AVIA 31.1 N

  • 1989
  • MODROZEL-SVĚTLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 3596 cm³

VIN5534

Stav registru k 1. 10. 2026

Přehled pro inzerát Jak to vložit do inzerátu

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 19:20 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/8744279

Semafor rizik

červená

Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.

  • Červenáz registru Vozidlo zaniklo (vyřazeno z registru)Stav „zánik“ znamená, že bylo trvale vyřazeno z evidence, například po ekologické likvidaci, zničení nebo odcizení.
  • Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru jednou nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1989. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
AVIA
Model
31.1 N
Typ
AVIA 31.1 N SPO M 1 /
Rok výroby
1989
Datum 1. registrace
7. 7. 1989
Datum 1. registrace v ČR
7. 7. 1989
Barva
MODROZEL-SVĚTLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
3596 cm³
Výkon
0 kW
Kategorie
N2 – Speciální automobil přepravník
Stav v registru
zaniklé (vyřazeno z registru)

Aktuálně v registru

Stav tachometru
4 882 km
při prohlídce 13. 4. 2022
stav v některé prohlídce nižší než dříve
1
Vlastník v registru
David Kučera
od 7. 6. 2006

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
7. 7. 1989 První registrace Silniční vývoj Brno, státní podnik (IČO 00015784) Registr silničních vozidel
14. 4. 1995 Nový provozovatel IMOS holding, spol. s r.o. (IČO 46995757) Registr silničních vozidel
19. 5. 1997 Nový provozovatel IMOS Brno, a.s. (IČO 25322257) Registr silničních vozidel
15. 5. 2006 Nový provozovatel DAVID KUCERA, RAŠOV 41, LOMNICE U TIŠNOVA, TIŠNOV Registr silničních vozidel
7. 6. 2006 Nový vlastník a provozovatel David Kučera (IČO 64471187) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

010 00020 00030 000 2010201220142016201820202022 18. 3. 2009: 10 000 km2. 8. 2013: 13 000 km7. 3. 2014: 28 000 km13. 4. 2022: 4 882 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
6. 11. 2025 Pravidelná STK Opava (č. 3827) – způsobilé bez závad 6. 11. 2029
17. 4. 2024 Pravidelná STK Chlumec nad Cidlinou (č. 3636) – způsobilé bez závad 17. 4. 2028
19. 4. 2022 Před registrací Dolní Cerekev (č. 6711) – způsobilé bez závad 19. 4. 2026
13. 4. 2022 Měření emisí Brno (č. 570230) 4 882 km nižší než dříve – bez závad 13. 4. 2026
21. 2. 2022 Pravidelná STK Znojmo (č. 6723) – způsobilé
6 lehkých
  • 0.1.3.1 Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost. lehká
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 4.11.2.1 Svorkovnice částečně poškozená, neúplná (např. chybí kryt). lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
21. 2. 2026
6. 12. 2021 Pravidelná STK Opava (č. 3827) – způsobilé bez závad 6. 12. 2025
22. 11. 2019 Pravidelná STK Chlumec nad Cidlinou (č. 3636) – způsobilé
1 lehká
  • 6.2.90.2.1 Upevnění čela nebo sloupků valníkové karoserie nákladního prostoru je uvolněné. lehká
22. 11. 2023
18. 4. 2018 Pravidelná STK Královéhradecký kraj (č. 3645) – způsobilé
1 lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
18. 4. 2022
20. 2. 2018 Pravidelná STK Jihomoravský kraj (č. 6723) – způsobilé
7 lehkých
  • 0.1.3.1 Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
  • 6.2.11.3.1 Závěsy bočnic jsou opotřebované, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost uchycení bočnic. lehká
  • 6.2.11.4.1 Některá část systému zavírání / otevírání nebo zajištění bočnic je opotřebovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost uzavření / otevření bočnic. lehká
  • 0.2.2.1.1 Vozidlo uvedené do provozu v ČR před 1.1.2002 není vybaveno výrobním štítkem, nebo je štítek nečitelný, nebo některé předepsané údaje chybí. lehká
20. 2. 2022
19. 10. 2017 Pravidelná STK Moravskoslezský kraj (č. 3827) – způsobilé
2 lehké
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.10.1.1 Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
19. 10. 2021
30. 3. 2016 Pravidelná STK Královéhradecký kraj (č. 3640) – způsobilé
3 lehké
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.10.1.1 Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
  • 6.2.11.1.1 Poškození bočnice, čela valníkové karoserie. lehká
30. 3. 2020
19. 6. 2014 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3211) – způsobilé
2 lehké
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
19. 6. 2018
20. 5. 2014 Pravidelná STK Královéhradecký kraj (č. 3636) – způsobilé bez závad 20. 5. 2018
7. 3. 2014 Evidenční kontrola Kraj Vysočina (č. 3730) 28 000 km dočasně způsobilé
1 vážná
  • 0.3.1.2 Je-li vyžadováno, není změna nebo úprava vozidla vyznačena v dokumentaci vozidla (dodatečná montáž tažného zařízení, nezávislého topení apod.). vážná
20. 2. 2014 Pravidelná STK Jihomoravský kraj (č. 6723) – způsobilé
6 lehkých
  • 1.1.16.5.1 Některá prachovka brzdového válce / válečku je poškozená, ale plní svoji funkci. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
  • 6.2.11.1.1 Poškození bočnice, čela valníkové karoserie. lehká
  • 6.2.11.3.1 Závěsy bočnic jsou opotřebované, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost uchycení bočnic. lehká
  • 6.2.11.4.1 Některá část systému zavírání / otevírání nebo zajištění bočnic je opotřebovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost uzavření / otevření bočnic. lehká
20. 2. 2018
2. 8. 2013 Pravidelná STK Moravskoslezský kraj (č. 3827) 13 000 km způsobilé bez závad 2. 8. 2017
6. 6. 2012 Pravidelná STK Královéhradecký kraj (č. 3640) – způsobilé
5 lehkých
  • 0.1.2.1 Uchycení tabulky registrační značky je uvolněné, ale nehrozí bezprostředně její upadnutí nebo zhoršení podmínek její čitelnosti. lehká
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 4.10.1.1 Zásuvka nebo zástrčka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje spolehlivost elektrického propojení vozidel. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.10.1.1 Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
6. 6. 2016
14. 4. 2010 Pravidelná STK Královéhradecký kraj (č. 3636) – způsobilé
2 lehké
  • 5261 Provedení podlahy neodpovídá stanoveným podmínkám (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 4031 Ve valivém uložení některého kola není dostatečná vůle, nebo je vůle mírně zvětšená, popřípadě kolo se neotáčí plynule a rovnoměrně (např. následkem mechanické závady valivého ložiska) (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
14. 4. 2014
24. 2. 2010 Pravidelná STK Jihomoravský kraj (č. 6723) – způsobilé
5 lehkých
  • 2171 Zdvihy pák klíčů brzd na vozidle nejsou stejně dlouhé, avšak žádný nepřesahuje přípustnou mez (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5031 Některé nosné díly rámu (nosné konstrukce) jsou mírně narušeny korozí (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5261 Provedení podlahy neodpovídá stanoveným podmínkám (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5273 Některá bočnice, zadní čelo, případně nástavba bočnic je mírně poškozená,děravá nebo netěsná, popř. její kování, závěsy nebo závěry (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7161 Hydraulické sklápěcí zařízení, popř. olejová nádrž nebo spojovací potrubí, není dostatečně těsné, takže je patrné unikání oleje, olej však zatím neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
23. 2. 2014
18. 3. 2009 Pravidelná STK Moravskoslezský kraj (č. 3827) 10 000 km způsobilé
1 lehká
  • 4031 Ve valivém uložení některého kola není dostatečná vůle, nebo je vůle mírně zvětšená, popřípadě kolo se neotáčí plynule a rovnoměrně (např. následkem mechanické závady valivého ložiska) (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
18. 3. 2013

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový provozovatel Silniční vývoj Brno, státní podnik (IČO 00015784)
  2. Nový provozovatel IMOS holding, spol. s r.o. (IČO 46995757)
  3. Nový provozovatel IMOS Brno, a.s. (IČO 25322257)
  4. Nový provozovatel DAVID KUCERA, RAŠOV 41, LOMNICE U TIŠNOVA, TIŠNOV
  5. Evidenční kontrola výsledek: výsledek nezjištěn · stanice: PRŮMYSLOVÁ 154, 67401, TŘEBÍČ, JEJKOV
  6. Nový vlastník a provozovatel David Kučera (IČO 64471187)
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 7. 2008 · stanice: OSTRAVSKÁ 264, 73925, SVIADNOV
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 1 (AVIA 31.1 N 1989 v ČR obvykle 1,1, medián 1)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 70,3 %

Srovnáváme s 1 942 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu AVIA 31.1 N

Hlídat toto vozidlo

Toto vozidlo je v registru zaniklé. Zaniklé vozidlo se do provozu nevrací, hlídání u něj nemá smysl.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (52)

Identifikace

Tovární značka
AVIA
Obchodní označení
31.1 N
Typ
AVIA 31.1 N SPO M 1 /
VIN
5534
PČV
8744279
Druh vozidla
Speciální automobil přepravník
Kategorie vozidla
N2
Rok výroby
1989
Datum 1. registrace
7. 7. 1989
Datum 1. registrace v ČR
7. 7. 1989
Zařazení vozidla
RSV

Motor a pohon

Typ motoru
712.18.17
Číslo motoru
04228
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
0 / 0
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
3596
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ .
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
0
Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
0

Emise a spotřeba

Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
0 / 0 / 0
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
0/ 0
Za jízdy
0

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
0/ 0/ 0
Rozvor [mm]
0
Provozní hmotnost
3750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
5300/ 5300
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
0/ 0
/
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
0/ 0
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Objem cisterny
0
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
/
/
/
/

Karoserie a výbava

Výrobní číslo karoserie
5534
Barva
MODROZEL-SVĚTLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
17 / 17 / 0
Brzdy provozní
ne
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ne
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
ZÁNIK
ZTP
1410-013-91
Číslo TP
AI969304
Číslo ORV
UAB235635
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
RM zániku
TIŠNOV

Další ověření (externí odkazy)