MULTICAR M 25
- 1981
- ZELENÁ-ZÁKLADNÍ
- motorová nafta (NM)
- 1997 cm³
- 33,1 kW ≈ 45 k
VIN11348
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 0:04 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/8673575
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 14× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1981. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
- Informacez registru V minulosti bylo vyřazeno z provozuV historii je záznam o dočasném vyřazení vozidla z provozu. Podrobnosti najdete na časové ose.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- MULTICAR
- Model
- M 25
- Typ
- MULTICAR 25 /
- Rok výroby
- 1981
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 1981
- Datum 1. registrace v ČR
- 23. 4. 1982
- Barva
- ZELENÁ-ZÁKLADNÍ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 1997 cm³
- Výkon
- 33,1 kW
- Kategorie
- N1 – Nákladní automobil sklápěcí
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: fyzická osoba od 13. 7. 2009
- Provozovatel: fyzická osoba od 13. 7. 2009
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 1. 1. 1981 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 30. 9. 1981 | Nový provozovatel | PRAHA | Registr silničních vozidel |
| 23. 4. 1982 | První registrace v ČR | Registr silničních vozidel | |
| 30. 1. 1995 | Nový provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 28. 12. 1998 | Nový provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 1. 3. 2000 | Nový provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 31. 1. 2001 | Nový provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 13. 7. 2009 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 27. 5. 2026 | Pravidelná STK | Skuteč (č. 3634) | 61 232 km | způsobilé | 10 lehkých
| 27. 5. 2028 |
| 20. 5. 2026 | Měření emisí | Skuteč (č. 560307) | 61 232 km | způsobilé | bez závad | 20. 5. 2028 |
| 4. 12. 2025 | Pravidelná STK | Klatovy (č. 3412) | – | způsobilé | 4 lehké
| 4. 12. 2029 |
| 27. 3. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Příbram (č. 3241) | 37 531 km | způsobilé | bez závad | 27. 3. 2027 |
| 13. 11. 2024 | Evidenční kontrola | Říčany (č. 3227) | – | způsobilé | bez závad | |
| 3. 7. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Dolní Cerekev (č. 6711) | – | způsobilé | bez závad | 3. 7. 2028 |
| 26. 6. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Vyškov (č. 3748) | 4 218 km nižší než dříve | způsobilé | 1 lehká
| 26. 6. 2028 |
| 24. 5. 2024 | Pravidelná STK | Skuteč (č. 3634) | 60 916 km | způsobilé | 9 lehkých
| 24. 5. 2026 |
| 16. 5. 2024 | Měření emisí | Skuteč (č. 560307) | 60 916 km | způsobilé | bez závad | 16. 5. 2026 |
| 21. 11. 2023 | Evidenční kontrola | Mirotice (č. 3326) | – | způsobilé | bez závad | |
| 1. 11. 2023 | Pravidelná STK | Slavkov u Brna (č. 3725) | – | způsobilé | bez závad | 1. 11. 2027 |
| 21. 7. 2023 | Pravidelná STK | Babice (č. 6742) | 2 165 km | způsobilé | 1 lehká
| 20. 7. 2027 |
| 20. 7. 2023 | Měření emisí | Babice (č. 171102) | 2 165 km nižší než dříve | – | bez závad | 20. 7. 2027 |
| 13. 4. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Dolní Břežany (č. 3243) | 7 198 km nižší než dříve | způsobilé | 4 lehké
| 13. 4. 2027 |
| 16. 5. 2022 | Pravidelná STK | Skuteč (č. 3634) | 60 229 km | způsobilé | 8 lehkých
| 16. 5. 2024 |
| 10. 5. 2022 | Měření emisí | Skuteč (č. 560307) | 60 228 km | způsobilé | bez závad | 10. 5. 2024 |
| 19. 4. 2022 | Pravidelná STK | Strakonice (č. 3303) | – | způsobilé | bez závad | 19. 4. 2026 |
| 14. 12. 2021 | Pravidelná STK | Klatovy (č. 3412) | – | způsobilé | 3 lehké
| 14. 12. 2025 |
| 23. 6. 2021 | Evidenční kontrola | Rychnov nad Kněžnou (č. 3631) | – | způsobilé | bez závad | |
| 1. 3. 2021 | Evidenční kontrola | Rychnov nad Kněžnou (č. 3631) | – | způsobilé | bez závad | |
| 30. 10. 2020 | Evidenční kontrola | Valašské Klobouky (č. 3738) | 2 027 km nižší než dříve | způsobilé | 1 lehká
| |
| 4. 5. 2020 | Pravidelná STK | Skuteč (č. 3634) | 58 964 km | způsobilé | 10 lehkých
| 4. 5. 2022 |
| 4. 5. 2020 | Měření emisí | Skuteč (č. 560307) | 58 963 km | způsobilé | bez závad | 4. 5. 2022 |
| 2. 5. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Lipník nad Bečvou (č. 6802) | – | způsobilé | 2 lehké
| 2. 5. 2024 |
| 16. 4. 2020 | Pravidelná STK | Rychnov nad Kněžnou (č. 3611) | – | způsobilé | 4 lehké
| 16. 4. 2024 |
| 7. 11. 2019 | Pravidelná STK | Slavkov u Brna (č. 3725) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 7. 11. 2023 |
| 12. 8. 2019 | Pravidelná STK | Fryšták (č. 6739) | 1 977 km | způsobilé | bez závad | 6. 8. 2023 |
| 7. 8. 2019 | Pravidelná STK | Fryšták (č. 6739) | 1 977 km | způsobilé | 4 lehké
| 6. 8. 2023 |
| 6. 8. 2019 | Měření emisí | Zlín (č. 570523) | 1 977 km nižší než dříve | – | bez závad | 6. 8. 2023 |
| 11. 4. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Dolní Břežany (č. 3243) | 7 066 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 11. 4. 2023 |
| 26. 3. 2019 | Evidenční kontrola | Moravská Třebová (č. 3646) | 58 492 km | způsobilé | bez závad | |
| 9. 1. 2019 | Evidenční kontrola | Kyjov (č. 3737) | 4 218 km | způsobilé | bez závad | |
| 30. 4. 2018 | Evidenční kontrola | Hodonín (č. 3720) | 4 218 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | |
| 18. 4. 2018 | Pravidelná STK | Strakonice (č. 3303) | – | způsobilé | bez závad | 18. 4. 2022 |
| 9. 4. 2018 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3646) | 58 361 km | způsobilé | 7 lehkých
| 9. 4. 2020 |
| 6. 4. 2018 | Měření emisí | Chornice (č. 560904) | 58 347 km | – | bez závad | 6. 4. 2020 |
| 8. 2. 2018 | Evidenční kontrola | Zlínský kraj (č. 3738) | 1 846 km nižší než dříve | způsobilé | 2 lehké
| |
| 29. 1. 2018 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3406) | – | způsobilé | bez závad | 29. 1. 2022 |
| 22. 12. 2017 | Evidenční kontrola | Pardubický kraj (č. 3646) | 58 334 km | dočasně způsobilé | 1 lehká, 1 vážná
| |
| 30. 5. 2016 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 6725) | 1 916 km nižší než dříve | způsobilé | 6 lehkých
| 30. 5. 2020 |
| 2. 5. 2016 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3737) | – | způsobilé | bez závad | 29. 4. 2020 |
| 15. 4. 2016 | Opakovaná STK | Královéhradecký kraj (č. 3611) | – | způsobilé | 8 lehkých
| 12. 4. 2020 |
| 12. 4. 2016 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3611) | – | dočasně způsobilé | 8 lehkých, 1 vážná
| 12. 5. 2016 |
| 18. 12. 2015 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3737) | – | způsobilé | 2 lehké
| 16. 12. 2019 |
| 27. 5. 2015 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3326) | – | způsobilé | 2 lehké
| 26. 5. 2019 |
| 28. 4. 2015 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3406) | – | způsobilé | bez závad | 28. 4. 2019 |
| 17. 4. 2015 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3612) | 56 090 km | způsobilé | 6 lehkých
| 17. 4. 2017 |
| 15. 4. 2015 | Evidenční kontrola | Středočeský kraj (č. 3223) | 4 281 km | způsobilé | bez závad | |
| 3. 3. 2015 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3513) | 4 216 km nižší než dříve | způsobilé | 4 lehké
| 3. 3. 2019 |
| 20. 2. 2014 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3406) | – | způsobilé | bez závad | 20. 2. 2018 |
| 19. 7. 2013 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3737) | 18 461 km | způsobilé | 4 lehké
| 18. 7. 2017 |
| 29. 5. 2012 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 6725) | – | způsobilé | 3 lehké
| 29. 5. 2016 |
| 24. 4. 2012 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3611) | – | způsobilé | 3 lehké
| 24. 4. 2016 |
| 6. 4. 2012 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3737) | 4 218 km nižší než dříve | způsobilé | 2 lehké
| 5. 4. 2016 |
| 28. 2. 2012 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3612) | 53 317 km | způsobilé | 8 lehkých
| 28. 2. 2014 |
| 18. 1. 2012 | Evidenční kontrola | Jihomoravský kraj (č. 3737) | 4 220 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 18. 1. 2012 |
| 15. 7. 2011 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3303) | – | způsobilé | bez závad | 15. 7. 2015 |
| 20. 5. 2011 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3221) | – | způsobilé | 3 lehké
| 19. 5. 2015 |
| 26. 2. 2010 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3406) | – | způsobilé | 1 lehká
| 26. 2. 2014 |
| 2. 11. 2009 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3401) | – | způsobilé | 2 lehké
| 2. 11. 2013 |
| 6. 10. 2009 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3742) | 50 848 km nižší než dříve | způsobilé | 6 lehkých
| 6. 10. 2011 |
| 14. 7. 2009 | Evidenční kontrola | Středočeský kraj (č. 3208) | 66 000 km | způsobilé | bez závad | 14. 7. 2009 |
| 19. 6. 2009 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3737) | 1 846 km nižší než dříve | způsobilé | 2 lehké
| 17. 6. 2013 |
| 26. 3. 2009 | Evidenční kontrola | Jihomoravský kraj (č. 3720) | 4 218 km | způsobilé | bez závad | 26. 3. 2009 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace ve světě
-
Nový provozovatel PRAHA
-
První registrace v ČR
-
Nový provozovatel fyzická osoba
-
Nový provozovatel fyzická osoba
-
Nový provozovatel fyzická osoba
-
Nový provozovatel fyzická osoba
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 8. 2010 · stanice: K PODLESÍ 539, 26101, PŘÍBRAM VI
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: OBECNICKÁ 323, 26101, PŘÍBRAM I
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Konec vyřazení z provozu PŘÍBRAMVyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Konec vyřazení z provozu PŘÍBRAM
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 3. 2027 · stanice: BRODSKÁ 633, 26101, PŘÍBRAM V - ZDABOŘ · protokol CZ-3241-25-03-0971
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (vyřazení)
Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 1 (MULTICAR M 25 1981 v ČR obvykle 2,2, medián 2)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 59,9 %
Srovnáváme s 197 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu MULTICAR M 25
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (54)
Identifikace
- Tovární značka
- MULTICAR
- Obchodní označení
- M 25
- Typ
- MULTICAR 25 /
- VIN
- 11348
- PČV
- 8673575
- Druh vozidla
- Nákladní automobil sklápěcí
- Druh vozidla 2. ř.
- SKLÁPĚCÍ VOZIDLO
- Kategorie vozidla
- N1
- Výrobce vozidla
- FAHRZEUGWERK VEB WALTERSHAUSEN DDR
- Rok výroby
- 1981
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 1981
- Datum 1. registrace v ČR
- 23. 4. 1982
- Druh (typ)
- SKLÁPĚČ TŘÍSTRANNÝ
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- MOTORENWERK VEB CUNEWALDE DDR
- Typ motoru
- 4 VD 8.8/8.5 2 SRF
- Číslo motoru
- 19-82/01663
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 33.1 / 3000
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 1997
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -1
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 50
Emise a spotřeba
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Spotřeba při rychlosti [l.100 km⁻¹]
- 11 / 34
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 82/ 0
- Za jízdy
- 83
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 3945/ 1625/ 2085
- Rozvor [mm]
- 1980
- Provozní hmotnost
- 1750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 3500/ 3500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1450/ 1450
2600/ 2600
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 23X5 PR 6 JEDNODUCHÁ/ 3,75 P-13 K 14
2,X5 PR 6 DVOJITÁ/ 3,75 P-13 K 14
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- ZELENÁ-ZÁKLADNÍ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- Brzdy provozní
- ne
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- Číslo ORV
- UBK800836
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Doplňkový text na TP
- DOČ.VYŘ. 1827/2008,PŘEVOD,POPLATEK NA PODPORU SBĚRU AUTOVRAKŮ ZAPLACEN,VÝR.Č.MOTORU SE NEREGI-STRUJE, DOČ.VYŘ. 2968/2009, 30.10.2019 VYŘ. 5285/2019
- Další záznamy
- POVOLENÉ TRVALÉ VÝJIMKY Z USTANOVENÍ VYHL.Č. 90/75 SB.:
§13, §25,§26,§32, §34, §36, §63.
SKLÁPĚCÍ NÁSTAVBA MŮŽE BÝT NAHRAZENA JINOU LEHCE ODNÍMATELNOU NÁSTAVBOU. TAKOVÁTO NÁSTAVBA MUSÍ BÝT SCHVÁLENA MV ČSR A ŘIDIČ VOZIDLA MUSÍ MÍT U SEBE MIMO OSVĚDČENÍ O TECHNICKÉM PRŮKAZU I KOPII NEBO OPIS TECHNICKÉHO OSVĚDČENÍ NÁSTAVBY, VE KTERÉM DOVOZCE POTVRZUJE SCHVÁLENÍ A NA KTERÉM JSOU DÁLE UVEDENY ÚDAJE ODLIŠNÉ OD ÚDAJŮ V TECHNICKÉM PRŮKAZU A PŘÍPADNÉ DALŠÍ VÝJIMKY A PODMÍNKY UDĚLENÉ A PŘEDEPSANÉ PRO VOZIDLO S POPSANOU NÁSTAVBOU.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 11348
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.