STS-V
- 2008
- ŽLUTÁ-ZÁKLADNÍ
VIN11750
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 13:13 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/8763436
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 11× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2008. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- STS-V
- Typ
- STS-V . MV 2-27 / MV 2-27
- Rok výroby
- 2008
- Datum 1. registrace
- 7. 11. 2008
- Datum 1. registrace v ČR
- 7. 11. 2008
- Barva
- ŽLUTÁ-ZÁKLADNÍ
- Kategorie
- OT4 – NÁVĚS NÁKLADNÍ TRAKTOROVÝ
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Provozovatel: AGROCHOV STARÁ PAKA a.s. (IČO 64789560) od 1. 12. 2008
- Vlastník: AGROCHOV STARÁ PAKA a.s. (IČO 64789560) od 17. 7. 2009
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 7. 11. 2008 | První registrace | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 1. 12. 2008 | Nový provozovatel | AGROCHOV STARÁ PAKA a.s. (IČO 64789560) | Registr silničních vozidel |
| 17. 7. 2009 | Nový vlastník | AGROCHOV STARÁ PAKA a.s. (IČO 64789560) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 9. 6. 2026 | Pravidelná STK + měření emisí | Toužim (č. 3421) | 84 km nižší než dříve | způsobilé | 1 lehká
| 9. 6. 2028 |
| 14. 7. 2025 | Opakovaná STK | Hradec Králové (č. 6617) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 11. 7. 2029 |
| 11. 7. 2025 | Pravidelná STK | Hradec Králové (č. 6617) | – | dočasně způsobilé | 6 lehkých, 1 vážná
| 10. 8. 2025 |
| 27. 6. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Klatovy (č. 3412) | 610 km nižší než dříve | způsobilé | 5 lehkých
| 27. 6. 2029 |
| 29. 1. 2025 | Pravidelná STK | Uhlířské Janovice (č. 3204) | – | způsobilé | bez závad | 29. 1. 2029 |
| 11. 6. 2024 | Pravidelná STK | Karlovy Vary (č. 3420) | 6 851 km | způsobilé | 9 lehkých
| 11. 6. 2026 |
| 11. 6. 2024 | Měření emisí | Karlovy Vary (č. 540301) | 6 848 km | způsobilé | bez závad | 11. 6. 2026 |
| 5. 4. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | České Budějovice (č. 6305) | 4 973 km nižší než dříve | způsobilé | 4 lehké
| 5. 4. 2028 |
| 15. 5. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Lipník nad Bečvou (č. 6802) | – | způsobilé | 3 lehké
| 15. 5. 2027 |
| 13. 7. 2021 | Opakovaná STK | Nová Paka (č. 3648) | – | způsobilé | 3 lehké
| 15. 6. 2025 |
| 30. 6. 2021 | Pravidelná STK | Mníšek pod Brdy (č. 3211) | 22 866 km | způsobilé | bez závad | 30. 6. 2025 |
| 29. 6. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Klatovy (č. 3412) | 579 km nižší než dříve | způsobilé | 5 lehkých
| 29. 6. 2025 |
| 15. 6. 2021 | Pravidelná STK | Jičín (č. 3615) | – | dočasně způsobilé | 3 lehké, 3 vážné
| 15. 7. 2021 |
| 12. 11. 2020 | Pravidelná STK | Krnov (č. 3830) | – | způsobilé | bez závad | 12. 11. 2024 |
| 4. 6. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | České Budějovice (č. 6305) | 4 973 km nižší než dříve | způsobilé | 7 lehkých
| 4. 6. 2024 |
| 24. 4. 2019 | Pravidelná STK | Chotěboř (č. 3629) | – | způsobilé | bez závad | 24. 4. 2023 |
| 25. 9. 2018 | Pravidelná STK + měření emisí | Příbram (č. 3241) | 61 291 km | způsobilé | 4 lehké
| 25. 9. 2020 |
| 8. 6. 2018 | Pravidelná STK | Kutná Hora (č. 3216) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 8. 6. 2022 |
| 8. 6. 2018 | Evidenční kontrola | Moravskoslezský kraj (č. 3830) | – | způsobilé | bez závad | |
| 2. 5. 2018 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 6815) | 332 km | způsobilé | 5 lehkých
| 27. 4. 2022 |
| 27. 4. 2018 | Měření emisí | Hlučín (č. 480616) | 332 km nižší než dříve | – | bez závad | 27. 4. 2022 |
| 13. 7. 2017 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 6614) | – | způsobilé | 1 lehká
| 13. 7. 2021 |
| 2. 11. 2016 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3830) | – | způsobilé | bez závad | 2. 11. 2020 |
| 9. 8. 2016 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3211) | 22 587 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 9. 8. 2018 |
| 27. 7. 2016 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 6401) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 27. 7. 2020 |
| 31. 5. 2016 | Opakovaná STK | Jihočeský kraj (č. 6305) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 23. 5. 2020 |
| 23. 5. 2016 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 6305) | – | dočasně způsobilé | 5 lehkých, 1 vážná
| 22. 6. 2016 |
| 18. 11. 2014 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3629) | – | způsobilé | bez závad | 18. 11. 2018 |
| 17. 10. 2014 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3319) | 79 230 km | způsobilé | 3 lehké
| 17. 10. 2016 |
| 10. 9. 2013 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3827) | 1 681 km nižší než dříve | způsobilé | 3 lehké
| 10. 9. 2017 |
| 30. 7. 2013 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3116) | 22 050 km | způsobilé | 3 lehké
| 30. 7. 2015 |
| 20. 6. 2013 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3615) | 15 000 km nižší než dříve | způsobilé | 3 lehké
| 18. 6. 2017 |
| 15. 3. 2013 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3230) | – | způsobilé | 3 lehké
| 15. 3. 2017 |
| 5. 11. 2012 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3830) | – | způsobilé | bez závad | 5. 11. 2016 |
| 24. 8. 2012 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3319) | 66 212 km | způsobilé | 2 lehké
| 24. 8. 2014 |
| 26. 3. 2012 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3317) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 26. 3. 2016 |
| 24. 5. 2011 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3211) | 21 937 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 24. 5. 2013 |
| 9. 9. 2010 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3629) | – | způsobilé | bez závad | 9. 9. 2014 |
| 5. 5. 2010 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3208) | 57 415 km | způsobilé | 7 lehkých
| 1. 4. 2012 |
| 1. 4. 2010 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3208) | 57 000 km | nezpůsobilé | 8 lehkých, 1 vážná, 6 nebezpečných
| |
| 22. 9. 2009 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3823) | – | způsobilé | 1 lehká
| 22. 9. 2013 |
| 26. 6. 2009 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3615) | 52 000 km | způsobilé | 2 lehké
| 26. 6. 2013 |
| 18. 3. 2009 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3216) | 13 280 km nižší než dříve | způsobilé | 4 lehké
| 18. 3. 2013 |
| 1. 9. 2008 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3211) | 21 385 km | způsobilé | 2 lehké
| 1. 9. 2010 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový provozovatel fyzická osoba
-
Nový provozovatel AGROCHOV STARÁ PAKA a.s. (IČO 64789560)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 6. 2013 · stanice: HRADECKÁ 1122, 506 01, JIČÍN
-
Nový vlastník AGROCHOV STARÁ PAKA a.s. (IČO 64789560)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 6. 2017 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1256, 506 01, JIČÍN
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 7. 2021 · stanice: Úlibice 64, 507 07, Úlibice · protokol CZ-6614-17-57-8065
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 15. 7. 2021 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1256, 506 01, JIČÍN · protokol CZ-3615-21-56-9093
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 6. 2025 · stanice: KUMBURSKÝ ÚJEZD 90, 509 01, NOVÁ PAKA · protokol CZ-3648-21-07-0356
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 10. 8. 2025 · stanice: ROUDNICE, PARC. Č. 161/18 A 161/1, 503 27, LHOTA POD LIBČANY · protokol CZ-6617-25-07-0117
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 7. 2029 · stanice: ROUDNICE, PARC. Č. 161/18 A 161/1, 503 27, LHOTA POD LIBČANY · protokol CZ-6617-25-07-0141
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (57)
Identifikace
- Tovární značka
- STS-V
- Typ
- STS-V . MV 2-27 / MV 2-27
- Typ kód
- MV 2-27
- VIN
- 11750
- PČV
- 8763436
- Druh vozidla
- NÁVĚS NÁKLADNÍ TRAKTOROVÝ
- Druh vozidla 2. ř.
- SKLÁPĚČKOVÝ
- Kategorie vozidla
- OT4
- Výrobce vozidla
- STS-V OPAVA, S.R.O., OPAVA-JAKTAŘ, ČESKÁ REPUBLIKA
- Rok výroby
- 2008
- Datum 1. registrace
- 7. 11. 2008
- Datum 1. registrace v ČR
- 7. 11. 2008
- Druh (typ)
- SKLÁPĚČKOVÝ
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Typ motoru
- - POLOŽKA NEBYLA NAPLNĚNA
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 0 / 0
- Zdvihový objem [cm³]
- 0
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 1/ - 0
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 30
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0
Emise a spotřeba
- Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
- 0
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 0/ 0
- Za jízdy
- 0
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 6100/ 2480/ 2300
- Rozvor [mm]
- 0
- Provozní hmotnost
- 3020
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 11340/ 11340
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 10000/ 10000
/
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 4880
- Ložná šířka
- 2200
- Objem cisterny
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 10.00 - 20 16PR [2]/ 7.5 - 20
/
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- STS-V OPAVA, S.R.O., OPAVA-JAKTAŘ, ČESKÁ REPUBLIKA
- Výrobní číslo karoserie
- 11750
- Barva
- ŽLUTÁ-ZÁKLADNÍ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 0 / 0 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- OKO-ČEP PRŮMĚR 50 MM
- ABS
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 3592-001-04
- Číslo TP
- ZA092117
- Číslo ORV
- ZAA247718
- Druh RZ
- STD. ZVLÁŠTNÍ
- Doplňkový text na TP
- ROK VÝROBY 1987
- Další záznamy
- Variabilní provedení vozidla:
*44: 14.00-22.5; 18.00-22.5 18PR
13.00-22.5; 16.50-22.5 18PR
Přívěs plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
Rok výroby 1987
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 11750
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.