 2. 1986
- Datum 1. registrace v ČR
- 20. 2. 1986
- Barva
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 19000 cm³
- Výkon
- 235 kW
- Kategorie
- N3 – Speciální automobil cisternový
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Město Neratovice (IČO 00237108) od 3. 8. 2004
- Provozovatel: Město Neratovice (IČO 00237108) od 3. 8. 2004
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 20. 2. 1986 | První registrace | HASIČSKY ZACHRANNY SBOR MELNIK (IČO 14798565) | Registr silničních vozidel |
| 22. 2. 2001 | Nový provozovatel | Hasičský záchranný sbor Středočeského kraje (IČO 70885371) | Registr silničních vozidel |
| 14. 7. 2004 | Nový provozovatel | MESTO NERATOVICE,KOJETICKÁ 1028, NERATOVICE | Registr silničních vozidel |
| 3. 8. 2004 | Nový vlastník a provozovatel | Město Neratovice (IČO 00237108) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 10. 4. 2026 | Pravidelná STK | Mělník (č. 3202) | 13 189 km | způsobilé | 1 lehká | 10. 4. 2027 |
| 11. 4. 2025 | Pravidelná STK | Mělník (č. 3202) | 12 647 km | způsobilé | bez závad | 11. 4. 2026 |
| 11. 4. 2024 | Pravidelná STK | Mělník (č. 3202) | 11 553 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 11. 4. 2025 |
| 11. 4. 2023 | Pravidelná STK | Mělník (č. 3202) | 100 400 km | způsobilé | 4 lehké | 11. 4. 2024 |
| 12. 4. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Mělník (č. 3202) | 9 751 km | způsobilé | 2 lehké | 12. 4. 2024 |
| 16. 3. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Mělník (č. 3202) | 8 570 km | způsobilé | 4 lehké | 16. 3. 2022 |
| 16. 3. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Mělník (č. 3202) | 7 872 km | způsobilé | 6 lehké | 16. 3. 2021 |
| 7. 3. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Mělník (č. 3202) | 6 567 km | způsobilé | 3 lehké | 7. 3. 2020 |
| 7. 3. 2018 | Pravidelná STK + měření emisí | Kralupy nad Vltavou (č. 3215) | 5 984 km nižší než dříve | způsobilé | 4 lehké | 7. 3. 2019 |
| 28. 2. 2017 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3215) | 49 847 km | způsobilé | 3 lehké | 28. 2. 2018 |
| 11. 3. 2013 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3215) | 39 km nižší než dříve | způsobilé | 1 lehká | 11. 3. 2014 |
| 13. 3. 2012 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3215) | 21 781 km | způsobilé | 1 lehká | 13. 3. 2013 |
| 14. 3. 2011 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3215) | 20 202 km | způsobilé | 1 lehká | 14. 3. 2012 |
| 16. 3. 2010 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3215) | 17 237 km | způsobilé | bez závad | 16. 3. 2011 |
| 17. 3. 2009 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3215) | 15 423 km | způsobilé | 1 lehká | 17. 3. 2010 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový provozovatel HASIČSKY ZACHRANNY SBOR MELNIK (IČO 14798565)
-
Nový provozovatel Hasičský záchranný sbor Středočeského kraje (IČO 70885371)
-
Nový provozovatel MESTO NERATOVICE,KOJETICKÁ 1028, NERATOVICE
-
Evidenční kontrola výsledek: výsledek nezjištěn · platnost do 2. 8. 2004 · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 41301, ROUDNICE NAD LABEM
-
Nový vlastník a provozovatel Město Neratovice (IČO 00237108)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 3. 2010 · stanice: PŘEMYSLOVA 431, 27801, KRALUPY NAD VLTAVOU, MIKOVICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · platnost do 19. 6. 2009 · stanice: KOLOVRATSKÁ 2020, 25101, ŘÍČANY
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 6. 2010 · stanice: KOLOVRATSKÁ 2020, 25101, ŘÍČANY
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 3. 2011 · stanice: PŘEMYSLOVA 431, 27801, KRALUPY NAD VLTAVOU, MIKOVICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 3. 2012 · stanice: PŘEMYSLOVA 431, 27801, KRALUPY NAD VLTAVOU, MIKOVICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 3. 2013 · stanice: PŘEMYSLOVA 431, 27801, KRALUPY NAD VLTAVOU, MIKOVICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 3. 2014 · stanice: PŘEMYSLOVA 431, 27801, KRALUPY NAD VLTAVOU, MIKOVICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 3. 2015 · stanice: PŘEMYSLOVA 431, 27801, KRALUPY NAD VLTAVOU, MIKOVICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 4. 2019 · stanice: Na Průhoně 3412, 276 01, Mělník
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 4. 2016 · stanice: PALACKÉHO 94, 28101, VELIM
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 2. 2018 · stanice: PŘEMYSLOVA 431, 27801, KRALUPY NAD VLTAVOU, MIKOVICE · protokol CZ-3215-17-02-1122
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 3. 2019 · stanice: PŘEMYSLOVA 431, 27801, KRALUPY NAD VLTAVOU, MIKOVICE · protokol CZ-3215-18-03-0282
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 3. 2020 · stanice: MLADOBOLESLAVSKÁ 2801, 27601, MĚLNÍK · protokol CZ-3202-19-03-0407
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 3. 2021 · stanice: MLADOBOLESLAVSKÁ 2801, 27601, MĚLNÍK · protokol CZ-3202-20-03-0932
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 3. 2022 · stanice: MLADOBOLESLAVSKÁ 2801, 27601, MĚLNÍK · protokol CZ-3202-21-03-0870
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 4. 2023 · stanice: MLADOBOLESLAVSKÁ 2801, 27601, MĚLNÍK · protokol CZ-3202-22-04-0839
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 4. 2024 · stanice: MLADOBOLESLAVSKÁ 2801, 27601, MĚLNÍK · protokol CZ-3202-23-04-0383
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 4. 2025 · stanice: MLADOBOLESLAVSKÁ 2801, 27601, MĚLNÍK · protokol CZ-3202-24-04-0762
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 4. 2026 · stanice: MLADOBOLESLAVSKÁ 2801, 27601, MĚLNÍK · protokol CZ-3202-25-04-0802
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 4. 2027 · stanice: MLADOBOLESLAVSKÁ 2801, 27601, MĚLNÍK · protokol CZ-3202-26-04-0548
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 1 (TATRA T 815 1986 v ČR obvykle 2,8, medián 2)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0,6 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 96 %
Srovnáváme s 175 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu TATRA T 815
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- MAJÁK MODRÝ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (62)
Identifikace
- Tovární značka
- TATRA
- Obchodní označení
- T 815
- Typ
- TATRA 815 6X6 CAS 32 / CAS 32
- Typ kód
- CAS 32
- VIN
- 36656-127
- PČV
- 8569071
- Druh vozidla
- Speciální automobil cisternový
- Druh vozidla 2. ř.
- POŽÁRNÍ
- Kategorie vozidla
- N3
- Výrobce vozidla
- TATRA , N.P., KOPŘIVNICE, ČR
- Rok výroby
- 1986
- Datum 1. registrace
- 20. 2. 1986
- Datum 1. registrace v ČR
- 20. 2. 1986
- Druh (typ)
- POŽÁRNÍ
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Vozidlo s předností práva v jízdě
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- TATRA , N.P., KOPŘIVNICE, ČR
- Typ motoru
- T 3-930.30
- Číslo motoru
- 6664
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 235 / 2200
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 19000
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 3/ -3
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 91
Emise a spotřeba
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- / /
- Spotřeba při rychlosti [l.100 km⁻¹]
- 37 / 60
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 92/
- Za jízdy
- 89
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 8510/ 2500/ 3350
- Rozvor [mm]
- 3700+1320
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 12950
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 22390/ 22390
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 6940/ 6940
7725/ 7725
7725/ 7725
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Objem cisterny
- 8.2
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 18,0 - 22,5 NT 10 18 PR/ 14,0 - 22,5 - 165/335/10
18,0 - 22,5 NT 10 18 PR/ 14,0 - 22,5 - 165/335/10
18,0 - 22,5 NT 10 18 PR/ 14,0 - 22,5 - 165/335/10
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- .KAROSA N.P., VYSOKÉ MÝTO, ČR
- Výrobní číslo karoserie
- 36656-127
- Barva
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- Barva doplňková
- BÍLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 4 / 4 / 0
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ano
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 1625-001-91
- Číslo TP
- AH714351
- Číslo ORV
- BAC707922
- Druh RZ
- SPECIÁLNÍ
- Doplňkový text na TP
- 2 X VÝSTRAŽNÉ ZAŘÍZENÍ MODRÉ BARVY, VOZIDLO ZAŘAZENO DO IZS, VYHLÁŠKY Č. 35/2007 BOD 35 - MONTÁŽ ORANŽOVÝCH BLIKAJÍCÍCH SVĚTEL (ZADNÍ ČÁST VOZIDLA-ZAŘÍZENÍ NESMÍ BÝT POUŽITO ZA JÍZDY VOZIDLA),VYHLÁŠKA č. 341/2014 SB., PŘÍLOHA 12, PÍSMENO D.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 36656-127
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.