ZETOR 10011
- 1982
- MODRÁ
- motorová nafta (NM)
- 4562 cm³
- 70 kW ≈ 95 k
VIN1261
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 4:01 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/8636670
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1982. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- ZETOR 10011
- Typ
- ZETOR 10011 /
- Rok výroby
- 1982
- Datum 1. registrace
- 6. 1. 1982
- Datum 1. registrace v ČR
- 6. 1. 1982
- Barva
- MODRÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 4562 cm³
- Výkon
- 70 kW
- Kategorie
- T1 – Traktor kolový
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Tomáš Runčík (IČO 72057777) od 30. 10. 2015
- Provozovatel: Tomáš Runčík (IČO 72057777) od 30. 10. 2015
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 6. 1. 1982 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 11. 4. 1991 | Nový provozovatel | Víno Bzenec, státní podnik (IČO 15529100) | Registr silničních vozidel |
| 19. 4. 1993 | Nový provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 13. 9. 1994 | Nový provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 9. 5. 2012 | Nový provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 20. 6. 2012 | Nový vlastník | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 30. 10. 2015 | Nový vlastník a provozovatel | Tomáš Runčík (IČO 72057777) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3. 8. 2026 | Pravidelná STK | Jičín (č. 3615) | – | způsobilé | 1 lehká | 3. 8. 2030 |
| 12. 5. 2026 | Pravidelná STK | Louny (č. 3508) | 1 km | způsobilé | 2 lehké | 12. 5. 2030 |
| 11. 5. 2026 | Měření emisí | Libčeves (č. 550704) | 1 km | způsobilé | bez závad | 11. 5. 2030 |
| 16. 12. 2025 | Pravidelná STK | Dobrovice (č. 3206) | – | způsobilé | 10 lehké | 16. 12. 2029 |
| 16. 12. 2025 | Měření emisí | Dobrovice (č. 420716) | 1 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 16. 12. 2027 |
| 10. 7. 2025 | Pravidelná STK | Hranice (č. 6814) | 883 km nižší než dříve | způsobilé | 5 lehké | 10. 7. 2029 |
| 7. 7. 2025 | Pravidelná STK | Velim (č. 3238) | – | způsobilé | bez závad | 7. 7. 2029 |
| 10. 6. 2025 | Pravidelná STK | Třeboň (č. 6304) | – | způsobilé | bez závad | 10. 6. 2029 |
| 3. 4. 2025 | Opakovaná STK | Cheb (č. 3410) | 5 359 km | způsobilé | 2 lehké | 20. 3. 2029 |
| 20. 3. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Cheb (č. 3410) | 4 353 km | dočasně způsobilé | 2 lehké, 3 vážné | 20. 3. 2029 |
| 15. 10. 2024 | Pravidelná STK | Hodonín (č. 3720) | – | způsobilé | bez závad | 15. 10. 2028 |
| 8. 7. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Svitavy (č. 3616) | 3 972 km | způsobilé | 10 lehké | 8. 7. 2028 |
| 6. 3. 2024 | Pravidelná STK | Velké Meziříčí (č. 3706) | – | způsobilé | bez závad | 6. 3. 2028 |
| 2. 3. 2024 | Pravidelná STK | Lipník nad Bečvou (č. 6802) | – | způsobilé | 2 lehké | 2. 3. 2028 |
| 3. 11. 2023 | Pravidelná STK | Pohořelice (č. 3747) | – | způsobilé | bez závad | 3. 11. 2027 |
| 17. 8. 2023 | Pravidelná STK | Rakovník (č. 3212) | – | způsobilé | bez závad | 17. 8. 2027 |
| 17. 4. 2023 | Pravidelná STK | Kralice nad Oslavou (č. 3741) | – | způsobilé | 3 lehké | 16. 4. 2027 |
| 15. 4. 2023 | Měření emisí | Kralice nad Oslavou (č. 471041) | 3 216 km | – | bez závad | 15. 4. 2025 |
| 24. 1. 2023 | Opakovaná STK | Prostějov (č. 3702) | – | způsobilé | 3 lehké | 18. 1. 2027 |
| 18. 1. 2023 | Pravidelná STK | Prostějov (č. 3702) | – | dočasně způsobilé | 3 vážné | 17. 2. 2023 |
| 18. 1. 2023 | Pravidelná STK | Prostějov (č. 3702) | – | dočasně způsobilé | 2 vážné | 17. 2. 2023 |
| 5. 5. 2022 | Pravidelná STK | Lipník nad Bečvou (č. 3847) | 1 261 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 5. 5. 2026 |
| 5. 5. 2022 | Pravidelná STK | Lipník nad Bečvou (č. 3847) | – | způsobilé | bez závad | 5. 5. 2026 |
| 28. 4. 2022 | Pravidelná STK | Jičín (č. 3615) | – | způsobilé | 5 lehké | 28. 4. 2026 |
| 31. 3. 2022 | Pravidelná STK | Petřvald (č. 3833) | – | způsobilé | 1 lehká | 31. 3. 2026 |
| 13. 12. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Dymokury (č. 3236) | 1 498 km nižší než dříve | způsobilé | 4 lehké | 13. 12. 2025 |
| 10. 8. 2021 | Pravidelná STK | Benešov (č. 3223) | – | způsobilé | 2 lehké | 10. 8. 2025 |
| 15. 7. 2021 | Pravidelná STK | Velim (č. 3238) | – | způsobilé | bez závad | 15. 7. 2025 |
| 11. 7. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Lipník nad Bečvou (č. 6802) | – | způsobilé | 2 lehké | 11. 7. 2025 |
| 29. 6. 2021 | Pravidelná STK | Jindřichův Hradec (č. 3312) | – | způsobilé | bez závad | 29. 6. 2025 |
| 29. 3. 2021 | Pravidelná STK | Kralice nad Oslavou (č. 3741) | – | způsobilé | 5 lehké | 27. 3. 2025 |
| 16. 3. 2021 | Pravidelná STK | Kaplice (č. 6304) | – | způsobilé | bez závad | 16. 3. 2025 |
| 19. 11. 2020 | Pravidelná STK | Cheb (č. 3410) | – | způsobilé | 5 lehké | 19. 11. 2024 |
| 19. 11. 2020 | Měření emisí | Cheb (č. 440213) | 4 297 km | způsobilé | bez závad | 19. 11. 2024 |
| 20. 10. 2020 | Pravidelná STK | Olomouc (č. 3818) | – | způsobilé | 1 lehká | 20. 10. 2022 |
| 16. 9. 2020 | Pravidelná STK | Hodonín (č. 3720) | – | způsobilé | bez závad | 16. 9. 2024 |
| 10. 7. 2020 | Pravidelná STK | Český Dub (č. 3530) | – | způsobilé | 3 lehké | 10. 7. 2024 |
| 11. 6. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Svitavy (č. 3616) | 3 972 km | způsobilé | 17 lehké | 11. 6. 2024 |
| 3. 6. 2020 | Opakovaná STK | České Budějovice (č. 3320) | – | způsobilé | bez závad | 3. 6. 2024 |
| 12. 5. 2020 | Pravidelná STK | Šenov (č. 3838) | – | způsobilé | bez závad | 12. 5. 2024 |
| 23. 3. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Lipník nad Bečvou (č. 6802) | – | způsobilé | 1 lehká | 23. 3. 2024 |
| 6. 3. 2020 | Pravidelná STK | Velké Meziříčí (č. 3706) | – | způsobilé | 1 lehká | 6. 3. 2024 |
| 8. 11. 2019 | Pravidelná STK | Pohořelice (č. 3747) | – | způsobilé | bez závad | 8. 11. 2023 |
| 16. 10. 2019 | Pravidelná STK | Ústí nad Orlicí (č. 3613) | – | způsobilé | 8 lehké | 16. 10. 2023 |
| 9. 9. 2019 | Pravidelná STK | Jenišov (č. 3434) | – | způsobilé | bez závad | 9. 9. 2023 |
| 12. 4. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Žatčany (č. 6714) | 1 612 km nižší než dříve | způsobilé | 7 lehké | 12. 4. 2023 |
| 29. 11. 2018 | Pravidelná STK | Rakovník (č. 3212) | – | způsobilé | 2 lehké | 29. 11. 2022 |
| 13. 11. 2018 | Pravidelná STK | Petřvald (č. 3833) | – | způsobilé | bez závad | 13. 11. 2022 |
| 24. 10. 2018 | Pravidelná STK | Olomouc (č. 3818) | – | způsobilé | bez závad | 24. 10. 2020 |
| 7. 5. 2018 | Pravidelná STK | Humpolec (č. 3316) | – | způsobilé | bez závad | 7. 5. 2022 |
| 19. 4. 2018 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3847) | – | způsobilé | bez závad | 19. 4. 2022 |
| 17. 4. 2018 | Pravidelná STK + měření emisí | Olomoucký kraj (č. 6814) | 2 156 km | způsobilé | 3 lehké | 17. 4. 2022 |
| 9. 2. 2018 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 6614) | – | způsobilé | 1 lehká | 9. 2. 2022 |
| 7. 12. 2017 | Evidenční kontrola | Prostějov (č. 3702) | – | způsobilé | bez závad | |
| 6. 11. 2017 | Opakovaná STK | Šternberk (č. 3803) | – | způsobilé | 2 lehké | 31. 10. 2021 |
| 31. 10. 2017 | Pravidelná STK | Šternberk (č. 3803) | – | dočasně způsobilé | 2 lehké, 1 vážná | 30. 11. 2017 |
| 25. 7. 2017 | Opakovaná STK | Jihočeský kraj (č. 6309) | – | způsobilé | 3 lehké | 23. 6. 2021 |
| 19. 7. 2017 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3236) | 963 km nižší než dříve | způsobilé | 6 lehké | 19. 7. 2021 |
| 10. 7. 2017 | Opakovaná STK | Olomoucký kraj (č. 3742) | – | způsobilé | bez závad | 12. 6. 2021 |
| 23. 6. 2017 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 6309) | – | dočasně způsobilé | 3 lehké, 2 vážné | 23. 7. 2017 |
| 19. 6. 2017 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3210) | – | způsobilé | 1 lehká | 19. 6. 2021 |
| 12. 6. 2017 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3742) | – | dočasně způsobilé | 4 vážné | 12. 7. 2017 |
| 4. 4. 2017 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3647) | – | způsobilé | bez závad | 4. 4. 2021 |
| 17. 3. 2017 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 6311) | – | způsobilé | 7 lehké | 17. 3. 2021 |
| 26. 10. 2016 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3818) | – | způsobilé | bez závad | 26. 10. 2018 |
| 4. 10. 2016 | Evidenční kontrola | Ústecký kraj (č. 3514) | 3 989 km | způsobilé | 1 lehká | |
| 16. 9. 2016 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3720) | – | způsobilé | bez závad | 16. 9. 2020 |
| 29. 6. 2016 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3616) | 3 972 km nižší než dříve | způsobilé | 12 lehké | 29. 6. 2020 |
| 30. 5. 2016 | Opakovaná STK | Ústecký kraj (č. 3508) | – | způsobilé | 5 lehké | 28. 4. 2020 |
| 29. 4. 2016 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3508) | – | dočasně způsobilé | 5 lehké, 2 vážné | 28. 5. 2016 |
| 7. 3. 2016 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3729) | 5 283 km | způsobilé | 2 lehké | 7. 3. 2020 |
| 25. 2. 2016 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3315) | – | dočasně způsobilé | 1 lehká, 3 vážné | 26. 3. 2016 |
| 3. 2. 2016 | Opakovaná STK | Kraj Vysočina (č. 3706) | – | způsobilé | bez závad | 19. 1. 2020 |
| 25. 1. 2016 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3530) | – | způsobilé | 1 lehká | 25. 1. 2020 |
| 19. 1. 2016 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3706) | – | dočasně způsobilé | 2 vážné | 18. 2. 2016 |
| 12. 12. 2015 | Evidenční kontrola | Jihomoravský kraj (č. 6723) | – | způsobilé | bez závad | |
| 13. 11. 2015 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3747) | – | způsobilé | 1 lehká | 13. 11. 2019 |
| 9. 11. 2015 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3613) | – | způsobilé | 6 lehké | 7. 11. 2019 |
| 26. 10. 2015 | Evidenční kontrola | Liberecký kraj (č. 3637) | 791 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | |
| 21. 4. 2015 | Evidenční kontrola | Středočeský kraj (č. 3225) | 3 820 km nižší než dříve | dočasně způsobilé | 1 vážná | |
| 13. 4. 2015 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 6714) | 9 200 km | způsobilé | 2 lehké | 13. 4. 2019 |
| 8. 4. 2015 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3322) | – | způsobilé | 2 lehké | 8. 4. 2019 |
| 13. 11. 2014 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3833) | – | způsobilé | bez závad | 13. 11. 2018 |
| 29. 10. 2014 | Evidenční kontrola | Středočeský kraj (č. 3215) | – | způsobilé | bez závad | |
| 21. 10. 2014 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3818) | – | způsobilé | bez závad | 21. 10. 2016 |
| 4. 9. 2014 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3425) | – | způsobilé | 2 lehké | 4. 9. 2018 |
| 26. 3. 2014 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3847) | – | způsobilé | bez závad | 26. 3. 2018 |
| 19. 3. 2014 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 6806) | – | způsobilé | 3 lehké | 19. 3. 2018 |
| 12. 3. 2014 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 6614) | – | způsobilé | 2 lehké | 12. 3. 2018 |
| 21. 8. 2013 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3803) | – | způsobilé | 1 lehká | 21. 8. 2017 |
| 10. 7. 2013 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 6309) | – | způsobilé | 3 lehké | 10. 7. 2017 |
| 27. 6. 2013 | Opakovaná STK | Středočeský kraj (č. 3228) | – | způsobilé | bez závad | 18. 6. 2017 |
| 18. 6. 2013 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3228) | 1 km nižší než dříve | dočasně způsobilé | 1 vážná | 18. 7. 2013 |
| 16. 5. 2013 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3316) | – | způsobilé | 1 lehká | 16. 5. 2017 |
| 2. 5. 2013 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3637) | 3 000 km nižší než dříve | způsobilé | 1 lehká | 2. 5. 2017 |
| 5. 4. 2013 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 6505) | 120 000 km | způsobilé | 5 lehké | 5. 4. 2017 |
| 4. 4. 2013 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3647) | – | způsobilé | bez závad | 4. 4. 2017 |
| 22. 3. 2013 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 6311) | – | způsobilé | 3 lehké | 22. 3. 2017 |
| 13. 3. 2013 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3836) | – | způsobilé | bez závad | 13. 3. 2017 |
| 29. 10. 2012 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3818) | – | způsobilé | bez závad | 29. 10. 2014 |
| 27. 9. 2012 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3720) | – | způsobilé | 2 lehké | 27. 9. 2016 |
| 17. 7. 2012 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3213) | – | způsobilé | 5 lehké | 17. 7. 2016 |
| 15. 6. 2012 | Evidenční kontrola | Liberecký kraj (č. 3637) | – | způsobilé | bez závad | 15. 6. 2012 |
| 8. 6. 2012 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3729) | 2 312 km nižší než dříve | způsobilé | 8 lehké | 8. 6. 2016 |
| 4. 6. 2012 | Evidenční kontrola | Kraj Vysočina (č. 3629) | – | způsobilé | bez závad | 4. 6. 2012 |
| 4. 6. 2012 | Opakovaná STK | Kraj Vysočina (č. 3629) | – | způsobilé | 1 lehká | 3. 5. 2016 |
| 9. 5. 2012 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3616) | 37 000 km nižší než dříve | způsobilé | 5 lehké | 9. 5. 2016 |
| 3. 5. 2012 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3629) | – | dočasně způsobilé | 3 lehké, 2 vážné | 2. 6. 2012 |
| 6. 4. 2012 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 6505) | 110 000 km | způsobilé | 6 lehké | 6. 4. 2016 |
| 15. 12. 2011 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3633) | – | způsobilé | 7 lehké | 15. 12. 2015 |
| 21. 11. 2011 | Pravidelná STK | Karlovarský kraj (č. 3434) | – | způsobilé | 1 lehká | 21. 11. 2015 |
| 31. 10. 2011 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3747) | – | způsobilé | 1 lehká | 31. 10. 2015 |
| 18. 10. 2011 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3507) | – | dočasně způsobilé | 3 lehké, 3 vážné | 17. 11. 2011 |
| 1. 9. 2011 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3325) | 26 000 km | způsobilé | 2 lehké | 1. 9. 2015 |
| 24. 8. 2011 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3530) | – | způsobilé | 3 lehké | 24. 8. 2015 |
| 13. 4. 2011 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 6714) | 10 300 km | způsobilé | 4 lehké | 13. 4. 2015 |
| 17. 3. 2011 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3706) | – | způsobilé | 1 lehká | 17. 3. 2015 |
| 15. 11. 2010 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3833) | 2 000 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 15. 11. 2014 |
| 22. 10. 2010 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3818) | – | způsobilé | bez závad | 22. 10. 2012 |
| 13. 9. 2010 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3325) | 28 000 km | dočasně způsobilé | 1 lehká, 4 vážné | 13. 10. 2010 |
| 9. 6. 2010 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3212) | – | způsobilé | 2 lehké | 9. 6. 2014 |
| 24. 3. 2010 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 6806) | 7 000 km | způsobilé | 2 lehké | 22. 3. 2014 |
| 11. 3. 2010 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3826) | 1 000 km | způsobilé | bez závad | 11. 3. 2014 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)
-
Nový provozovatel Víno Bzenec, státní podnik (IČO 15529100)
-
Konec: provozovatel Víno Bzenec, státní podnik (IČO 15529100)
-
Nový provozovatel fyzická osoba
-
Nový provozovatel fyzická osoba
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 4. 2013 · stanice: BRATŘÍ ŠTEFANŮ 492, 50003, HRADEC KRÁLOVÉ
-
Nový provozovatel fyzická osoba
-
Evidenční kontrola výsledek: výsledek nezjištěn · platnost do 15. 6. 2012 · stanice: K JAVORKU 982, 51401, JILEMNICE
-
Nový vlastník fyzická osoba
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 5. 2017 · stanice: K JAVORKU 982, 51401, JILEMNICE
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 10. 2015 · stanice: K JAVORKU 982, 51401, JILEMNICEEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 10. 2015 · stanice: K JAVORKU 982, 51401, JILEMNICE
-
Nový vlastník a provozovatel Tomáš Runčík (IČO 72057777)Vybavení zapsané v registru: MAJÁK ORANŽOVÝ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 7. 2021 · stanice: NOUZOV 82, 28901, DYMOKURY · protokol CZ-3236-17-07-0488
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 12. 2025 · stanice: NOUZOV 82, 28901, DYMOKURY · protokol CZ-3236-21-12-0238
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 12. 2029 · stanice: KOSOŘICKÁ 580, 29441, DOBROVICE · protokol CZ-3206-25-12-0513
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Záznamy bez uvedeného data
- Nový provozovatel – BZANEC
- Nový provozovatel – REŠICE 64, OKR. ZNOJMO
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- MAJÁK ORANŽOVÝ
- ZÁVĚS
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (53)
Identifikace
- Tovární značka
- ZETOR 10011
- Typ
- ZETOR 10011 /
- VIN
- 1261
- PČV
- 8636670
- Druh vozidla
- Traktor kolový
- Druh vozidla 2. ř.
- KOLOVÝ ZEMĚDĚLSKÝ
- Kategorie vozidla
- T1
- Výrobce vozidla
- ZETOR, n.p., BRNO, ČR
- Rok výroby
- 1982
- Datum 1. registrace
- 6. 1. 1982
- Datum 1. registrace v ČR
- 6. 1. 1982
- Druh (typ)
- KOLOVÝ ZEMĚDĚLSKÝ
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- ZTS, MARTIN
- Typ motoru
- Z 8002
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 70 / 2200
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 4562
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -1 ZADNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 25
Emise a spotřeba
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- / /
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 86/
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 3945/ 1965/ 2480
- Rozvor [mm]
- 2385
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 4520
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 6860/ 6860
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1730/ 1730
5130/ 5130
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 11270/ 11270
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 7,50-20/ 5,50 F X 20
18,4/15-34/ W 15 L X 34
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- PRAGA, ZÁVOD ROUSÍNOV, PRAHA, ČR
- Barva
- MODRÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- ETÁŽOVÝ ZÁVĚS - PEVNÝ
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 1164-080-80
- Číslo TP
- ZA029836
- Číslo ORV
- ZAA347243
- Druh RZ
- STD. ZVLÁŠTNÍ
- Další záznamy
- Na traktoru namontován maják oranžové barvy.
Traktor plní pož. zák. č. 56/2001 Sb., ve znění pozdějších změn a doplnění.
Výše uvedené údaje čerpány z původního TP č. AG208319.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 1261
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.